NEW LEAF kopie.jpg

The Scoffers New Album Hudba

Ahoj všem milovníkům rockový muziky ;-) Tohle je náš projekt pro všechny, kdo si chtějí předplatit naše nové album a tím pomoct naší kapele.

Teaser
3/2/2017

Teaser

Připravili jsme vám teaser ;-)

Ahoj všem startovačům :-)  Album se nám už úspěšně lisuje, za pár dní ho konečně obdržíme a začneme ho distribuovat mezi vás. V mezičase jsme si pro vás připravili takový malý teaser, ochutnávku toho, co můžete čekat :-) Jako obvykle moc děkujeme za vaši podporu a budeme moc rádi, když teaser přepošlete svým kamarádům, kolegům, rodinným příslušníkům, známým... prostě všem :-) Těšíme se na vás na našich budoucích koncertech!

Startovač video No.3
9/15/2016

Startovač video No.3

Tak a je to tady přátelé... jdeme proti proudu do finále naší kampaně.

Ahoj všem startovačům i všem v jejich okolí. Máme už jen pár dní do konce kampaně a zbývá nám posledních pár desítek procent k vysněnému cíli. Všechny ještě jednou prosíme o podporu. A všem kdo už přispěli děkujeme, bez vás bychom to nezvládli.

Vaši The Scoffers

Náš nový singl & klip - Dělej
9/7/2016

Náš nový singl & klip - Dělej

Děkujeme všem, kdo nás v první polovině naší kampaně na startovači podpořili. A tady je od nás maličká odměna v podobě krátkého samodomo klipíku :)

Asi zhruba takhle to vypadá, když nás Pospy nabírá před zkouškou. Všimněte si Ondry, který se rozhrává už v autě. No a Vítek má rád kvalitní stereoposlech na svých nových sluchátkách, takže se k audiosystému v Pospyho autě připojuje zásadně pomocí Media-In vstupu na klasický 3,5mm jack :)

Startovač video No.2
8/30/2016

Startovač video No.2

Tady vám ukážeme jak asi zhruba probíhá příchod na lekci kytary, kterou můžete zakoupit v rewards ;-)

V hlavní roli pan učitel Ondřej Prchal. Chudého studenta, z jehož pohledu se vše odehrává, ztvárnil nikdo menší, než samotný frontman naší kapely... Mr. Hurry

ReachedCZK 72,300(103%)

103%
CZK 70,000requested
95contributors
Contribute

project authorThe Scoffers

Rewards

CZK 200CD

Ještě horké CD pro vás! Jakože fakt CD. Limitka. Každé CD bude podepsané od všech členů s věnováním a pořadovým číslem ;) Ostatní, kdo nám nic nepošlou, si to budou moct leda tak stáhnout, páč CD pak už pro ně nebude. Nebude, ani nás nehne. Ale vám jooo, vám to lisnem :) Jen bacha, nechat vystydnout, a pomalu, jinak se Vám to zkroutí a už to nepřehrajete. A přehrajete-li, tak jen blbě a bude to znít jako když si velryba zpívá znělku k Riskuj.

Expected delivery of the reward: January 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300CD + 5x nálepka a 1x placka SFFS

Totéž co CD, ovšem přihodíme ještě 5 nálepek Scoffers a placku na sichrhajcku známou též jako zavírací špendlík. Kromě CD ale už nic z toho nebude ještě horké. A vše baleno v krásné designové krabici :-)

Expected delivery of the reward: March 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 600CD + 5x nálepka, 1x placka a 1x triko SFFS

Trika vyrábíme z příjemné směsi odolné pryže a azbestu. Jedině tak jsme schopni dodat balíček spolu s ještě horkým CD, abychom nezpůsobili požár skladu PPL. Né :) , vtipkujem - je to normální ale kvalitní bavlna. A dostupná ve všech myslitelných velikostech. Přidáme i návod k použití trička. A zabalíme do krásné designové krabice :-)

Expected delivery of the reward: March 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 700CD + vtup do BUNKR ROCK CLUB

CD + Vstup na koncert dle vlastního výběru do BUNKR ROCK CLUBU v Liberci. Zkrátka pecka. Více netřeba dodávat. Jeden z mála rockových klubů v Severních Čechách, který má atmosféru a bohatou historii.

Expected delivery of the reward: June 2017

Number of available rewards: 9/10

Reward unavailable

CZK 1,000CD, nálepky, placka, triko a VIP lístek na křest

Uvidíte na vlastní oči koncert a jak šampaňské šplouchá a pleská o CD, vypařuje se a nechává za sebou lepkavý film. Ten se ale rychle lepí frontmanovi na ruce a ten se v této trapné chvíli snaží album setřást. Ale marně. Ruce ne a ne se pustit. Zběsile rukama mává, lidé panikaří, propuká všeobecné zděšení a chaos... no, nechte se překvapit :) Na křest pozveme několik kapel zhruba naší úrovně, za své peníze tedy dostanete několikahodinový nářez muziky. Opět - vše baleno v krásné designové krabici :-)

Expected delivery of the reward: March 2017

Number of available rewards: 1/10

Reward unavailable

CZK 1,5003h Kurzu na kytaru u Ondry (Liberec) + CD

Učitelské schopnosti našeho lead kytaristy takřka neznají hranic. Bodejť by ne, dyť je to učitel. Zájemci ale mějte na paměti - nejraději Ondra vyučuje bůstrovanou kytaru.

Expected delivery of the reward: June 2017

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 1,5003h Kurzu na kytaru u Vítka (Praha) + CD

Kurz pro všechny, na které už nezbyly hodiny u Ondry, nebo je pro ně Liberec moc daleko. A nebo chtějí učit spíše nebůsterovanou kytaru :)

Expected delivery of the reward: June 2017

Number of available rewards: 2/5

Reward unavailable

CZK 3,000Zážitkový víkend na tour se SFFS

Zasněte se a představte si, že jste celý jeden víkend s námi. Se vším co k tomu patří. Budete nakládat aparaturu, ladit nástroje, stavět bicí, balit, nosit kapele pití a jídlo. Prostě víkend snů :D Opět samozřejmě žertujeme. Rádi Vás přivítáme v backstagi, bude-li místo naší dodávce, tak Vás povozíme, zajistíme pro Vás buď vstup a sledování koncertu přímo z boku stage nebo z VIP místa s pivečkem či vínečkem v ruce (pouze 18+) a celkově si s námi užijete všechno to pěkné, co hraní o víkendu kapelám přináší. Nehradíme cestu na akci a z ní, a též nehradíme spaní jinde, než kde bude spát kapela.

Expected delivery of the reward: July 2017

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 3,000Pařba s Pospym

Opět spíše 18+ - dokážete udržet krok s naším frontmanem? Drsným seveřanem, lvem salonů jenž je zároveň noční můrou všech zásobovacích společností s alkoholickými nápoji? Pokud se řekne, že má někdo splávek, jistě si mnozí z vás představí takový malý korkový špuntík na silonovém vlasci. U našeho frontmana je to spíš takový kmen přerostlého Dubu Korkového (Quercus suber L.) líně ale neúnavně plovoucího na řece z piva, vína a Jacka Danielse. Ovšem nemějte mylnou představu, že půjde jen o čistou nezřízenou konzumaci. Pospy umí být i velmi pozorným a akčně nápaditým průvodcem ve víru velkoměsta.

Expected delivery of the reward: June 2017

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 12,000Koncert u Vás v rámci ČR

Pamatujete na Garage Tour od Foo Fighters v roce 2011 jako předpromo akci k albu Wasting Light? Jak jezdili po stodolách a garážích osmi vybraných fanoušků a hráli jim a jejich 50 kamarádům? Tak tohle je to samý. Jen přijedou The Scoffers s vlastním zvukem. A nebude to v USA, ale třeba ve Lhotě, nebo u Vás na chalupě :) Na rozdíl od kolegů z Foo Fighters my žádný limit na maximální počet přivedených kamarádů nemáme :) Jedinou naší podmínkou je, že nesmí jít o komerční akci ;)

Expected delivery of the reward: August 2017

Number of available rewards: 2/3

Reward unavailable