NEW LEAF kopie.jpg

The Scoffers New Album Hudba

Ahoj všem milovníkům rockový muziky ;-) Tohle je náš projekt pro všechny, kdo si chtějí předplatit naše nové album a tím pomoct naší kapele.

The Scoffers New Album

ReachedCZK 72,300(103%)

103%
CZK 70,000requested
95contributors
ContributeRewards

Když už jste to milí startéři rozklikli, tak vás asi zajímá, co že to teda bude. Napovíme, že se bude jednat o desku a formát bude digitální (download), leč pro naše startéry necháme vylisovat i CD. No ale nepředbíhejme. Tohle jsme my:

_MG_3817.jpg

Jak vidíte, jsme parta úplně normálních sympaťáků, kteří by mouše neublížili. Hrajeme spolu už skoro 6 let a i po takové době z našich společných fotek nečiší sebemenší známky frustrace či tzv. ponorkové nemoci. Konflikty, vzniknou-li v našem tělese vůbec nějaké, řešíme klidnou rozpravou ve jménu smíru a vzájemného respektu. Jedině tak jsme mohli dosáhnout toho, že v naší kapele panují podmínky přímo vyzývající k tvorbě písní veselých a skočných, při kterých si představíte rozesmáté dítě ladně poskakující rozkvetlou loukou, řeky plné ryb, letní zahrádku s několika mojity či pivy jen pro vás a někteří snad i odjezd milované tchyně na dlouhou dovolenou do Bolívie s pouze jednosměrným lístkem na velmi velmi velmi starou a pravda i trochu zrezlou zaocenáskou loď, a tu jednosměrnost jí vysvětlíte tím, že další lístek je lépe zakoupit těsně před zpáteční plavbou, kdy jsou ceny nejnižší (a vlastně jí ani nebudete lhát). Nyní vás necháme si tuto až nakažlivě pohodovou náladu užít v písni, která ji řekli bychom z našeho repertoáru vyjadřuje asi nejlépe.

Embed third party content

To protect your privacy, we do not automatically load third-party content without your consent.
Want to load content from the w.soundcloud.com website?

Song je z našeho předchozího EP, které jsme vydali v roce 2014. A od té doby se pár věcí změnilo. Kapelu opustil zakládájící bubeník Zdeněk Drábek a místo něj na chvíli nastoupil Matěj Macek, který náš soubor opustil po několika měsících.Toto předělové období zaznamenal i náš první klip:

Nevíme, jestli věříte na karmu, osud, předurčení nebo na to, že všechno vlastně řídí ufouni, ale nějak se stalo, že za bicí nám zaskočil Tomáš Hájíček. Ano, ten Hájíček. Jó jó, syn onoho frontmana Krucipüsku, ale hlavně skvělej člověk, kamarád a osobnost, frontman krutopřísný kapely BACKFIST, majitel nejlepšího rock clubu na sever od Prahy a v neposlední řadě geniální monsterbubeník. Takhle vypadá při hře, fotku jsme volili obzvlášť opatrně s ohledem na jeho soukromý život a nechtěli jsme Tomáše a jeho blízké vystavovat nájezdům fanynek a paparazzi:

13517402_1116776881720550_376934816364007540_o.jpg

Hlavně asi díky němu jsme odhalili, kolik energie v nás vlastně je a co dalšího ještě můžeme zkusit světu nabídnout. Dokonce jsme díky této nově nabyté energii vyhráli prestižní soutěž Hard Rock Rising 2016 pořádanou každoročně a celosvětově sítí restaurací Hard Rock Café. Po oznámení porotou, že vítězi jsou liberečtí The Scoffers, tedy my, náš frontman Tomáš Pospíšil začal freneticky pobíhat po restauraci, svázal si prostředník a ukazovák na levé ruce gumičkou na vlasy, objímal turisty, nutil jim peníze, provolával díky kapele Monkey Business a dokonce líbal i jejich plakáty:

20160612_021340.jpg

Hned jak zabrala uklidňující injekce jsme se odebrali slavit. Teda, když píšeme, že jsme "vyhráli", myslíme tím finále za ČR. Dál už vybírala nadnárodní porota a nemohla nás vidět při akci, tudíž jsme celou soutěž bohužel neměli šanci vyhrát na základě fyzického výkonu viděného na vlastní (myšleno jejich) oči. Nicméně akce měla obrovský ohlas v médiích. Nejobrovštější ohlas měla konkrétně na straně 17. liberecké mutace MF Dnes:

13567112_1126465040751734_6465391816948132812_n.jpg

No a začínáme se dostávat k...

pecka.jpg

pudl.jpg

...přesně tak - začínáme se dostávat k fotce meruňky a bílého psa. Máme tvůrčí přetlak. Všimli jsme si tohoto úkazu již po vydání předchozího EP. Nejprve jsme to chtěli řešit dalším EP, ale přetlak to byl tak nevídaný, že to vydá na celou desku, která se bude - dá-li kampaň - jmenovat "In The Blood". A k tomu všemu jsme si řekli, že bychom chtěli ještě lepší sound pro nás a naše fandy. No a tak jsme tady a doufáme, že oslovíme co nejvíc z vás, kdo mají rádi rockovou muziku a pomůžete nám uskutečnit sen o skvěle znějícím albu plném energických pecek. Máme v tuto chvíli připravených zhruba 10 písniček, které bychom rádi natočili a zmasterovali do konce roku 2016. Ale bez vaší pomoci se to prostě neobejde. Přichází samozřejmě chvilka pravdy, protože logicky se každý startér ptá: "Co za to?" No ti štědřejší z vás budou bohatší o cédéčko a případně další propriety a ti úplně nějštědřejší i o zážitky s námi. My všichni ve Scoffers víme, že zážitky to budou nezapomenutelné. To, zda budou nezapomenutelné chtěně, či se bude jednat o zážitek, který se budete pak marně snažit vytěsnit z hlavy, to už záleží na situaci, na kompatibilitě našich a vašich povah. Zkrátka jak se vám budem líbit a vy nám. Něco nám ale našeptává, že k investorům se naše kapela vždy chovala velmi přátelsky :) A kromě toho jsme si připravili i nějaký ten apparel, či merch, jehož fotky, jak zhruba bude vypadat, vidíte níže. Apparel/merch chceme totiž sjednotit s designem nadcházejícího alba, které doufáme díky vám zrealizujeme.

Budeme moc rádi, když do naší kampaně přispějete. Když ne, prosíme, abyste alespoň sdíleli link na tuhle kampaň s kýmkoli ve vašem okolí. Ano, ta poslední část předchozí věty se celkem rýmuje ;) 

Děkujeme!

Pospy, Ondra, Vojta a Vítek - The Scoffers

 

U všech rewards jsme zadali krom částky též i termín. Jedná se vždy o termín nejzazší. To znamená, že pokud to půjde, moc rádi rewards odešleme či zrealizujeme mnohem dřív :)

Návrh trik můžete vidět níže. S největší pravděpodobností proběhne mezi našimi startovači hlasování o finálním designu. A určitě ještě časem přibudou další.

 

triko.jpg

triko2.jpg

triko_lady.jpg

A takhle nějak by měla vypadat placka :-) :

Badge.png

Nálepky budou v podobném duchu jako přebal alba, takže o jejich designu ještě není zcela rozhodnuto, ale mohly by vypadat třeba takto:

 

sticker2.jpg

 

ReachedCZK 72,300(103%)

103%
CZK 70,000requested
95contributors
Contribute

project authorThe Scoffers

Rewards

CZK 200CD

Ještě horké CD pro vás! Jakože fakt CD. Limitka. Každé CD bude podepsané od všech členů s věnováním a pořadovým číslem ;) Ostatní, kdo nám nic nepošlou, si to budou moct leda tak stáhnout, páč CD pak už pro ně nebude. Nebude, ani nás nehne. Ale vám jooo, vám to lisnem :) Jen bacha, nechat vystydnout, a pomalu, jinak se Vám to zkroutí a už to nepřehrajete. A přehrajete-li, tak jen blbě a bude to znít jako když si velryba zpívá znělku k Riskuj.

Expected delivery of the reward: January 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300CD + 5x nálepka a 1x placka SFFS

Totéž co CD, ovšem přihodíme ještě 5 nálepek Scoffers a placku na sichrhajcku známou též jako zavírací špendlík. Kromě CD ale už nic z toho nebude ještě horké. A vše baleno v krásné designové krabici :-)

Expected delivery of the reward: March 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 600CD + 5x nálepka, 1x placka a 1x triko SFFS

Trika vyrábíme z příjemné směsi odolné pryže a azbestu. Jedině tak jsme schopni dodat balíček spolu s ještě horkým CD, abychom nezpůsobili požár skladu PPL. Né :) , vtipkujem - je to normální ale kvalitní bavlna. A dostupná ve všech myslitelných velikostech. Přidáme i návod k použití trička. A zabalíme do krásné designové krabice :-)

Expected delivery of the reward: March 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 700CD + vtup do BUNKR ROCK CLUB

CD + Vstup na koncert dle vlastního výběru do BUNKR ROCK CLUBU v Liberci. Zkrátka pecka. Více netřeba dodávat. Jeden z mála rockových klubů v Severních Čechách, který má atmosféru a bohatou historii.

Expected delivery of the reward: June 2017

Number of available rewards: 9/10

Reward unavailable

CZK 1,000CD, nálepky, placka, triko a VIP lístek na křest

Uvidíte na vlastní oči koncert a jak šampaňské šplouchá a pleská o CD, vypařuje se a nechává za sebou lepkavý film. Ten se ale rychle lepí frontmanovi na ruce a ten se v této trapné chvíli snaží album setřást. Ale marně. Ruce ne a ne se pustit. Zběsile rukama mává, lidé panikaří, propuká všeobecné zděšení a chaos... no, nechte se překvapit :) Na křest pozveme několik kapel zhruba naší úrovně, za své peníze tedy dostanete několikahodinový nářez muziky. Opět - vše baleno v krásné designové krabici :-)

Expected delivery of the reward: March 2017

Number of available rewards: 1/10

Reward unavailable

CZK 1,5003h Kurzu na kytaru u Ondry (Liberec) + CD

Učitelské schopnosti našeho lead kytaristy takřka neznají hranic. Bodejť by ne, dyť je to učitel. Zájemci ale mějte na paměti - nejraději Ondra vyučuje bůstrovanou kytaru.

Expected delivery of the reward: June 2017

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 1,5003h Kurzu na kytaru u Vítka (Praha) + CD

Kurz pro všechny, na které už nezbyly hodiny u Ondry, nebo je pro ně Liberec moc daleko. A nebo chtějí učit spíše nebůsterovanou kytaru :)

Expected delivery of the reward: June 2017

Number of available rewards: 2/5

Reward unavailable

CZK 3,000Zážitkový víkend na tour se SFFS

Zasněte se a představte si, že jste celý jeden víkend s námi. Se vším co k tomu patří. Budete nakládat aparaturu, ladit nástroje, stavět bicí, balit, nosit kapele pití a jídlo. Prostě víkend snů :D Opět samozřejmě žertujeme. Rádi Vás přivítáme v backstagi, bude-li místo naší dodávce, tak Vás povozíme, zajistíme pro Vás buď vstup a sledování koncertu přímo z boku stage nebo z VIP místa s pivečkem či vínečkem v ruce (pouze 18+) a celkově si s námi užijete všechno to pěkné, co hraní o víkendu kapelám přináší. Nehradíme cestu na akci a z ní, a též nehradíme spaní jinde, než kde bude spát kapela.

Expected delivery of the reward: July 2017

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 3,000Pařba s Pospym

Opět spíše 18+ - dokážete udržet krok s naším frontmanem? Drsným seveřanem, lvem salonů jenž je zároveň noční můrou všech zásobovacích společností s alkoholickými nápoji? Pokud se řekne, že má někdo splávek, jistě si mnozí z vás představí takový malý korkový špuntík na silonovém vlasci. U našeho frontmana je to spíš takový kmen přerostlého Dubu Korkového (Quercus suber L.) líně ale neúnavně plovoucího na řece z piva, vína a Jacka Danielse. Ovšem nemějte mylnou představu, že půjde jen o čistou nezřízenou konzumaci. Pospy umí být i velmi pozorným a akčně nápaditým průvodcem ve víru velkoměsta.

Expected delivery of the reward: June 2017

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 12,000Koncert u Vás v rámci ČR

Pamatujete na Garage Tour od Foo Fighters v roce 2011 jako předpromo akci k albu Wasting Light? Jak jezdili po stodolách a garážích osmi vybraných fanoušků a hráli jim a jejich 50 kamarádům? Tak tohle je to samý. Jen přijedou The Scoffers s vlastním zvukem. A nebude to v USA, ale třeba ve Lhotě, nebo u Vás na chalupě :) Na rozdíl od kolegů z Foo Fighters my žádný limit na maximální počet přivedených kamarádů nemáme :) Jedinou naší podmínkou je, že nesmí jít o komerční akci ;)

Expected delivery of the reward: August 2017

Number of available rewards: 2/3

Reward unavailable