obalka_titul.jpg

Světlo v klíčové dírce Knihy

Pomozte na svět malé ilustrované duchovní knížce, která otevírá světlo uvnitř nás.

Jedna třetina za námi!
2/19/2018

Jedna třetina za námi!

Kniha v tiskárně a křest již brzy!

Drazí přispěvatelé,
moc vám děkuji za vaši podporu. 1/3 kampaně je za námi a 1/3 se vybrala! To vypadá opravdu nadějně! Jste skvělý! Knížka je touto dobou v tiskárně a nabývá pozvolna tvaru :)
Věřím, že nebudete litovat a knížka vám spolu s dalšími odměnami udělá radost!

V sobotu 3.3.2018 ve Společenském sále Šmidigerovy knihovny se koná křest v rámci festivalu Pro Tibet!
Pokud můžete, přijďte! Krom křtu a čtení ukázek z knížky vás čeká promítání dokumentů, výstava a další... Program zde: https://www.facebook.com/events/247879908946423/

 

Srdečně zdraví

Michal

ReachedCZK 15,621(112%)

112%
CZK 14,000requested
34contributors
Contribute

project authorMichal Štěpánek

Rewards

CZK 150Knížka Světlo v klíčové dírce

Malá knížka s velkým srdcem může být vaše... Předání na křtu nebo poštou do konce března.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 190Knížka s věnováním a podpisem

Obdržíte knížku s osobním věnováním a autorovým podpisem. Přesný text věnování napište, prosím, do poznámky. Předání na křtu, případně poštou do konce března.

Number of available rewards: 34/44

Reward unavailable

CZK 290Dvě knížky a pohlednice

Jednu knížku pro sebe a druhou udělat radost někomu blízkému? A k tomu pohlednici dle vlastního výběru.

Number of available rewards: 29/33

Reward unavailable

CZK 350Knížka, ilustrace, tibetské vonné tyčinky...

Knížka, ilustrace dle vlastního výběru vytištěná na kvalitním fotopapíru ve formátu A4, pohlednice a tibetské, ručně vyráběné vonné tyčinky, s vysoce aromatizovaným prvkem léčivých bylin a dalších vzácných přírodních přísad. Předání na křtu, případně poštou do konce března.

Expected delivery of the reward: March 2018

Number of available rewards: 10/15

Reward unavailable

CZK 500Obraz

Zarámovaná reprodukce jedné ilustrace z knihy na kvalitním fotopapíře ve formátu A4. [URL="https://www.facebook.com/pg/nakladatelstvi.lux/photos/?tab=album&album_id=773180859542606"]Výběr ilustrací zde[/URL] Dodání do konce dubna.

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 550Velký balíček

Tři knížky, Ilustrace z knihy na kvalitním fotopapíru dle vlastního výběru, dvě pohlednice a tibetské, ručně vyráběné vonné tyčinky, s vysoce aromatizovaným prvkem léčivých bylin a dalších vzácných přírodních přísad. [URL="https://www.facebook.com/pg/nakladatelstvi.lux/photos/?tab=album&album_id=773180859542606"]Výběr ilustrací zde[/URL]

Number of available rewards: 9/11

Reward unavailable

CZK 1,000Pro nadšence

Zarámovaná reprodukce jedné ilustrace z knihy na kvalitním fotopapíře ve formátu A4, dvě knížky, deník vyrobený z ručního papíru o rozměrech 13 x 18 cm, tibetské, ručně vyráběné vonné tyčinky, s vysoce aromatizovaným prvkem léčivých bylin a dalších vzácných přírodních přísad, pohlednice a kniha Učení Fráni Drtikola - Od čakramů k nemyšlení od Jana Lípy. Dodání do konce dubna. [URL="https://www.facebook.com/pg/nakladatelstvi.lux/photos/?tab=album&album_id=773180859542606"]Výběr ilustrací zde[/URL]

Number of available rewards: 3/5

Reward unavailable

CZK 1,500Autorské čtení

Představím vám zákulisí vzniku knihy, povím vám o tom, co jsou zač ti malí tvorové, kteří mě inspirovali k většině textů, přečtu vám ukázky z knížky a dalších textů duchovně laděných, které nejsou dosud publikovány.

Number of available rewards: 2/3

Reward unavailable

CZK 2,000Partner knihy

Srdečné poděkování na křtu, na facebooku apod. Zarámovaná reprodukce jedné ilustrace z knihy na kvalitním fotopapíře ve formátu A4, dvě knížky s věnováním, deník vyrobený z ručního papíru o rozměrech 13 x 18 cm, tibetské, ručně vyráběné vonné tyčinky, s vysoce aromatizovaným prvkem léčivých bylin a dalších vzácných přírodních přísad, pohlednice, kniha Učení Fráni Drtikola - Od čakramů k nemyšlení od Jana Lípy a básnická sbírka Svítání od Michala Štěpánka. [URL="https://www.facebook.com/pg/nakladatelstvi.lux/photos/?tab=album&album_id=773180 Dodání do konce dubna (případně část odměn na křtu)

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 4,000Mecenáš

Srdečné poděkování na křtu (3.3.2018), na fb, stránkách nakladatelství a váš dobrý pocit, že jste přispěli na svět této knížce. Zarámovaná reprodukce jedné ilustrace z knihy na kvalitním fotopapíře ve formátu A3, tři knížky, deník vyrobený z ručního papíru o rozměrech 13 x 18 cm, tibetské, ručně vyráběné vonné tyčinky, s vysoce aromatizovaným prvkem léčivých bylin a dalších vzácných přírodních přísad, pohlednice, kniha Učení Fráni Drtikola - Od čakramů k nemyšlení od Jana Lípy a sbírka Svítání od Michala Štěpánka + Ilustrace od Johanky a Eliáše - dětí, které podmínily vznik knížky.

Number of available rewards: 2/3

Reward unavailable