front.PNG

the dust - Always Everything Hudba

the dust vydává druhé album. Nese název Always Everything. Producentsky se na něm podíleli Ondřej Galuška (eggnoise) a Tomáš Háček (Listolet).

the dust - Always Everything

ReachedCZK 30,600(153%)

153%
CZK 20,000requested
41contributors
ContributeRewards

Always Everything

the dust vydavají druhou desku. Jmenuje se Always Everything a obsahuje 11 písní zabývajících se lidskými a rodinými vztahy, závistí, společenskými očekáváními a normami. Producentsky se na desce podílejí Ondřej Galuška ze skupin Eggnoise a The Odd Gifts a Tomáš Háček ze skupiny Listolet. Ondra a Tomáš se na desce podílejí i svými nástroji a hlasy a písním vtiskli svůj osobitý styl. Vydání je naplánováno na 27. listopadu.

Příběh jedné desky

U naší druhé desky jsme se rozhodli pro opravdu komplexní přístup. Práce na ní začaly už v září 2019. V tu dobu jsme měli v repertoáru 13 písní, které jsme zvažovali umístit na desku. Během následujících měsíců jsme si celou desku nejdříve natočili a smíchali sami. Nahrávky jsme poslouchali pořád dokola, zkoušeli nové nápady a měnili aranžmá. Vybírali jsme, které písně na desce nechat a které ne. Posílali jsme různé verze producentům a oni nám zpět posílali jejich verze a nápady. U některých písní jsme se shodli až na deváté verzi. Celý tento proces trval 7 měsíců, na konci kterých jsme vybrali 11 písní. Ty jsme  často dovedli do úplně jiné podoby, než ve které začínaly.

Od května do července jsme pak vše natočili znovu, tentokrát už ne ve zkušebně, ale ve studiu UnArt ve Slavičíně u zvukového mistra Franty Šebáka. Od července do září jsme desku míchali se zvukovým mistrem Vaškem Menšíkem a v říjnu desku zmasteroval zvukový mistr Dan Václavek. Mezitím jsme s grafikem Martinem Kristkem průběžně řešili obal a booklet. Martin nám připravil hned 14 návrhů, jak by mohla deska vypadat!

V desce Always Everything jsou tedy zahrnuty (bez nadsázky) stovky hodin práce a 14 měsíců příprav. Připravovali ji dva producenti, tři zvukaři a kromě členů the dust na ní uslyšíte i 5 hostů.

Opravdu jde udělat deska jen za 20 000 Kč?

Asi jo, ale není to náš případ. Nebojte, nic jsme neodflákli a na ničem nešetříme. Naprostou většinu financí jsme ale našetřili sami. Poslední honorář za koncert jsme viděli ve vlastní kapse někdy v roce 2011. Od té doby jde všechno do kapelního fondu, ze kterého se platí mimo jiné veškeré natáčení. Od vydání minulé desky jsme v tomto fondu našetřili dost peněz na to, abychom zaplatili producenty, studio, mix, mastering i grafiku, ale chybí nám trochu peněz na vydání fyzických nosičů. O pomoc s touto malou částí rozpočtu bychom vás rádi poprosili.

 

back.PNG

Z jakých odměn můžete vybírat?

V odměnách si můžete vybrat tradiční věci, které kapely běžně nabízeji. Nové CD, starší CD, tričko s motivem nového CD, živé hraní, apod.

Kromě těchto tradičních odměn jsme znovu zařadili na seznam i odměnu, u které se můžeme osobně potkat. Za koupi této odměny jsme nejradši, protože nám dává možnost se osobně setkat s našimi podporovateli. Přijďte s námi vydání desky zapít na grilovačku. Náš klavírista Lukáš je výborný kuchař, připraví nějaké dobré jídlo, poklábosíme, napijeme se a ještě si užijeme parádní gastronomický zážitek.

A pokud chcete od nás i něco osobního z našeho mimokapelního života, můžete k tomu všemu dostat ještě poukaz na pět domácích kváskových chlebů z Lukášovy pece a velkoformátový výtisk některé z Ondrových krajinných fotografií.

Ať už si vyberete kteroukoliv z odměn, Marek, Honza, Ondra, Martin, Tereza, Lukáš a Štěpán vám moc děkují.

uvodka.jpg

ReachedCZK 30,600(153%)

153%
CZK 20,000requested
41contributors
Contribute

project authorOndra Bulla

Rewards

CZK 150Podpora

Chcete prostě, aby deska Always Everything vyšla. Odměnou vám bude, kromě dobrého pocitu, digitální mp3 verze.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300CD Always Everything

Nová deska Always Everything na CD.

Number of available rewards: 286/300

Reward unavailable

CZK 450CD Always Everything + CD Other Faces

Obě desky the dust na CD.

Number of available rewards: 116/120

Reward unavailable

CZK 600Tričko

Tématické tričko ve vaší velikosti.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 800CD Always Everything + tričko

CD Always Everything společně s tématickým tričkem ve vaší velikosti

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,200Grilovačka s kapelou + 2 CD

Zahradní gastrovečírek s kapelou, kde společně zapijeme vydání desky. Nebude chybět jídlo, od našeho klavíristy Lukáše, který je kuchař a pekař, kterého už zmiňují i gastroprůvodci. K tomu desky Always Everything i Other Faces na CD. Termín - jaro 2021 Lokalita - okolí Valašského Meziříčí (do 15 km)

Number of available rewards: 7/10

Reward unavailable

CZK 1,800Plná podpora

Grilovačka s kapelou + 2 CD (Always Everything i Other Faces) + tričko + vstup na jarní křest ve Valašském Meziříčí zdarma Termín grilovačky - jaro 2021 Lokalita grilovačky - v okolí Valašského Meziříčí Termín křtu - 24. dubna 2021

Number of available rewards: 7/10

Reward unavailable

CZK 2,500Plná podpora s osobním bonusem

Grilovačka s kapelou + 2 CD (Always Everything i Other Faces) + tričko + vstup na jarní křest ve Valašském Meziříčí zdarma. A jako bonus, ještě něco přímo od nás. Pět domácích kváskových chlebů od Lukáše (ne všechny naráz) a jedna velkoformátová krajinná fotografie od Ondry (až 60x40 cm, podle domluvy). Termín grilovačky - jaro 2021 Termín křtu - 24. dubna 2021 Lokalita grilovačky - v okolí Valašského Meziříčí Odběr chlebů - ve Valašském Meziříčí Výběr fotografie - na https://www.instagram.com/ondrabulla/

Number of available rewards: 9/10

Reward unavailable

CZK 7,000Koncert Morava, české Slezsko

Přijedeme pro vás zahrát hodinový koncert kdekoliv na území Moravy a českého Slezska. Nezařizujeme ozvučovací techniku.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 10,000Koncert Čechy, Slovensko

Přijedeme pro vás zahrát hodinový koncert kdekoliv na území Čech nebo Slovenska. Nezařizujeme ozvučovací techniku.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable