TTT_Klip_Moje-volba_Startovac_01.jpg

The Tap Tap klip Moje Volba Hudba

Animovaný pirátský klip k písničce Moje Volba od kapely studentů s hendikepem - The Tap Tap. Kreslené postavy pirátů se jmenují Chromáci.

TTT_Klip_Moje-volba_Startovac_01.jpg

ReachedCZK 206,700(138%)

138%
CZK 150,000requested
225contributors
ContributeRewards

Máme skvělou písničku Moje Volba, kterou pro nás napsal a složil známý Trabanďák Jaroslav Svoboda.

K tomu, abychom z ní mohli udělat animovaný pirátský klip, nám chybí 150 tisíc korun. Piráti chromáci se v klipu vydají na moře a dočkáte se i katastrofy.

Jak písnička zní? Pusťte si níže záběry z našich zahraničních cest, které písnička Moje Volba doprovází:

Wau, tak to je jízda!!!

Na klip jste přispěli o 20 tísíc více, než byla cílová částka a my díky strašně moc! Můžeme se tedy společně těšit na náš první animovaný klip, který by bez Vaší podpory nevzniknul. Hurááááá!

TTT_Klip_Moje-volba_Startovac_diky.jpg

Už jsem trochu dál

Kamarádi náš grafik (také) Honza právě navrhnul kolekci triček UŽ JSME TROCHU DÁL. Jak se Vám líbí? Získat je můžete podporou vzniku našeho animovaného pirátského klipu k písničce Moje Volba.

TTT__JsmeDal_Trika.png

Mimořádný koncert UŽ JSME TROCHU DÁL, který proběhne 21.2. od 15:00 přímo pod sochou Svatého Václava na Václavském náměstí v Praze. Vstup je pro všechny zdarma. Kromě muziky The Tap Tap Vám Láďa Angelovič a další hosté představí nejlepší příklady integrace a inkluze v České Republice.

Pomozte nám prosím se šířením události mezi všechny Vaše přátele a známé ať je nás aspoň 10 000, Václavák je velké náměstí.

Více na https://www.facebook.com/events/393470324154628/

Těšíme se na setkání s Vámi!

 

 

Děti s hendikepem by neměly být ve třídě s těmi bez něj, řekl Zeman. Sklidil kritiku

V souvislosti s výroky prezidenta nám herec a výtvarník Jiří Maryško věnoval svůj vtip o Stephenu Hawkingovi.Tričko s tímto vtipem můžete získat jako odměnu za podporu klipu k písničce Moje Volba.

 TTT_triko_Hokingi.jpg

 

I s hůř rozdanýma kartama se dá vyhrát, když se člověk nevzdává...

V klipu prožijete velké dobrodružství s hlavním hrdinou Honzou Synkem, jeho tátou starým Synkem, velrybou a několika větrem ošlehanými chromáckými piráty. Po mnoha útrapách všechno dobře dopadne a příběh skončí veselou katastrofou zaviněnou Honzovým nevidomým a hrozně nešikovným tatínkem…

TTT_Klip_Moje-volba_Startovac_velryba-2.jpg

 Milí přátelé, stále čekáme na velkou rybu ;). Pomozte nám s jejím výlovem a zažijte třeba den s The Tap Tap v zákulisí koncertu. Aby se Vám lépe přispívalo, dnes Vám představujeme další důležitou herečku z klipu Moje Volba - Velrybu.

 

TTT_Klip_Moje-volba_Startovac_09.jpg

Když se jednou rozjede, ani bejk ho nezastaví. Nebezpečí se směje do tváře a někdy se zase nebezpečí směje do tváře Honzovi. Tak už to na světě chodí a důležité je se z toho nepo…minout.   

 

TTT_Klip_Moje-volba_Startovac_02.jpg

Kapitán pirátů Patron Kulhánek přišel o pravou nohu už v dětství, když nepozorně vstával z postele a stoupl na pohozenou kolečkovou brusli. Při léčbě nastaly komplikace a noha mu pak sama odpadla. Od té doby ráno vstává raději levou.

 

TTT_Klip_Moje-volba_Startovac_03.jpg

Nomen omen. Jack je úplně hluchý, ale nevzdává to. S vytrvalostí lovců mezihvězdných signálů, nastavuje své naslouchadlo všude tam, kde se něco šustne. Na vzdory svému postižení je skvělým tanečníkem. Když se ho zeptáte, jak je to možné, jen se pousměje. Možná je to tím, že vás neslyší, možná něco tají.

 

TTT_Klip_Moje-volba_Startovac_04.jpg

Na každé opravdové pirátské lodi musí být papoušek, ale kapitán je alergický na peří a tak najal Johana. Pochází ze starého šlechtického rodu a tomu odpovídají jeho vytříbené způsoby a diplomatické schopnosti. Bohužel udržení rodové linie si vybralo svou daň.

 

TTT_Klip_Moje-volba_Startovac_05.jpg

Vzdálený bratranec anarchistického buřiče Petra. Za války se vydal přes moře, a tak se dostal mezi piráty. Jméno Ben pochází z přízviska benjamínek, tedy nejmladší člen rodiny. Při jedné honbě, utekl před svými bratry a sestrami do sklepa a to mu zachránilo život. Celá jeho rodina skončila pod troskami domu, který zasáhl dostižený a sestřelený nepřátelský letoun. Odnesla to pouze ruka. Smůla, štěstí a náhoda jsou jen tři strany jedné mince.

 

TTT_Klip_Moje-volba_Startovac_06a.jpg

Táta je prostě táta. V životě to opravdu nemá lehké, ale nikdy to nechtěl vzdát. Když mu odešla žena, proklel ji i toho mizeru a strašně se opil. Když zjistil, že odešla na věčnost, odpustil jí a strašně se opil. Když má lepší dny, dává si klobouk hodně na stranu, aby ukázal, že je v něm pořad to klukovské šibalství.

 

TTT_Klip_Moje-volba_Startovac_07a.jpg

Tady vidíte, že i kluk na vozíku může mít sakra velké charizma. V bříšku té šaramantní dámy čeká na svůj osud nejmladší synek ze Synků. Držme palce ať to všechno dobře dopadne.

 

 

 - Dobrá parta co? Jejich filmovou kariéru můžete nastartovat svým příspěvkem.

 

Nevšední kapela

Kapela studentů a absolventů školy Jedličkova ústavu The Tap Tap není žádná rychlokvaška. Během 16 let existence si kapela poctivě prošlápnula své místo v Českém šoubyznysu a mnohokrát úspěšně reprezentovala ČR i v zahraničí.

Šimon Ornest, kapelník a manažer The Tap Tap

DSC_6044.jpg

 

Vaše volba

Když nám s klipem pomůžete, vznikne parádní video a navíc tím podpoříte i naše turné spojené se sbírkou na dostavbu Jedličkova ústavu (www.sbirkajus.cz).

 

Za Vaši podporu Vás rádi odměníme

Stačí si jen vybrat...

TTT_Klip_Moje-volba_Startovac_odmeny.jpg

 

 

 

Podporujte a sdílejte,

Díky!

ReachedCZK 206,700(138%)

138%
CZK 150,000requested
225contributors
Contribute

project authorThe Tap Tap

Rewards

CZK 150Klip v HD kvalitě + písnička v MP3

Stažení klipu v HD kvalitě a písničky v MP3

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Tetování Lebky a Lva

Exkluzivní dětské tetování lebky a tetování lva od The Tap Tap. Když se budete mýt, vydrží cca 8 dnů. Když se mýt nebudete, tak vydrží navždycky... plus stažení klipu v HD kvalitě a písně v MP3

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 220Odznak Lva

Krásný odznak (placka) lva od The Tap Tap. Je možné připnout si ho kamkoliv... plus stažení klipu v HD kvalitě a písně v MP3

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Poděkování v titulcích

Poděkování za podporu v závěrečných titulcích klipu plus stažení klipu v HD kvalitě a písně v MP3

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 700CD Moje Volba

Nejnovější CD kapely The Tap Tap se speciální úpravou pro startéry klipu plus stažení klipu v HD kvalitě a písně v MP3

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 800Tričko The Tap Tap

Krásné tričko s motivem The Tap Tap dle výběru z e-shopu www.e-tap.cz plus stažení klipu v HD kvalitě a písně v MP3

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,500Moje Volba s kapelou

CD podepsané všemi členy kapely plus stažení klipu v HD kvalitě a písně v MP3

Number of available rewards: 4/15

Reward unavailable

CZK 2,000Den s The Tap Tap

Zažijete cestu autobusem s kapelou The Tap Tap na na koncert dle vašeho výběru na stránkách [URL="http://www.thetaptap.cz/#!koncerty"]The Tap Tap[/URL] a zpět (plus stažení klipu v HD kvalitě a písně v MP3)

Number of available rewards: 4/10

Reward unavailable

CZK 8,000Signovaný obrázek chromáka piráta

Podepsaný a číslovaný obrázek v paspartě jednoho z pirátů/herců v klipu od výtvarníka Jana Augusty, který je již řadu let dvorním výtvarníkem kapely The Tap Tap. Kromě toho se zabývá grafickým designem, knižní grafikou a ilustrací. [URL="http://www.janaugusta.cz/07_knihy/07_knihy-5t.php"]www.janaugusta.cz[/URL] (Formát 297 x 350 mm, speciální digitální tisk) plus stažení klipu v HD kvalitě a písně v MP3

Number of available rewards: 7/7

Reward unavailable

CZK 45,000Kmotr

Každý umělecký počin by měl mít kmotra. A nemusí to být zrovna Don Corleone :) plus stažení klipu v HD kvalitě a písně v MP3

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 100,000Soukromý koncert

Zahrajeme na soukromé akci, třeba u Vás doma na komíně (pokud bude mít alespoň 6 x 8 metrů a bude bezbarierový...). Plus stažení klipu v HD kvalitě a písně v MP3.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable