2a550145ddb8ec0330b979672ee79b18e6e82ce180bfb18986fea764f241265a.jpg

VÍMVÍC: online video kurzy od kvalitních lektorů Technika

Podpořte kvalitní online vzdělávání. Přispějte na vybudování natáčecích studií, kde se špičkovými lektory pro vás natočíme stovky video kurzů.

VÍMVÍC: online video kurzy od kvalitních lektorů

ReachedCZK 263,100(105%)

105%
CZK 250,000requested
147contributors
ContributeRewards

Pomozte nám vybudovat portál s kvalitními video kurzy, které rozšíří vaše dovednosti a pomohou vám:

  1. Získat lepší pozici ve vaší současné práci nebo nalézt novou vysněnou práci
  2. Rozjet vlastní podnikání nebo kariéru jako OSVČ/volnonožec 
  3. Získat větší sebedůvěru, lepší vztahy a rozšířit své obzory

P1040135.jpeg

Přes 1000 kvalitních kurzů

  • Máme cíl připravit 1000 kvalitních kurzů a ani ta tisícovka pro nás není konečná meta
  • Zajistili jsme prvních 30 kurzů a s dalšími více než 50 lektory nyní jednáme

Potřebujeme vaši pomoc

  • Tvrdě pracujeme na nových video kurzech, ať si vy a vaši blízcí můžete najít kurz, o který máte zájem a který vám pomůže v práci i soukromí
  • Největším limitem pro vytváření nových kurzů je kapacita natáčení

Pomozte nám vybudovat studia, kde mohou lektoři pro vás zdarma a kvalitně natáčet vaše vysněné video kurzy.

hub-vimvic.jpg

 

Máme zajištěný prostor pro studia. Vybudování jednoho studia vyžaduje investici v řádu 250.000 Kč na techniku, stavební úpravy a provoz studia během prvních pár měsíců.

 

foto lektori 3D.jpg

Pečlivě vybraní lektoři

Mimořádně důležitý je pro nás výběr kvalitních lektorů. Zajišťujeme online kurzy často od lektorů, které doteď možná ani nikdy nenapadlo, že dokáží spojit své odborné dovednosti a sílu internetu a připravit vlastní online kurz, který pomůže stovkám a tisícům lidem.

Naši lektoři mají rozsáhlé zkušenosti s výukou "offline", školeními, konferencemi a internet a video je pro ně úplně nový a lákavý svět plný skvělých možností. Lektorům pomáháme s dramaturgií, natáčením, postprodukcí i komunikací kurzu směrem k zájemcům o kurz.

Mezi již domluvené lektory patří například Marta Nesbitt, HR advisor pro Amazon pro evropské země, Hana Wolf, hlavní koučka ve škole pro ženy, Olga Pohl, překladatelka a publicistka, Lenka Kruntorádová, lektorka účetnictví a daní a zakladatelka KLM Group a mnoho dalších. 

Embed third party content

To protect your privacy, we do not automatically load third-party content without your consent.
Want to load content from the player.vimeo.com website?

Embed third party content

To protect your privacy, we do not automatically load third-party content without your consent.
Want to load content from the player.vimeo.com website?

Různorodé kurzy

Naše kurzu budou různých témat a tedy i délek, od krátkých 1 hodinových kurzů až po 30 hodinový kurz programování, podle toho se samozřejmě liší i jejich cena. Některé kurzy budou zdarma, jiné za stovku a jiné za tisíce. Všechny kurzy jsou rozděleny do krátkých lekcí, aby bylo možné je sledovat jako vyplnění i takových volných chvílí jako je čekání na tramvaj. Většina lektorů ke kurzu poskytuje zdarma materiály jako jsou pracovní sešity, ebooky a testy pro vlastní ověření znalostí. K tomu má každý student samozřejmě možnost lektora kontaktovat a poskytnout mu feedback. Vše je zaměřeno prakticky, aby studenti dosáhly opravdové využitelné dovednosti. V plánu máme i certifikáty. Pro představu mrkněte na již hotové trailery kurzů.

 

Garance spokojenosti

Každého lektora pečlivě vybíráme a ujišťujeme se, že vám dokáže vědomosti předat srozumitelně. Jinými slovy, je pro nás klíčové, že lektor je kapacita v oboru a není nějaký šarlatán nebo uspávač hadů. Pro 100 % jistotu o kvalitě kurzů máme navržený hodnotící systém, který ještě před vstupem do kurzu umožní ověřit, jak jsou s kurzem spokojení ostatní uživatelé. Pokud nebudete s kurzem spokojení, bez zbytečných diskuzí vám vrátíme peníze. 

Energický tým

Podařilo se nám vytvořit malý efektivní tým, kterému nechybí energie a odvaha pro velké cíle. Jsme zapálení pro naše poslání rozjet na českém internetu kvalitní video kurzy a propojit špičkové lektory a naše uživatele, kteří se chtějí něco nového naučit.

Mezi naše motta patří: Never stop learning because life never stops teaching

S nápadem online kurzů VímVíc.cz přišli jako první Ivo Prax a Michal Hardyn. Ivo je vystudovaný právník, kterého na Moravě znají mimo jiné jako šéfa řečnických klubů Toastmasters. Michal je z učitelské rodiny a přes 7 let se zabývá online projekty, stojí za projekty jako PlnaPenezenka.cz nebo AffiliateClub.cz. 

tymovy stream.png

Proč online kurzy VÍMVÍC?

Dnes už vám často nestačí, co jste se naučili ve škole. Navíc, co si budeme povídat, v některých směrech české školství má do dokonalosti poměrně daleko. Obzlášť v nových dynamických oborech, mezi které patří IT, programování, různé nové formy marketingu, grafiky nebo podnikání. Vědomosti, které potřebujete uplatnit v reálném životě se často ve škole nedozvíte.

Dlouho jsme hledali způsob, jak přinést do ČR časově efektivní vzdělávání, vysokou kvalitu vzdělávání a přitom dobré cenové podmínky. Dva roky jsme připravovali start vzdělávacího projektu, diskutovali s lektory a absolvovali nespočet online kurzů v Americe, kde jsou online kurzy mimořádně úspěšné a rozšířené. Na základě vytrvalé práce a zájmu lektorů vznikl projekt VímVíc.cz, který má za cíl umožnit získání konkrétního vzdělání a dovednosti rychle a pohodlně, ať už jste doma, na cestách či kdekoliv jinde a máte třeba pár minut volnou chvilku.

3D stranka.jpg

Kvalitní videa

Důraz na kvalitu videa je pro nás top priorita - obsah i technická stránka videa. Ať vám nic nebrání v osvojení potřebných vědomostí. Během získávání nových dovedností vás musí vždy doprovázet jasný obraz a kvalitní zvuk. To je naše mantra.

ezgif.com-resize.gif

 

Jak fungují online video kurzy VÍMVÍC?

Vyberete si kurz a po zakoupení dostanete přístup k výukovým lekcím. Lekce můžete sledovat, jak vám vaše časové možnosti dovolí - cesto z/do práce nebo školy, během pauzy, na dovolené, v posilovně, na výletě, kdekoliv. Možnosti jsou neomezené, nemusíte do kurzů nikam dojíždět, přizpůsobovat se lektorovi a dopředu hledat prázdná okénka v kalendáři.

ezgif.com-resize (1).gif

 

 

Lektoři ke kurzu připravili i další výukové materiály jako jsou ebooky, pracovní sešity a praktické příklady, které se vám budou hodit.

V září spouštíme

Dokončujeme poslední přípravy webu VÍMVÍC.cz ke spuštění a probíhá neveřejné testování. Věnovali jsme projektu tisíce hodin práce a máme reálné výsledky - hotový funkční web, více než 30 domluvených lektorů a další padesátku lektorů už nyní zaujaly možnosti online kurzů. Natáčení kurzů je v plném proudu. Máme stovky fanoušků na sociálních sítích a v magazínu pro vás připravujeme několik inspirativních článků týdně. A to ještě projekt veřejně neběží.

Děkujeme za vaši podporu!

Vaše peníze investujeme efektivně do vybudování natáčecích studií a nových kvalitních kurzů.

Buďte i vy součástí a podpořte projekt, který vám pomůže vědět víc a rozšíří možnosti vzdělávání vás i vašich blízkých.

Untitled design (1).jpg

Kromě vašich finančních příspěvků velmi oceníme také vaší podporu projektu na Facebooku & Twitteru, kde můžete sdílet naše nadšení pro online vzdělávání. Vaše podpora je to, co nás motivuje dávat do projektu stále víc. :-)

Váš tým VÍMVÍC

ReachedCZK 263,100(105%)

105%
CZK 250,000requested
147contributors
Contribute

project authorVímVíc.cz

Rewards

CZK 100Vstupenka na zahajovací párty

Máte naše obrovské díky a k tomu vstupenku na zahajovací párty s lektory, týmem VÍMVÍC.cz a ostatními startéry. Těšíme se!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 150Magnetka + vstupenka na zahajovací párty

Magnetka VÍMVÍC z edice pro startéry + vstupenka na zahajovací párty s lektory, VÍMVÍC týmem a ostatními startéry.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250Jméno v Síni slávy na webu + KREDIT 250 Kč

Vaše jméno v Síni slávy na [URL="http://www.vimvic.cz/"]VÍMVÍC.cz[/URL] (vč. foto a odkazu na web/Twitter) + kredit 250 Kč na nákup kurzů + vstupenka na zahajovací párty s lektory, VÍMVÍC týmem a ostatními startéry.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350Hrnek + vstupenka na zahajovací párty

Hrnek VÍMVÍC z edice pro startéry s osobním věnováním + vaše jméno v Síni slávy na VÍMVÍC.cz (vč. foto a odkazu na web/Twitter) + vstupenka na zahajovací párty s lektory, VÍMVÍC týmem a ostatními startéry.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Jméno v Síni slávy na webu&zdi + KREDIT 500 Kč

Vaše jméno v Síni slávy na [URL="http://www.vimvic.cz/"]VÍMVÍC.cz[/URL] (vč. foto a odkazu na web/Twitter) + jméno na zdi ve studiu/kanceláři + kredit 500 Kč na nákup kurzů + vstupenka na zahajovací párty s lektory, VÍMVÍC týmem a ostatními startéry.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Jméno v Síni slávy na webu&zdi + KREDIT 1000 Kč...

Vaše jméno v Síni slávy na [URL="http://www.vimvic.cz/"]VÍMVÍC.cz[/URL] (vč. foto a odkazu na web/Twitter) + jméno na zdi ve studiu/kanceláři + kredit 1000 Kč na nákup kurzů + vstupenka na zahajovací párty s lektory, VÍMVÍC týmem a ostatními startéry + stylová magnetka z limitované edice pro startéry.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 9,000Zlatý sponzor na 6 měsíců

Na plných 6 měsíců (1500 Kč/měs.) nad patičkou webu logo malé velikosti + odkaz + popisek o 70 znacích + logo/název firmy v 10 týmových videích + rozhovor s vámi v magazínu VÍMVÍC + poděkování na Twitteru a Facebooku VÍMVÍC.

Number of available rewards: 7/10

Reward unavailable

CZK 18,000Platinový sponzor na 12 měsíců

Na plných 12 měsíců (1500 Kč/měs.) nad patičkou webu logo střední velikosti + odkaz + popisek o 70 znacích + logo/název firmy v 20 týmových videích + 2x rozhovor/článek v magazínu VÍMVÍC + 2x poděkování na Twitteru a Facebooku VÍMVÍC.

Number of available rewards: 3/5

Reward unavailable

CZK 100,000Generální partner na 12 měsíců

Podpořte veřejně rozvoj kvalitního online vzdělávání v ČR pro obory jako IT, programování, grafika, business, marketing, startupy, osobní rozvoj a další. Uvedeme vaše logo/název firmy jako generálního partnera v hlavičce webu + odkaz + logo/název firmy ve 20 týmových videích + 3x rozhovor/článek v magazínu VÍMVÍC + 3x poděkování na Twitteru a Facebooku VÍMVÍC + další VIP možnosti spolupráce plynoucí z generálního partnerství.

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable