Malý obrázek final.jpg

Více jak ROK DÍKŮ nejen Coroně - velk. kniha/BOOK Knihy

15 měs. pandemie ve zcela jiném světle. Z Kokořínska do divočiny polárního kruhu, s jedním bláznem a smečkou zachráněnců, 1000 fotek+text (ENG BELOW)

Více jak ROK DÍKŮ nejen Coroně - velk. kniha/BOOK

ReachedCZK 0(0%)

0%
CZK 313,000requested
0contributors
ContributeRewards


KAMPAŇ BOHUŽEL NEBYLA ÚSPĚŠNÁ, TREFIL JSEM SE DO VELMI NEVHODNÉ DOBY.
Nejdříve rozvolněná corona opatření rozvedli pozornost lidí všemi směry a následně tornádo na jižní Moravě vše dokonalo, díky čemuž jsem i já přestal kampaň aktivně propagovat.
Nicméně překážky jsou k překonávání a koneckonců s dnes tak úspěšnou (má předešlá) knihou to také napoprvé nevyšlo..., takže dříve či později to úspěšně dotáhnu i s touto :-)
VŠEM KTEŘÍ PODPOŘILI OBROVSKY MOC DĚKUJI, KONTAKTY NA VÁS MÁM ULOŽENÉ.
A kdo má o knihu zájem, ale bohužel pozdě (resp. později), napište mi na me@honzadrobny.cz a dám vám vědět, jinak všechny informace budu opět rozesílat i newsletterem a na sociálních sítích, vše na www.honzadrobny.cz :-) 

 

(ENGLISH TRANSLATION BELOW, subtitles for the video you can turn on at the Youtube)

15 měsíců (3 ČR + 12 Daleký Sever) pandemie ve zcela jiném světle.
Z pohádkového Kokořínska do dechberoucí divočiny švédského polárního kruhu.
S jedním bláznem a jeho smečkou psích zachráněnců.

Formát A4, křídový papír, 1.000 (!!)  barevných fotografií + text.

Kdyby neslyšícím nešly zapnout titulky k videu a ještě přehlédly ty v textu pod ním, případně by video někdo neviděl, tak zde je můj komentář:

Ahoj všem :-)
poté co jsme se s mým psím parťákem vrátili ze života v Peru a Thajsku, vydal jsem úspěšnou knihu, jejíž audioverze s Vaškem Vydrou vyšla začátkem června. Ale živobytí postavenému na veřejných akcích, bohužel loni vystavila stopku corona opatření.
Namísto nadávání jsem však věrný svému heslu Vždy je cesta hledal jiná řešení a v duchu mého oblíbeného přístupu dělal z nevýhody výhodu. Nejdříve v rodné vlasti a pak jsem se psí smečkou adopťáků vyrazil k polárnímu kruhu, kde žijeme dodnes (rok).
Snadné to rozhodně nebylo a není, ale rád bych světu ukázal corona dobu v trochu jiném světle, než jak ji zná většina lidí. S optimismem, nadějí a humorem.
Velmi si přeji lidi inspirovat, motivovat a přimět pochopit, že světlo na konci tunelu, které mnozí tak toužebně vyhlížejí, máme každý sám v sobě.
A také bych vás rád pobavil :-)
Protože jak praví můj oblíbený citát, "život není o čekání, až přejde bouřka, ale o učení se tančit v dešti."
Tak pojďme alespoň na stránkách mé knihy, s převelikým počtem barevných fotografií, tančit společně :-) 
Za vaší přízeň předem velmi, velmi děkuji!

IMG_1404.jpgPodpořte vydání velké knihy plné dobrodružství, zajímavostí, srandy, nádhery, romantiky, inspirace, motivace, pohádkové přírody a šťastných, původně nešťastných tvorů.

TOTO JE ZVÝHODNĚLÝ PŘEDPRODEJ, přičemž následně
KNIHA NEBUDE V KNIHKUPECTVÍCH !!!

Pomozte mi vyslat do světa jinou energii a úhel pohledu na corona dobu, než jak bezútěšně nás více jak rok bombardují média, politici a sociální sítě.
Současně mi tím pomůžete i v realizaci dalších projektů.

Znám případ, kdy někomu zničila život výhra Jackpotu ve Sportce. A jinému naopak učinila život šťastným ztráta nohy (náš nejúspěšnější paralympionik Jiří Ježek). Někdo sám pomalu zemře, když ztratí blízkého, jiné to naopak nakopne žít i za ty, o které přišli…, v podstatě i z lásky a úcty k nim. Každá mince má totiž dvě strany. KAŽDÁ.
A mám za to, že té odvrácené za posledního více jak roku mají všichni opravdu dost…, proto bych rád ukázal i opak.

"Život není o čekání, až přejde bouřka ale o učení se tančit v dešti." Vivian Greene

Příběh o překonávání překážek a hledání cesty pokračuje!
Po Peru a Thajsku, přes Kokořínsko, až v divočině polárního kruhu.
Moji čtenáři a fanoušci vědí, čeho je tato kniha nepřímým pokračováním, ostatní se mohou vše dozvědět na www.vzdyjecesta.cz, kde jsou i TV reportáže, radiové, online i tištěné rozhovory, recenze čtenářů a mnoho mnoho dalšího :-) (jinak více o mě na www.honzadrobny.cz)

Rád bych pro knihu získal i ty, kteří příliš nečtou, protože textu je oproti mé předešlé knize výrazně méně. Příběh a co bych jím rád předal, vyprávím především fotkami. Od momentek z mobilu (mého či lidí na cestách) až po profi úchvatné záběry kámoše, který za námi na pár dnů přijel natočit materiály do chystaného filmu (v případě úspěchu této kampaně vám ho nabídnu na podzim, přičemž některé záběry jsem použil do promo videa).

Cílová částka je pouze na výrobu samotné knihy. Nezahrnuje můj honorář za desítky hodin práce, ani halíř na další obdobné aktivity (nebo na dosavadní náklady či k doplnění, obnovení a opravu nezbytného vybavení + servis expedičního auta atd., bez čehož všeho bychom byli zcela nahraní!).
Docela tím riskuji, ale čím menší částka, tím se lépe vybírá (procenta rychleji naskakují, což spíš strhne i další přispěvatele) a já pevně věřím, i doufám, že vybereme více než 100%!
Ale samozřejmě i „jen“ za to budu obrovsky vděčný a šťastný!! :-) 

A samozřejmě, čím více vybereme, tím více i knih vyrobíme
= více radosti a povzbuzení lidem! :-)

Z prodeje pak následně více peněz na mé aktivity = i více radosti, inspirace a poučení lidem.
Takové perpetum mobile :-) 

Tak si vyhrňme rukávy a pusťme se společně do toho

Dejte prosím i vědět všem, které by náš příběh nejen mohl zajímat, ale mohli by i mít zájem na jeho šíření – tedy fanoušci zajímavých příběhů a srandy, šťastných psů, cestování, zachráněných tvorů, adopce, legendárního VW T4, překonávání překážek a hledání cesty, Buddhismu, přírody, divočiny, plnění snů, Dalekého Severu, Skandinávie, Švédska, optimismu, knih, nádherných fotografií, romantiky, husky, bullů, brazislkých fil, retrívrů, kříženců a voříšků…., tančení v dešti…, prostě všeho a mnoha dalšího, co kniha obsahuje.

Nežebrám, ani nedělám charitu. Rád bych se jen podělil o něco, co mi přijde smysluplné a co těší sledující mých sociálních sítí. A čím v obdobné formě obohacuji, inspiruji, motivuji a těším tisíce čtenářů mé předešlé knihy, což mi velmi často píší. A jak jsem dělal i na mých veřejných akcích, než je zastavila corona opatření…
Na oplátku za Váš příspěvek kromě dobrého pocitu z podpory něčeho, co se Vám líbí a považujete za smysluplné, získáte za zvýhodněnou cenu nějaký z mých produktů (či jejich kombinaci).
A ještě se budete moci těšit na má další dítka, protože pochopitelně s více financemi a větším zájmem lidí to půjde výrazně lépe! :-)

Celé jsem to původně zamýšlel trochu jinak, kniha měla být méně obsáhlá a tudíž i levnější. Ale když jsem vybíral fotky, přišla mi obrovská škoda jich tak velké množství nechat v šuplíku. Rozhodl jsem se tedy pro velkolepější pojetí. Nakladatel i další odborníci z oboru mě od toho odrazovali, že to bude pro lidi příliš drahé a velké. Ale tak tomu koneckonců bylo i s předešlou knihou, se kterou jsem dělal vše „komplikovaně“, "draze" a „jak se nemá“, přičemž nakonec i kvůli tomu byla (je) tak úspěšná a také to jste na ni ocenili :-) 

Proto věřím, doufám a obrovsky moc si přeji, aby tomu s touto knihou bylo stejně.

Máte mou důvěru! :-)

Co se týče odměn, tak s ohledem na corona dobu, ve které nikdo neví, co bude či nebude zítra a také že jsem tisíce km daleko z ČR, se musím držet spíš hesla „v jednoduchosti je krása“, než slibovat co bych nemohl splnit (promítání, autogramiáda, beseda atd.) nebo by to mohlo být značně komplikované a finančně problematické (výroba upomínkových předmětů s naší grafikou apod.). Koneckonců ani s výrobou knihy jako takové to nebudu úplně snadné, i co se týče termínu, zde pro představu kopíruji část mailu od mého nakladatele:
„..navíc se nyní vše zdražuje a hlavně - prodlužuje! Od 1.6.  zdražuje papír, takže tiskárny se (rády) přidají, navíc píší, že knihy na předvánoční trh nám garantují u těch odevzdaných do výroby v září!“.

Čímž současně vysvětluji i proč nechci garantovat, že knihu budete mít pod stromečkem.
Slibovat je snadné, ale já chci mít raději ještě měsíčním rezervu po blázinci na koncu roku.
Ale pochopitelně doufám, že se nám to do Vánoc podaří ;-) Udělám maximum!!!

(další fotky ještě níže, pod anglickým textem)

                   ------------------------------------------------------------------------------------------    
ENGLISH TEXT
+subtitles for the video you can turn on at the Youtube or read here:

Greetings everyone :-)
Since me and my dog buddy returned from our stay in Peru and Thailand, I penned a successful book, recently followed by an audio version spoken by very popular actor Vaclav Vydra.
Sadly, the corona precautions abruptly stopped my public event business last year.
However, instead of lamenting, I chose to stick with my personal motto "There is always a way", checked for solutions and followed my favourite principle of turning a loss to a win.
At first in my home, my land, and then took my pack of adoptees to explore the area of the polar circle, where we reside till day.
Sure it wasn’t easy, and still isn’t, but I would just like to shed a different light on Corona times to the world. With humor, hope and optimism.
I would like to very much inspire people, motivate them, and lead them to understanding that the ‘light at the end of the tunnel’ we all seek, is within us.
And I would love to entertain you :-)
Because as my favourite proverb says, "Life is not about waiting till the storm is over but about learning how to dance in the rain".
Let’s dance together then, through the pages of my book, filled with plenty of colourful photographs.
Thanks so very much for your support in advance! ✌

A large book: More than A YEAR LONG THANKS not only TO CORONA

15 months (3 CZ + 12 Far North) of pandemic in different light. From the enchanting Kokorin region to the breathtaking wilderness of the swedish polar circle, with a crazy guy and his pack of rescue dogs. Size A4, Newsprint, 1.000 colourful photographs + text.

Help me spread different kinds of energy and perception about Corona times to the world, so varying from the version presented by the media, politicians and social networks.
Your help will at the same time support realisation of my other projects as well.

“Life isn't about waiting for the storm to pass...It's about learning to dance in the rain.”  Vivian Greene

Let’s then, at least on the pages of my book, accompanied by a large number of photographs, dance together :-)
Let’s roll up our sleeves and do it all together ✌

Even though, as visible from this advanced sale campaign, the book will be published in Czech language, the story itself is really carried in photographs (1000 of them). Also you can have it as a valuable souvenir (when it begun worldwide famous :-) ) or as a gift / gifts for you Czech friends etc. Besides, publishing the book in Czechia will provide a big opportunity towards publishing the same in English (or svenska) as well.
In the end, support of something that is dear to us or what we sympathise with is multilingual, isn´t it? :-) 

Rewards - what you get for your money/what you can buy - it is on the right side of this web page.
For foreign payments:
IBAN: CZ7320100000002300370168
BIC kód/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Bank adress: Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1
(hypothetical if the campaign would not be successful and not reach at least 100%, than you recieve all your money back!!!)

IF THERE IS ANYTHING NOT CLEAR TO YOU OR YOU HAVE ANY OTHER QUESTION PLEASE ASK IN THE FACEBOOK COMMENTS BELOW THIS PRESENTATION OR WRITE ME:
me@honzadrobny.cz 

Thank you a lot for your support in advance!

✌️ DĚKUJI MOC  THANK YOU VERY MUCH  TACK SÅ MYCKET ✌️

ReachedCZK 0(0%)

0%
CZK 313,000requested
0contributors
Contribute

project authorHonza Drobný

Rewards

CZK 150Příspěvek / Donation

Bez materiální odměny, prostě „jen“ podpora, za kterou se smečkou budeme moc vděční a myslet na vás :-) Without material reward, simply “just” support for which me and my pack will be very thankful and keep you in our thoughts :-) Cost 6 EUR.

Expected delivery of the reward: July 2021

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 845Velk. kniha k vyzvednutí / Magnif. book to pickup

Výhodné předplatné, o 5% ve srovnání s pozdějším prodejem. 5% discounted subscription in comparison to the later selling price. K odběru v prodejně / to pick up in shop Galén, Lipová 6, Praha 2 (www.galen.cz). Cost 34 EUR.

Expected delivery of the reward: January 2022

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 995Velk. kniha, poštou / Magnif. book by post

Výhodné předplatné, o 5% ve srovnání s pozdějším prodejem. V ceně zahrnuto poštovné a balné. ---------------- 5% discounted subscription in comparison to the later selling price. Post costs included but just in Czech rep., according where you want to send we charge you extra later, write please to the note, we will use the official price list of Česká pošta (Czech post) and will let you know by email before sending. Cost 40 EUR.

Expected delivery of the reward: January 2022

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,062Velk. kniha + E-kniha Vždy je cesta, k vyzvednutí

Autorova předešlá kniha "VŽDY JE CESTA aneb Ztracený bílý muž a pochroumaný pes napříč kontinenty" v elektronické verzi (www.vzdyjecesta.cz) společně s Velkolepou knihou, obě se slevou 10%. K odběru v prodejně nakladatelství Galén, Lipová 6, Praha 2 (www.galen.cz). E-knihu pošleme mailem. Magnificent book + previous book "There´s always a way" in electronic version (send by e-mail), discount 10%, to pickup in Galén, Lipová 6, Praha 2 (www.galen.cz). Cost 43 EUR.

Expected delivery of the reward: January 2022

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,310Velk. kniha + audiokniha s Václavem Vydrou, poštou

Velkolepá kniha + audioverze předešlé knihy s hlasem Vaška Vydry, "VŽDY JE CESTA aneb Ztraceý bílý muž a pochroumaný pes napříč kontinenty" (www.vzdyjecesta.cz), obě s 10% slevou. Tištenou knihu zašleme poštou (balné a poštovné již započteno), audio elektronicky. Magnificent Book + audiobook with popular Czech actor Vaclav Vydra. Cost 52 EUR (includes post costs in Czech rep., extras will be charged according official price list, audio send by e-mail).

Expected delivery of the reward: January 2022

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,335Velká kniha s os. věnováním autora, k vyzvednutí

až kniha vyjde, z Dalekého Severu pošlu nakladateli kartičky s osobním věnováním (dle vašich přání), které vám vloží do knihy. Příspěvek je ve výši 150% ceny, za kterou bude kniha prodávána po skončení této kampaně. Bude s tím práce i výdaje, věřím, že to chápete. K odběru v prodejně nakladatelství Galén, Lipová 6, Praha 2 (www.galen.cz). From the Far North here, I’ll be sending the publisher cards with personal dedication which will be inserted into the book and then sent to you. Donation required is 150% of the actual book price after the end of the campaign. Cost 53 EUR.

Expected delivery of the reward: January 2022

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,485Velk. kniha s os. věnováním autora, poštou

až kniha vyjde, z Dalekého Severu pošlu nakladateli kartičky s osobním věnováním (dle vašich přání), které vám vloží do knihy. Příspěvek je ve výši 150% ceny, za kterou bude kniha prodávána po skončení této kampaně. Bude s tím práce i výdaje, věřím, že to chápete. Poštovné a balné je již připočteno. From the Far North here, I’ll be sending the publisher cards with personal dedication which will be inserted into the book and then sent to you. Cost 60 EUR (includes post costs in Czech rep., extras will be charged according official price list)

Expected delivery of the reward: January 2022

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,602Dvě velké knihy k vyzvednutí / 2 books pickup

zvýhodnělé předplatné o 10%. K odběru v prodejně nakladatelství Galén, Lipová 6, Praha 2 (www.galen.cz). Twoo large books 10% discounted subscription in comparison to the later selling price. Pickup in Galén, Lipová 6, Praha 2 (www.galen.cz). Cost 63 EUR.

Expected delivery of the reward: January 2022

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,792Dvě velkolepé knihy, poštou / 2 books by post

zvýhodnělé předplatné o 10%, balné a poštovné a balné započítáno v ceně. Twoo magnificent books. Cost 71 EUR. Post costs included but just in Czech rep., according where you want to send we charge you extra later, write please to the note, we will use the official price list of Česká pošta (Czech post) and will let you know by email before sending.

Expected delivery of the reward: January 2022

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,900Parťák / Partner

komu se to, co a jak dělám, líbí, přijde mu to smysluplné a rád by podpořil víc…, kromě dobrého pocitu a našeho vděku dostane i poštou Velkolepou knihu s osobním věnováním od autora, přičemž v knize bude i s poděkováním jmenovitě uveden/a. For those of you who really like my job, find it purposeful and would like to provide more support. Will receive, apart from the good feeling, our gratitude, the magnificent book with the author's personal dedication, and your name will be also mentioned in the book. Cost 75 EUR (includes sending in Czech rep., extras will be charged by official price list)

Expected delivery of the reward: January 2022

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,990Velký balíček / Big pack

velk. kniha s osobním věnováním + E-kniha Vždy je cesta + její audioverze s hlasem Vaška Vydry + film "Fousáči a chlupáči po vlastech českých" (Kokořínsko) ve full HD kvalitě + vybrané fotografie z velkolepé knihy. Tu dodáme (poštou, náklady započítány) nejpozději jak je uvedeno v odměně, ostatní součásti balíčku od skončení kampaně do 3 měsíců, elektronicky. Osobní věnování autora na kartičce zaslané z Dalekého Severu, vložené nakladatelem do knihy. Mag. book with personal dedication + the previous E-book + audiobook + movie + photographs. Cost 80 EUR (includes post costs in Czech rep.)

Expected delivery of the reward: January 2022

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3,024Čtyři velké knihy k vyzvednutí / 4 books to pickup

zvýhodnělé předplatné o 15%. K odběru v prodejně nakladatelství Galén, Lipová 6, Praha 2 (www.galen.cz). Four large books 15% discounted subscription in comparison to the later selling price. Pickup in Galén, Lipová 6, Praha 2 (www.galen.cz). Cost 119 EUR.

Expected delivery of the reward: January 2022

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3,244Čtyři velké knihy, poštou / 4 books by post

zvýhodnělé předplatné o 15%, balné a poštovné započítáno v ceně. Four magnificent books 15% discounted subscription in comparison to the later selling price. Cost 128 EUR (includes sending in Czech rep., extras will be charged according official price list).

Expected delivery of the reward: January 2022

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 4,464Čtyři knihy s os. věnováním autora, k vyzvednutí

za 125% ceny, kterou kniha bude prodávána po této předprodejní kampani (tedy 890 + 226 Kč). Až kniha vyjde, z Dalekého Severu pošlu nakladateli kartičky s osobním věnováním (dle vašich přání), které vám vloží do knihy. K odběru v prodejně nakladatelství Galén, Lipová 6, Praha 2 (www.galen.cz). Four magnificent books with author´s personal dedication, to pickup. Donation required is 125% of the actual book price after the end of the campaign. Cost 177 EUR.

Expected delivery of the reward: January 2022

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 4,500Velkej parťák / Big partner

komu se to, co a jak dělám, líbí, přijde mu to smysluplné a rád by podpořil víc…, kromě dobrého pocitu a našeho vděku dostane i poštou 2x Velkou knihu s osobním věnováním od autora (na kartičce zaslané z Dalekého Severu, vložené nakladatelem do knihy), přičemž v dotyčné knize bude i s velkým poděkováním uveden / uvedena. For those of you who really like my job, find it purposeful and would like to provide more support. Will receive, apart from the good feeling, our gratitude, 2 magnificent books with the author's personal dedication, and you will be also mentioned in the book. Cost 178 EUR

Expected delivery of the reward: January 2022

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 4,684Čtyři knihy s os. věnováním autora, poštou.

za 125% ceny, kterou kniha bude prodávána po této předprodejní kampani (tedy 890 + 226 Kč). Až kniha vyjde, z Dalekého Severu pošlu nakladateli kartičky s osobním věnováním (dle vašich přání), které vám vloží do knihy. Four large books with author´s personal dedication, to pickup. Donation required is 150% of the actual book price after the end of the campaign. Cost 185 EUR (includes post cost in Czech rep., extras will be charged due official price list)

Expected delivery of the reward: January 2022

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 9,000Největší parťák / The biggest partner

komu se to, co a jak dělám, líbí, přijde mu to smysluplné a rád by podpořil víc…, kromě dobrého pocitu a našeho vděku dostane i poštou 3x Velkou knihu s osobním věnováním od autora (na kartičce zaslané z Dalekého Severu, vložené nakladatelem do knihy), přičemž v dotyčné knize bude i s hodně velkým poděkováním uveden / uvedena. For those of you who really like my job, find it purposeful and would like to provide more support. Will receive, apart from the good feeling, our gratitude, 2 large books with the author's personal dedication, and you will be also mentioned in the book. Cost 355 EUR.

Expected delivery of the reward: January 2022

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 10,000Sponzor / Sponsor

(nejen) firemní nabídka, s rekl. protiplněním v knize, na webu a soc. sítích (i jinde a jinak), ve kterém Vám maximálně vyjdu individuálně vstříc. Napište mi prosím na me@honzadrobny.cz, následně si můžeme i zavolat a vše probrat k Vaší plné spokojenosti. Pochopitelně sem mohou přispět i soukr. osoby :-) Darování velk. knihy s os. věnováním autora je samozřejmostí. (not only) for companies, for advertisement consideration in the book, web page (or other platforms and places), contact me please, I will do my best for you: me@honzadrobny.cz Cost 400 EUR.

Expected delivery of the reward: January 2022

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 25,000Velký sponzor / Big sponsor

(nejen) firemní nabídka, s rekl. protiplněním v knize, na webu a soc. sítích (i jinde a jinak), ve kterém Vám maximálně vyjdu individuálně vstříc. Napište mi prosím na me@honzadrobny.cz, následně si můžeme i zavolat a vše probrat k Vaší plné spokojenosti. Pochopitelně sem mohou přispět i soukr. osoby :-) Darování 3ks velk. knihy s os. věnováním autora je samozřejmostí. (not only) for companies, for advertisement consideration in the book, web page (or other platforms and places), contact me please, I will do my best for you: me@honzadrobny.cz Cost 985 EUR.

Expected delivery of the reward: January 2022

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 60,000Největší sponzor / Biggest sponsor

(nejen) firemní nabídka, s rekl. protiplněním v knize, na webu a soc. sítích (i jinde a jinak), ve kterém Vám maximálně vyjdu individuálně vstříc. Napište mi prosím na me@honzadrobny.cz, následně si můžeme i zavolat a vše probrat k Vaší plné spokojenosti. Pochopitelně sem mohou přispět i soukr. osoby :-) Darování 10ks velk. knihy s os. věnováním autora je samozřejmostí. (not only) for companies, for advertisement consideration in the book, web page (or other platforms and places), contact me please, I will do my best for you: me@honzadrobny.cz Cost 2.360 EUR.

Expected delivery of the reward: January 2022

The number of rewards is not limited

Reward unavailable