startovac2.jpg

PROJEKT VČELA MEDONOSNÁ Ostatní

Včelaření je pozoruhodný obor. Včelaři, kteří prostřednictvím blogu sdílí úvahy, rady, tipy i návody na výrobu nejen pro začínající včelaře.

The author of the project has not yet published any contribution.

ReachedCZK 800(40%)

2patrons
CZK 2,000Jsem zvědavý!
Jsem zvědavý!

Částka nám pomůže uhradit náklady na webhosting, doménu a k tomu budeme moci přidat minimálně 2 nové články měsíčně na náš blog.

CZK 4,000Jsem hloubavý!
Jsem hloubavý!

Částka nám pomůže uhradit náklady na webhosting, doménu a k tomu budeme moci přidat minimálně 3 nové články měsíčně na náš blog. Navíc budeme schopni přiblížit naši práci na včelnici pomocí fotodokumentace.

CZK 8,000Jsem ochotný!
Jsem ochotný!

Částka nám pomůže uhradit náklady na webhosting, doménu a k tomu budeme moci přidat minimálně 3 nové články měsíčně na náš blog. Navíc budeme schopni nejen přiblížit naši práci na včelnici pomocí fotodokumentace, ale i vysadit nektarodárné pásy, sdílet jejich růst, dokumentovat a popisovat jejich opylovače.

Contribute

project authorVčelaři

Rewards

CZK 50Rád Vás podpořím!

Líbí se mi Váš nápad a rád Vás podpořím!

The number of rewards is not limited

Choose a reward

CZK 150Samolepka Včela

Samolepka Včela Vám bude neustále připomínat, že krajina bez včel by byla velmi nehostinná. Samolepku odesíláme jednou ročně prostřednictvím České pošty a poštovné je již zahrnuto v darované částce. V případě nevyplněné adresy nelze samolepku odeslat. Navíc bude Vaše jméno uvedeno na našem blogu v sekci Naši podporovatelé.

The number of rewards is not limited

Choose a reward

CZK 300Sklenička medu od našich včel

Za Vaši podporu Vás jednou ročně odměníme skleničkou vlastoručně vytočeného medu. Skleničku medu odesíláme prostřednictvím České pošty a poštovné je již zahrnuto v darované částce. V případě nevyplněné adresy nelze med odeslat. Samozřejmostí je, že Vaše jméno bude uvedeno na našem blogu v sekci Naši podporovatelé.

The number of rewards is not limited

Choose a reward