SnDkostky.png

Strangers and Dragons Film & Video

Projektem Strangers and Dragons chceme lidem vysvětlit, co jsou hry na hrdiny zač a ukázat všem, jak zábavné mohou tyto hry být.

Kniha druhá : Nový nepřítel
1/17/2021

Kniha druhá : Nový nepřítel

V roce 2021 jsme natočili pokračování Strangers and Dragons. Oddělili jsme trochu příběh do "druhé knihy" aby mohli naskočit i noví diváci, kteří neviděli první série. Poprvé jsme použili finance z patronu a věříme, že to na výsledku bude poznat! Na začátku února se můžete těšit na první epizodu.

11/7/2020

Noví patroni!

Zdravím všechny naše Patrony! Tenhle příspěvek se týká převážně těch nových, kteří se přidali tento měsíc nebo se přidat aktuálně plánují. Jakmile vás stránka přiřadí k projektu (po první odeslané platbě, první celý měsíc po přidání se na patron) odešleme všem i zpětně videa z natáčení, které jsem dříve posílali našim Patronům a přidáme i možnost, domluvit se s námi na hru na našem Twitchi. :) Samozřejmě naši největší podporovatelé dostanou možnost, zahrát si s námi na živo, tak jak slibujeme, bohužel ale až nám to zákony ČR opět umožní. :( Stejně tak poděkování přímo od našich herců patronům, kteří přispívají 500kč a víc budeme natáčet až se opět sejdeme, protože to nechceme odfláknout doma na telefonu. Každopádně na vás myslíme a jsme moc rádi za to, že nám pomáháte! Jen díky vám jsme se dostali tam, kde jsme. :) Děkujeme

Video z natáčení odesláno
9/15/2020

Video z natáčení odesláno

Ahoj! Všem našim Patronům nad 250kč jsme odeslali slíbené video z natáčení. Vzhledem k tomu, že jsme v celém tomhle patronování noví, budeme rádi, pokud se ozvete v případě, že jste na projekt přispěli, ale video vám na e-mail nedorazilo!! Díky moc za vaší podporu, jste nejlepší!

Pátý díl je na světě!
8/30/2020

Pátý díl je na světě!

Strangeři ztratili jednoho člena na otevřeném moři. Jsou bez lodi a situace nevypadá vůbec dobře.

Část čtvrtá je venku!
8/21/2020

Část čtvrtá je venku!

Strangeři se tentokrát potýkají s vážným problémem. Bouře je silnější, než čekali a nevypadá to, že by byla úplně přírodní.

Třetí část je na youtube!
8/14/2020

Třetí část je na youtube!

A protože je pátek, tak pro vás máme další epizodu z našeho dobrodružství! :) Tak si udělejte pohodičku, otevřete pivo a hurá na to!

ReachedCZK 3,450(69%)

13patrons
CZK 5,000Pravidelné natáčení
Pravidelné natáčení

S těmito penězi si můžeme dovolit pravidelný pronájem studia, kamer, postprodukci i cesty, a příběhy by se tedy objevovaly každý týden bez dlouhých měsíčních pauz.

CZK 8,500Mikrofony a lepší výbava
Mikrofony a lepší výbava

S těmito penězi bychom dokázali v krátké době dosáhnout na lepší výbavu, protože naše je v komentářích často kritizovaná. Lepší a čistější zvuk je naše priorita.

CZK 12,000Častější a kvalitnější tvorba
Častější a kvalitnější tvorba

S těmito penězi bychom posunuli celou naší produkci a postprodukci na mnohem vyšší úroveň. Pořídili bychom lepší vybavení pro kvalitnější obraz i zvuk a dopřáli vám častější a zajímavější tvorbu. Videa vícekrát týdně, více dějových linek a postav a více herních systémů.

Contribute

project authorStrangers and Dragons

Rewards

CZK 100Podpora projektu

Jsme rádi, že se ti projekt líbí, a že tě naše videa baví. Za podporu moc děkujeme! :) Tvoje jméno se objeví v titulcích na konci každé epizody.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250Videa z natáčení

Moc děkujeme za podporu a protože vidíme, že tě naše tvorba opravdu baví, zašleme ti z každého našeho natáčení sestříhané video ze zákulisí, kde vytváříme naše příběhy. Jméno v titulcích zajištěno. Díky moc!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Poděkování od našich hráčů

Je vidět, že si na našich příbězích opravdu ujíždíš. Takže kromě videí z natáčení, které ti budeme posílat po každém našem natáčecím dni, ti ještě jmenovitě poděkuje tvůj oblíbený Stranger přímo v našem videu ve formě role playe.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 750Zapoj se do příběhu!

S touto odměnou tě čeká jméno v titulcích, videa z natáčení, naše postavy ti poděkují přímo ve hře formou roleplaye, a navíc si můžeš vymyslet NPC a jeho charakteristické vlastnosti, nebo název města či hospody. Můžeš také vymyslet zajímavé místo či setkání s asistencí aktuálního PJ. Patron může takhle navrhnout něco vlastního každou sérii, kdy aktuálně přispívá.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Přijeď za námi na natáčecí den

Moc nás těší, že ti za tolik peněz opravdu stojíme. A abychom vyjádřili svůj dík, tak ti krom zaslaného videa ze zákulisí natáčení a ústního poděkování přímo v našich herních videích formou roleplaye, nabídneme po TŘECH MĚSÍCÍCH podpory i možnost přijet za námi na natáčecí den, který vyhlásíme vždy měsíc dopředu. Budeš tak moct sledovat zpoza kamery celé dění úplně bez střihů a ještě si s námi dáš na místě pizzu a pivo. A ve finále se ještě vyfotíme všichni spolu v kostýmech v našem studiu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,500Čestný Stranger

S touto podporou tě čekají všechny pocty a odměny co máme a navíc ti po TŘECH MĚSÍCÍCH nabídneme možnost přijet za námi na natáčecí den a tam si přímo s námi zahrát postavu, kterou ti vypravěč přidělí v jednom herním bloku (cca 1h hry). Společná fotka, pivo a pizza samozřejmostí.

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable