startovac2.jpg

PROJEKT VČELA MEDONOSNÁ Ostatní

Včelaření je pozoruhodný obor. Včelaři, kteří prostřednictvím blogu sdílí úvahy, rady, tipy i návody na výrobu nejen pro začínající včelaře.

Anonym

CZK 300

Sklenička medu od našich včel

ReachedCZK 300(15%)

1patrons
CZK 2,000Jsem zvědavý!
Jsem zvědavý!

Částka nám pomůže uhradit náklady na webhosting, doménu a k tomu budeme moci přidat minimálně 2 nové články měsíčně na náš blog.

CZK 4,000Jsem hloubavý!
Jsem hloubavý!

Částka nám pomůže uhradit náklady na webhosting, doménu a k tomu budeme moci přidat minimálně 3 nové články měsíčně na náš blog. Navíc budeme schopni přiblížit naši práci na včelnici pomocí fotodokumentace.

CZK 8,000Jsem ochotný!
Jsem ochotný!

Částka nám pomůže uhradit náklady na webhosting, doménu a k tomu budeme moci přidat minimálně 3 nové články měsíčně na náš blog. Navíc budeme schopni nejen přiblížit naši práci na včelnici pomocí fotodokumentace, ale i vysadit nektarodárné pásy, sdílet jejich růst, dokumentovat a popisovat jejich opylovače.

Contribute monthly

project authorVčelaři

Rewards

CZK 50Rád Vás podpořím!

Líbí se mi Váš nápad a rád Vás podpořím!

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 150Samolepka Včela

Samolepka Včela Vám bude neustále připomínat, že krajina bez včel by byla velmi nehostinná. Samolepku odesíláme jednou ročně prostřednictvím České pošty a poštovné je již zahrnuto v darované částce. V případě nevyplněné adresy nelze samolepku odeslat. Navíc bude Vaše jméno uvedeno na našem blogu v sekci Naši podporovatelé.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 300Sklenička medu od našich včel

Za Vaši podporu Vás jednou ročně odměníme skleničkou vlastoručně vytočeného medu. Skleničku medu odesíláme prostřednictvím České pošty a poštovné je již zahrnuto v darované částce. V případě nevyplněné adresy nelze med odeslat. Samozřejmostí je, že Vaše jméno bude uvedeno na našem blogu v sekci Naši podporovatelé.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly