jindrichuv_hradec.jpg

Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec Knihy

Papírový vystřihovací model "Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec" v měřítku 1:300

A je to ...
12/18/2018

A je to ...

Poslední zpráva k projektu "Jindřichův Hradec" aneb "Vzhůru k dalším výzvám" ...

Vážení starteři,

naše dnešní zpráva bude z mnoha důvodů poněkud obsáhlejší, proto jsem ji rozdělil do několika bloků. Věřím, že každý z vás si v ní najde to pro něj podstatné ...

 

Expedice

A je to ... ! Až na několik výjimek jsou všechny modely Jindřichova Hradce objednané zde na Startovači už u svých majitelů. Jejich expedice poštou celkem zdárně proběhla v pondělí 10.12. a hned 11.12. jich také byla naprostá většina i doručena. Skvělé! Na Českou poštu neskutečný výkon, zejména v tomto předvánočním období ...

Ale i tak se v několika případech zřejmě projevil obecně známý poštovní nešvar, kdy pošta (ať už v Čechách či na Slovensku) zásilku z nějakého důvodu nedoručí a ani adresátům nedá informaci o jejím uložení na dodací poště. To se aktuálně týká asi dvaceti z vás. Ale nezoufejte! Všem, u kterých zatím nemáme k dispozici informaci o doručení nebo vyzvednutí zásilky, hned zítra pošleme zprávu s odkazem na její sledování, a tedy i s informací, kde si ji případně mohou vyzvednout nebo zažádat o její opětovné doručení.

A osobní odběry? Většina z vás si už své modely u nás také vyzvedla. Právě teď nám zbývá k vydání jen asi dvanáct objednávek. Protože se ale na naší adrese ve Velehradské ulici zdržujeme značně nepravidelně, prosíme vás, domluvte si s námi termín pro jejich vyzvednutí předem, nejlépe telefonicky na čísle 603 410 941, případně e-mailem. V letošním roce to ještě bude možné zítra (19.12.) a v pátek (21.12.), ale opravdu jen po předchozí domluvě! Pokud nepotřebujete modely JH "pod stromeček", pak se pro ně u nás můžete určitě zastavit v pondělí 7.1.2019 v době od 12 do 18 hodin.

 

Poděkování

Přesto, že naše závěrečné poděkování za vaší podporu by se asi slušelo umístit až na konec této zprávy, nechci to tak udělat. Mám pro to svůj důvod. A tak - ještě jednou OBROVSKÉ DÍKY vám všem! Dokázali jste přivést na svět náš nový model a také nás přesvědčit, že naše práce má stále i v dnešní "elektronické" době svůj význam. DÍKY vám za to ... !!

Zvláštní poděkování pak patří všem, co nám s podporou našeho projektu pomáhali, a to ať už jeho šířením, či jakkoli jinak. Tedy zejména Standovi Fajkusovi a Pepovi Kropáčkovi a jejich webům papirovaarcheologie.cz a papirovemodelarstvi.cz, Mírovi Gabrielovi a jeho stránkám papermodel.cz a také Václavovi Krajňákovi a jeho aplikaci Clipsan.com, s jejíž pomocí jsme zprávy o modelu JH šířili.

Velikou radost také máme z vašich veskrze pozitivních ohlasů na tento náš projekt, z vašich zpráv, z mnoha přání i telefonátů. A také z reakcí na ten náš doposud utajovaný dárek! Vím, že jeho fotografie už několik dní kolují internetem a že vás tedy asi opravdu potěšil a pobavil, čímž i splnil svůj účel ...

Na nejčastější dotazy ohledně toho dárku se pokusím odpovědět zde, ať vám to nemusím psát každému samostatně ... Ten tedy vznikl naprosto spontánně v přímé souvislosti se zdejším projektem. Jeho tvorba začala až v době, kdy už se stal náš projekt na Startovači úspěšným, a do tisku jsme ho předali těsně před ukončením projektu.

Protože jsme v té době ale ještě nevěděli, kolik přesně budeme těch dárků potřebovat, nezbylo nám, než jich vytisknout o něco víc, aby se nám pak nestalo, že se na někoho nedostane. Asi by bylo škoda těch pár kusů, co máme teď navíc, přímo likvidovat, a tak je rozdáme především dětem jako odměny na modelářských soutěžích. Snad se pro to na nás nebudete zlobit! Rozhodně i tak zůstane při tom, že koupit tento model samostatně v běžném prodeji prostě nebude možné ...

Pro ty, co na stránky tohoto projektu "zabrousili" až nyní, tedy v době, kdy už ho není možné podpořit, jen pro zajímavost uvádíme, o co přišli ...  :o)

Titulní strana     Text a návod ke stavbě

Model     Zadní strana

Vzhůru k dalším výzvám ...

Jak už to obyčejně bývá, každý konec s sebou přináší i nějaký nový začátek. A ne jinak je tomu i v tomto případě. Proto jsem si také právě tohle téma nechal až téměř na závěr naší zprávy ...

Co dál? Jaké máme plány do budoucna? Na to se nás teď téměř všichni ptáte. No - nějaké sice už spřádáme, ale zcela upřímně - moc nevíme ... Nevíme, co by vám udělalo opravdu radost. Nevíme, o co stojíte ze všeho nejvíc ...

A tak nám to prostě napište! Napište nám, co by vás potěšilo, co by pro vás bylo zajímavé, co byste si rádi postavili nebo třeba jen měli ve své sbírce. A to jak ohledně modelů ještě nevydaných, tak třeba i těch, co už nejsou k dostání. "Reprinty" můžeme samozřejmě udělat nejen k modelům vydaným v naší ediční řadě, ale i k těm starším z ABC, z Albatrosu či jiným.

V první polovině příštího roku plánujeme vytvořit na toto téma jednoduchou a zcela konkrétní anketu, kterou vám rozešleme. Ale už teď nám své náměty můžete psát na adresu tochceme@erkotyp.cz. Na tyto zprávy vám sice asi nebudeme odpovídat, ale rozhodně je vezmeme na zřetel právě při tvorbě toho chystaného dotazníku.

Tak že pište a buďte s námi v kontaktu! Budeme moc rádi ... !

 

A úplně závěrem ...

Krásné vánoční svátky, všechno NEJ do nového roku a spoustu radosti z našich modelů vám ze srdce přejí ...

Richard Vyškovský, ml., arch. Richard Vyškovský
a ERKOtyp, spol. s r. o.

Máme zabaleno!
12/9/2018

Máme zabaleno!

Veškeré zásilky jsou už v tuto chvíli zabalené a připravené k expedici na vaše adresy či k osobním odběrům ...

Vážení přátelé!

Tou záplavou vašich adres, e-mailových zpráv, SMS i poznámek z telefonních hovorů jsme se nakonec snad zdárně "prokousali" a v tuto chvíli je už všechno připravené k odeslání, případně k osobním odběrům objednaných modelů ...

Na poštu zásilky předáme v pondělí 10.12.2018, a tak své modely můžete očekávat během několika následujících dnů. A s těmi z vás, co mají modely objednané k osobnímu odběru, se budeme těšit na shledání v pondělí 10.12. v době od 14 do 18 hodin, v pátek 14.12. od 12 do 18 hodin nebo v pondělí 17.12. od 12 do 18 hodin.

Pevně věřím, že se nám podařilo vše zabalit přesně tak, jak jste si přáli. Ale jsme také jenom lidé, a tak nám, prosím, případné nesrovnalosti odpusťte! Pokud bude třeba, ochotně je s vámi vyřešíme na našem e-mailu erkotyp@erkotyp.cz nebo na telefonu 603 410 941 ...

Mějte se krásně a přeji vám příjemný zbytek víkendu!

Richard Vyškovský, ml.

Posledních pár hodin
11/28/2018

Posledních pár hodin

Jdeme do finále aneb co bude dál ...

Vážení přátelé!

Náš projekt zde na Startovači bude ještě přibližně 14 hodin a pak se definitivně uzavře. Vzhledem k tomu, jak jste byli úžasní a jakou obrovskou podporu jste našemu projektu vyjádřili, vám ale chceme už teď poslat naše téměř závěrečné DÍKY a také několik informací, co bude dál. V následujících dnech nás totiž čeká spousta práce s přípravou expedice modelů, tříděním a slučováním vašich objednávek, s různým "papírováním" a tak podobně.

Přes to, že tento náš projekt končí už zítra dopoledne, nemůžeme s expedicí modelů a dárečků začít hned, ale musíme počkat, až od Startovače budeme mít veškeré údaje k vašim objednávkám, což nějaký ten den potrvá.

Pokud se někde něco nezadrhne, a my doufáme, že ne (!!), tak modely poštou budeme expedovat v pondělí 10.12.2018. Pro osobní odběry samozřejmě platí termíny tak, jak jsou uvedeny u odměn, tedy pátek 14.12. a pondělí 17.12., v obou případech od 12 do 18 hodin. Abychom ale i vám čekání na model co nejvíce zkrátili, přidáváme ještě jeden nový termín pro možnost osobního odběru, a to také hned v pondělí 10.12. v době od 14 do 18 hodin!

Vzhledem k vaší fantastické podpoře by od nás asi nebylo pěkné, abyste právě vy dostali modely později, než někdo jiný. Proto jsme se rozhodli pozdržet uvedení modelu do běžného prodeje, a to jak u nás v e-shopu, tak i v obchodech našich partnerů, kde bude model k dostání také až od 10. prosince. To ovšem už bez dárečků a za plnou cenu. Snad nám to prodejci odpustí ...

Tak zatím se mějte krásně a ještě jednou ...

... OBROVSKÉ DÍKY ZA VŠECHNO ... !!

Richard Vyškovský, ml.

 

PS: V případě jakýchkoli dotazů nás prosím kontaktujte výhradně na našem e-mailu. Na vaše případné komentáře zde u projektu bohužel nemůžeme odpovídat přímo, protože nejsme na FB, a tak je to pro nás značně složité a neoperativní. Díky za pochopení!

Děkujeme "na druhou"!!
11/14/2018

Děkujeme "na druhou"!!

Díky vám padla další hranice, a tak i my něco přidáme ...

Milí starteři - přátelé papírových modelů!

Díky vaší obrovské podpoře už zdolal náš projekt hranici 200% cílové částky! To je ohromné! A co víc, v tuto chvíli je dokonce na 205%! Někteří naši fanoušci už i uzavírají sázky, na kolika procentech se nakonec ta pomyslná ručička zastaví. Na 230%, 250% nebo snad na 300% ... ?! Já jsem však mírně pesimistický realista a tak moc nevěřím, že by pokořil 220%. Uvidíme. I to je ale více než fantastické a nám to hrozně moc pomůže nejen s tímto projektem, ale i s vydáváním dalších papírových modelů pro vás, třeba hned v příštím roce. Navíc podstatné je z mého pohledu už hlavně to, že právě díky vám nezůstal ležet v "šuplíku" a udělá tak ještě letos radost hned několika stovkám lidí ... !

A tak vám znovu moc a moc za tuto vaší podporu děkujeme!

Aby ale nezůstalo jen u slov ... Hned při startu našeho zdejšího projektu jsme vám slíbili , že ke každé své odměně od nás dostanete ještě i malý dárek navíc. A právě to jsme se teď rozhodli trochu změnit. Proč? Protože jste skvělí a protože si to prostě zasloužíte! A tak v tomto odstavci škrtáme to Ke každé zde zakoupené odměně a nahrazujeme tuto část textem "Ke každému modelu, který zde získáte zakoupením jakékoli odměny," ... ! Pokud jste si tedy zakoupili např. odměnu "Dva modely poštou", dostanete od nás tyto dárky prostě dva, ne jenom jeden.

No a abych předešel případným nejasnostem a následným dotazům, tak toto samozřejmě platí pro všechny zde pořízené odměny. Tedy jak pro ty již zakoupené, tak pro ty nové ...

Osobně mám velikou radost z toho, že vám právě tohle teď můžeme nabídnout. Ten dáreček je sice jen taková "srandička", která poněkud svérázně reaguje na některé vaše komentáře a přání, ale i tak se jedná o model, a to neprodejný. Model, který nebude možné získat jinak, než podporou tohoto našeho projektu. No a vzhledem k tomu je bohužel dost pravděpodobné, že by si ho většina z vás vlastně ani nikdy nepostavila. A to by byla jistě škoda. Tak že teď to tak už být nemusí ...

Ještě jednou díky za vaši podporu a mějte se fajn!

Richard Vyškovský, ml.

A už tiskneme!
11/9/2018

A už tiskneme!

Model Jindřichův Hradec je už v tiskárně a my teď pracujeme na slíbeném dárečku ...

Milí starteři,

s potěšením si vám dovolujeme oznámit, že model "Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec" je už od včerejšího dne v tiskárně, kde na něm hned začali pilně pracovat! A ani my neleníme. Nakoupili jsme hromadu kartonových obálek na jeho rozesílání, chystáme nové sestavy pro tisk dokladů a hlavně pro vás připravujeme ten slíbený dáreček k vašim odměnám.

A velikou radost samozřejmě máme z toho, že ani vy neleníte! Vždyť do té pro nás téměř "snové" hranice 200% cílové částky nám chybí už jen malý krůček, necelých 8% ... ! A to je úžasné! O něčem takovém se nám opravdu ani nezdálo, natož abychom v takový úspěch věřili. Ale teď se to díky vám zdá být skoro reálné.

Za pouhých 12 dnů jste tady na Startovači projevili zájem už o 432 modelů! A tak do prolomení těch 200% jich chybí už jen přibližně 18. To by pak představovalo neuvěřitelných 450 modelů! A nebo se nám snad podaří zdolat rovnou "pětistovku" ... ?! No, to asi ne. To jsme se na chvilku jen tak zasnili ...

Tak zatím díky moc za vaši ohromnou podporu a my jdeme pokračovat v dotažení celého tohoto projektu do "finiše". Věříme, že se na ten nový model těšíte stejně tak, jako my, a proto nechceme nic zanedbat ani nechat náhodě!

Krásné podzimní dny plné očekávání vám přeje ...

Richard Vyškovský, ml.

Boříme hranice!
11/2/2018

Boříme hranice!

Dnes padla další hranice i jedna velká výzva! Společně ...

Vážení přátelé,

je to neskutečné, ale dnes díky vám padla hranice 200.000,- Kč investovaných do nášeho projektu! A vzhledem k tomu, že tato suma představuje 165% cílové čásky, zařadil se tak na 1. místo v žebříčku nejúspěšnějších aktuálních projektů na Startovači ... ! Od pondělí ... Za pouhé čtyři dny!

To je prostě úžasné a my jsme vám za to hrozně moc vděční! Je to pro nás veliká morální podpora a vzpruha v tom, že snad opravdu má naše práce stále ještě smysl. Že vás modely mého otce pořád "táhnou" a že je snad i my pro vás děláme dobře.

A tak znovu - DÍKY, DÍKY vám za vaši podporu! Nic nás nebude hřát víc, než vaše radost z tohoto modelu pod vánočním stromečkem! A jak nám čas dovolí, pomalu začneme přemýšlet nad tím, čím bychom vám mohli udělat radost příště ...

Užijte si pohodový víkend a buďte s námi!

Richard Vyškovský, ml.

Doručování na Slovensko
10/31/2018

Doručování na Slovensko

Doručování na Slovensko aneb uvedení věcí na pravou míru, aby nedošlo ke zbytečným nedorozuměním ...

Milí starteři!

Zveřejnění odměn s doručením na Slovensko u některých z vás vyvolalo tak trochu paniku a strach o své již zakoupené odměny. Nebojte se, nic takového nehrozí! Vaše odměny vám samozřejmě doručíme, jak jsme slíbili! Je to náš problém, který se už snažíme řešit ...

Abych to celé uvedl na pravou míru ... Toto je náš první projekt na Startovači, resp. i úplně první projekt tohoto typu obecně. A tak jsme dost dobře asi ani nemohli podchytit veškeré záludnosti, které nás mohou potkat (viz např. problém se systémem blokací odměn popsaný v předchozí zprávě). Celý projekt jsme se snažili profilovat vyloženě na domácí klientelu. Bohužel v nastavení projektu není možné vybrat např. "povolené destinace pro doručení odměn", zakázat platby ze zahraničí nebo něco takového. A přiznám se, že jsme při jeho přípravě s poptávkou ze zahraničí ani moc nepočítali.

Ale to je naše chyba, která se samozřejmě nikoho z vás nesmí dotknout. Proto také už jednáme o možnostech jiné dopravy na Slovensko než Českou poštou, kde bychom tak na každé zakázce tratili více než 100,- Kč. Jen samozřejmě prosíme všechny případné nové podporovatele projektu, aby při požadavku na zaslání odměny na Slovensko opravdu využili ty odměny, které jsou k tomu určené.

A ještě o jedno vás všechny moc prosíme - pokud máte k projektu jakékoli konkrétní dotazy, pište nám je na e-mail, ne sem do komentářů. Protože nemáme žádný FB profil, na komentáře vám tak nemůžeme odpovídat přímo, ale pouze touto formou, což není na rozdíl od e-mailu právě operativní.

Ze zhora uvedeného důvodu bych tedy již jen rád reagoval na komentář, který sem přidal pan Milan Kvacka: Prosím - jaký "zvláštní mail" máte na mysli? A z jakého důvodu jste nabyl přesvědčení, že právě Vám odměnu nepošleme, a to přesto, že jste si ji zaplatil? Něco takového přeci nikde ani náznakem nezaznělo, nebo ano? Tak mi prosím dejte vědět, pokud jsem snad někde udělal nějakou chybu. Předem tedy děkuji za Vaši odpověď!

No a to je v tuto chvíli asi vše, co bylo podstatné. Doufám, že jsem vás ohledně případných nejasností se zasíláním odměn uklidnil a že k žádné panice v tomto směru snad nedojde ...

Díky moc za vaši podporu i milé e-maily a buďte s námi!

Srdečně vás všechny zdraví
Richard Vyškovský, ml.

Přidány tři poslední odměny!
10/30/2018

Přidány tři poslední odměny!

Přidání odměn pro zájemce ze Slovenska a ještě něco navíc ...

Milí starteři,

předně znovu musím říct: "Obrovské DÍKY vám všem"! Ještě stále jsem z toho všeho tak trochu "paf" a ani pořádně nestíhám odpovídat na vaše e-maily a reakce, za což se samozřejmě omlouvám! V tuto chvíli jsme už na více než 120% cílové částky! To je úžasné! A to, že se díky vám během jediného dne náš projekt  zařadili mezi ty nejúspěšnější, je pro nás nádherná odměna za jeho přípravu! Současně  to ale vnímáme i jako veliký závazek vůči vám všem, kteří jste nám tím projevili svou důvěru. A tak doufám, že ji v ničem nezklameme. Minimálně já osobně pro to udělám všechno, co bude v mých silách!

Jak jsem slíbil, právě jsem k projektu přidal ještě dvě možnosti odměn pro naše příznivce ze Slovenska. Jen vás zde všechny opravdu prosím, nechte je jim! Vím, že si tu odměnu může zakoupit kdokoli, ale bylo by to vůči našim přátelům v zahraničí celkem "nefér" ...

A abych tak nějak alespoň trochu napravil ten malý "nedostatek" Startovače, kdy při tak obrovském zájmu o stejné odměny v jednu chvíli bohužel došlo k tomu, že ti, co platili on-line, "předběhli" všechny ostatní, kteří si odměny sice objednali dříve, ale zvolili platby převodem, přidal jsem do projektu po domluvě s otcem ještě jednou možnost objednat model s podpisem autora poštou. Ohledně toho nám totiž hodně píšete a v komentářích se k tomu dokonce rozjela celkem ostrá diskuse ...

Jen bohužel nevím, jestli právě tohle zase není tak trochu "nefér" vůči všem, co si při nedostupnosti této odměny zvolili nějakou jinou a třeba i dražší alternativu, případně si objednali "jen" model bez podpisu. Dostal jsem se tím do celkem nepříjemné situace, kdy tak ani tak to prostě asi není úplně optimální, ale nakonec jsem se přeci jen rozhodl takto. Pokud je to špatně, snad mi to odpustíte ...

V každém případě ale pokud kdokoli z vás bude mít pocit nějaké nespravedlnosti či křivdy, které se mu v souvislosti s naším zdejším projektem dostalo, tak nám prosím napiště nebo zavolejte, pokusíme se vaši záležitost vyřešit ideálně k oboustranné, ale vždy hlavně k vaší spokojenosti!

Tak že díky za pochopení a hlavně za vaši podporu! Jste skvělí a my si toho moc vážíme! Přeji vám všem pěkný večer a kdo snad od nás ještě nedostal odpověď na svůj e-mail, jistě ji může očekávat v nejbližší době ...

Richard Vyškovský, ml.

DĚKUJEME!!
10/30/2018

DĚKUJEME!!

Model "Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec" je už teď díky vám realitou!

To je prostě neuvěřitelné!

Díky vám se náš projekt podařilo zrealizovat! A to za jediný den!! Vůbec nevím, co k tomu říct ... Jste skvělí a my vám všem za to hrozně moc děkujeme!!

S odpovídáním na vaše e-mailové dotazy a připomínky i na komentáře zde jsem skončil až dnes opravdu pozdě v noci, resp. spíše nad ránem. Tak že k počítači jsem se dnes vrátil až kolem desáté hodiny. Když jsem to tady viděl, tak jsem dost dlouho nevěřil, že je to realita a že se mi to jen nezdá ...

No ale realita to asi opravdu je a tak díky vám dostal tento model "zelenou" k výrobě. Během tohoto týdne ještě doladíme pár drobností v sazbě publikace a příští pondělí tedy dáme model do tisku. Alespoň tak bude mít otec čas na podepisování modelů.

Nicméně i tady na nás ještě čeká spousta práce, která se včera už opravdu nedala stihnout. Běhěm dneška sem tak ještě přidáme odměny i pro naše fanoušky ze Slovenska a po domluvě s otcem možná přidáme ještě jednou i možnost objednat nějaké modely s podpisem autora.

Jen ještě jednu věc mi zde prosím dovolte uvést na pravou míru, a to ke komentáři pana Hrota. Jeho reakce mne samozřejmě mrzí, ale chápu ji. Vzhledem k tomu, že v tomhle jsme my zcela bez viny, ať tedy klidně "hodí kamenem", pokud má tu potřebu. Ale taková jsou prostě pravidla Startovače a my nemáme žádnou možnost je změnit. Sice nám ten způsob blokování odměn až v okamžiku připsání plateb a ne v okamžiku jejich objednání také přijde trochu nešťastný, ale to je tak vše, co k tomu můžeme dodat.

Přiznám se, že bych ani já v takové situaci asi neměl nejlepší náladu. Jen bych to řešil jinak. Třeba e-mailem tak, jako několik dalších z vás, kterým se bohužel stalo to samé a kterým jsem k tomu už včera v noci odpověděl a navrhl jim řešení. Na všem je možné se domluvit, pokud je k tomu vůle na obou stranách. A na té naší určitě je!

Tak že tedy konkrétně pro pana Karla Hrota: Napište nám e-mail nebo zavolejte a společně to vyřešíme! Vy na nás kontakty máte, my na Vás ne. Nejsme na FB a tak Vám nemůžeme odpovědět přímo, jen touto formou. Kontakty na všechny přispěvatele dostaneme až po skončení kampaně ...

No a pro vás všechny, co jste zde s námi a co našemu projektu fandíte a podporujete ho:

JEŠTĚ JEDNOU - OBROVSKÉ DÍKY ... !!

Richard Vyškovský, ml.

Odpovědi na vaše komentáře
10/30/2018

Odpovědi na vaše komentáře

Odpovědi na vaše komentáře ...

Vážení "starteři"!

V té kratičké chvilce volna, kterou teď mám po zodpovězení snad všech vašich mailových dotazů, bych ještě rád odpověděl i na vaše zdejší komentáře. Jak jsem ale už přímo v projektu uváděl, nejsme zatím na FB ani na jiných sociálních sítích. Proto také na vaše komentáře nemůžeme odpopvídat přímo. A tak se na ně pokusím odpovědět zde, v "novinkách" ...

- pro Brano Virba: Odměny pro naše podporovatele ze Slovenska sem ještě přidáme. Vydržte tedy prosím a sledujte nás dál ... !

- pro Martin Procházka: Toto se už snad vyřešilo v podobě nově přidaných odměn. Pokud ne, kontaktujte nás prosím e-mailem, společně to doladíme ...

- pro Miroslav Křenek: Díky za podporu i za námět k zamyšlení! Jen nám (mně) se taková odměna úplně nelíbí, a proto jsme zde nic takového (alesoň zatím) ani nenabídli ... Nechceme (nechci) otce někde vystavovat jako muzejní exponát, a to ještě za peníze. Moc dobře vím, že takovýchto odměn by se zde jistě prodalo víc, než dost, a dokonce by to možná vydalo i na úplně samostatný (a výnosný ...) projekt. Ale to po nás, prosím, asi nežádejte. Už jen s tím rozdělením na modely s podpisem autora a bez něj mám celkem významný "morální" problém! Ta "stokoruna" navíc tam není kvůli našemu zisku, ani pro podporu autora v penzijním věku, ani snad jako nějaká prestižní záležitost. Jen řekněme jako manipulační poplatek k tomu, o kolik více práce a hlavně času nám to pak všem zabere ... Nicméně je možné,  že vám zde ještě nabídneme i nějakou odměnu např. v podobě účasti na "křtu" nového modelu za účasti autora. Její cena by pak ale byla v každém případě spíše jen symbolická, než jakkoli vyjímečná. Resp. taková, aby pokryla naše náklady s tím spojené a nic víc ... Pokud by snad ale chtěl kdokoli z vás podpořit naši práci bez přímé vazby na konkrétní hmotné odměny, tj. např. formou sponzorství, partnerství na projektech atd., určitě nás neváhejte kdykoli kontaktovat!

- pro Martin Botek: Technicky vzato - podobnosti zde určitě jsou. Ale to asi platí i pro celkem významnou část architektury na jižní straně naší země obecně ... Jen ten Jindřichův Hradec je dost specifický tím, že v podstatě nikdy nebyl bořen a přestavován, ale jen dostavován, a to samozřejmě podle aktuálních požadavků té které doby. A právě díky tomu je to dnes i tak unikátní komplex snoubící v sobě stále existující části mnoha architektonických slohů, tj. pozůstatky původního hradu s těmi pozdějšími částmi, řekněme už zámeckými ...

- pro Jozef Tinaj: No - v to doufáme i my! Tak zatím díky za podporu a uvídíme, co a jak dál ...

- pro Milan Kekeňák: Obávám se, že neuvažuje. Nicméně, jak už několik let všude opakuji, tyto otázky nepřísluší odpovídat nám, nýbrž nakladatelství BB-Art, které knihy "Městská památková rezervace" i "Zlatá kniha vystřihovánek" dostalo na pulty knihkupectví, a to ve spolupráci s vydavatelstvím Ringier ČR. My jsme pro ně v obou případech pouze zpracovali kompletní předtiskovou přípravu těchto publikací a otec jim k tomu poskytl práva k uveřejnění svého díla.

Tak a tím jsem snad pro dnešek zodpověděl všechny vaše komentáře a dotazy a přeji vám všem dobrou noc!

Zatím tedy s díky za vaši podporu a se srdečným pozdravem
Richard Vyškovský, ml.

Neskutečné! 50% za sedm hodin!
10/29/2018

Neskutečné! 50% za sedm hodin!

Díky, díky a ještě jednou díky! Neskutečných 50% za sedm hodin!

Vážení přispěvatelé a přátelé Jindřichova Hradce!

Opravdu moc si vaší podpory vážíme a děkujeme za ní! Ani ve snu by nás nenapadlo, že na 50% cílové částky se nám podaří dosáhnout za sedm hodin od spuštění projektu - to je prostě neskutečné!

Doufáme a věříme, že se nám s vaší úžasnou podporou podaří projekt realizovat a že vám tak budeme moci oplatit tu radost a nadšení z tohoto modelu, které z vás přímo tryská!

Tak nám prosím držte palce a když budete mít chuť a budete ochotni, tak o našem zdejším projektu dejte vědět i všem, o kterých si myslíte, že by je mohl zajímat. No a my zatím budeme odpovídat na všechny vaše e-maily ...

DÍKY a buďte u toho s námi!

Richard Vyškovský, ml.

Poděkování a nové odměny
10/29/2018

Poděkování a nové odměny

K našemu projektu právě byly přidány nové odměny na základě vašich dotazů a požadavků

Vážení přátelé,

ohromné díky za vaší podporu!! Takový start opravdu nikdo z nás nečekal! Snad to i vydrží!

Na vaše četné žádosti a dotazy jsem k projektu právěl přidal ještě další odměny a jejich kombinace. Snad tedy alespoň některým z vás jsem tím již vyšel vstříc a v podstatě vyřešil i dotazy, které s tím souvisely.

Během dneška se také pokusím ještě přidat i odměny pro zájemce ze Slovenska. O nehmotných odměnách za vaši podporu, na což se nás také ptáte, sice uvažujeme, ale ty vám zatím stoprocentně slíbit nemůžeme. Pokud to půjde, zkusíme vám ale samozřejmě vyhovět i v tom.

Na vaše e-mailové zprávy budeme odpovídat v průběhu dnešního večera.

Tak zatím ještě jednou DÍKY MOC a zůstaňte s námi!

Richard Vyškovský, ml.

ReachedCZK 288,290(231%)

231%
CZK 125,000requested
355contributors
Contribute

project authorERKOtyp, s.r.o.

Rewards

CZK 475Jeden model k osobnímu odběru

Svou odměnu, tj. jeden výtisk papírového vystřihovacího modelu "Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec", si budete moci vyzvednout na adrese Velehradská 22, Praha 3, a to v pátek 14.12.2018 nebo v pondělí 17.12.2018 od 12:00 do 18:00 hodin. Pokud to v uvedených termínech nestihnete, nezoufejte, nic se neděje, o svou odměnu rozhodně nepříjdete! Prostě se domluvíme na jiném vhodném termínu. Jen vám v tom případě nemůžeme zaručit dodání odměny do letošních Vánoc ...

Expected delivery of the reward: December 2018

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 560Jeden model poštou

Svou odměnu, tj. jeden výtisk papírového vystřihovacího modelu "Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec", od nás obdržíte poštou jako doporučenou zásilku. Expedice těchto odměn bude probíhat přibližně od 10.12.2018 do 14.12.2018 v závislosti na termínu dokončení výroby a našich možnostech. Běžná doba doručení Českou poštou je pak 1-3 pracovní dny.

Expected delivery of the reward: December 2018

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 575Jeden model s podpisem autora k osobnímu odběru

Svou odměnu, tj. jeden výtisk papírového vystřihovacího modelu "Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec" s vlastnoručním podpisem autora modelu arch. Richarda Vyškovského, si budete moci vyzvednout na adrese Velehradská 22, Praha 3, a to v pátek 14.12.2018 nebo v pondělí 17.12.2018 od 12:00 do 18:00 hodin. Pokud to v uvedených termínech nestihnete, nezoufejte, nic se neděje, o svou odměnu rozhodně nepříjdete! Prostě se domluvíme na jiném vhodném termínu. Jen vám v tom případě nemůžeme zaručit dodání odměny do letošních Vánoc ...

Expected delivery of the reward: December 2018

Number of available rewards: 0/25

Reward unavailable

CZK 660Jeden model s podpisem autora poštou

Svou odměnu, tj. jeden výtisk papírového vystřihovacího modelu "Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec" s vlastnoručním podpisem autora modelu arch. Richarda Vyškovského, od nás obdržíte poštou jako doporučenou zásilku. Expedice těchto odměn bude probíhat přibližně od 10.12.2018 do 14.12.2018 v závislosti na termínu dokončení výroby a našich možnostech. Běžná doba doručení Českou poštou je pak 1-3 pracovní dny.

Expected delivery of the reward: December 2018

Number of available rewards: 0/25

Reward unavailable

CZK 660Jeden model s podpisem autora poštou (ještě znovu)

Svou odměnu, tj. jeden výtisk papírového vystřihovacího modelu "Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec" s vlastnoručním podpisem autora modelu arch. Richarda Vyškovského, od nás obdržíte poštou jako doporučenou zásilku. Expedice těchto odměn bude probíhat přibližně od 10.12.2018 do 14.12.2018 v závislosti na termínu dokončení výroby a našich možnostech. Běžná doba doručení Českou poštou je pak 1-3 pracovní dny.

Expected delivery of the reward: December 2018

Number of available rewards: 0/30

Reward unavailable

CZK 685Jeden model poštou na Slovensko

Svou odměnu, tj. jeden výtisk papírového vystřihovacího modelu "Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec", od nás obdržíte poštou jako doporučenou zásilku. Expedice těchto odměn bude probíhat přibližně od 10.12.2018 do 14.12.2018 v závislosti na termínu dokončení výroby a našich možnostech. Běžná doba doručení poštou je pak 3-6 pracovních dnů.

Expected delivery of the reward: December 2018

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 785Jeden model s podpisem autora poštou na Slovensko

Svou odměnu, tj. jeden výtisk papírového vystřihovacího modelu "Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec" s vlastnoručním podpisem autora modelu arch. Richarda Vyškovského, od nás obdržíte poštou jako doporučenou zásilku. Expedice těchto odměn bude probíhat přibližně od 10.12.2018 do 14.12.2018 v závislosti na termínu dokončení výroby a našich možnostech. Běžná doba doručení poštou je pak 3-6 pracovních dnů.

Expected delivery of the reward: December 2018

Number of available rewards: 2/10

Reward unavailable

CZK 915Dva modely k osobnímu odběru

Svou odměnu, tj. dva výtisky papírového vystřihovacího modelu "Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec", si budete moci vyzvednout na adrese Velehradská 22, Praha 3, a to v pátek 14.12.2018 nebo v pondělí 17.12.2018 od 12:00 do 18:00 hodin. Pokud to v uvedených termínech nestihnete, nezoufejte, nic se neděje, o svou odměnu rozhodně nepříjdete! Prostě se domluvíme na jiném vhodném termínu. Jen vám v tom případě nemůžeme zaručit dodání odměny do letošních Vánoc ...

Expected delivery of the reward: December 2018

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,010Dva modely poštou

Svou odměnu, tj. dva výtisky papírového vystřihovacího modelu "Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec", od nás obdržíte poštou jako doporučenou zásilku. Expedice těchto odměn bude probíhat přibližně od 10.12.2018 do 14.12.2018 v závislosti na termínu dokončení výroby a našich možnostech. Běžná doba doručení Českou poštou je pak 1-3 pracovní dny.

Expected delivery of the reward: December 2018

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,015Mix "1 + 1" k osobnímu odběru

Svou odměnu, tj. jeden výtisk papírového vystřihovacího modelu "Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec" s vlastnoručním podpisem autora modelu arch. Richarda Vyškovského + 1 výtisk téhož modelu bez podpisu, si budete moci vyzvednout na adrese Velehradská 22, Praha 3, a to v pátek 14.12.2018 nebo v pondělí 17.12.2018 od 12:00 do 18:00 hodin. Pokud to v uvedených termínech nestihnete, nezoufejte, nic se neděje, o svou odměnu rozhodně nepříjdete! Prostě se domluvíme na jiném vhodném termínu. Jen vám v tom případě nemůžeme zaručit dodání odměny do letošních Vánoc ...

Expected delivery of the reward: December 2018

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 1,110Mix "1 + 1" poštou

Svou odměnu, tj. jeden výtisk papírového vystřihovacího modelu "Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec" s vlastnoručním podpisem autora modelu arch. Richarda Vyškovského + 1 výtisk téhož modelu bez podpisu, od nás obdržíte poštou jako doporučenou zásilku. Expedice těchto odměn bude probíhat přibližně od 10.12.2018 do 14.12.2018 v závislosti na termínu dokončení výroby a našich možnostech. Běžná doba doručení Českou poštou je pak 1-3 pracovní dny.

Expected delivery of the reward: December 2018

Number of available rewards: 0/25

Reward unavailable

CZK 1,115Dva modely s podpisem autora k osobnímu odběru

Svou odměnu, tj. dva výtisky papírového vystřihovacího modelu "Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec" s vlastnoručním podpisem autora modelu arch. Richarda Vyškovského, si budete moci vyzvednout na adrese Velehradská 22, Praha 3, a to v pátek 14.12.2018 nebo v pondělí 17.12.2018 od 12:00 do 18:00 hodin. Pokud to v uvedených termínech nestihnete, nezoufejte, nic se neděje, o svou odměnu rozhodně nepříjdete! Prostě se domluvíme na jiném vhodném termínu. Jen vám v tom případě nemůžeme zaručit dodání odměny do letošních Vánoc ...

Expected delivery of the reward: December 2018

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 1,210Dva modely s podpisem autora poštou

Svou odměnu, tj. dva výtisky papírového vystřihovacího modelu "Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec" s vlastnoručním podpisem autora modelu arch. Richarda Vyškovského, od nás obdržíte poštou jako doporučenou zásilku. Expedice těchto odměn bude probíhat přibližně od 10.12.2018 do 14.12.2018 v závislosti na termínu dokončení výroby a našich možnostech. Běžná doba doručení Českou poštou je pak 1-3 pracovní dny.

Expected delivery of the reward: December 2018

Number of available rewards: 0/15

Reward unavailable

CZK 1,340Tři modely k osobnímu odběru

Svou odměnu, tj. tři výtisky papírového vystřihovacího modelu "Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec", si budete moci vyzvednout na adrese Velehradská 22, Praha 3, a to v pátek 14.12.2018 nebo v pondělí 17.12.2018 od 12:00 do 18:00 hodin. Pokud to v uvedených termínech nestihnete, nezoufejte, nic se neděje, o svou odměnu rozhodně nepříjdete! Prostě se domluvíme na jiném vhodném termínu. Jen vám v tom případě nemůžeme zaručit dodání odměny do letošních Vánoc ...

Expected delivery of the reward: December 2018

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,440Tři modely poštou

Svou odměnu, tj. tři výtisky papírového vystřihovacího modelu "Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec", od nás obdržíte poštou jako doporučenou zásilku. Expedice těchto odměn bude probíhat přibližně od 10.12.2018 do 14.12.2018 v závislosti na termínu dokončení výroby a našich možnostech. Běžná doba doručení Českou poštou je pak 1-3 pracovní dny.

Expected delivery of the reward: December 2018

The number of rewards is not limited

Reward unavailable