TAPIN2024_celoobrazovkovahlavicka.jpg

Kalendář Tapin 2024

tapin2024_visual06_1280x720_nahledove videoo.jpg

ReachedCZK 68,709(344%)

344%
CZK 20,000requested
130contributors
ContributeRewards

 

 

 

TAPIN 2024

"Kalendář až k neuvěření pravdivý"
 

Podpořte prosím vydání kalendáře TAPIN 2024 obsahující originální kreativní koláže odrážející obsah vysílaných speciálů na Svobodném Vysílači studio Tapin. Máte tak jedinečnou šanci získat originální kalendář, který nebude nikde jinde v prodeji. Vyřešte jednoduše dárek pro sebe či svého blízkého.

 

CO BUDE OBSAHEM KALENDÁŘE

V rámci projektu na Startovači probíhá hlasování, kde si sami vybíráte koláže, které budou následně v kalendáři.

Odkaz na hlasování ZDE-->

 

TECHNICKÉ PARAMETRY KALENDÁŘE

Nástěnný kalendář, velikost A3 na výšku. Horní část je vyplněna grafikou, ve spodní části je kalendárium. Kalendář se skládá celkem ze 14 stránek: 1 titulní strana + 1 strana s PODĚKOVÁNÍM + 12 stránek s měsíci. Jednoduchá kroužková vazbou s praktickým zavěšením na očko. Kalendárium obsahuje informace o vysílaných speciálech studia tapin a také České a Slovenské státní svátky a jmeniny. Na každý den je k dispozici ještě dostatečný prostor pro vlastní poznámky.

 

ODMĚNY PRO DÁRCE

 Tapin PODPOROVATEL - Základní podpora bez kalendáře, ale Vaše jméno bude uvedeno na listu s poděkováním. Získáte také originální tapety na plochu.
Tapin FANDA - Obdržíte kalendář TAPIN 2024, budete uveden na listu s poděkováním a získáte originální tapety na plochu.
Tapin PŘÍTEL - Víte o někom, kdo by mohl mít z kalendáře stejnou radost jako Vy? Využijte možnosti zakoupit rovnou dva kalendáře a tím ušetřit. Získáte dva kusy kalendáře TAPIN 2024, budete uvedeni na listu s poděkováním a obdržíte originální tapety na plochu.
12x Tapin FANATIK - Zakoupením Tapin FANATIK získáte kalendář TAPIN 2024 a budete uvedeni nejen na listu s poděkováním, ale i na jednom z měsíců. Navíc obdržíte kvalitní fotoplakát A3 s vybranou grafikou z jednoho ze speciálů vysílaném v letech 2021-2023 dle vlastního výběru a získáte originální tapety na plochu. Dostupných je pouze 12 odměn.
1x Tapin EXTRÉMISTA - Jako hlavní podporovatel budete odměněn kalendářem TAPIN 2024 a budete uveden na listu s poděkováním jako TOP Startér. Dále obdržíte kvalitní fotoplakát A3 s vybranou grafikou z jednoho ze speciálů vysílaném v letech 2021-2023 dle vlastního výběru. K tomu se stanete majitelem jediného existujícího výtisku loňského kalendáře TAPIN 2023, který z důvodu "nekorektních" grafik nakonec vůbec nešel do tisku a podařilo se nám jej vytisknout až letos. Také získáte originální tapety na plochu a navíc obdržíte novou knihu od Vítka ze studia Tapin GEOINŽENÝRSTVÍ: MOC PŘICHÁZÍ Z NEBE, která se vyprodala během pár týdnů od vydání a nyní již není k sehnání. Více informací k této knize najdete zde.

 

V případě úspěšného zakončení kampaně na Startovači, půjde kalendář do tisku a následně přes Zásilkovnu na Vámi vybrané výdejní místo kdekoliv v České i Slovenské republice.

zasilkovna_logo

 

Aktuální informace budeme zveřejňovat zde v "novinkách" a na webu www.jaktobylo.com

logo jaktobylo.com

 

CENY ZAHRNUJÍ POŠTOVNÉ I BALNÉ. PŘEDPOKLÁDANÝ TERMÍN DORUČOVÁNÍ ODMĚN JE KONEC LISTOPADU. JEDNÁ SE TAK O SKVĚLÝ DÁREK PRO VAŠE BLÍZKÉ, NEBO PŘÍMO PRO VÁS. :)

 

OSOBNÍ SLOVO OD AUTORA

Jsem nadšený, že vám představuji projekt, který má za cíl vznik jedinečného kalendáře obsahujícího originální grafické koláže, jež znáte jako náhledovky ke speciálům mého studia Tapin na Svobodném vysílači.

Kalendář nebude jen praktickým doplňkem na stěnu, ale také uměleckým dílem, které Vám každý měsíc přinese unikátní vizuální zážitek. Všechny koláže v kalendáři byly tvořeny s kreativitou zachycujícího atmosféru obsahu daného speciálu.

Vaše podpora nám umožní přivést tyto koláže do fyzické podoby a sdílet je s vámi a dalšími fanoušky. Vaše podpora je klíčovým krokem k dosažení našeho cíle a my jsme vděční za každý příspěvek, který nám pomůže tuto vizi realizovat.

Děkujeme vám za vaši podporu a společně vytvoříme něco krásného a jedinečného pro komunitu studia Tapin!

 

S láskou a vděčností,
Vítek a kolektiv studia Tapin

 

ReachedCZK 68,709(344%)

344%
CZK 20,000requested
130contributors
Contribute

project authorRádio Tapin

Rewards

CZK 100Tapin PODPOROVATEL

tapin-odmeny_podporovatel.jpg

Podpora myšlenky vzniku tohoto kalendáře. Vaše jméno bude uvedeno v kalendáři na stránce s poděkováním. Odkaz ke stažení tapet na plochu z koláží k pořadům vysílaným v roce 2023.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350Tapin FANDA

tapin-odmeny_fanda.jpg

1x nástěnný plánovací kalendář TAPIN 2024, velikost A3 Vaše jméno bude uvedeno v kalendáři na stránce s poděkováním. Odkaz ke stažení tapet na plochu z koláží k pořadům vysílaným v roce 2023.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 650Tapin PŘÍTEL

tapin-odmeny_pritel.jpg

2x nástěnný plánovací kalendář TAPIN 2024, velikost A3 Vaše jméno bude uvedeno v kalendáři na stránce s poděkováním. Odkaz ke stažení tapet na plochu z koláží k pořadům vysílaným v roce 2023.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,900Tapin FANATIK

tapin-odmeny_fanatik.jpg

1x nástěnný plánovací kalendář TAPIN 2024, velikost A3 1x FOTOPLAKÁT A3 s grafikou k pořadu vysílaném v roce 2021-2023 Vaše jméno bude uvedeno v kalendáři na jednom z měsíců a na stránce s poděkováním. Odkaz ke stažení tapet na plochu z koláží k pořadům vysílaným v roce 2023.

Number of available rewards: 8/12

Reward unavailable

CZK 3,900Tapin EXTRÉMISTA

tapin-odmeny_extremista.jpg

1x nástěnný plánovací kalendář TAPIN 2024, velikost A3 1x FOTOPLAKÁT A3 s grafikou k pořadu vysílaném v roce 2021-2023 1x nástěnný kalendář Tapin 2023 !! Velikost A3. Jelikož se nám v loňském roce nepodařilo sehnat tiskárnu, která by byla ochotna vytisknout citlivé grafiky, budete tak vlastníkem jediného exempláře tohoto kalendáře. 1x Kniha: "GEOINŽENÝRSTVÍ. Moc přichází z nebe", autor Vítek SVCS Vaše jméno bude uvedeno v kalendáři na stránce s poděkováním jako hlavní podporovatel. Odkaz ke stažení tapet na plochu z koláží k pořadům vysílaným v roce 2023.

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable