startovač banner.jpg

Terezínské hry 2015 Ostatní

Celovíkendová adrenalínová akce plná dobrodružství pro všechny geocachery a milovníky dobré zábavy.

Terezínské hry 2015

ReachedCZK 96,015(107%)

107%
CZK 90,000requested
138contributors
ContributeRewards

Podpoř tuto akci a přijď si zahrát "Pevnost Boyard" a užít si doprovodný program Terezínských her.

Terezínské hry je celovíkendová akce složená ze soutěžních her a doprovodného programu. Letos 29. - 31. května  probíhá již 4. ročník. Návštěvnost tohoto eventu je rok od roku vyšší (rok 2014 navštívilo téměř 1500 lidí). Loni na hrách byli zástupci z Německa, Polska, Slovenska, Rakouska, Švédska, USA a dalších zemí. Letos zahraniční účast bude ještě početnější.

Hry, na které se můžete těšit:

- Za pokladem pevnosti Terezín  Hra je inspirována televizním pořadem Pevnost Boyard. Na čtyřčlenné týmy čeká 12 úkolů ala pevnost Boyard (otec Fura, silové úkoly, zvířatka a jiné výzvy). Tým bude mít za úkol získat klíče a indicie, tak aby se dostal  k pokladnici. Hra je připravená pro 72 týmů + 12 dětských týmů (v minulých letech byla kapacita naplněna během 24h od zahájení registrace).

- Hry bez hranic

Hra je inspirována televizním pořadem Hry bez hranic. V programu her je novinkou a bude připravena pro osm osmičlenných týmů. Hra obdobně jak v televizi bude komentovonou zábavou pro diváky.

- Závody v rychlolezení

Závody ve vystoupání na strom do výšky cca 15 metrů pomocí lana, celotělového sedáku, crolla, jumaru a helmy.

- Závody v nahazování

Soutěž v nahazování arboristickým pytlíkem na přesnost na cíl ve výšce 15 až 20.

- Závod pramic

Soutěž je pro čtyřčlenné posádky v plavbě na 1000 metrů.

Doprovodný program:

Deskové hry, Ručník přes celý Terezín, Historické vojsko, Cestopisné přednášky, LabCache provázející historií pevnosti a mnoho dalšího.

Pokud vybereme požadovanou částku:

V minulých letech jsme na akci nevybírali vstupné pro návštěvníky (pouze soutěžící platí startovné max. 250,- Kč na osobu) a chceme dále tento trend udržet. Díky vaší podpoře se nám to letos opět povede!

- Bude odměněno věcnou cenou v soutěžích více než 150 osob.

- Můžeme si dovolit zajistit ubytování pro dobrovolníky, kteří zajišťuji bezproblémový chod celé akce. V minulých letech akci pomáhali organizovat bez nároku na odměnu jen za jídlo a dobrý pocit.

- Můžeme si dovolit nákladnější produkci úkolů. Pořídíme zaznámovou techniku, pomocí které natočíme více materiálu ke sdílení z her.

- Připravíme novou hru Hry bez hranic, která bude vděčnou zábavou pro soutěžící a parádním divadlem pro návštěvníky.

- Každé dítě, které se zúčastní soutěží získá cenu a tričko na památku.

- Každý návštěvník her si odnese drobnost na památku

- Bohatší doprovodný program

Podporou Terezínských her nám pomůžete se více soustředit na organizaci a přípravu zábavy pro návštěvníky. Nebudeme muset trávit tolik času hledáním a oslovováním sponzorů.

Pokud nevybereme požadovanou částku:

Terezínské hry uspořádáme v nejlepší možné podobě, co nám prostředky dovolí. Dobrovolníci i letos si budou muset zaplatit ubytování a pomáhat jen za jídlo a dobrý pocit z dobře vykonané práce.

 

Předchozí ročníky

Ročník 2012

První ročník - rozpočet 40 000,- Kč - do soutěže inspirované pořadem Pevnost Boyard se přihlásilo 36 soutěžních týmů. Akce proběhla jako jednodenní.

Ročník 2013

Ve druhém ročníku jsme rozšířili pole zábavy a k již zavedené hře jsme přidali další hry a soutěže. Z rozpočtem 50 000,- Kč a celkovou účastí 600 lidí jsme připravili i dětskou verzi hry O poklad pevnosti a soutěž v hodu arboristickým pytlíkem. Také jsme vytvářeli rekord o nejdelší ručník (při příležitosti ručníkového dne).

Ročník 2014

Poslední ročník 2014 přilákal do Terezína téměř 1500 lidí. Z jednodenní akce jsme vytvořili celovíkendovou akci z rozpočtem 200 000,- Kč. V průběhu Terezínských her 2014 proběhla hra O poklad pevnosti Terezín obdobně jak v minulých letech. Opět se soutěžilo v nahazování arboristickým pytlíkem. Nově probíhalo mistrovství v rychlolezení a zavody pramic na Ohři. Taky jsme se pokoušeli o překonání rekordního ručníku.

Věcné odměny za soutěžení si v roce 2014 odneslo více než 130 osob.

Všechny vás zveme na Terezínské hry.

Dřevěná odměna

donátorská CWG.jpg

Měkká odměna

geocaching donator all.jpg

Zlatá Odměna

zlato-kulata.jpg

Geocoin Terezínské hry v provedení Antique Gold bude vyroben maximálně v počtu 50 ks. Na líci mince je vyobrazeno logo Terezínských her 2015. Rub mince zdobí mapa pevnosti Terezín z roku 1790. Rozměr mince: průměr 4 cm, tloušťka mince 4 mm.

Odměna Zlatá Brána

zlata-brana.jpg

Geocoin Terezín v provedení Antique Gold zobrazuje na lícní straně Litoměřickou bránu, která byla v roce 1898 stržena z důvodu vzrůstajícího silničního provozu. Na rubu mince je vyobrazena mapa pevnosti z roku 1790. Mince bude vyrobena maximálně v počtu 50 ks. Rozměr mince je 6 cm x 4 cm, tloušťka 5 mm.

detail-1149-litomericka-brana.jpg

Kulatá sada

kulata-sada-720x1024.jpg

Sada Brána

Sada-Brana.jpg

Kombinovaná odměna

Tato odměna obsahuje kombinaci odměn Magnetická a Měkká. Obsahuje geocoiny Terezínské hry 2015 v nelimitní a limitní verzi a taky geocoiny Terezín v nelimitní a limitní verzi. Kombinaci doplňuje nelimitní geocoin z minulého ročníku (viz.foto).

Geocoin_Terezin_2014_AC-179x300.jpg

Kompletní odměna

Komplet-vsechny-mince-1024x869.jpg

 Magnetická odměna

magnetka.jpg

 

 

 

ReachedCZK 96,015(107%)

107%
CZK 90,000requested
138contributors
Contribute

project authorMikisi

Rewards

CZK 100Stahovací odměna

Download všech fotek a video materiálu pořízených na akci našim video týmem. Plus poděkování na webu Terezínských her.

Expected delivery of the reward: June 2015

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Dřevěná odměna

Sada 10 ks Wood Geocoinu s tématikou Terezínských her. Cena odměny je včetně poštovného. Plus poděkování na webu Terezínských her.

Expected delivery of the reward: May 2015

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Magnetická odměna

Magnetka velikosti 10 x 15 cm s tématikou Terezínských her. Plus sada 10 ks Wood Geocoinu a poděkování na webu Terezínských her. Cena odměny je včetně poštovného.

Expected delivery of the reward: May 2015

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Měkká odměna

Speciální tričko pro dárce s nápisem GEOCACHING DONATOR. Cena je včetně poštovného. Plus poděkování na webu Terezínských her.

Expected delivery of the reward: May 2015

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 450Zlatá kulatá odměna

Speciální limitovaný geocoin ve verzi Antique Gold vyrobený v celkovém počtu maximálně 50 ks. Tuto minci lze získat pouze jako dárce - nebude ji možné koupit v běžném prodeji suvenýrů Terezínských her. Mince je průměru 4 cm a tloušťky 3 mm. Cena odměny je včetně poštovného. Plus poděkování na webu Terezínských her.

Expected delivery of the reward: May 2015

Number of available rewards: 5/41

Reward unavailable

CZK 500Odměna Zlatá brána

Speciální limitovaný geocoin ve verzi Antique Gold vyrobený v celkovém počtu maximálně 50 ks. Tuto tvarem atypickou minci lze získat pouze jako dárce - nebude ji možné koupit v běžném prodeji suvenýrů Terezínských her. Geocoin je rozměru cca 6 cm x 4 cm a tloušťky 4 mm. Cena odměny je včetně poštovného. Plus poděkování na webu Terezínských her.

Expected delivery of the reward: May 2015

Number of available rewards: 14/41

Reward unavailable

CZK 1,000Odměna kulatá sada

Sada obsahuje speciální limitovaný geocoin ve verzi Antique Gold vyrobený v celkovém počtu maximálně 50 ks. Tuto minci lze získat pouze jako dárce - nebude ji možné koupit v běžném prodeji suvenýrů Terezínských her. Dále speciální limitovaný geocoin ve verzi Black Nickel vyrobený v celkovém počtu 50 ks a nelimitovaný geocoin ve verzi Antique Silver. Mince je průměru 4 cm a tloušťky 3 mm. Cena odměny je včetně poštovného. Plus poděkování na webu Terezínských her.

Expected delivery of the reward: May 2015

Number of available rewards: 0/5

Reward unavailable

CZK 1,100Odměna sada Brána

Sada obsahuje speciální limitovaný geocoin ve verzi Antique Gold vyrobený v celkovém počtu maximálně 50 ks. Tuto bránu lze získat pouze jako dárce - nebude ji možné koupit v běžném prodeji suvenýrů Terezínských her. Dále speciální limitovaný geocoin ve verzi Antique Silver vyrobený v celkovém počtu 50 ks a nelimitovaný geocoin ve verzi Antique Copper. Mince je rozměru 6 cm x 4 cm a tloušťky 4 mm. Cena odměny je včetně poštovného. Plus poděkování na webu Terezínských her.

Expected delivery of the reward: May 2015

Number of available rewards: 1/5

Reward unavailable

CZK 2,200Kombinovaná odměna

Tato odměna obsahuje: Magnetickou odměnu + Měkkou odměnu + Geocoin Terezínské hry (kulatý) v nelimitním provedení Antique Silver a limitní verzi Black Nickel + Geocoin Terezienstadt (ve tvaru brány) v nelimitní verzi Antique Copper a limitní verzi Antique Silver + Geocoin Terezínské hry 2014 v provedení Antique Copper ve tvaru pevnosti Terezín

Expected delivery of the reward: May 2015

Number of available rewards: 3/6

Reward unavailable

CZK 3,000Kompletní odměna

Odměna obsahuje všechny verze geocoinu, které byly pro letošní ročník her vyrobeny. Tuto sadu nelze jinou cestou získat. Konkrétně: kulatá mince - Antique Gold, Antique Copper, Black Nickel, Antique Silver Brána - Antique Gold, Antique Copper, Antique Bronze, Antique Silver Cena odměny je včetně poštovného. Plus poděkování na webu Terezínských her.

Expected delivery of the reward: May 2015

Number of available rewards: 0/4

Reward unavailable

CZK 15,000Odvážna odměna

Logo dárce (firmy) na tiskovinách, webu, bannerech akce. Možnost si vyzkoušet všech dvanáct nástrah pevnosti v doprovodu organizátorů v neomezeném počtu pokusů pro zdolání úkolu. Vstup na ostatní atrakce. Osobní poděkování .

Expected delivery of the reward: May 2015

Number of available rewards: 2/3

Reward unavailable