uvodka_16_9.png

Studentské listy Ostatní

Studentské listy jsou studentský projekt, který má za cíl stát se hlavním online médiem (nejen) pro středoškoláky v českém mediálním prostoru.

The author of the project has not yet published any contribution.

ReachedCZK 19,083(100%)

100%
CZK 19,000requested
28contributors
Contribute

project authorStudentské listy

Rewards

CZK 150Podpora od chudého studenta a placka na památku

Jsme studenti, takže víme, jak moc finančně náročný je studentský život a peněženku. Když ale dneska večer vynecháš jídlo a pivko v hospodě a přihodíš k tomu pár korun, tak nepředstavitelně pomůžeš svým játrům i studentskému projektu. A k tomu dostaneš placku.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Upřímný dar od studenta a placka i s propiskou

Oběd ve fast foodu stojí kolem 150 korun. Když se zítra místo toho najíš v kantýně a ušetřené peníze daruješ našemu společnému projektu, tak ti pošleme nejen placku, ale rovnou i děkovnou propisku.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Hrnek na ranní kafe

Za 500 koupíš třeba mikču, ale taky můžeš podpořit náš projekt a my ti pošleme hrnek, aby sis každé ráno při pití kávy vzpomněl, že jsi podpořil dobrý projekt.

Number of available rewards: 24/30

Reward unavailable

CZK 1,000Balíček pro velké podporovatele

Většina dospělých tuto částku vydělá za jeden den, ale pokud darujete jednu denní mzdu ve prospěch studentů, podpoříte nejen projekt pro Vaše děti, ale dostanete od nás hrnek, propisku, placku a velký dík!

Number of available rewards: 1/5

Reward unavailable

CZK 1,500Balíček pro největší podporovatele

Máte-li zájem nám pomoci ve větším měřítku, nabízíme Vám náš největší balíček, v rámci něhož pošleme k Vám domů hrnek, propisku, placku a jedinečné triko s logem Studentských listů. Kromě toho zveřejníme, budete-li chtít, Vaše jméno na našich webových stránkách jako důkaz naší vděčnosti.

Number of available rewards: 0/5

Reward unavailable