IRSKO COVER.jpg

Veronika Kadlecová na EVROPSKÝ POHÁR v twirlingu Umění

Veronika Kadlecová se po úspěchu na MČR nominovala na Evropský pohár v twirlingu do Dublinu. Pomůžete ji s posledním krokem splnit si další sen?

Veronika Kadlecová na EVROPSKÝ POHÁR v twirlingu

ReachedCZK 12,300(103%)

103%
CZK 12,000requested
22contributors
ContributeRewards

V ČR je letos neporažena. Trojnásobná Mistryně ČR 2018 má šanci reprezentovat Česko v irském Dublinu na Evropském poháru v twirlingu - bez vaší pomoci to ale nedokáže. V uplynulém roce se díky vaší podpoře stala vítězkou Světového poháru 2017. Podpoříte ji i tentokrát? 

(Na konci tohoto textového pole si můžete prohlédnout odměny.)

---

Podpořte mou cestu na Evropský pohár (WBTF EUROPEAN CUP OF BATON TWIRLING / EUROTWIRL - World Baton Twirling Federation), který se koná 3.-8.července 2018 v irském Dublinu. První krok nutný k účasti jsem splnila, na základě VÍTĚZSTVÍ ve všech třech disciplínách na Mistrovství České republiky jsem získala nominace s možností reprezentovat naši zemi.

 

Pomůžete mi utkat se s těmi nejlepšími v Evropě?

iPiccyweb-collage.jpg

Proč přispět?

Bohužel, Twirling není známý a už vůbec ne sponzorovaný sport, proto jsem se rozhodla pokusit se vás oslovit touto formou.

K tomu, abych se mohla nominovat na Evropský pohár, předcházela dlouhá cesta, několik let práce se zahraničními trenéry, kteří mi pomáhají na cestě k mému neustálému zlepšování. Trénovat se snažím tak často, jak mi to studium na univerzitě dovolí. Nejde-li to každý den, vynahradím si to o víkendech, kdy pracuji i 12 hodin denně a snažím se ze sebe vydat maximum, někdy jsem musela absolvovat také noční tréninky. Nic nedostávám na zlatém podnose a vše si v životě musím sama vybojovat.

Chtěla bych ukázat, co může dokázat obyčejná holka z obyčejné rodiny, která neměla to štěstí a nenarodila se zdravá jako ostatní děti, dokonce jí lékaři nevěřili, že by mohla chodit, natož vrcholově sportovat. Přesto chci ale dokázat, že vše je možné, jen když má člověk pevnou vůli a vášeň pro sport, jako já. Chci ukázat svým mladším svěřencům a nástupkyním, že píle a dřina se vyplácí a nic se nemá nikdy vzdávat.

Z těchto důvodů bych vás, příznivce sportu a tance, požádala o malou či větší finanční pomoc.

Collage2.jpg

 

Co je to TWIRLING?

Baton Twirling je druh sportu, který kombinuje taneční a gymnastické pohyby s prvky baletu a náčiním - twirlingovou hůlkou. Sport vyžaduje výbornou fyzickou kondici, koordinaci pohybu, flexibilitu, správné držení těla, zvládnutí pozic nohou, rukou, techniku hůlky, smysl pro estetiku a hudební sluch. Twirling se velmi podobá moderní gymnastice.

Více zde: http://veronikakadlecova.webnode.cz/baton-twirling/

Foto4.jpg

 

Kdo jsem?

Jmenuji se Veronika Kadlecová, bydlím v Českých Budějovicích, je mi 21 let a studuji druhý ročník vysoké školy. Odjakživa mám kladný vztah k tanci a hudbě - mou životní vášní se stal twirling, do kterého dávám celé své srdce. Dnes mám vlastní skupinu a snažím se předávat své zkušenosti mladší generaci. S tímto sportem jsem začala v 5 letech a naplňuje můj život dodnes. Kromě mezinárodních i tuzemských závodů se zúčastňuji také nejrůznějších tanečních festivalů, workshopů a campů v zahraničí.

Sledovat mne můžete také na instagramu @twirlveronique

Více o mé cestě odmalička doposud na mém webu: http://veronikakadlecova.webnode.cz/veronika/

!Veronika.jpg

  

Mé úspěchy

Musím zdůraznit, že bez mých trenérů a především rodičů, kteří mi vždy vyšli maximálně vstříc, když jsem chtěla bojovat a vítězit na soutěžích, bych jen těžko mohla dosáhnout následujících úspěchů. Takže svým způsobem jsou to z velké části také jejich úspěchy.

Vždy bylo mým snem stát na stupních vítězů mezi těmi nejlepšími a ten nejkrásnější pocit přijde, když se to podaří a se slzami v očích hrdě posloucháte státní hymnu, která se na vaši počest rozeznívá arénou.

 • Šestinásobná Mistryně České republiky v twirlingu 2018 (asociace NBTA + WBTF)
 • ZLATÁ medailistka ze SVĚTOVÉHO POHÁRU WBTF – sólo 1B/B 2017 (1.místo z 33 soutěžících)
 • MISTRYNĚ EVROPY 2017 solo showtwirl
 • Dvojnásobná Mistryně Evropy solo a duo showtwirl 2016
 • Mistryně Evropy solo showtwirl 2014
 • Čtyřnásobná Mistryně České republiky v twirlingu 2017
 • Mistryně České republiky solo showtwirl 2017
 • 7 ocenění Talent Jihočeského kraje (2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2016)
 • Miss Majorette NBTA CZ
 • celkem 41 titulů Mistryně České republiky
 • celkem 15 mezinárodních ocenění (9 dalších titulů Vicemistryně Evropy)
 • Několikanásobná Mistryně Čech

Fotografie: http://veronikakadlecova.webnode.cz/fotogalerie/

Foto5.jpg

 

Předpokládané náklady na Evropský pohár:

Náklady na dopravu: 10500 Kč (letenka + minibus pro přepravu v místě konání akce)
Náklady na ubytování: 6000 Kč
Celkem v hotelu strávím 6 nocí.
Náklady na startovné (3 disciplíny) + porotné: 90 dolarů (cca 2100,-)
Ostatní náklady (reprezentační oblečení, pojištění, strava): 3000 Kč

Z požadované částky 12 000 Kč, o kterou žádám, bych pokryla náklady na dopravu, startovné a porotné.

Částka, o kterou zde usiluji, v žádném případě nepokryje mé celkové náklady. Další finance se snažím získat od různých sponzorů a města. Samozřejmě pokud máte zájem mne podpořit, suma může převyšovat cílovou (mnou stanovenou) částku.

Pokud se cílová částka nevybere, nebudu se moci soutěže zúčastnit a vaše peníze vám budou v plné výši vráceny.

Všechny odměny budu odesílat po skončení projektu.

Děkuji mnohokrát za každý příspěvek, který mne posune blíže k realizování mého dalšího snu!

A sny se prý mají plnit ;-)

S láskou Veronika ♥

30226953_206842056578573_5752458563792404480_n.jpg

30127789_206842136578565_3308591922913738752_n.jpg

30221789_206842189911893_5615743750396444672_n.jpg

 

UKÁZKA ODMĚN:

!Graficky navrh5000.jpg

!Voucher _ trénink.jpg

!Voucher _ vystoupení.jpg

!Voucher trénink 2 hodiny.jpg

!Voucher trénink 4 hodiny.jpg

!iPiccy-collage2.jpg

!iPicy-collage1.jpg

!Propiska0.jpg

!Foto s autogramem0.jpg

!Plakát0.jpg

ReachedCZK 12,300(103%)

103%
CZK 12,000requested
22contributors
Contribute

project authorVeronika Kadlecová

Rewards

CZK 300Foto s autogramem + placka

Přispěj 300,- a získáš mou fotografii s autogramem a věnováním + placku dle tvého výběru!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Propiska, placka + foto s autogramem

Přispěj 400,- a získáš mou fotografii s autogramem a věnováním + placku dle tvého výběru a propisku s nápisem "TWIRLING"!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Plakát, deníček s logem soutěže, brožura, foto

Přispěj 500,- a získáš plakát s mou fotkou a věnováním, fotografii s autogramem a věnováním, deníček s logem soutěže EUROTWIRL 2018 a do mailu ti přijde poděkování a brožura ze soutěže, aby sis mohl/a počíst, jaké to bylo!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 700Plakát, propiska, placka, foto, brožura

Přispěj 700,- a získáš plakát s mou fotkou a věnováním, fotografii s autogramem a věnováním, propisku s nápisem "TWIRLING" a placku dle tvého výběru!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Přijeď za mnou! Trénink 2 hod, plakát, deníček ...

Přispěj 1000,- a získáš POUKAZ na trénink ZDARMA!! (u mě v ČB, 2 hodiny), plakát s mou fotkou a věnováním, fotografii s autogramem a věnováním, propisku s nápisem "TWIRLING", deníček s logem EUROTWIRL 2018, placku dle tvého výběru a poděkuji ti veřejně na mém facebooku a webu!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,000Přijeď za mnou! Trénink 4 hod, plakát, hrneček ...

Přispěj 2000,- a získáš POUKAZ na trénink ZDARMA!! (u mě v ČB, 4 hodiny), plakát s mou fotkou a věnováním, fotografii s autogramem a věnováním, propisku s nápisem "TWIRLING", hrneček a pouzdro na mobil s logem EUROTWIRL 2018! + si dám tvé jméno na svůj vak a tílko! Nemine tě ani veřejné poděkování na webu a sociálních sítích ;-)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3,000Bronzová příčka!

Přispěj 3000,- a vyhraješ POUKAZ na vystoupení ZDARMA, BRONZOVOU medaili s logem EUROTWIRL + diplom s tvým jménem, plakát s mou fotkou a věnováním, fotografii s autogramem a věnováním, propisku s nápisem "TWIRLING", hrneček, deníček a tílko s logem EUROTWIRL 2018! + si dám tvé jméno na svůj vak a tílko! Nemine tě ani veřejné poděkování na webu a sociálních sítích ;-) Z Dublinu ti zašlu pohled až k tobě domů!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 4,000Stříbro cinká!

Přispěj 4000,- a vyhraješ POUKAZ na celodenní seminář ve tvém městě ZDARMA, STŘÍBRNOU medaili s logem EUROTWIRL + diplom s tvým jménem, plakát s mou fotkou a věnováním, fotografii s autogramem a věnováním, hrneček a vak na záda s logem EUROTWIRL 2018! + si dám tvé jméno na svůj vak a tílko! Nemine tě ani veřejné poděkování na webu a sociálních sítích ;-) Z Dublinu ti zašlu pohled až k tobě domů a v soutěžní hale natočím video s poděkováním jen pro tebe! Také ti pošlu CD s fotkami z celé akce!!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,000Jsi zlato!

Přispěj 5000,- a vyhraješ POUKAZ na vyhotovení grafického návrhu ZDARMA, ZLATOU medaili s logem EUROTWIRL + diplom s tvým jménem, plakát s mou fotkou a věnováním, fotografii s autogramem a věnováním, hrneček, deníček, polštář a vak na záda s logem EUROTWIRL 2018! + si dám tvé jméno na svůj vak a tílko! Nemine tě ani veřejné poděkování na webu a sociálních sítích ;-) Z Dublinu ti zašlu pohled až k tobě domů a v soutěžní hale natočím video s poděkováním jen pro tebe! Také ti pošlu CD s fotkami z celé akce a brožuru!!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable