16195075_1250843684995177_6127669354800742016_n.jpg

První album Tygroo Hudba

V zimě se nám podařilo nahrát docela dost naší hudby. A dokonce ve studiu! Pomozte nám to nyní dotáhnout až do podoby prvního alba!

První album Tygroo

ReachedCZK 28,583(114%)

114%
CZK 25,000requested
39contributors
ContributeRewards

DĚKUJEME HROZNĚ MOC, ODMĚNY VÁS NEMINOU!

Nicméně nepřestávejte přispívat, zbylé peníze použijeme na opravu naší staré dodávky, a tím si zajistíme potřebnou mobilitu..bez ní bychom k vám sotva ještě někdy přijeli zahrát.

Pokud se dostaneme na 30 tisíc, slibujeme, že v dohledné době natočíme další skvělý klip, a to na píseň "I am the owner" z našeho nového alba.

Pokud se dostaneme nad 35 tisíc, nahrajeme také nový singl, skladbu "Chupa Chups", která je tak nová, že ani není na cd.

Předem moc děkujeme!

Je to trouba uplně plná tlustýho zvuku, mastnota teče po bradě, jen na to člověk pomyslí a pekáč je tak připálenej, že už ho nikdy nikdo neumyje. A ta vůně, ta vůně se line celým bytem a z okna na dvůr, kde stoupá až ke střechám, na kterých teď pobíhaj hladem pološílený kočky, vráží do sebe hlavami a slintají do okapů. Dokonce i holubi se z toho pokáleli. Už zase. Nojo, pečeme album. Pomozte nám ho dopéct. A servírovat. Za tepla. Mňam!

Zde malý zlehka připečený předkrm z chystaného alba.

Ale teď k věci. Z vybraných peněz zaplatíme nahrávání ve studiu (zpětně, jelikož už je to nahrané), mastering, vylisování CD, obal CD, a pokud náhodou vybereme víc, než o kolik Vás žádáme (což by bylo skvělé!), tak alespoň částečně uhradíme generální opravu naší stařičké kapelní dodávky, která momentálně dokuckala a nejezdí, protože má chudinka porouchaný motor. 

A ještě trocha motivace. Proč si zasloužíme Vaši podporu? Protože se snažíme dělat originální, objevnou a zajímavou muziku, co nejzábavnější pro nás i pro Vás. Protože naše hudba pozvedá tělo i ducha do závratných výšin, aby je pak zas po třech piruetách ve stavu beztíže mohla nemilosrdně nechat  padnout až do nejtěmnějších hlubin. Hudba je naše láska i řemeslo, které děláme poctivě a s chutí, protože jinak to ani neumíme. A v Čechách (zatím) není kapela, která by zněla jako my. Pomozte nám tedy jít ještě dál, výš, hlouběji, usilovněji, lépe. Podpořte nás a my se Vám za to odvděčíme poctivou muzikantskou prací.

 

Křest CD se uskuteční ve VILE Štvanice 16.6. ve 21:30.

ReachedCZK 28,583(114%)

114%
CZK 25,000requested
39contributors
Contribute

project authorTygroo

Rewards

CZK 100Vřelé poděkování

Velmi vřele Vám poděkujeme. Až se někde potkáme. Kdyžtak se připomeňte.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 150Digitální album

Pošleme Vám naše skvělé nové album v digitální podobě. A vřele Vám poděkujeme, až se někdy potkáme. Hmm.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Naše první album, vylisované na CD

Kupte si s předstihem naše první album, vylisované na CD, v krásném obalu a podepsané všemi gramotnými členy kapely. No teda!

Expected delivery of the reward: June 2017

Number of available rewards: 882/900

Reward unavailable

CZK 450Křtitel Tygroo

Naprosto jedinečná odměna pro jedinečného dobrodince. Jednou budete svým vnoučatů vyprávět, jak jste kdysi křtili první CD kapely TYGROO, ta to budou vyprávět zase svým vnoučatům, ta svým,..a tak Váš rod nikdy neupadne v zapomnění. K politému CD dostanete ještě jedno suché s autogramy všech členů kapely. Křest CD - VILA Štvanice 16.6. 21:30

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 500Štědrý posluchač

Dostanete od nás dvě zbrusu nová CD, plus vstup zdarma na jeden z našich koncertů do konce tohoto roku(dle vašeho výběru). A jednu použitou paličku našeho bubeníka jako bonus! Uáá!

Number of available rewards: 7/15

Reward unavailable

CZK 1,000Výlet s kapelou Tygroo

Chcete se vydat na dobrodružnou výpravu rozhrkanou dodávkou kamsi na dalekou Moravu nebo kdoví kam? Kupte si výlet s kapelou Tygroo! Vezmeme Vás s sebou na koncert, prožijete s námi večer i všechny před a pokoncertní radovánky a strasti. Návrat k ránu nebo druhý den. Na datu se domluvíme. Navrch dostanete dvě CD a použitý plátek jednoho ze saxofonistů. Ohhohoo!

Number of available rewards: 3/5

Reward unavailable

CZK 2,000Velmi štědrý a věrný posluchač

Chcete nám opravdu hodně pomoct? Skvěle! Kupte si tedy čtyři naše nová CD, plus vstup zdarma na všechny naše koncerty až do konce června 2018! A jako bonus získáte krátkou báseň, napsanou na Vaši počest. Hurrááá!

Number of available rewards: 8/8

Reward unavailable

CZK 4,000..roztáčí zlatá kola..

A přituhuje. Vážený mecenáši, za tuto sumu s celou kapelou nacvičíme cover Vašeho oblíbeného disko hitu, natočíme se, jak ho hrajeme a video Vám pošleme. Navíc tuto píseň v naší úpravě zahrajeme na požádání na jednom libovolném koncertě, pokud se na něj dostavíte. A jako bonus dostanete dvě CD. Uáááu!

Expected delivery of the reward: November 2017

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 5,000..správná věc, tanec volá..

A ještě přituhuje. Za tuto sumu napíšeme, složíme a nacvičíme píseň na Vámi zadané téma (osoba, věc, situace, pouhé slovo), natočíme se, jak ji hrajeme a video vám pak pošleme. A zahrajeme Vám ji na požádání na jednom libovolném koncertě, pokud se na něj dostavíte. A samozřejmě dostanete také dvě nová CD jako bonus! Ojojojojooj!

Expected delivery of the reward: November 2017

Number of available rewards: 3/5

Reward unavailable

CZK 6,000Koncert Tygroo!

Přijedeme zahrát do Vaší hospody, klubu, kavárny nebo na Vaši svatbu, oslavu narozenin, dýchánek, pohřeb, rozvod, kolaudaci, masopust, vinobraní, pivobraní, sýrobraní, grilování, pečení buchet, pečení hus, upalování hus, upalování Husa, upalování čarodějnic, divadelní představení, filmovou premiéru, derniéru, prostředek, zadek, kraj, mordor. Kamkoli. Rádi. Cesťák není v ceně. Dvě CD zdarma jako bonus!

Number of available rewards: 9/10

Reward unavailable

CZK 12,000Krotitel Tygroo

Ó děkujeme, veliký Dobrodinče náš. Za tuto sumu pro Vás zahrajeme koncert nadstandartní délky (max 4h, cesta není v ceně), navíc získáte vstup zdarma na všechny naše koncerty až do června 2018. A jako bonus dvě naše CD! Arararararíííí!

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable