HappySOULBOX balenie otvorené Velká.png

SOULBOX: komplexní vitamíny pro tělo i duši 🌱 Ostatní

PROJEKT BYL ÚSPĚŠNÝ, pro více informací o SOULBOXU se podívejte na náš e-shop www.happy-power.cz

A0028864.jpg

ReachedCZK 167,709(108%)

108%
CZK 155,000requested
98contributors
ContributeRewards

PROJEKT BYL ÚSPĚŠNÝ, pro více informací o SOULBOXU se podívejte na náš

e-shop www.happy-power.cz

Jak to začalo?

Náš příběh se začal psát v roce 2018. S tehdejší přítelkyní Karlou jsme na trhu marně hledali kvalitní rostlinné vitamíny, tyčinky a proteiny. Žádný produkt nás tehdy nenadchl, ať už složením nebo chutí, tak jsme se rozhodli, že si takové produkty zkusíme vyrobit sami. Do podnikání jsme se pustili bez jakýchkoli předchozích zkušeností, ale věděli jsme, že to je to, co nás bude naplňovat.

Začátky byly divoké! Testování receptur, stříhání etiket, všechno jsme dělali doma “na koleni”. Realita byla náročnější, než jsme si ze začátku dokázali představit. Zažili jsme si i několik krušných chvil, třeba když náš tehdejší obchodní partner okopíroval naše receptury a úplně nás odstřihl. 

Nevzdali jsme to. Ve správnou chvíli nás oslovili majitelé sítě Forky's a navázali jsme spolupráci. Náš sen se pomalu stával skutečností. Dlouhou dobu se tak naše vyladěné produkty nabízely právě pod značkou Forky's. Občas jsme ale narazili na nepochopení od našich zákazníků. Kdo že to tedy vlastně jsme? Forky's nebo HappyPower?

Po několika skvělých letech jsme se rozhodli spolupráci ukončit. I s Karlou, která do projektu dala srdce a bez které by značka HappyPower nikdy nevznikla, se naše cesty nakonec rozešly. A tak započala nová kapitola.

Plníme si sny

Firmu mám aktuálně na starosti já, Jakub. Přechod k prodeji pod vlastní značkou nebyl vůbec jednoduchý. Přinesl mnoho překážek. Bylo to jako začít znovu od nuly. Přesto jsem uvnitř cítil, že cesta značky HappyPower, cesta kvality a cesta srdce, je ta správná a nemá skončit. Snil jsem o produktu, který bude mít opravdový přesah a hodnotu. 

Na trhu s vitamíny se to má takhle… 

Už dlouho jsem vnímal problémy na trhu s vitamíny a doplňky stravy. Mnoho lidí tápe v tom, jaký vitamín je pro ně vhodný, kdy se má brát, s čím se nemá kombinovat... Není se čemu divit. S doplňky stravy se opravdu roztrhl pytel.

Ale není doplněk jako doplněk. Důležité je se dívat na obsah účinných látek. Žádná legislativa totiž neupravuje, kolik jakých látek má směs obsahovat, aby se mohla nazývat doplňkem stravy. 

Proto můžete narazit na tzv. zázračné kapsle, kde to na první pohled vypadá, že je tam všechno, co potřebujete. Třeba jen jediná kapsle na celý den. Výrobce se spoléhá na to, že obal neotočíte, a když ano, tak že nebudete rozumět údajům u jednotlivých vitamínů. Takové vitamíny projdou tělem s minimálním nebo žádným účinkem a vy akorát zbytečně vyhazujete peníze.

Některé vitamíny také není vhodné užívat naráz. Příkladem může být vitamín A a vitamín E. Nebo třeba vitamín B12 a vitamín C. Jejich vzájemná kombinace způsobuje nízkou efektivitu u obou vitamínů. Jejich účinek se vyruší.

Našel jsem řešení

Přicházím s produktem, který je opravdu od srdce. Měsíce jsem pracoval na ideálním složení 7 kvalitních a vzájemně se doplňujících směsí vitamínů, minerálů a bylin. Můžete si vybrat jen některé z nich, protože potřebujete řešit jen konkrétní problémy. Nebo můžete užívat kompletní spektrum vitamínů v SOULBOXU a dodat tělu opravdu vše, co potřebuje během celého dne.  

Díky časové ose víte, kdy přesně jednotlivé vitamíny brát, takže se vám nestane, že si vezmete nevhodnou kombinaci. Navíc uvádíme, zda je vhodné brát vitamín s jídlem nebo bez jídla.

V SOULBOXU taky najdete stručné body, k čemu jednotlivý vitamín slouží a co podporuje. Pod každým vitamínem navíc najdete krátkou afirmaci nesoucí záměr každého vitamínu

Vitamíny a jejich složení:

❤️ PIECE OF LOVE (45 cps, DÁVKOVÁNÍ 1 CPS DENNĚ)

Probiotická směs + Maca peruánská + D-manóza + brusinka + inulin

Střevní a intimní mikroflóra, močové cesty, trávení, hormonální rovnováha.

🧡 GO FOR IT (45 cps, DÁVKOVÁNÍ 1 CPS DENNĚ)

Železo + meď + vitamín C – Acerola + horčík malát + Ginkgo biloba + extrakt z červené řepy 

Energie, koncentrace a imunita. Železo přispívá k normální tvorbě červených krvinek, hemoglobinu a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

💛 HELLO SUNSHINE (45 cps, DÁVKOVÁNÍ 1 CPS DENNĚ)

D3 + K2 + vápník + reishi + vitamín A + MCT olej + kurkumin + piperin

Kosti, svaly, zuby a imunita. Vitamín D přispívá k normálnímu vstřebávání vápníku a fosforu.

💚 VOICE OF HEART (45 cps, DÁVKOVÁNÍ 1 CPS DENNĚ)

B1 (thiamin) + B2 (ryboflavin) + B3 (niacin) + B5 (kyselina pantothenová) + B9 (kyselina listová) + B12 + L-theanin + chlorella

Klid, relax a vyrovnanost. B1, B2, B3, B12 přispívá k normální činnosti nervové soustavy a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

💙 INNER BALANCE (45 cps, DÁVKOVÁNÍ 1 CPS DENNĚ)

Ašvaganda + jód + draslík + mangan

Rovnováha, harmonie a vitalita. Jód přispívá k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a k normální činnosti nervové soustavy.

💙 YOU ARE BEAUTIFUL (45 cps, DÁVKOVÁNÍ 1 CPS DENNĚ)

Kyselina Hyaluronová + zinek + selen + B7 (biotin)+ vitamín C + vitamin E + kopřiva + modrá spirulina

Pleť, nehty, vlasy a zdravé oči. Selen + vitamin E přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem. Biotin přispívá k udržení normálního stavu pokožky.

💜 SWEET DREAMS (45 cps, DÁVKOVÁNÍ 1 CPS DENNĚ)

Magnézium bisglycinát + B6 Pyridoxin + kozlík lékařský + GABA

Vydatný spánek, regenerace a uvolnění. Hořčík přispívá k normální psychické činnosti, k normální činnosti svalů a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Udržitelnost je důležitá

Dlouho jsem přemýšlel, jakým způsobem vyřešit otázku udržitelnosti spojenou s tím, co s  prázdnými skleněnými obaly od vitamínů. Přece jen, směsi jsou ve 45 rostlinných kapslích umístěných ve tmavé skleněné dóze, a každých 45 dní byste tak museli sklenice vyhodit/recyklovat. To už je slušné množství zbytečného odpadu. Rozhodl jsem se tak nabídnout vitamíny i v papírových sáčcích za zvýhodněnou cenu, díky kterým si můžete skleničku vždy snadno a rychle doplnit. Sáček následně můžete využít na vašich cestách, kde je skleněný obal nepraktický. 

Na co peníze využiji?

Na realizaci celého snu, projektu. Všechny směsi jsem dlouho vyvíjel a dal si záležet na tom, aby byly opravdu špičkové. Celý projekt dává smysl jen tehdy, pokud se mi podaří vybrat peníze na kompletní výrobu všech vitamínů, včetně etiket a obalů. Tak, aby byl celý box komplexní a připravený na každodenní použití. Část peněz použiji také na financování celého tohoto obalu. Boxy, které vidíte na fotkách, jsou makety. 

"Přeji si, abyste se každý den těšili na svou vitamínovou rutinu, aby vám SOULBOX dělal každý den radost a pomohl vám na cestě za pevnějším zdravím, hormonální rovnováhou i duševní pohodou 🌱

Děkuji každému kdo přispěje, aby se tento projekt stal skutečností."

S láskou Jakub z HappyPower

Příběh nekončí

Před pár lety jsem se sešel s Kamu ohledně výroby proteinů, kde to poprvé zajiskřilo. Rozhodl jsem se ji opět oslovit. Nyní s něčím, co nás spojuje ještě více díky podobné filozofii života a přesvědčení. A to právě se SOULBOXEM, který je barevný jako ona sama. Kamu se do SOULBOXU ihned zamilovala. Dnes tu nad ním sedíme, společně ho dolazujeme a dobrušujeme tak diamant, který spatří světlo světa ve stejný čas jako Kamu nová kuchařka. Pomalu a intuitivně tvoříme spojení HappyPower x ChefKamu a moc nás to baví.

Vážím si každé podpory

Děkuji Nikoletě a každému, kdo mě na cestě za splěným snem podpoří.

Míša / coolbrnoblog nám také fandí a my za podporu moc děkujeme.

ReachedCZK 167,709(108%)

108%
CZK 155,000requested
98contributors
Contribute

project authorJakub Happy

Rewards

CZK 222Slevový kód 10 %

Nakupte u nás na e-shopu se slevovým kódem. Získáte slevu 10 % na vše.

Expected delivery of the reward: September 2023

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 349Vitamínová směs INNER BALANCE

inner balance.jpg

Ašvaganda + jód + draslík mangan • Poštovné a balné je v ceně

Expected delivery of the reward: September 2023

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 359Vitamínová směs GO FOR IT

go for it.jpg

Železo + meď + vitamín C – Acerola + horčík malát + Ginkgo biloba + extrakt černý pepř • Poštovné a balné je v ceně

Expected delivery of the reward: September 2023

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 369Vitamínová směs SWEET DREAMS

sweet dreams.jpg

Magnézium bisglycinát + B6 Pyridoxin + kozlík lékařský + GABA • Poštovné a balné je v ceně

Expected delivery of the reward: September 2023

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 399Vitamínová směs HELLO SUNSHINE

hello sunshine.jpg

D3 + K2 + vápník + reishi + vitamin A + MCT olej + kurkumin • Poštovné a balné je v ceně

Expected delivery of the reward: September 2023

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 449Vitamínová směs YOU ARE BEAUTIFUL

you are beautiful.jpg

Kyselina hyaluronová + zinek + selen + B7 (biotin)+ vitamin C - Acerola + vitamin E + kopřiva • Poštovné a balné je v ceně

Expected delivery of the reward: September 2023

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 499Vitamínová směs VOICE OF HEART

voice of heart.jpg

B1 (thiamin) + B2 (ryboflavin) + B3 (niacin) + B5 (kyselina pantothenová) + B9 (kyselina listová) + B12 + L-theanin • Poštovné a balné je v ceně

Expected delivery of the reward: September 2023

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 555Tričko HappyPower "V SOULADU"

tricko.jpg

Minimalistické tričko s jemným nápisem na rukávu. Do objednávky prosím specifikujte, zda máte zájem o pánské nebo o dámské a o jakou velikost. Tričko je tištěno na textil Earth Positive, který je vyroben z certifikované organické bavlny. • Poštovné a balné je v ceně

Expected delivery of the reward: September 2023

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 777Dvě vitamínové směsi pro aktivní den v SOULBOXU

A0028899.jpg

HELLO SUNSHINE 45 cps GO FOR IT 45 cps • Poštovné a balné je v ceně

Expected delivery of the reward: September 2023

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 889Probiotika PIECE OF LOVE

piece of love.jpg

Probiotická směs + Maca peruánská + D-manóza + brusinka + inulin • Poštovné a balné je v ceně

Expected delivery of the reward: September 2023

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,666Tři vitamínové směsi pro pohodový den v SOULBOXU

A0028900.jpg

PIECE OF LOVE 45 cps INNER BALANCE 45 cps VOICE OF HEART 45 cps • Poštovné a balné je v ceně

Expected delivery of the reward: September 2023

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,999Čtyři vitamínové směsi pro krásu a zdraví v SOULBOXU

A0028958.jpg

PIECE OF LOVE 45 cps HELLO SUNSHINE 45 cps YOU ARE BEAUTIFUL 45 cps SWEET DREAMS 45 cps • Poštovné a balné je v ceně

Expected delivery of the reward: September 2023

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,222SOULBOX: 7 vitamínových směsí

A0028755.jpg

Kompletní spektrum 7 vitamínových směsí na 45 dní v nádherném boxu. Sleva 14 % oproti ceně, která bude na e-shopu v září. • Poštovné a balné je v ceně

Expected delivery of the reward: September 2023

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3,699SOULBOX: 7 vitamínových směsí (3 měsíce)

A0028789.jpg

Vitamínové směsi na 3 měsíce v nádherném boxu a papírových sáčcích na doplnění. Kompletní vitamíny jen za 41,10 Kč denně. • Poštovné a balné je v ceně

Expected delivery of the reward: September 2023

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3,999SOULBOX pro dva: 7 vitamínových směsí ve dvou boxech

A0028864.jpg

Dva boxy, třeba pro maminku, partnera nebo kamaráda. Obdržíte dvakrát kompletní spektrum 7 vitamínových směsí na 45 dní v nádherných boxech. Sleva 23 % oproti ceně, která bude na e-shopu v září. • Poštovné a balné je v ceně

Expected delivery of the reward: September 2023

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,999SOULBOX: 7 vitamínových směsí (6 měsíců)

A0028778.jpg

Půl roku péče pro vaše tělo i duši. Vitamínové směsi na 6 měsíců v nádherném boxu a papírových sáčcích na doplnění. Kompletní vitamíny jen za 32,90 Kč denně. • Poštovné a balné je v ceně

Expected delivery of the reward: September 2023

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 7,777Večeře + osobní předání SOULBOXU s věnováním

S každým z vás si domluvím termín, místo a pozvu vás na večeři. Bude mi ctí vám při této příležitosti předat kompletní SOULBOX s věnováním.

Expected delivery of the reward: September 2023

Number of available rewards: 7/7

Reward unavailable

CZK 9,999SOULBOX: 7 vitamínových směsí (1 rok)

A0028841.jpg

Nejvýhodnější set – vitamínové směsi na celý rok v nádherném boxu a papírových sáčcích na doplnění. Kompletní vitamíny jen za 27,40 Kč denně. • Poštovné a balné je v ceně

Expected delivery of the reward: September 2023

The number of rewards is not limited

Reward unavailable