IRSKO COVER.jpg

Veronika Kadlecová na EVROPSKÝ POHÁR v twirlingu Umění

Veronika Kadlecová se po úspěchu na MČR nominovala na Evropský pohár v twirlingu do Dublinu. Pomůžete ji s posledním krokem splnit si další sen?

Jsme v polovině - 50 % !
5/16/2018

Jsme v polovině - 50 % !

Právě jsme dosáhli poloviny projektu, což je super! Zbývají ještě celé 4 týdny do ukončení, tudíž věřím, že to zvládneme. Minule jsem vám ukázala fotografie exteriéru a interiéru haly, dnes přidávám oficiální logo EVROPSKÉHO POHÁRU WBTF 2018. Děkuji za podporu! Veronika POZOR!! : (Prosím také toho, kdo přispěl poslední částkou 1000,- anonymně, aby se přihlásil kvůli společnému tréninku. Děkuji)

20994256_348710168919173_7418581586198857571_n.jpg

 

Jsme téměř ve čtvrtině!
5/8/2018

Jsme téměř ve čtvrtině!

Překročili jsme hranici 23 %, což znamená, že jsme téměř ve čtvrtině projektu. Chtěla bych upřímně poděkovat všem, kteří se rozhodli mne podpořit - výše částky nehraje roli. Je náročné získat v tomto odvětví sponzory, a tak si každé, byť sebemenší, pomoci od veřejnosti moc vážím. Na ukázku vám sem dávám fotografie exteriéru a interiéru haly, kde se evropská soutěž uskuteční. Bude to velkolepé! Mějte se zatím krásně, vaše Veronika.

arena+practice2.jpg

Jaké odměny na vás čekají?!
5/2/2018

Jaké odměny na vás čekají?!

Ahoj kamarádi! Mám pro vás malou ukázku odměn, které můžou dorazit až za vámi domů. Stačí si vybrat, jakou finanční částkou byste chtěli podpořit můj projekt a pak můžete hodit nohy na stůl a čekat, až vám zazvoní zvonek a u dveří se objeví pošťák s balíčkem ;-)

!Graficky navrh5000.jpg

!Voucher _ trénink.jpg

!Voucher _ vystoupení.jpg

!Voucher trénink 2 hodiny.jpg

!Voucher trénink 4 hodiny.jpg

!iPiccy-collage2.jpg

!iPicy-collage1.jpg

!Propiska0.jpg

!Plakát0.jpg

ReachedCZK 12,300(103%)

103%
CZK 12,000requested
22contributors
Contribute

project authorVeronika Kadlecová

Rewards

CZK 300Foto s autogramem + placka

Přispěj 300,- a získáš mou fotografii s autogramem a věnováním + placku dle tvého výběru!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Propiska, placka + foto s autogramem

Přispěj 400,- a získáš mou fotografii s autogramem a věnováním + placku dle tvého výběru a propisku s nápisem "TWIRLING"!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Plakát, deníček s logem soutěže, brožura, foto

Přispěj 500,- a získáš plakát s mou fotkou a věnováním, fotografii s autogramem a věnováním, deníček s logem soutěže EUROTWIRL 2018 a do mailu ti přijde poděkování a brožura ze soutěže, aby sis mohl/a počíst, jaké to bylo!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 700Plakát, propiska, placka, foto, brožura

Přispěj 700,- a získáš plakát s mou fotkou a věnováním, fotografii s autogramem a věnováním, propisku s nápisem "TWIRLING" a placku dle tvého výběru!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Přijeď za mnou! Trénink 2 hod, plakát, deníček ...

Přispěj 1000,- a získáš POUKAZ na trénink ZDARMA!! (u mě v ČB, 2 hodiny), plakát s mou fotkou a věnováním, fotografii s autogramem a věnováním, propisku s nápisem "TWIRLING", deníček s logem EUROTWIRL 2018, placku dle tvého výběru a poděkuji ti veřejně na mém facebooku a webu!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,000Přijeď za mnou! Trénink 4 hod, plakát, hrneček ...

Přispěj 2000,- a získáš POUKAZ na trénink ZDARMA!! (u mě v ČB, 4 hodiny), plakát s mou fotkou a věnováním, fotografii s autogramem a věnováním, propisku s nápisem "TWIRLING", hrneček a pouzdro na mobil s logem EUROTWIRL 2018! + si dám tvé jméno na svůj vak a tílko! Nemine tě ani veřejné poděkování na webu a sociálních sítích ;-)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3,000Bronzová příčka!

Přispěj 3000,- a vyhraješ POUKAZ na vystoupení ZDARMA, BRONZOVOU medaili s logem EUROTWIRL + diplom s tvým jménem, plakát s mou fotkou a věnováním, fotografii s autogramem a věnováním, propisku s nápisem "TWIRLING", hrneček, deníček a tílko s logem EUROTWIRL 2018! + si dám tvé jméno na svůj vak a tílko! Nemine tě ani veřejné poděkování na webu a sociálních sítích ;-) Z Dublinu ti zašlu pohled až k tobě domů!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 4,000Stříbro cinká!

Přispěj 4000,- a vyhraješ POUKAZ na celodenní seminář ve tvém městě ZDARMA, STŘÍBRNOU medaili s logem EUROTWIRL + diplom s tvým jménem, plakát s mou fotkou a věnováním, fotografii s autogramem a věnováním, hrneček a vak na záda s logem EUROTWIRL 2018! + si dám tvé jméno na svůj vak a tílko! Nemine tě ani veřejné poděkování na webu a sociálních sítích ;-) Z Dublinu ti zašlu pohled až k tobě domů a v soutěžní hale natočím video s poděkováním jen pro tebe! Také ti pošlu CD s fotkami z celé akce!!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,000Jsi zlato!

Přispěj 5000,- a vyhraješ POUKAZ na vyhotovení grafického návrhu ZDARMA, ZLATOU medaili s logem EUROTWIRL + diplom s tvým jménem, plakát s mou fotkou a věnováním, fotografii s autogramem a věnováním, hrneček, deníček, polštář a vak na záda s logem EUROTWIRL 2018! + si dám tvé jméno na svůj vak a tílko! Nemine tě ani veřejné poděkování na webu a sociálních sítích ;-) Z Dublinu ti zašlu pohled až k tobě domů a v soutěžní hale natočím video s poděkováním jen pro tebe! Také ti pošlu CD s fotkami z celé akce a brožuru!!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable