image2992.png

Ten, kdo jiným jámu kopá Knihy

Velice netradiční westernový gamebook od party kamarádů, co se vyžívají v absurdním a osobitém druhu humoru. Obsahuje hrobníka v hlavní roli.

4/10/2017

Menší polovina za námi, větší polovina před námi!

Už to je více než dva týdny, co jsme se rozhodli jít s kůží na trh a s knihou na Startovač. A díky Vám všem jsme už teď vybrali neuvěřitelných 70% našeho zamýšleného cíle.

Byla by ale věčná škoda, kdybychom neměli žádné vyšší cíle. Ale netřeba zoufat, páč my je máme - Jak řekl jednou jeden podřadný důstojník - "Výš, jen výš! Tam já mířím!" A teď je správný moment na to, ten první z bonusových cílu odtajnit. To ať máte pořádnou motivaci a záminku, náš projekt šířit dále.

 

1. Bonusový cíl - 45 000 Kč - Osobní deník Jáchyma Ringera

Pokud se nám podaří vybrat 45 tisíc, bude v každé fyzické knize navíc přiložen velice praktický osobní deník stvořený Julií. Jeho výhoda nespočívá jen v pouhém vzhlednějším přehledu statistik - pokud totiž náhodu jste na malování takříkajíc leví, budete si moci Jáchyma a jeho předměty vystřihnout a na chvíli předstírat, že to je vlastně Vaše práce. Nic si z toho nedělejte, já taky kreslím mizerně (viz. minulá novinka).

 

Bonus bude všem přispěvovatelům samozřejmě dostupný i ve formátu PDF.

 

45k.png

 

Napadl nás ale ještě jeden nápad, jak Vám kampaň zpříjemnit a učinit ji zábavnou. Vždyť ostatně právě komunita a práce s ní je to, čím se crowdfunding liší od toho, když si zajdete něco koupit do supermarketu. A proto vypisujeme sociální wanted odměny:

1. Hledají se mravenečníci, nakreslení a divocí!
Jak kreslíme mravenečníky my tři, to už víte. A teď na oplátku chceme vědět, jak je umíte kreslit Vy. Nakreslete nám mravenečníka (maximálně 1 na osobu) a postněte nám ho do komentářů k projektu, či nám ho pošlete na mail tkjjk.gamebook@gmail.com. Až se jich sejde 15, ty nejpodařenější zveřejníme a Julie za to do knihy přikreslí jednu malou černobílou ilustraci.

2. Hledají se kameloti, kteří o nás budou šířit podvědomí!

Na úvodní stránce našeho projektu je přímo pod obrázkem takové počítadlo facebookových lajků. Aktuálně má krásně číslo 234, ale říkali jsme si, že by bylo mnohem hezčí ho zaokrouhlit. Nejradši směrem nahoru prosím. Pokud se nám na projektu sejde 300 lajků (stačí, když je projekt sdílen a někdo u něj klikne na "líbí se mi"), přidá Julie do knihy další drobnou černobílou ilustraci.

 

A ještě jen tak pro pořádek, malých černobílých ilustrací je aktuálně v knížce 18. Snad se Vám naše nápady zalíbí a užijete si kampaň tak, jako my. Klidně nám dejte do komentářů vědět, co na to říkáte. A opět díky za to, že v náš projekt věříte a dáváte o nás vědět svému okolí!

ReachedCZK 54,593(136%)

136%
CZK 40,000requested
94contributors
Contribute

project authorJan Holan

Rewards

CZK 200Virtuální Greenhorn

Žijete v místě, kam koleje ještě nezavedli a pošťák se Vašemu city vyhýbá od té doby, co doručování zásilek místní šerif postavil mimo zákon. Ale ani to Vás nezastaví a uděláte všechno pro to, abyste si naši knihu zahráli. Jediná nevýhoda spočívá v tom, že stůl si s ní nepodložíte. Co dostanete? -Elektronickou verzi knihy ve formátu PDF.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Kravíkluk z masa a kostí

Už nějaký ten pátek sestřelujete koltem plechovky z ohrady, popíjíte v salónu, házíte podkovami a jeden Váš známý prý dokonce jednou letmo zahlídnul indiána. Zkrátka jste kovaní západem, i když ne tak divokým, jak si můžou ostatní myslet. Ve skutečnosti své volné chvíle trávíte čtením, i když ostatním kumpánům to nikdy nepřiznáte. Co dostanete? -Fyzickou verzi knihy zaslanou poštou kamkoli po České republice.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Týpek v rohu salónu co si myslí, že je něco víc

Když jste se jednoho dne dozvěděli, že všichni ve Vašem city už mají tu novou knihu, řekli jste si, že se s málem nespokojíte. Proto jste urychleně poslali telegram a vykopali prokleté indiánské zlato, abyste si mohli připlatit za víc nóbl verzi našeho gamebooku. Co dostanete? -Fyzickou verzi knihy zaslanou poštou kamkoli po České republice. -Vaše kopie bude podepsána trojicí autorů, bude v ní věnování a možná obdržíte i fešnou kresbičku.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Nerozhodný mexičan, kterému bylo líp za Rio Grande

Už týdny se touláte napříč prériemi a lámete si hlavu těmi nejdůležitějšími otázkami vesmíru a vůbec. Má chřestýš něco společného s chřestem? Není to nepraktické, vždycky odjíždět vstříc západu slunce? A je lepší si tu knížku koupit fyzicky a nebo virtuálně? A co pro jistotu obojí? Co dostanete? -Fyzickou verzi knihy zaslanou poštou kamkoli po České republice. -Elektronickou verzi knihy ve formátu PDF.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 650Bohatý gentleman v obleku, co se nesmí ušpinit

V Evropě to byla nuda, tak jste se rozhodl vydat do Ameriky, země netušených možností. Bíle se skvoucí oblek a revolver s rukojetí vykládanou perletí zaručí, že dokonale zapadnete mezi místní a jakožto nerušivý prvek lokálního koloritu si v celé míře vychutnáte tu atmosféru plnou střelného prachu a pochybných destilátů. Co dostanete? -Fyzickou verzi knihy zaslanou poštou kamkoli po České republice. -Vaše kopie bude podepsána trojicí autorů, bude v ní věnování a možná obdržíte i fešný obrázek. -Vaše jméno bude uvedeno v knize na čestném místě.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 750Desperátní duo desperátů

Máte nějakého spřáteleného pistolníka, kterého toužíte obohatit literaturou diskutabilní kvality? Nebo snad se bojíte, že se s Vámi rozvede manželka a Vaši knihu Vám vezme? Popřípadně má Váš stůl dvě nohy, které potřebují podložit? Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli kladně, je tohle odměna právě pro Vás. Co dostanete? -2 x Fyzickou verzi knihy zaslanou poštou kamkoli po České republice.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Pochybný sběratel kuriozit

Potřebujete další exponát do svého muzea největších zneuznaných umělců moderní doby. Něco, co se vryje lidem do paměti, co vyvolá emoce nejhlubšího kalibru a zároveň to bude hodno toho, viset na stěně vaší haciendy. Máte štěstí, přesně něco takového totiž máme zrovna po ruce. Ale jen v omezeném počtu, samosebou. Co dostanete? - Fyzickou verzi knihy zaslanou poštou kamkoli po České republice. - Jeden z původních Juliiných obrázků cca velikosti stránky knihy (ve skutečnosti je o něco menší), podepsaný autorkou.

Number of available rewards: 0/5

Reward unavailable

CZK 1,000Pochybnější sběratel kuriozit

Nenechte se zmást, obdržíte přesně to, co "Pochybný sběratel kuriozit" výše (či níže). Co dostanete? - Fyzickou verzi knihy zaslanou poštou kamkoli po České republice. - Jeden z původních Juliiných obrázků cca velikosti stránky knihy (ve skutečnosti je o něco menší), podepsaný autorkou.

Number of available rewards: 3/5

Reward unavailable

CZK 1,200Pomocný autor

Máte obskurní jméno a nebo jen hlavu plnou roztodivných nápadů? Chcete vydat knihu, ale nevíte, jestli to pro Vás není příliš velké sousto? Začněte pomalu a zlehka - pojmenujte jednu z vedlejších postav v našem příběhu (Jméno musí projít konzultací s autory). Co dostanete? -Fyzickou verzi knihy zaslanou poštou kamkoli po České republice. -Vaše kopie bude podepsána trojicí autorů, bude v ní věnování a možná obdržíte i fešný obrázek. -Vaše jméno bude uvedeno v knize na čestném místě. -Možnost pojmenovat jednu z vedlejších postav.

Number of available rewards: 2/3

Reward unavailable