vareni foto.jpg

Uvaříme máčku, poďte na lízačku Knihy

Zajímá vás, jak vaří děti v lesní školce? Nakoukněte pod pokličku a pomozte nám vydat kuchařku.

"Valašský bonus"
12/5/2017

"Valašský bonus"

Vaření nás stále baví! Vydali jsme bonus ke kuchařce.

Před časem jste podpořili náš projekt  "Uvaříme máčku, poďte na lízačku" .
Naše kuchařka už našla bez mála tisícovku nových vlastníků. I Vy jste nás podpořili a jako poděkování získáváte Valašský bonus - tedy dva nové recepty.
Inspirací nám byl Valašský Mikulášský jarmek, který se už po 26. konal v našem městě. A jak název napovídá - oba recepty sú tradiční, tož snáď Vám budú chutnat. A co tedy musíte udělat, abyste dostali náš bonus?

Přihlaste se o něj prostřednictvím mailu na adrese rcvk@seznam.cz, do předmětu napište "Chci bonus" a během prosince Vám přiletí do Vaší mailové schránky ve formátu pdf.

Potěší nás, když nám napíšete Vaše zkušenosti nebo zážitky s kuchařkou. Klidně pošlete fotku, kam všude jste ji s sebou vzali na výlet.

Na své nové majitele čeká ještě posledních pár kousků kuchařek.
Chcete obdarovat i své blízké? Neváhejte a objednávejte.

12/1/2015

Kuchařky už jsou na cestě k vám!

Milí startéři, včera jsme zabalili a poštou odeslali balíčky s odměnami, které zahrnovaly kuchařku. Pokud byste odměnu náhodou nedostali, tak se nám prosím ozvěte. Ostatní odměny (tašky, balíčky na podpal) jsme posílali dříve a věříme, že už z nich máte užitek. Děkujeme vám za podporu a přejeme příjemnou zábavu při vaření. P.S. Lidem z okolí nebo přátelům a příbuzným doručíme kuchařku osobně, proto, pokud tušíte, že se vás to týká, do schránky nechoďte : ).

A je to!
10/16/2015

A je to!

Kuchařka je kompletní, tiskárna vybraná. Než vám ji ale budeme moct poslat, ještě to přece jen chvíli potrvá. Zatím vám proto posíláme alespoň malou ochutnávku...

Milí příznivci naší kuchařky, tak už je to konečně tady.

S radostí vám oznamujeme, že kuchařka je sepsaná a připravená spatřit světlo světa. Tisknout budeme na recyklovaný papír v tiskárně Reprocentrum a.s. Už se těšíme! V listopadu se těšte i vy.

Děkujeme vám moc za podporu a doufáme, že se vám kuchařka bude líbit.

Zbývají už jen 2 dny!
7/9/2015

Zbývají už jen 2 dny!

Ještě pořád můžete podpořit náš projekt. Do konce zbývají už jen 2 dny, neváhejte!

I když už máme chvilku prázdniny, práce na kuchařce pokračují. Je vybráno, sepsáno i nafoceno. Přes léto zapracujeme na grafické podobě knížky a v září se plní sil sejdeme nad posledními úpravami a pošleme kuchařku do tisku. Už se moc těšíme!

Ještě než jsme se všichni rozprchli, vyjeli jsme na letní pobyt do Frýdlantu. Společný rok uzavřela Svatojánská slavnost a pak se nad námi jako most vyklenula nádherná dvojitá duha. Ať i vám zasvítí!

Děkujeme za vaši podporu. Vážíme si jí a doufáme, že vám náš projekt přinese radost.

Ještě nekončíme!
6/17/2015

Ještě nekončíme!

Přestože už máme vybráno krásných 105 %, na startovači ještě nekončíme.

Děkujeme, že se nám díky vám plní sen. Na kuchařku už máme 105 %, ale na startovači ještě zdaleka nekončíme. Možnost podpořit náš projekt stále trvá. Pokud se nám podaří vybrat ještě o něco víc peněz, můžete si být jisti, že je použijeme na další rozvoj lesního klubu a hraní, tvoření i učení se s dětmi.

V úterý jsme naposledy v tomto školním roce vařili na ohni a před námi je ještě nádherná Svatojánská slavnost spojená se sběrem kouzelného býlí, zpěvem, tancem a květinovou hostinou. A určitě si při ní na ohni zase upečeme hady!

Podpořilo nás už 128 startérů. Co myslíte, bude vás nakonec ještě víc?

Stále o nás klidně můžete někomu povědět a tím nás podpořit. Na startovači budeme ještě 23 dní. Děkujeme.

Hurá, kuchařka bude!
6/9/2015

Hurá, kuchařka bude!

A je to! Díky vám všem máme vybráno 100 % a můžeme vydat kuchařku. Moc děkujeme za podporu. Máme velikou radost a doufáme, že vy taky. Oslavte to s námi, třeba dobrým obědem...

Blížíme se do finále!
6/1/2015

Blížíme se do finále!

Pro úspěch celého projektu zbývá vybrat už jen 11 %! Cíl už je téměř na dohled a práce na kuchařce v plném proudu. Děkujeme, že jste se rozhodli nás podpořit.

V minulém týdnu překročil počet startérů stovku. Těší nás, že se náš nápad líbí tolika lidem a věříme, že se spolu s vámi budeme už brzy radovat z dosažení cílové částky.

Práce na kuchařce jsou v plném proudu. Sepisujeme recepty, vybíráme fotky, kupíme nápady a přemýšlíme, co všechno ještě v knížce bude. Mezitím samozřejmě každé úterý vaříme. Jíst se musí a tak nás neodradilo ani deštivé počasí. Po téměř celém roce praxe už krájíme a strouháme skoro jako profesionální kuchaři a poradíme si i s krupicovými knedlíčky do polévky! Taky už jsme zkoušeli něco do kuchařky nakreslit a včera u vaření nás fotila profesionálka. Už brzy tak budeme mít i titulní fotku na obálku. Nechejte se překvapit, co na ní asi bude.

Jsme moc rádi, že nám pomáháte a všech vašich darů si velmi vážíme. Jestli můžete, řekněte o naší kuchařce i dalším lidem. Děkujeme.

 

 

 

ReachedCZK 61,380(114%)

114%
CZK 54,000requested
139contributors
Contribute

Rewards

CZK 100Zašeptáme vaše jméno do duté vrby

Jako výraz poděkování zašeptáme vaše jméno do staré duté vrby, podle které se jmenuje naše lesní školka.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 180To nejlepší z kuchařky na váš mail

Na vaši emailovou adresu pošleme soubor s vybranými 10 stránkami knihy ve formátu pdf. Můžete vyzkoušet, jak fungují naše nejlepší recepty a říkadla.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 180Látková taška s ručně natištěným logem Vrběnky

Pošleme vám praktickou látkovou tašku s ručně natištěným logem Dětského lesního klubu Vrběnka.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250Balíček třísek na podpalku ohně na vaření+návod

Pošleme vám poštou balíček třísek a chrastí, které připraví děti na Vrběnce. Zároveň dostanete návod, jak rozdělat oheň a připravit ohniště na vaření v přírodě.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 280Balíček třísek na podpalku+návod+sirky s logem

Pošleme vám poštou balíček třísek a chrastí, které připraví děti na Vrběnce, návod, jak rozdělat oheň a připravit ohniště a sirky s logem Vrběnky.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350Kuchařka s věnováním

Pošleme vám poštou kuchařku s věnováním.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 450Kuchařka s věnováním + balíček třísek na podpal

Pošleme vám poštou kuchařku s věnováním a balíček třísek a chrastí, který připraví děti na Vrběnce, abyste si mohli uvařit oběd v přírodě.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Kuchařka s věnováním + přírodní vařečka + bylinky

Pošleme vám poštou kuchařku s věnováním, přírodní vařečku, kterou vám vyrobí děti na Vrběnce a sušené voňavé bylinky z Vrběnky.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,500Pozvání pro 2 na oběd na Vrběnku + dárkový balíček

Pozveme vás na úterní vaření a oběd na Vrběnku. Můžete si přijít pochutnat na výborném jídle. Dostanete také dárkový balíček s třískami a chrastím na podpalku, návodem, sirkami s logem Vrběnky, přírodní vařečkou a sušenými bylinkami z Vrběnky.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,000Pozvání pro 2 na oběd na Vrběnku+kuchařka+balíček

Pozveme vás na úterní vaření a oběd na Vrběnku. Můžete si přijít pochutnat na výborném jídle. Dostanete také dárkový balíček s třískami a chrastím na podpalku, návodem, sirkami s logem Vrběnky, přírodní vařečkou a sušenými bylinkami. Také dostanete kuchařku s osobním věnováním a děti vás naučí písničku, která se hodí k vaření.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable