138.JPG

SPOLUCESTOU cestovatelský blog Ostatní

Pomozte mi vyslat do světa zajímavé cestopisné články, inspirace a fotografie přehledně poskládané do jedinečného barevného cestovatelského blogu.

208.JPG

ReachedCZK 10,600(106%)

106%
CZK 10,000requested
16contributors
ContributeRewards

ZE SRDCE DĚKUJI ZA VAŠE PŘÍSPĚVKY. Své peníze jste mohli utratit za cokoliv lákavějšího a vy jste se přesto rozhodli podpořit  právě můj projekt. Velmi si toho vážím. Poslali jste už více než 90% cílové částky a i díky Vám tak budu moct na svůj blog vkládat také odkazy na reportáže ze světa, které čas od času natáčím pro Českou televizi. Ať už kvůli nim vyrážím za hranice sama nebo je natáčím s lidmi, kteří podnikli zajímavé cesty na vlastní pěst.

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10805121298-gejzir/215562235000029/

DĚKUJU VŠEM, KTEŘÍ PŘISPĚLI A ČTOU MŮJ BLOG, i když zatím vypadá dost tragicky. Ale i díky Vašim penězům se mi snad brzy podaří ho úspěšně upgradovat. DÍKY!!!

startovac.jpg

20% PŘEKROČENO BĚHEM PRVNÍCH DNŮ!!! Moc Vám děkuju za podporu a úspěšné nastartování kampaně. JSTE VÁŽNĚ SKVĚLÍ!!!

Travel blog SPOLUCESTOU naplním osobními příběhy z nejrůznějších koutů světa, které se už staly nebo se teprve stanou. Blog bude inspirací i lákadlem k zabalení batohu a vydání se po vlastní ose za nečekanými zážitky a osobním dobrodružstvím.

Chodím po cestách jak prošlapaných mnoha turisty, tak po těch trochu opomíjených. Už teď se na blogu dozvíte, i když jen ti trpělivě hledající, jak těžké je vylézt na druhou nejvyšší sopku Indonésie, co prožijete při nepovedeném přistání letadla, že není snadné se vrátit domů, když vám v Saigonu ukradnou pas nebo proč se vyplatí vyrazit na málo oblíbený trek v indickém Ladakhu. Moje příběhy jsou navíc opepřené obyčejnými člověčími vztahy, které při opuštění tzv. komfortní zóny gradují. Obzvlášť, když si najdete parťáka na cestovatelské seznamce a poprvé ho vidíte až na letišti.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

 

  

 

 

PROČ JE ZATÍM TĚŽKÉ NA BLOGU COKOLIV NAJÍT

Hned na začátku svého počinu jsem narazila na, zdálo se, že nepřekonatelnou překážkou. Moje znalosti výpočetní techniky evidentně na tvorbu přehledného pestrého blogu nestačí (i když pokus tu byl - https://spolucestou.blogspot.cz/). Na první pohled je jasné, že potřebuji mít lépe dohledatelnou doménu, poutavější vzhled blogu, přehledné řazení článků a funkční odkazy. Na to všechno potřebuji najmout profíka, na to všechno potřebuji právě Vás!

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

 

 

 

 

Pomozte mi vytvořit jedinečné stránky, na kterých každý snadno najde, co zrovna hledá a které tak umožní SPOLUCESTOVAT se mnou každému, kdo o to bude zrovna stát. Těšit se můžete na zážitky například z Thajska, Číny, Malajsie a dalších a dalších koutů světa, které teprve navštívím.

Postupně zařadím články motivující k cestování i rodiče s dětmi. Sama jsem matkou jen krátce, ale už teď mohu říct (nabo lépe řečeno napsat), že cestování s vlastním dítětem je mnohem větší punk než s úplně cizím člověkem. Přesto to stojí za to!

 

pohlednice.jpg

fotokniha.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ReachedCZK 10,600(106%)

106%
CZK 10,000requested
16contributors
Contribute

project authorKateřina Stibalová

Rewards

CZK 100Poděkování na blogu

Vaše jméno bude navždycky uvedené přímo na blogu se srdečným poděkováním za podporu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250Výsada prvního čtenáře

Vaše jméno bude navždycky uvedené přímo na blogu se srdečným poděkováním za podporu. Navíc budete mít možnost číst nejnovější články celý týden před jejich zveřejněním.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Pohlednice z cest

Vaše jméno bude navždycky uvedené přímo na blogu se srdečným poděkováním za podporu. Navíc budete mít možnost číst nejnovější články celý týden před jejich zveřejněním. Ještě k tomu Vám z každé další cesty přijde vlastnoručně napsaná pohlednice, jako můj pozdrav z cesty.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 800Mini fotokniha

Vaše jméno bude navždycky uvedené přímo na blogu se srdečným poděkováním za podporu. Navíc budete mít možnost číst nejnovější články celý týden před jejich zveřejněním. Ještě k tomu Vám z každé další cesty přijde vlastnoručně napsaná pohlednice, jako můj pozdrav z cesty. A přidám ještě mini fotoknihu s příběhem z jedné mojí cesty.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable