PROFILEphoto2.jpg

the FALL OF the FLY - příběhová FPS s logickými prvky Hry & Apps

Staňte se součástí vývoje této nezávislé hry

1/11/2016

Děkovný KonceptArt

Dnes byl odeslán email s děkovným KonceptArtem. Pokud někomu nepřišel či na něm nenašel své jméno, napište nám to prosím do emailu. (Platí pouze pro Startéry, kteří využili ke svému příspěvku odměnu :) )

12/14/2015

EMAIL S INFORMACEMI O ODMĚNÁCH

Ahoj všichni! Ohledně odměn už byli rozeslány dva emaily. Pokud se náhodou stalo, že vám žádný nepřišel, mohlo dojít k nějaké chybě. Napište nám v tom případě na email: valdabrogames@gmail.com (Samozřejmě se to týká jen Startérů, kteří přispěli skrze odměny) :)

12/10/2015

ODMĚNY!

Včera večer jsem obdržel údaje o Startérech. Nyní vše třídím a dávám dohromady. V nejbližší době budete o odměnách informováni skrz váš email. Díky. :)

12/9/2015

PROJEKT ÚSPĚŠNĚ DOKONČEN!

Děkujeme všem startérům. Proces bude ještě chvíli trvat, až získáme všechny informace o odměnách (cca 10 dní), zašleme vám email a začneme s rozdáváním. :) Díky!

12/9/2015

JE TO TAM!

Včera večer padl základní goal. Díky všem Startérům! Jste opravdu hrdinové! Zachránili jste Mouchy! :)

Nová monstra
11/30/2015

Nová monstra

Tvoří se nový obsah...Mezi nimi i nová monstra. S odměnou Dutozemský NAKOPÁVAČ můžete mít své vlastní monstrum....

11/16/2015

Nová odměna pro nejštědřejšího Startéra!

Pokud kampaň dopadne dobře, model Mouchy (Dutozemský MODELÁČ) nově získá i Startér s nejvyšším příspěvkem. Samozřejmě pokud není Anonym :). Zatím je hračka připravena pro Tomáše Berecze, kterému tímto i děkujeme za nadstandardní štědrost. :)

NOVÁ ODMĚNA ODSTARTOVALA!!
11/13/2015

NOVÁ ODMĚNA ODSTARTOVALA!!

Připravili jsme pro vás novou unikátní odměnu. Hračku v podobě Mouchy! Jedná se o ručně malovaný model z 3d tiskárny. Nenechte si ji ujít! Počet je omezen. Koukněte na video nebo nový obrázek v textu.

11/12/2015

Nová odměna!

Zítra se můžete těšit na představení nové odměny. :)

TEASER
11/9/2015

TEASER

Very early game engine footage

ReachedCZK 66,264(102%)

102%
CZK 65,000requested
60contributors
Contribute

project authorVALDABRO GAMES

Rewards

CZK 90Dutozemský FLÁKAČ

Oficiální poděkování a uvedení vašeho jména na webových stránkách a v děkovném konceptArtu, který si můžete stáhnout v plné kvalitě nebo si ho prohlédnout na všech našich profilech.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 130Dutozemský RAUBÍŘ

Oficiální poděkování a uvedení vašeho jména na webových stránkách a v děkovném konceptArtu, který si můžete stáhnout v plné kvalitě nebo si ho prohlédnout na všech našich profilech. + plná hra

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 185Dutozemský FLOUTEK

Oficiální poděkování a uvedení vašeho jména v titulcích hlavního menu (CREDITS), na konci hry, na webových stránkách a v děkovném konceptArtu, který si můžete stáhnout v plné kvalitě nebo si ho prohlédnout na všech našich profilech. +plná hra

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250Dutozemský NAKUKÁVAČ

Zdarma přístup do stažitelné EARLY ACCESS verze plánované na příští rok. Součástí také přístup do komunity s následnou zpětnou vazbou (odkaz v textové části o odměnách). + PŘEKVAPENÍ! ( digitální Artbook a soundtrack ) + Plná hra +PODĚKOVÁNÍ (Credits, děkovný konceptArt)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 360Dutozemský NASÁVAČ

Podepsaný plakát ve formátu A3 dle výběru (momentálně se pracuje na dalších verzích)! + Early Access s přístupem do komunity +PŘEKVAPENÍ + Plná hra +PODĚKOVÁNÍ (Credits, děkovný konceptArt)

Number of available rewards: 24/30

Reward unavailable

CZK 480Dutozemský NAŤUKÁVAČ

Podepsaný plakát ve formátu A2! Dle výběru (momentálně se pracuje na dalších verzích)! + Plágo A3 +Early Access s přístupem do komunity +PŘEKVAPENÍ + Plná hra +PODĚKOVÁNÍ (Credits, děkovný konceptArt)

Number of available rewards: 2/10

Reward unavailable

CZK 810Dutozemský NASOUKÁVAČ

Zarámovaný podepsaný konceptArt! Dle výběru (stále přibývají)! + Plágo A3 +Early Access s přístupem do komunity +PŘEKVAPENÍ + Plná hra +PODĚKOVÁNÍ (Credits, děkovný konceptArt)

Number of available rewards: 3/8

Reward unavailable

CZK 990Dutozemský MODELÁČ

MODEL MOUCHY! Ručně malovaný model z 3d tiskárny ve velikosti 5x5x5 cm. V podobě Mouchy ze hry. Pokud bude model úspěšný, zvažujeme druhou variantu s otevírajícím vrškem a mopsem uvnitř. +Větší písmo v CREDITS! + Plágo A3 +Early Access s přístupem do komunity +PŘEKVAPENÍ + Plná hra +PODĚKOVÁNÍ (Credits, děkovný konceptArt)

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 1,280Dutozemský NAKLÁDAČ

Vlastní fiktivní PŘEDMĚT, ZNAČKA nebo jiné (plakát,fotka,videozáznam)! Ať už váš oblíbený talisman, mazlíček nebo jen výplod fantazie. Ve hře se objeví předmět, jež bude vytvořen podle vašeho vlastního návrhu! S touto odměnou můžete zanechat ve hře svůj otisk. Po domluvě vytvoříme váš osobní předmět ve hře, který se zde bude opakovat a připomínat vaši osobnost jako poctu za velkou štědrost. (Pozor, nejedná se o product placement, budeme pracovat s vaší fantasií a osobností) + Plágo A3 +Early Access s přístupem do komunity +PŘEKVAPENÍ +Plná hra +PODĚKOVÁNÍ (Credits, k-Art)

Number of available rewards: 10/12

Reward unavailable

CZK 2,120Dutozemský NAKOPÁVAČ

VLASTNÍ MONSTRUM! (nepřítel či jiná postava) Jelikož je Dutozemě plná podivných různorodých bytostí, nebude na škodu, když si někdo z vás vymyslí vlastní design jedné z nich. Samozřejmě vše prokonzultujeme, aby nám tam neběhal ,,opilý Miloš" nebo podobné extrémnosti. Jinak vám ale tato odměna dává volnou ruku a my se už jen těšíme na vaše návrhy (nemusí být detailně zpracován, stačí nápad a my už vám grafický návrh vytvoříme). + Plágo A3 +Early Access s přístupem do komunity +PŘEKVAPENÍ + Plná hra +PODĚKOVÁNÍ (Credits, děkovný konceptArt)

Number of available rewards: 0/4

Reward unavailable

CZK 3,180Dutozemský BOUCHAČ

BETATESTER Úzká spolupráce při zralejším vývoji hry. Zahrnuje osobní setkání i sezení u Skypu či jiné komunikační platformy. Samozřejmá je i celková spoluúčast na tvorbě. S touto odměnou se stáváte plnohodnotným členem týmu. + Plágo A3 +Early Access s přístupem do komunity +PŘEKVAPENÍ + Plná hra +PODĚKOVÁNÍ (Credits, děkovný konceptArt)

Number of available rewards: 9/10

Reward unavailable

CZK 5,490SPECIAL REWARD!!!

Na tuto exkluzivní odměnu nečekejte dlouho! Jedná se o dárkový předmět představující magický kámen z Dutozemě vytvořen ve spolupráci s kreativním studiem Skubb. Skládá se z minerálu vykládaném skleněnými krystaly a vlastním gravírovaným ozdobným pouzdrem. Více v textu o odměnách, včetně fotek. Pozor! Omezené množství! Pokud chcete vidět práci spřízněného studia Skubb, klikněte zde: [URL="http://www.studioskubb.cz/"]studio SKUBB[/URL] + Plágo A3 +Early Access s přístupem do komunity +PŘEKVAPENÍ + Plná hra +PODĚKOVÁNÍ (Credits, děkovný konceptArt)

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 9,850SPECIAL FEATURE

POTKEJ VE HŘE SÁM SEBE! S touto spešl odměnou můžete být předobrazem jedné z postav v úvodní epizodě hry. Konkrétně, vaše postava bude dalším ne-dobrovolníkem ve výzkumné stanici Blecha. Tedy, vaše já si zahraje postavu se stejným osudem, jako postava hlavní. Tohle každý dělat nemůže! Více o této odměně čekujte v textu o odměnách. + Vlastní fiktivní předmět (viz. NAKLÁDAČ) + Plágo A3 +Early Access s přístupem do komunity +PŘEKVAPENÍ + Plná hra +PODĚKOVÁNÍ (Credits, děkovný konceptArt)

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 49,960Dutozemský LORD!

PARTNER PROJEKTU! Taková injekce nám natolik pomůže v našem snažení, že jsme ochotni vás uvést jako plnohodnotného partnera. Použití jména či loga je samozřejmostí. Nebráníme se ale ani product placementu nebo jiné nenásilné reklamy. (záleží na charakteru vaší firmy či osobnosti - vše na domluvě).Vaše jméno bude uvedeno jako HLAVNÍ CROWDFUNDER! A další možnosti dle dohody s vámi osobně. Jen do toho! + Vlastní fiktivní předmět (viz. NAKLÁDAČ) + BETATESTER (viz. BOUCHAČ) + Plágo A3 +Early Access s přístupem do komunity +PŘEKVAPENÍ + Plná hra +PODĚKOVÁNÍ (Credits, k-Art)

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable