obrázek_2022-11-28_210333881.png

Store Map Hry & Apps

Víte kolik času strávíte ročně v obchodě? Díky této aplikaci bychom vám mohli ušetřit nejen čas ale i peněženku. :)

01GK1Z5BFCN4W6WQE956BPNYAJ-cover-480x270.png.webp

ReachedCZK 650(0%)

0%
CZK 300,000requested
3contributors
ContributeRewards

Představení projektu:

Jistě se mezi námi najdou lidé jako jsme my - lidé kteří bloudí po obchodech s nákupním seznamem od našich drahých poloviček a hledají, kde danou položku najdou. Ale představte si, že byste měli v chytrém telefonu aplikaci fungující jako mapa. Představte si že do aplikace napíšete nákupní seznam, vyberete obchod například Tesco a aplikace Vás navede přesně do regálu kde se daná položka nachází. Nemusíte tedy běhat z jedné strany obchodu na druhou, ale jdete přesně pro to co hledáte. To by bylo super ne? 

Store Map:

Aplikace pro chytré telefony (Android, IOS).

  1. Mapa města a nejbližších obchodů v okolí - například někde kde to neznáte.
  2. Nákupní seznam (asi nemusíme vysvětlovat).
  3. Mapa obchodu ve kterém se nacházíte. (podle adresy) Což znamená, že uvidíte obchod z ptačí perspektivy a rozmístění regálů.
  4. Navigace přesně do regálů podle nákupního seznamu. Tudíž v nákupním seznamu klepnete na položku a na mapě obchodu se Vám zobrazí, kde se daná položka nachází.
  5. A spoustu dalších vymožeností, které obsáhleji vysvětlíme níže.

Jak bude aplikace fungovat:

Jednoduše :)

Nachystáte si nákupní seznam věcí, které potřebujete nakoupit. Následně si vyberete obchod (podle mapy) do kterého máte v plánu jít nakupovat. V obchodě jen zapnete aplikaci a klepnete na první položku v seznamu, například mléko. Otevře se mapa obchodu a zobrazí se regál a místo v něm, kde mléko najdete. Ale tohle je jen základ. Časem bude mít aplikace mnohem více funkcí. :)

 

Start projektu:

Pro začátek bychom rádi aplikaci spustili ve fázi větších měst a obchodů - což znamená že první verze aplikace bude obsahovat základní města ČR a základní obchodní řetězce. V aplikaci tedy najdete Prahu, Brno, Ostravu a další a jejich obchodní řetězce jako je Tesco, Kaufland, Lidl apod.

 

Fáze 2:

Do aplikace se postupně budou přidávat další a další města a jejich obchody. Máme v plánu mít kompletně všechny hlavní řetězce obchodů ve všech městech ČR. Obchodní řetězce budou pro začátek tyto: Kaufland, Tesco, Billa, Lidl, Globus, Penny market.

 

 

Fáze 3:

Do aplikace přidáme (pokud o to bude zájem) nákupní centra. Nákupní centra mívají velké množství obchodů všech druhů, nicméně pohyb v daných obchodech je jednoduchý. Horší ale je najít daný obchod, který člověk zrovna potřebuje. Proto bude vytvořena i mapa nákupních center a jejich obchodů. Například nákupní centrum Nová Karolina v Ostravě má 3 patra a najít tam nějaký menší obchod nás stojí asi 1000 kroků a půl hodiny pobíhání než jej najdu. A o Praze ani nemluvě.

Fáze 4:

Vytvoření GPS navigace po obchodě. V původní verzi aplikace se Vám položky v nákupním seznamu zobrazí na mapě. S GPS rozšířením Vám aplikace nabídne možnost navigování po obchodě s nejrychlejší možnou trasou v závislosti na obsahu nákupního seznamu.

 

Na co vlastně potřebujeme finance?

Finanční prostředky potřebujeme na nákup základních věcí k fungování aplikace jako napřiklad grafické SW na mapy obchodů, dále HW na servery na kterých aplikace poběží či HW na samotné programování. A samozřejmě natankovat naše auta pro zmapování obchodů :)

 

Aplikace bude zpoplatněna jednorázově a to hlavně, abychom zajistili chod aplikace i do budoucna a měli prostředky pro další obsah. Možná se aplikace podívá i do ciziny :). Minimálně na Slovensko určitě. ReachedCZK 650(0%)

0%
CZK 300,000requested
3contributors
Contribute

project authorDominik Čelechovský

Rewards

CZK 50Líbí se mi nápad!

Vážíme si každé koruny. Vaše jméno bude ve zdrojovém kódu aplikace.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Basic

Obsahuje: - Bezplatný přístup do aplikace na věky věků! - Vaše jméno bude ve zdrojovém kódu aplikace.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Síň slávy

Obsahuje: - Bezplatný přistup do aplikace na věky věků! - Vaše jméno přímo v aplikaci jako náš sponzor.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 800Člen komunity

Obsahuje: - Bezplatný přístup do aplikace na věky věků! - Vaše jméno přímo v aplikaci jako náš sponzor. - Přístup na náš komunitní Discord server, kde nám můžete psát vaše návrhy na další vylepšení aplikace.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,200SpoluAutor

Obsahuje: - Bezplatný přistup do aplikace na věky věků! - Vaše jméno přímo v aplikaci jako náš spoluautor. - Přístup na náš komunitní Discord server, kde nám můžete psát vaše návrhy na další vylepšení aplikace. - Přistup na soukromý Discord server kde jako první uvidíte naše postupy a vzhledy aplikace.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,000SpoluAutor - Beta tester

Obsahuje: - Bezplatný přistup do aplikace na věky věků! - Vaše jméno přímo v aplikaci jako náš spoluautor. - Přístup na náš komunitní Discord server, kde nám můžete psát vaše návrhy na další vylepšení aplikace. - Přistup na soukromý Discord server, kde jako první uvidíte naše postupy a vzhledy aplikace. - Možnost účastnit se BETA testování celé aplikace ještě před tím, než bude volně dostupná všem :)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,000Choosen one!

Obsahuje: - TY vybereš město, které zmapujeme mezi první města. - Bezplatný přistup do aplikace na věky věků! - Vaše jméno přímo v aplikaci jako náš spoluautor. - Přístup na náš komunitní Discord server, kde nám můžete psát vaše návrhy na další vylepšení aplikace. - Přistup na soukromý Discord server, kde jako první uvidíte naše postupy a vzhledy aplikace. - Možnost účastnit se BETA testování celé aplikace ještě před tím, než bude volně dostupná všem :)

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable