7D5F31CB-42D6-4371-9570-74257F054F47.jpeg

The Weathermakers - nové album po 5 letech! Hudba

Je to pořád ještě blues? Nebo už je to něco úplně jiného? The Weathermakers vydávají své třetí album!

Sakra moc děkujem! A vůbec, co ty odměny?
3/23/2022

Sakra moc děkujem! A vůbec, co ty odměny?

Startovač se díky vaší podpoře povedl. Chtěli bychom vám ze srdce poděkovat! A vůbec, co teda bude s těma odměnama?

Tak už víme, že "startovač" se povedl. Chtěli bychom vám ještě jednou moc a moc s klukama poděkovat, jste skvělí❤️?A taky moc děkujem týmu Startovac.cz za možnost náš projekt zastřešit!

Ptáte se nás co teď, jak to bude s odměnami. Je to snadný:

* pokud jste si koupili cédéčka, doručíme vám je v průběhu dubna, jakmile nám dorazí z výroby?

* trika (limitka 10 ks) vyrábíme ještě teď v březnu, doručení do půlky dubna?

* vstupenky na křest, který proběhne 6.5. v Music Lab Brno dodáme v průběhu dubna, dostanete přímo vytištěnou vstupenku a budete na guest listu? Odkaz na FB událost zde https://www.facebook.com/events/955548118297792?ref=newsfeed

* plecháčky s logem - doručení začátkem dubna☕️

* exkluzivnější odměny (harmonika, kopák, kytarový kombo) - ozveme se vám individuálně - osobně nebo mailem?

Mějte fajn večer, my jdem s Pavlem Kunčarem makat na finálním zvuku alba. Bude to ještě fuška?

ReachedCZK 52,864(106%)

106%
CZK 50,000requested
79contributors
Contribute

project authorThe Weathermakers

Rewards

CZK 100Přihodím stovku

OK, chceš nás podpořit, ale seš nenáročnej. Tak jako kdybys nám hodil prachy při hraní na ulici. Pošlem ti za to osobní poděkování s kapelovou fotkou v profi rozlišení mailem.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 150“The Weathermakers” digitálně

Zařaď si weathermakery do svého playlistu. Na Apple Music naše album nenajdeš. Pošlem ti mailem link na stažení písniček v mp3.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250Fyzické CD “The Weathermakers”

To je to proč tu jsi. Cédéčko s profesionálním, 8-stránkovým bookletem. Do auta, na chatu, na doma. Prostě kam chceš. Předáme osobně na koncertu, kde ho i rádi podepíšem, nebo jinde dle domluvy.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350Multipack - fyzické a digitální CD

K cédéčku ti přibalíme mailem i mp3ky. Tak budeš mít weathermakery pořád po ruce.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 420Plecháček na kafe nebo bourbon

Upřímně, tohle je kousek, po kterém jako kapela prahem už hodně dlouho. Prozatím jsme weathermakrovský logo na hrnek vždycky lepili izolačkou. Teď je vše jinak. Necháme vyrobit přesně 20 kusů smaltovaných hrnků a jeden z nich může bejt tvůj.

Number of available rewards: 14/20

Reward unavailable

CZK 450CD a dva lístky na křest

Bereš placku, ale chceš to ještě navíc všecko vidět naživo. Chápem. Vem manžela, manželku, svýho novýho kluka nebo kámošovu mámu a zažij pořádnej bourbonovej večírek. Křtíme na jaře v Brně.

Number of available rewards: 30/50

Reward unavailable

CZK 500Originální triko s motivem alba

Nosíš trika a jedno nový by se ti hodilo. Tak tady ho pro tebe máme! S originální grafikou ve speciální edici alba. Uděláme jich 10, ani o jedno víc. Prémiová bavlna se solidní gramáží.

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 550Drink s kapelou na zkoušce

Chceš vědět, jak se to všechno vaří? Pustíme tě rovnou do kuchyně! Teda, pozvem tě do stylové zkušebny k Michalovi Jiráskovi ze zkusebnybrno.cz. Platíme ti vychlazený pivko nebo ZONKU, hezky za čerstva, přímo z lednice. Třeba budeš u toho, jak se rodí novej weathermakerovskej hit.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 600Koncertní klobouk "The Weathermakers"

Je jenom jeden. Klobouk kterej znáte z fotek ze studia a z koncertů. Zaručeně originální kus, v bezvadném stavu. Chrání před deštěm, větrem a omrzlinami hlavy. Velikost 58.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 1,400Foukací harmonika Hohner 150th

Speciální odměna od Kuby. Dostaneš jednu z jeho foukacích harmonik z limitované série Hohner 150th anniversary. Nahrával na ni jedno z nejřezavějích sól na albu v písni "Utopenec". Ladění A, hodí se do blues v E. Navrch jedna hodinová lekce hraní přes Skype nebo Zoom.

Expected delivery of the reward: February 2022

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 1,500Kopák s logem WM

Druhej takovej nikde na světě nenajdeš. Legendární kopák “Večerka” s logem WM, na který Peter odehrál několik stěžejních koncertů. Repasovaná profesionální blána v ceně 1000 Kč soucástí. Předáme na koncertě, rádi podepíšem:)

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 1,800Harmonikový mikrofon Silverfish

Absolutní rarita, která může být vaše. Mikrofon od velšské firmy Silverfish harmonicas, který se bezvadně hodí i na zkreslený zpěv. Byla na něj nazpívána písnička "Lístky a jabloně".

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 3,500Kombo ze starého rádia

Transformátorové kombo vyrobené ze starého rádia. Perfektní vintage zvuk, který je možné pro ještě větší zkreslení přepnout na "overdrive". S kvalitním reprákem, ideálka na domácí zkoušení nebo menší kšefty. Znáte z koncertů, byly na něj nahrávány i některé písničky z nového alba.

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 4,500"The Weathermakers" naživo

Sbalíme všechny svoje krámy, včetně kytarovýho "Jolana gangu" a dovezeme ti naši show kam si přeješ. V ceně je plnohodnotný živý koncert naší bluesrockové formace. A navrch flaška vlastnoručně vyráběné hodonínské slivovice se značkou "Moravský mojo". Pozvi si nás na svatbu, narozeninovou party nebo kámošce na rozlučku se svobodou. Jo a nesvlíkáme se. Většinou.

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 5,000Chci být patronem alba

Jsi náš velkej fanoušek? Chceš nás podpořit hezky od podlahy? Dostaneš kompletní balík: digitální i fyzické album, dva lístky na křest, WM triko a možnost polít čestvý album s náma na podiu bourbonem. Co zbyde ve flašce, je tvoje.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 10,000Fanoušek číslo jedna

Dobře, jsi fakt srdcař a chceš nás porpořit naplno. Chceš se naučit všechny bluesový fígle, co známe. OK, my ti za to dáme pořádnou nálož odměn - fyzické CD podepsané všemi členy kapely, digitální verzi alba a dvě vstupenky na křest (včetně vstupu do backstage za kapelou). Navrch dostaneš profesionální foukací harmoniku Fender Midnight Blues (a že je to fakt kráska), lekci hraní přes Skype nebo Zoom a pozvánku na natáčení připravovaného klipu. A ještě přihodíme ručně psaný text hitu “Možná jsme poslední”.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable