logo_cz_compress.jpg

Úniková hra Železná opona Hry & Apps

Zahraj si videohru naživo! Uteč z výslechové místnosti v alternativní realitě, kde komunisté stále železnou rukou vládnou Československu.

Děkujeme mockrát za podporu Železné opony!
6/3/2015

Děkujeme mockrát za podporu Železné opony!

UFFF! 135 startérů, 163% a 106 177 Kč. Děkujeme!

Právě natíráme bar, v pátek zahajujeme na ostro provoz a do té doby vám vytuníme rezervační systém, kam startéři mohou zadat promo kód, co jim pošleme, a zabookovat si svou hru za odměnu. Ještě jednou moc díky, další měsíc, dva se bude dát trochu dýchat. :)


Těšíme se na vás, brzy se ukažte!

Boys ze Železné opony

FUNDED! Děkujeme!
5/29/2015

FUNDED! Děkujeme!

No tak to je síla!

Díky vám všem jsme včera výrazně překročili magickou hranici 100% v naší kampani na Startovači. Za jediný den jsme vybrali více než za uplynulých 25 dnů dohromady. Je to něco absolutně neuvěřitelného. Děkujeme! Za necelých pět dní už nestihneme dát pořádný flexigoal, nicméně přesně tolik dnů ještě trvá možnost objednat si vstup do Opony se slevou, ať už pro skupinu nebo pár, nebo další z řady odměn. Peníze, jimiž jsme překročili nebo přeskočíme potřebný target, použijeme na zvelebování baru nebo výrobu brandovaného pivního speciálu "Železná opona"!

Hned, jak bude hotovo a dotestováno, spustíme updatovaný web s kalendářem, kde si budete moci vyznačit své termíny. A budeme mít první měsíc otevřeno prakticky nonstop :-)

 

Proč máte bar? Podporujete alkoholismus?
5/18/2015

Proč máte bar? Podporujete alkoholismus?

Ptáte se na ask.fm/IronCurtainCZ, proč chystáme v našich prostorech bar. Zde je unavená, ale upřímná odpověď! A teď nás omluvte, jdeme instalovat rekvizity a testovat puzzly..

Díky všem, co jste nás zatím podpořili! Díky vám, jsme skoro v půlce! Zároveň jsme však i v půlce kampaně a ještě zdaleka nemáme vyhráno... Pokud můžete, moc vás prosíme o pomoc se sdílením opony mezi dělný lid. Zaslouží si víno a hry!

Můžete dát příklad, co se bude dít v místnosti?
5/16/2015

Můžete dát příklad, co se bude dít v místnosti?

Často se ptáte na výše položenou otázku. Tímto videem vám vysvětlíme jeden jednoduchý aspekt jednoho z puzzlů. O spoiler sice jde, ale nikterak zásadní, ono to ve finále nebude tak jednoduché, jak se zdá!

Co můžu čekat od Železné opony?
5/14/2015

Co můžu čekat od Železné opony?

Ptáček jarabáček nám našeptal, že občas vůbec netušíte, co si pod Železnou oponou představit. No tomu říkám fail na naší straně hřiště! Proto jsme připravili krátká videjka zodpovídající nejdůležitější otázky. A začneme hned tou nejklíčovější!

A jen tak mimochodem, velké díky vám všem, co jste nás zatím podpořili. Bude to stát za to!

Krutart Games Boyz

ReachedCZK 106,177(163%)

163%
CZK 65,000requested
129contributors
Contribute

project authorKrutart Games boyz

Rewards

CZK 75Trapný pocit, že jsi přispěl málo:(

Chceš nás podpořit a k tomu dostat něco extra? Trapný pocit, že jsi přispěl málo ti hned tak někdo nezaručí, proto pořizuj. Výhoda je, že doručujeme instatně! Přihazujeme samozřejmě i digitální poděkování, protože navzdory vtípku v názvu odměny si samozřejmě velmi ceníme každé podpory!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 150Vyznamení Za zásluhy o budování Železné opony

Za stopade ti pošleme děkovný glejt v podobě řádu od RoboGottwalda Za zásluhy o budování Železné opony. Budeš mít sice pocit, že se musíš 20 minut sprchovat, ale neboj, je to jen hra.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Kup si slevu skoro zadarmo a nos Řád práce!

Za 200,- u nás dostaneš stokorunovou slevu na skupinu, až se přijdeš podívat a zahrát si Železnou oponu! Také dovalíme glejt Řádu práce za zásluhy o budování naší hry!

Number of available rewards: 35/40

Reward unavailable

CZK 250Chceš paranoiu?

Chceš vědět, jaký je to pocit, když tě tajná policie stalkuje na sociálních sítích? Tahle odměna ti zajistí tvou porci šikany po dobu jednoho měsíce. Facebooková STB tě bude trollit na sociálních sítích!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 299Sólo vstup na hru a poznání nových lidí

Chceš si zahrát Železnou oponu a ještě se u toho seznámit? Tohle je odměna pro tebe – po skončení kampaně Ti napíšeme o Tvé časové dispozice a dáme tě do kupy s dalšími parťáky. Kdo ví, třeba to bude začátek báječného přátelství, ostatně nic nestmelí lidi jako krize. Byť předem připravená a náležitě zaranžovaná!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Propagandistický plakát Železná opona

Připravili jsme pro vás design plakátu s tématem naší hry z dílny ostříleného maséra Luka Tomskiho známého prací na hromadě božích projektů, třeba na filmu Grandhotel Budapešť. Plakát k náhledu uvnitř textu, je to ten s těmi vostrými chlápky! Dodáme ve vysoce kvalitním provedení a A2 formátu!

Number of available rewards: 20/30

Reward unavailable

CZK 500Trapný pocit, že autoři žebrají:(

Chceš, ať se cítíme jak idioti a žebráci? Tak nám dej prachy jen tak. Budeme se cítit blbě a ještě ti za to poděkujeme digitálním glejtem s vyznamenáním Za zásluhy o výstavbu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 700Nukleární Lenin

Propagandistický plakát s jaderným Leninem, ultimátním strojem zkázy, sežehujícím na nukleární prach veškerou západní dekadenci. To chceš. Dopij svůj poslední flat white, nasaď brýle a kochej se apokalypsou. K náhledu vlevo uvnitř textu kampaně. Dodáme ve vysoce kvalitním provedení a A2 formátu!

Number of available rewards: 43/50

Reward unavailable

CZK 700Mašín gun

Luxusní A2 plakát na křídovém papíře zpodobňující v alternativní realitě boj proti komunistickému režimu. Mašín gun, pěst československého odboje, stylizovaný do symbolů západní herní popkultury jako je Duke Nukem nebo Doom! A nechybí ani selfie se sestřelenou sovětskou družicí! Náhled vizuálu v textu projektu vlevo.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 750Vstup pro pár!

Když už je ten květen, měsíc lásky, nabízíme vstup pro vás a vaši drahou polovičku. Nebo kámoše/kámošku, pokud jste single! Pokud nemáte větší partu, snadno si užijete Železnou oponu i ve dvou. Stmeluje! Odměnu si vyberte kdykoli po spuštění naši hry 5. 6. 2015!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 999Ostrý vstup. Se slevou!

Vezmi partu 2-5 lidí a užij si Železnou oponu za cenu, za jakou mimo tuto kampaň nebude k dispozici!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,100Uděláme z tebe rekvizitu!

Chceš být navždy zvěčněn v naší hře a stát se součástí jejího designu? V rámci této odměny tě nafotíme a staneš se rekvizitou – sprostým podezřelým z protistátní činnosti! Každý, kdo bude hru hrát, bude muset řešit puzzle spojený s tvou tváří!

Number of available rewards: 2/5

Reward unavailable

CZK 1,200Vstup do Železné opony a plakát s její tématikou!

Chceš si nejen zahrát Železnou oponu s přáteli, ale také k tomu dostat kvalitní A2 plakát na památku? Tahle odměna je přesně pro Tebe. Stav se!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,400Vstup do Železné opony a plakát s jaderným Leninem

Chceš si nejen zahrát Železnou oponu s přáteli, ale také k tomu dostat kvalitní A2 plakát na památku, a to rovnou s designem nukleárního Lenina, stroje zkázy? Tohle je vončo!

Number of available rewards: 24/30

Reward unavailable

CZK 1,500Tukanova volba– Ostrý vstup, Mašín gun a rekvizita

Odměna ušitá na míru letitému ksichtu časopisu SCORE, moderátoru známých pořadů Re-Play i Applikace. Chceš si i ty pořídit Tukanovu volbu? V rámci této odměny si přijď kdykoli v partě 2-5 lidí zahrát Železnou oponu. Když to rozpočítáš, je to 250,- na jednoho, a to je fér! K tomu navrch dostaneš za tři kila dokonalý plakát Mašín gun, pěst československého odboje, stylizovaný do herních popkulturních symbolů. Náhled v textu projektu. A aby toho nebylo málo, zvěčníme tě jako rekvizitu v samotné hře a každý, kdo bude hrát, tak bude muset luštit puzzle spojený s tvým ksichtíkem!

Number of available rewards: 0/5

Reward unavailable

CZK 1,700Volný vstup a easter egg!

V naší hře bude i drobné tajemství, takzvaný "easter egg" pro obzvlášť pozorné hráče. Chceš, aby neslo motiv inspirovaný Tvou osobou? Tohle je odměna pro Tebe - a po spuštění hry si Železnou oponu rovnou zahraj s přáteli!

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 2,000První den ostrého provozu a grilovačka!

Přijď v partě 2-5 hráčů otestovat Železnou oponu v první den provozu, tedy 5. června. Součástí odměny je i welcome drink a vstup na naši večerní opening párty!

Number of available rewards: 2/5

Reward unavailable

CZK 3,000První vstup ever!

Chcete být s partou 2-5 hráčů vůbec prvními lidmi, co pokřtí Železnou oponu? Tohle je pro vás – všechno nový, hezký, inu jako Kyjev! A navíc vás v místnosti čekají četné dárky + samozřejmě vstup na úvodní večerní grilovačku. Máme bar i terasu!

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 4,000Teambuildingový match

Zahrajte si s kolegy z práce Železnou oponu. Natočíme záznam z vaší session a pak u piva v našem baru proberem, jak jste se poprali s jednotlivými puzzly a úkoly. Třeba zjistíte, že jste lepší než váš boss.

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 5,000Potřebuješ publikum?

Potřebuješ pomoct svému byznysu nebo projektu? Společně vymyslíme crossmarketingovou akci, skrz kterou nasměřujeme naše hráče k vám. A kdo ví, možná si od nás odneseš i vyznamenání za Zásluhy o výstavbu!

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable