Startovac_uvod.png

Neuvěřitelní Tankitos Hry & Apps

Zprava dobrý, zleva TANKITOS! Zábavná tanková bitva pro všechny!

library_hero.png

ReachedCZK 3,624(7%)

7%
CZK 50,000requested
10contributors
ContributeRewards

Ahoj tankisto!

Já jsem Bl0ckDave a rád bych ti představil svůj nový projekt "Tankitos". Projekt je ve fázi funkčního konceptu včetně multiplayeru (hry s více hráči) a steam integrací na marketplace, statistiky a žebříčky. Tankitos bude dostupné na platformě steam (https://store.steampowered.com/app/1969590/Tankitos/?l=czech).

 

Concept gameplay k 27.8.2022

 

Co je to Tankitos?

Tankitos je zábavná tanková bitva inspirována hrou "Battle City" (NES konzole). V sólo módu je princip hry stejný jako v původní hře, hráč brání svou základnu proti najíždějícím nepřátelům různých obtížností. Pokud hráč přežije všechny nájezdy a eliminuje všechny nepřátele, může pokračovat do dalšího levelu, pokud ne a nepřátelé zničí základnu nebo hráč přijde o všechny životy hra skončila.

(základna)

Nicméně zde podobnosti končí, Tankitos nabízí víc než jednoduché ničení nepřátel pomocí jedné zbraně. Aby se hráč dostal k jiným zbraním než je tanková patrona, musí rozbíjet okolní zdi. Ne každá zeď obsahuje náhodný předmět který může hráči pomoci k rychlejšímu projití levelem. Hráč sbírá zkušenostní body 
(Experience points - XP), které určují hráčův level. Hráč také sbírá Tankito coins za které si může koupit tank, truhlu nebo skin v integrovaném obchůdku. Za hraní multiplayeru a nebo v truhle může hráč získat Golds za které si může v kombinaci s Tankito coins kupovat lepší tanky, truhly nebo skin, goldy se dají dokoupit i za reálné peníze (stejně tak i truhly). Truhly a některé skiny jde prodat nebo vyměnit s kamarádem.

Hráč si v současné verzi může vybrat mezi těmito zbraněmi:

 • Shell (patrona) - Základní výbava všech tanků s neomezeným počtem.
 • Rocket 1-4 lvl. (raketa) - Předmět ukrytý ve zdi, omezený počet, poškození podle úrovně zbraně.
 • Mine 1-4 lvl. (mina) - Předmět ukrytý ve zdi, omezený počet, působí pouze na nepřátele, poškození podle úrovně zbraně.
 • E.M.P. 1-4 lvl. (elektromagnetický puls) Předmět ukrytý ve zdi, omezený počet, slouží k omráčení a menšímu poškození nepřítele, poškození a délka omráčení podle úrovně zbraně.

Defenzivní předměty:

 • Shields 1-3 lvl. (štíty) - Síla štítu podle úrovně.
 • Lives - 1-2 lvl. (životy) - Přidá život pokud má hráč plné zdraví pokud ne, uzdraví hráče podle úrovně předmětu přidá určitý počet zdraví.

Hráč se štítem level 1 a posbíranými zbraněmi (po poškození,Concept screenshot)

Co ještě obsahuje Tankitos?

Měnitelné barvy u UI

Nelíbí se ti výchozí modré menu a to jak se panelům mění barva? Nevadí, v nastavení si můžeš vybrat fixní barvu dle tvé libosti.

Inventář

Hra využívá Steam Invenotry system, který je pro většinu hráčů známý. Podle inventáře se hráči odemykají tanky, skiny a pod...

   Co můžeme najít v inventáři?
   Tanky

    Do tankové bitvy se nedá jít jinak než s tankem a tankitos nabízí v současné verzi 4 různé tanky. Každý tank má svoji maximální rychlost, obratnost, rychlost        přebíjení a základní udělené poškození.

   Skiny

    Tak jak ve všech moderních hrách i Tankitos obsahuje různé skiny pro všechny dostupné tanky.

   Truhly

    Truhly obsahující náhodný skin, sprej, zlato etc., podle vzácnosti truhly.

   Boostovací karty

    Boostovací karta slouží k funkčním úpravám tanků v závislosti na typu karty. Každý tank má určitý počet slotů na boostovací karty.

   spreje

    Sprej slouží pouze jako dekorace. Hráč může ve hře na míste kde stojí nasprejovat vybraným sprejem různé obrázky.

 

Multiplayer

Co by to bylo za zábavu bez přátel! V multiplayeru na hráče čekají tyhle módy:

 • Classic - Tak jak v sólo módu, hráči mají na začátku 3 životy, jakmile o ně hráč přijde vypadl, vyhrává ten hráč, který jako poslední má nejvíce životů
 • Deathmatch - Klasický deathmatch mód, kdo jako první dosáhne předem daného počtu zabití vyhrává
 • (Plánované)Team deathmatch - Klasický team deathmatch mód, jako deathmatch akorát v teamech po 2
 • (Plánované)Battle royale - Hráč se ocitá na velké mapě na náhodné pozici, má pouze 1 život, předmět životů (srdíčko) slouží jen jako uzdravovač, utíká před zónou

Bohužel, počet předmětů, tanků a skinů je limitován a to z důvodů nedostatku financí k najmutí grafika. A tím se dostáváme k otázce....

Proč startovač?

Jak jsem zmínil výše, k dokončení mi chybí modely a grafika, bohužel, tyto služby něco stojí a já nejsem v situaci kdy bych si mohl dovolit najmout grafika.

Proto zkouším štěstí zde. Podpořením tohoto projektu podpoříš nejen hru Tankitos ale i někoho z vás! Z vybraných peněz bych rád najmul někoho šikovného "z davu" grafiků kdo začíná nebo je na volné noze a bude mít zájem o spolupráci.

 

Co dostaneš když podpoříš Tankitos?

Podle zvoleného příspěvku:

 • Steam klíč ke hře
 • Steam Test klíč + Steam klíč pro kámoše ke hře
 • Sprej s tvým nickem
 • Sprej s tvým obličejem (po souhlasu)
 • Skin s tvým nickem
 • Tvůj nick v síni slávy top donaters 

 

 

 

 

ReachedCZK 3,624(7%)

7%
CZK 50,000requested
10contributors
Contribute

project authorBl0ckDave

Rewards

CZK 150Tankista základ

SteamTankitos.png

Touto podporou získáš 1 regulerní Steam klíč, po aktivaci budeš muset počkat do oficiálního vydání 01.12 2022

Expected delivery of the reward: October 2022

Number of available rewards: 3000/3000

Reward unavailable

CZK 250Tankista pomocník

SteamTankitos.png

Touto podporou získáš 1 testovací steam klíč, budeš mít přístup ke hře před oficiálním vydáním a budeš přímo u zrodu+ 1 regulerní Steam klíč pro kámoše, po aktivaci bude muset počkat do oficiálního vydání 01.12 2022

Expected delivery of the reward: September 2022

Number of available rewards: 1000/1000

Reward unavailable

CZK 500Tankista sprejer s nickem

Spray.png

Zapíšeš se do dějin, vyrobíme originální sprej s tvou přezdívkou, který bude dostupný pro všechny + 1 regulerní Steam klíč. Můžeš se stát jedním z 50 šťastlivců tak neváhej dokud je tato odměna dostupná. Nicky posílejte po skončení kampaně na "dave@bl0ckdave.cz", předmět "Tankista sprejer s nickem".

Number of available rewards: 50/50

Reward unavailable

CZK 1,000Tankista vlastní kamufláž

SteamTankitos.png

Vyrobíme skin podle tebou zvolených barev na tebou zvolený tank (neboj dáme ti vybrat) + mu zvolíš jméno (nesmí být vulgární a urážlivé) + 2 regulerní Steam klíče pro tebe a kámoše. Můžeš se stát jedním z 10 šťastlivců tak neváhej dokud je tato odměna dostupná. Návrhy, posílejte po skončení kampaně na "dave@bl0ckdave.cz", předmět "Tankista vlastní kamufláž".

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 5,000Opravdový tankista

TopDonator.png

Vystavíme tvůj nick v síni slávy generálů dostaneš 5 klíčů pro tebe a kamarády, dostaneš speciální sprej top donator který vystavíme mezi legendární spreje a vyrobíme legendární skin podle tvojich představ. Můžeš se stát jedním z 10 generálů tak neváhej dokud je tato odměna dostupná. Návrhy, posílejte po skončení kampaně na "dave@bl0ckdave.cz", předmět "Opravdový tankista".

Expected delivery of the reward: December 2022

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable