AG s logem.jpg

The Agony - CD 'Dirty And Dangerous' Hudba

Jsme ženská heavyrocková kapela The Agony a budeme točit debutové album 'Dirty And Dangerous'. Zda se nám to povede, to závisí i na VÁS :)

8.3. - POPRVÉ VE STUDIU
3/8/2015

8.3. - POPRVÉ VE STUDIU

Krátká obhlídka studia v Hostivaři, kde díky vám natočíme naše debutové album!

Vážení a milí Startéři!

Kdo by si byl při startu projektu pomyslel, že to fakticky takhle klapne... a že o měsíc později si budeme nevěřícně prohlížet studio, kde budeme natáčet naše první album Dirty And Dangerous :)
Abyste byli v obraze, zde je pár krátkých faktů.

× Nahrávat budeme od 11. do 24. května.
× Jako místo činu jsme si vybraly výborně hodnocené studio v Hostivaři, kde natáčely kapely jako Visací zámek, Lola Běží, Krausberry, Čechomor, Cocotte Minute, anebo taky Miloš Meier nebo Ivan Hlas a... zkrátka spousta známých lidí. Čili je jasný, že pokud to my nepobodáme (jakože nepobodáme), tak to bude fakticky dobrý!
× O zvuk se postará Zdenda Šikýř, což je pán, který UMÍ.
× Těšit se můžete na 10-12 songů.

K náslechu dáváme též kousky tří demáčů, tj. prvotních, pracovních a v domácích podmínkách vytvořených verzí našich nových písniček, které se na albu objeví. Těchto demáčů máme víc, ale dáváme vám zatím pouze tyhle tři, ať se taky máte na co těšit.
Jen tak mimochodem, tyhle tři se jmenují 'Let's Get Wasted', 'Be My Fire' a 'Impossible'.

Tak.

A ještě poslední věc - je nám ctí sedět v seznamu nejúspěšnějších projektů na Startovači hned vedle Dana Přibáně, tedy týpka, co objezdil třičtvrtě světa a správně dle Bukowského hlásá to, čeho se držíme i my, tedy že 'Svět patří lidem, co se neposerou'.
Líp to snad vyjádřit nejde.

DÍKY MOC těm z vás, kdo pomohli a ve zbývajícím krátkém čase ještě třeba pomůžou a příspějí této bandě bláznů, která se zatraceně nemůže dočkat nahrávání a vydání desky!

Pac a pusu,
Niky, Kejtý, Terka, Kajda
× The Agony ×

 

14.2. - MÁME SPLNĚNO, ALE JEDEME DÁL!
2/14/2015

14.2. - MÁME SPLNĚNO, ALE JEDEME DÁL!

Fakt hodně krutě dobrá skvělá báječná novinka!

Milí Startéři i náhodní kolemjdoucí,

dnes máme 14.2., což je pro nás důvod k oslavě. Slavíme totiž dosažení cílové částky třiceti tisíc korun českých!

Díky vám se potřebná suma sešla během pouhých pěti dní a my nestačily zírat, co se to děje. Vaše podpora byla neuvěřitelná a teď už tedy víme, že cédéčko natočíme, vydáme a pošleme ho do všech světových stran, primárně však do vašich poštovních schránek. Ale pozor – zbývá nám ještě DVACET ČTYŘI DNÍ. To je dostatek času na to, abychom se pokusily o bonusový level, protože jak už jsme byly pravily, rády bychom natočily taky videoklip k jednomu ze songů z alba Dirty And Dangerous. Nebo i k několika songům z alba Dirty And Dangerous. Což se nám může podařit, pokud i další z vás mají náladu nás podpořit!

Právě proto přidáváme další odměnu: za 2000 Kč si můžete pořídit CD Dirty And Dangerous, vstup na křest, tričko a pozor – účast na natáčení videoklipu. Strávíte s námi celý den ‚na place‘ a budete nás moci sledovat během tvůrčího procesu. Zkrátka, budete U TOHO :)

Všechny další odměny zůstávají v nezměněné podobě a nezbývá než dodat jedno velké DÍKY vám všem, kteří jste zatím přispěli, i těm z vás, kteří se na to teprve chystáte!
Jste nejlepší.

× Niky × Katie × Terka × Kajda ×
The Agony

ReachedCZK 55,742(186%)

186%
CZK 30,000requested
50contributors
Contribute

project authorThe Agony

Rewards

CZK 159Digitální záznam CD ( mp3 a FLAC) + pohled

Celé CD 'Dirty And Dangerous' v digitální podobě. To znamená, že dostanete empétrojky / FLAC (resp. link a heslo na ně), nikoliv však krásný obal a ještě krásnější krabičku. Ale dostanete náš pohled s věnováním. To jako jo.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 349CD 'Dirty And Dangerous' + pohled s věnováním

Tady už dostanete CD v krásné krabičce s ještě krásnějším obalem a rukopisným věnováním :) Plus odměna za 159,- (digidownload, a pohled. To dá rozum.)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Speciální edice CD 'Dirty And Dangerous' + pohled

Pokud se právě teď ptáte, co je to speciální edice, pak vás právě teď chceme informovat, že je to CD s tou samou muzikou, jako nespeciální edice, ovšem v mnohem krásnější krabičce s mnohem krásnějším přebalem a pořadovým číslem 6-60. Po téhle kampani už si tuto speciální edici (narozdíl od nespeciální edice) nekoupíte. Stejně tak si nekoupíte pohled. Ten za těch pět stovek dostanete. Samozřejmě.

Number of available rewards: 39/55

Reward unavailable

CZK 1,000Dirty and Dangerous Pack + CD

Dirty And Dangerous Pack znamená, že obdržíte trsátko od každé z nás + paličku od bubenice, vše podepsáno. Taky tričko, což je povlak na horní polovinu těla, zde černé barvy, s logem The Agony a názvem alba Dirty And Dangerous. Abyste měli něco fakt speciálního, přibalíme též jeden kus "textu," což bude asi účtenka od Svijan nebo kus papíru s miniaturním písmem, zaznamenávajícím úplně první verzi textu některé písně. Kromě toho dostanete CD 'Dirty And Dangerous' a pohled s věnováním. Nepochybně.

Number of available rewards: 8/14

Reward unavailable

CZK 2,000Fan Pack + SE CD + pohled

Co je to Fan Pack: Fan Pack obsahuje kšiltovku, což je baseballová čepice (v tomto případě černá a velmi kvalitní, neb přišla z Texasu, což je v USA), na jejíž přední straně (nebo zadní, podle toho, jak ji nosíte) najdete vyšívané logo The Agony. Dále též podepsané trsátko od každé strunaté z nás a blánu naší bubenice. Osobně vám ji podepíše. Z kterého bubnu bude, to ještě nevíme, ale bude použitá, možná i prorvaná během některého z koncertů. Též Vám přibalíme opět speciální edici CD (vizte odměnu za 500) s číslem 1-5. Jo a HLAVNĚ dostanete náš pohled s věnováním. Přirozeně.

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 2,000Účast na natáčení klipu, vstup na křest, CD, triko

Chtěli byste strávit s naší kapelou celý den 'na place' a podívat se, jak vypadá takové natáčení videoklipu? Pak je tahle odměna přesně pro vás. Budete moci být u toho, absolvovat s námi celý proces točení klipu od A do Z, povzbuzovat nás i utěšovat, když nám to třeba nepůjde. Součástí této odměny je samozřejmě i CD 'Dirty And Dangerous'a volný vstup na jeho křest, k čemuž vám rovnou přihodíme i vhodný outfit v podobě AG trika. A pohled. Jste si mysleli, že bychom zapomněly? :)

Number of available rewards: 14/15

Reward unavailable

CZK 2,500Vstup na křest + koncert + CD + tričko + kšiltovka

Až budeme mít CD, budeme CD křtít. A VY budete moci být u toho a to prosím naprosto zdarma. Třeba nám budete i držet šampus. K tomu si můžete vybrat jakýkoliv další klubový koncert po celé ČR v sezóně 2015, na který budete mít volný vstup. No a dále výše zmíněné CD, tričko a kšiltovku. Pohled s věnováním? Taky bude.

Number of available rewards: 9/15

Reward unavailable

CZK 5,000Večeře + obraz + drobnosti z předchozích

Zde navyšujeme o večeří s námi v restauraci našeho výběru (tedy v Praze) a ještě k tomu za vás zaplatíme jídlo a pár piv. A můžete se nás zeptat na všechno. Třeba na to, jestli k tomuhle všemu dostanete pohled s věnováním. (Jo.) K tomu plakát The Agony vytištěný jako obraz na plátně (fotku viz vlevo v hlavním popisu). Ještě vám taky poděkujeme v bookletu CD; to znamená, že tam bude Vaše jméno. Z předchozích odměn zůstává CD, kšiltovka, tričko, trsátka a palička, a samosebou volný vstup na křest.

Number of available rewards: 5/6

Reward unavailable

CZK 10,000Uvedení sponzoringu / koncert na přání + drobnosti

Místo večeře vám můžeme zahrát na přání kdekoliv po ČR (v rámci středních Čech na vlastní náklady, jinak za cestovné 6 Kč / km; podmínky dořešíme individuálně) a pokud jste firma, vaše logo se objeví v bookletu našeho CD a na webových stránkách The Agony. CD, kšiltovka, tričko, trsátka a palička, volný vstup na křest, to vše taky dostanete. K tomu všemu vám dodáme i pohled s věnováním. Možná. (Určitě.)

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable