cf-hra-druhe-vydani-otvirak-4-bez_play1.png

Druhé vydání trabantí stolní hry Hry & Apps

Druhá šance pořídit si stolní hru žlutého cirkusu! Pokud dáme za 15 dní dohromady dost peněz, bude druhé vydání!

8/24/2020

Vyzvedněte si prosím své hry!

Jestli máte hru s osobním vyzvednutím, zajděte si pro ni prosím. Díky!

Hezký den vespolek, malou inveturou jsme zjistili,. že nám visí dost her k vyzvednutí, pro které jste si ještě nestihli zajít.

Pokud jen trochu můžete, zajděte si pro ně. Je nám jasné, že jsou prázdniny, ale nemůžeme je tam bohužel nechat napořád.

Kdy a kde si je máte vyzvednout jsme posílali mailem začátkem července.

Díky moc za spolupráci! 

Dan a celý trabantí tým

 

P.S.: Pokud jste neměli hry s osobním vyzvednutím, tenhle mail ignorujte, hry poštou jsme už poslali všechny.

7/22/2020

Všechny hry ze startovače poslány!

Všechny hry byly odeslány, jestli nejste z Česka, pošta vám bohužel neumí poslat email, tak si prosím hlídejte zásilky.

- Prosím koukněte se do svých emailů a případně si prodlužte uložení, pokud jste pryč. Jde to zdarma až na měsíc.

- Na Slovensko (ani jinam do zahraničí) pošta bohužel neposílá informační email, ale často na to pomohla appka slovenské pošty. Jestli appka nepomohla (nebo nejste ze Slovenska), počítejte prosím, že vám něco přijde.

- Jediní, komu jsme hru neposlali jsou ti, kdo nám nevyplnili adresu. Poslali jsme vám všem mail. Mrkněte prosím do svých schránek i kvůli tomuto.

- Všechny hry k osobnímu předání jsou připraveny. Kdy a kde jsme posílali zvláštním emailem už před nějakou dobou.

Díky moc za spolupráci, ať se vám hra líbí!

Dan a celý trabantí tým

7/13/2020

Osobní přednání her je připraveno a stále odesíláme!

Kontrolujte si prosím maily i pokud jste na dovolené. Uložení balíčku na poště je pak možné prodloužit až o měsíc a nehrozí, že by jej poslali zpátky.

Kontrolujte si prosím maily, pořád posíláme další a další hry z druhého kola. Jestli jedete pryč, kontrolujte je prosím i na dovolené své, přijde vám tam upozornění a můžete si zadarmo prodloužit dobu uložení až na měsíc (nejsme si jistí, zda to půjde na Slovensku, ale v Česku to jde určitě)m

Vy, kdo máte hru k osobnímu odběru, měli byste mít v mailu informace, kde se dá hra vyzvednout. Distribuci pro nás dělají kamarádi, takže čím dříve si tam dojdetš a hry budou pryč, tím lépe i když je nám jasné, že předvánoční tempo to nebude.

DÍKY MOC ZA SPOLUPRÁCI!

7/3/2020

Rozesíláme hry!

Rozesíláme trabantí stolní hry a záhy budou i osobnímu předání!

Už několik dní rozesíláme hry z druhého kola! tentokrát to půjde trochu pomaleji, než před Vánoci, ale rozhodně se neflákáme. Jestli jedete pryč, kontrolujte si prosím i na dovolené své maily, přijde vám tam upozornění a můžete si zadarmo prodloužit dobu uložení až na měsíc (nejsme si jistí, zda to půjde na Slovensku, ale v Česku to jde určitě).

Pokud máte osobní převzetí, též kontrolujte maily, během víkendu vám pošleme kam si pro hru můžete dojít.

Dan a celý trabantí tým

6/7/2020

Hry budou v druhé polovině června!

Komu jsme ještě neposlali hru, tomu ji pošleme v druhé polovině června, nejpozději začátkem července!

Krátká verze:
Hry pošleme v druhé polovině června, nejpozději začátkem července, konečně! Moc se omlouváme za zpoždění!

Díky za pochopení Dan a trabantí tým

Dlouhá verze:
Pro mnohé dotazy velké shrnutí hrovirové anabáze. Moc se omlouváme, že hru stále nemáte, ale bohužel i když umíme velmi dobře improvizovat, je často součástí improvizace i čekání, Podle našeho původního odhadu měly být hry hotové nejdříve (!) koncem února. Byl to odhad podle maximálního tempa, s jakým jsme dokázali zvládnout první kolo. Podcenili jsme ale rozdíl v předvánočním a novoročním nasazení, takže výroba běžela kvůli pomalejšímu nástupu na začátku roku pomaleji, čímž vzniklo zpoždění a bylo zřejmé, konec února nestíháme.


Do toho přišla karanténa a panika ze shromažďování lidí a jeho zákazy. Byla zastavena výroba, která sama o sobě jela velmi pomalu, protože nebylo možné ani hru nikde uložit (protože nemáme vlastní sklady, vysokozdvižné vozíky ani kamiony).

Museli jsme vše přeplánovat dle aktuální situace, nebylo hru, jak posílat, nebylo ji jak distribuovat, nebylo možné ani využít výdejní místa, hromadná podání na poštách zavedla přísná omezení. Hry jsme tedy kompletovali po jedné a po pár kusech jsme je posílali, aby je měl alespoň někdo a spousta z vás už je má.

Stejně jako mnoho dalších jsme čekali na nějaké rozumné vyjádření vlády, jak celou situaci vidí do budoucna (protože v plánování je naše vláda schopná asi tak podobně, jako Radek) Na konci dubna konečně přišel první "jízdní řád" uvolňování, který říkal, že na konci června budou možné akce pro 50 lidí a o několik týdnů před tím bude možné i osobní předání. Vše jsme tedy okamžitě nastavili podle tohoto plánu, aby hry byly hotovy cca v polovině června a mohli jsme zahájit rozesílání i osobní předání. Bohužel, radkování naší vlády pokračovalo, rozhodnutí se měnila ze dne na den a na překotné a neplánované uvolňování jsme prostě nezvládli reagovat (stejně, jako třeba mnoho jiných větších akcí typu Karlovarského filmového festivalu, který byl zrušen, ač by se mohl nakonec s určitými omezeními konat).

Mrzí nás, to omlouváme se, ale nejsme Amazon s obrovskými skladovými zásobami. Každopádně výroba jede a v druhé polovině června budou hry hotové a my je pošleme těm, kdo je ještě nemají. Věřte, že my z toho také nemáme radost.

Díky za pochopení a ještě jednou se omlouváme

Dan a trabantí tým

 

 

4/30/2020

Hlášení o rozeslaných hrách!

Hezký den přejeme a posíláme herní hlášení - hry posíláme, kvůli covidovovým omezením po kusech, takže to jde pomalu. Omlouváme se!

HERNÍ HLÁŠENÍ! Vzhledem k současné situaci hry z druhého kola posíláme po kusech, takže mnozí z vás už hru mají (poctivě losujeme, komu hru poslat, protože jsme na férovější způsob nepřišli), větší část z vás hru ale pořád nemá. Mrzí nás to a omlouváme se. Věříme, že s uvolňováním omezení se nám podaří opět zorganizovat naši balicí a rozesílací manufaturu a poslat zbývající hry s větší kadencí! Prosíme o strpení, děkujeme!

Díky Dan a celý trabantí tým

3/26/2020

Hra má zpoždění, omlouváme se

Hezký den přejeme a moc se omlouváme, že ještě není hra u vás doma!

Hezký den přejeme a moc se omlouváme, že ještě není hra u vás doma, Bohužel se kvůli aktuální situaci všechno zamotalo a zpomalilo. Jako malou záplatu rozešleme záhy alespoň online odměny s filmy, ať máte od nás alespoň ma.ou zálohu.

Výroby a hry je stále běží, ale ne tak rychle, jak bychom si přáli.

 

Omlouváme se

Dan a celý trabantí tým

2/12/2020

Vaše hra se vyrábí!

Hry z druhého kola jsou ve výrobě, jak budou hotové, začneme je posílat!

Hezký den přejeme,

hodně se vás ptá, kdy budou hry z druhého kola. Jak jsme říkali mna začátku, měly by být koncem února, hry už se vyrábí, ale nějaký čas to trvá.

Ale rozhodně jsme na vás nezapomněli!

Zdraví Dan a celý trabantí tým

12/16/2019

Druhé vydání stolní hry bude!

Díky za vaši podporu, trabantí hra vyjde znovu začátek příštího roku!

Hezký den přejeme a děkujeme,

peníze na druhé vydání trabantí stolní hry se sešly a my můžeme s klidem hru vydat. Jen to chvíli potrvá, první vydání je kompletně rozebrané, takže bude třeba vše vyrobit znovu a to není hned. Přes Vánoce nám už nikdo výrobu nerozjede, takže vše začne na začátku ledna a pak to minimálně měsíc (ale spíše více) potrvá.

Počítejte tedy prosím s tím, že hra bude nejdříve v únoru 2020, jakmile bude, posíláme ji k vám.

Tak doufáme, že to vydržíte, rychleji to bohužel nejde.

Zdraví Dan a celý trabantí tým

ReachedCZK 1,639,538(547%)

547%
CZK 300,000requested
1,312contributors
Contribute

project authorDan Přibáň

Rewards

CZK 950Hra k vyzvednutí

Prostě hra, k vyzvednutí v Praze. Až budou hry hotové, dáme vědět kde a kdy.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,100Hra poštou

Prostě hra, ale poštou, takže o poštovné a balné dražší.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,400Hra s poděkováním

Děkujeme za podporu! Jako poděkování pošleme: výběr nejlepších fotografií ze všech cest v digitální podobě + Asijský film + Africký film + Americký film + Australský film ke stažení + děkovnou samolepku + náramek + fungl novou trabantí tužku + náčelníkem podepsanou hru.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,600Hra s magnetem

Děkujeme za podporu! Jako poděkování pošleme: výběr nejlepších fotografií ze všech cest v digitální podobě + Asijský film + Africký film + Americký film + Australský film ke stažení + děkovnou samolepku + náramek + výroční magnet k objetí světa + náčelníkem podepsanou hru.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,700Hra a nový trabantí kalendář

Děkujeme za podporu! Jako poděkování pošleme: výběr nejlepších fotografií ze všech cest v digitální podobě + Asijský film + Africký film + Americký film + Australský film ke stažení + děkovnou samolepku + náramek + podepsaný nový kalendář z cesty z Indie + náčelníkem podepsanou hru.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,900Hra a dětská knížka

Děkujeme za podporu! Jako poděkování pošleme: výběr nejlepších fotografií ze všech cest v digitální podobě + Asijský film + Africký film + Americký film + Australský film ke stažení + děkovnou samolepku + náramek + fungl novou trabantí tužku + podepsanou dětskou knížku Jak Egu dojel až na konec světa + náčelníkem podepsanou hru.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,900Hra a náš nový film na DVD

Děkujeme za podporu! Jako poděkování pošleme: výběr nejlepších fotografií ze všech cest v digitální podobě + Asijský film + Africký film + Americký film + Australský film ke stažení + děkovnou samolepku + náramek + fungl novou trabantí tužku + podepsané DVD s filmem z cesty z Indie Trabantem tam a zase zpátky + náčelníkem podepsanou hru.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,900Hra a nová plechová cedule

Děkujeme za podporu! Jako poděkování pošleme: výběr nejlepších fotografií ze všech cest v digitální podobě + Asijský film + Africký film + Americký film + Australský film ke stažení + děkovnou samolepku + náramek + fungl novou trabantí tužku + novou výroční plechovou ceduli k objetí světa + náčelníkem podepsanou hru.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,900Hra a bytelný expediční plecháček

Děkujeme za podporu! Jako poděkování pošleme: výběr nejlepších fotografií ze všech cest v digitální podobě + Asijský film + Africký film + Americký film + Australský film ke stažení + děkovnou samolepku + náramek + fungl novou trabantí tužku + bytelný expediční plecháček + náčelníkem podepsanou hru.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,601Hra a velké dárkové kombo

Děkujeme za podporu! Jako poděkování pošleme: výběr nejlepších fotografií ze všech cest v digitální podobě + Asijský film + Africký film + Americký film + Australský film ke stažení+ děkovnou samolepku + náramek + fungl novou trabantí tužku + podepsané DVD s filmem z cesty z Indie + bytelný expediční plecháček + novou výroční plechovou ceduli k objetí světa + náčelníkem podepsanou hru.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,000Hra a podepsaný trabantí DVD archiv

Děkujeme za podporu! Jako poděkování pošleme: výběr nejlepších fotografií ze všech cest v digitální podobě + Asijský film + Africký film + Americký film + Australský film ke stažení + děkovnou samolepku + náramek + fungl novou trabantí tužku + DVD s podepsanými filmy: Trabantem Hedvábnou stezkou, Trabantem napříč Afrikou, Trabantem až na konec světa, Trabantem do posledního dechu, Trabantem tam a zase zpátky a seriály: Trabantem Jižní Amerikou a Trabantem z Austrálie do Asie a jako bonus bluray s filmem Trabantem do posledního dechu + náčelníkem podepsanou hru.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable