obalka_titul.jpg

Světlo v klíčové dírce Knihy

Pomozte na svět malé ilustrované duchovní knížce, která otevírá světlo uvnitř nás.

Vítězně v cíli! Díky Vám!
2/28/2018

Vítězně v cíli! Díky Vám!

Povedlo se to, přátelé! Děkuji Vám z celého srdce!

Děkuji všem podporovatelům za důvěru, kterou jste nabyli jen z pouhých ukázek, a rozhodli jste se přesto knížce pomoci na svět. Věřím, že vás nezklamu a výsledek, hotová kniha, pro kterou jedu v pátek do tiskárny, se vám bude líbit a přinese vše, co jsem avizoval v anotaci. Především onu evokaci světla

Odměny budu nyní sumírovat, odesílat k tisku a kompletovat k následnému předání či poslání poštou.

Ti z vás, kteří mají možnost příjít, příjet na křest knížky, který se koná již tuto sobotu 3.3. ve společenském sále Šmidingerovy  knihovny ve Strakoních, jsou samozřejmě srdečně zváni! Křest se koná při příležitosti konání festivalu pro Tibet, který tu každoročně pořádám.

Čekají vás filmy, dokumenty, křest knížky ?, výstava fotografií  z rozvojové a charitativní pomoci v Tibetu a indickém exilu obecně prospěšné organizace MOST, buddhistická moudrost, ale také pohodová, uvolněná a přátelská atmosféra.

Krom toho, že jste podpořili mou knihu, jste v případě odměny, v níž byly zahrnuté vonné tyčinky či deník, podpořili také tibetské děti ve vzdělání...  Jsou to přímo výrobky z indického exilu a tyto peníze a výtěžek z letošního festivalu (dobrovolné vstupné a prodej výrobků) poputuje na podporu tibetských dětí, konkrétně na vzdělání tibetských dětí ve vesničce Tibetan Homes Foundation v Mussoorie v severní Indii. V této vesničce našly útočiště děti, které utekly z Tibetu za vzděláním. Žije v ní přes 2 500 Tibeťanů ve věku od 7 do 19 let. Pravidelně chodí do školy, kde studují všechny moderní předměty včetně tibetštiny, hindštiny a angličtiny v souladu s jejich kulturou. Společně jim pomáháme v jejich cestě za vzděláním.

Odkaz na událost  festivalu zde: https://www.facebook.com/events/247879908946423/

Pokud chcete sledovat mé další aktivity ve vydávání knížek, můžete tak učinit na Facebooku -
Nakladatelství Lux. Letošní rok bych rád vydal ještě dva tituly, ale nikoliv už mé :)
https://www.facebook.com/nakladatelstvi.lux/


Srdečně vás zdraví

 

Michal Štěpánek


PS: Ještě jednou díky!

ReachedCZK 15,621(112%)

112%
CZK 14,000requested
34contributors
Contribute

project authorMichal Štěpánek

Rewards

CZK 150Knížka Světlo v klíčové dírce

Malá knížka s velkým srdcem může být vaše... Předání na křtu nebo poštou do konce března.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 190Knížka s věnováním a podpisem

Obdržíte knížku s osobním věnováním a autorovým podpisem. Přesný text věnování napište, prosím, do poznámky. Předání na křtu, případně poštou do konce března.

Number of available rewards: 34/44

Reward unavailable

CZK 290Dvě knížky a pohlednice

Jednu knížku pro sebe a druhou udělat radost někomu blízkému? A k tomu pohlednici dle vlastního výběru.

Number of available rewards: 29/33

Reward unavailable

CZK 350Knížka, ilustrace, tibetské vonné tyčinky...

Knížka, ilustrace dle vlastního výběru vytištěná na kvalitním fotopapíru ve formátu A4, pohlednice a tibetské, ručně vyráběné vonné tyčinky, s vysoce aromatizovaným prvkem léčivých bylin a dalších vzácných přírodních přísad. Předání na křtu, případně poštou do konce března.

Expected delivery of the reward: March 2018

Number of available rewards: 10/15

Reward unavailable

CZK 500Obraz

Zarámovaná reprodukce jedné ilustrace z knihy na kvalitním fotopapíře ve formátu A4. [URL="https://www.facebook.com/pg/nakladatelstvi.lux/photos/?tab=album&album_id=773180859542606"]Výběr ilustrací zde[/URL] Dodání do konce dubna.

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 550Velký balíček

Tři knížky, Ilustrace z knihy na kvalitním fotopapíru dle vlastního výběru, dvě pohlednice a tibetské, ručně vyráběné vonné tyčinky, s vysoce aromatizovaným prvkem léčivých bylin a dalších vzácných přírodních přísad. [URL="https://www.facebook.com/pg/nakladatelstvi.lux/photos/?tab=album&album_id=773180859542606"]Výběr ilustrací zde[/URL]

Number of available rewards: 9/11

Reward unavailable

CZK 1,000Pro nadšence

Zarámovaná reprodukce jedné ilustrace z knihy na kvalitním fotopapíře ve formátu A4, dvě knížky, deník vyrobený z ručního papíru o rozměrech 13 x 18 cm, tibetské, ručně vyráběné vonné tyčinky, s vysoce aromatizovaným prvkem léčivých bylin a dalších vzácných přírodních přísad, pohlednice a kniha Učení Fráni Drtikola - Od čakramů k nemyšlení od Jana Lípy. Dodání do konce dubna. [URL="https://www.facebook.com/pg/nakladatelstvi.lux/photos/?tab=album&album_id=773180859542606"]Výběr ilustrací zde[/URL]

Number of available rewards: 3/5

Reward unavailable

CZK 1,500Autorské čtení

Představím vám zákulisí vzniku knihy, povím vám o tom, co jsou zač ti malí tvorové, kteří mě inspirovali k většině textů, přečtu vám ukázky z knížky a dalších textů duchovně laděných, které nejsou dosud publikovány.

Number of available rewards: 2/3

Reward unavailable

CZK 2,000Partner knihy

Srdečné poděkování na křtu, na facebooku apod. Zarámovaná reprodukce jedné ilustrace z knihy na kvalitním fotopapíře ve formátu A4, dvě knížky s věnováním, deník vyrobený z ručního papíru o rozměrech 13 x 18 cm, tibetské, ručně vyráběné vonné tyčinky, s vysoce aromatizovaným prvkem léčivých bylin a dalších vzácných přírodních přísad, pohlednice, kniha Učení Fráni Drtikola - Od čakramů k nemyšlení od Jana Lípy a básnická sbírka Svítání od Michala Štěpánka. [URL="https://www.facebook.com/pg/nakladatelstvi.lux/photos/?tab=album&album_id=773180 Dodání do konce dubna (případně část odměn na křtu)

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 4,000Mecenáš

Srdečné poděkování na křtu (3.3.2018), na fb, stránkách nakladatelství a váš dobrý pocit, že jste přispěli na svět této knížce. Zarámovaná reprodukce jedné ilustrace z knihy na kvalitním fotopapíře ve formátu A3, tři knížky, deník vyrobený z ručního papíru o rozměrech 13 x 18 cm, tibetské, ručně vyráběné vonné tyčinky, s vysoce aromatizovaným prvkem léčivých bylin a dalších vzácných přírodních přísad, pohlednice, kniha Učení Fráni Drtikola - Od čakramů k nemyšlení od Jana Lípy a sbírka Svítání od Michala Štěpánka + Ilustrace od Johanky a Eliáše - dětí, které podmínily vznik knížky.

Number of available rewards: 2/3

Reward unavailable