SecretsOfSeparation-5.jpg

SOS - Trpíme v absurditě! Hudba

Pomozte nám vydat debut! Podpořte vydání vytouženého prvního alba Suffering in Absurdity kapely Secrets of Separation!

SOS - Trpíme v absurditě!

ReachedCZK 18,451(123%)

123%
CZK 15,000requested
40contributors
ContributeRewards

Secrets of Separation, to je pět duší, které spojuje oddanost metalové hudbě.

Suffering in Absurdity, to je pot a dřina ve zkušebně a ve studiu. Dali jsme do toho všechno, ale potřebujeme ještě trochu víc... a tady přicházíte na řadu vy.

SecretsOfSeparation-2.jpg

Poslední rok jsme strávili skládáním hudby, psaním textů, zkoušením v naší titěrné zkušebně. Někdy nás líbala múza a šlo to téměř samo, jindy nás opustila v bezesné noci nad prázdným kusem papíru. Zažili jsme chvíle radosti a štěstí, stejně jako těžkosti a konflikty. Z toho všeho se však zrodilo album hrdě nesoucí název Suffering in Absurdity, a nyní se na jeho dokončení můžete podílet i vy!

PA220518.jpg

Pomozte nám dotáhnout vše až do konce a stvořit nosič naší hudby pro vás a vaše uši. Nesmírně si ceníme jakékoliv podpory a budeme rádi, když si za svoji štědrost vyberete něco, co byste na oplátku chtěli od nás.

V dohledné době zveřejníme ochutnávku z nové desky, tak nás sledujte! Prozatím si vychutnejte klip k songu Venus.

Trpíme v rozpornosti lidské existence

Když jsme začali psát první skladby nového alba, vydali jsme je jako singly Raptures Among Us a Venus, jelikož nikdo z nás ještě netušil, že se odhodláme k vydání debutu. Myšlenka k nahrání alba vzešla až po ukončení tour, kdy jsme měli složenu spoustu materiálu, se kterým jsme byli spokojeni. Začali jsme se více soustředit na tvorbu desky na úkor koncertování, ale myslíme si, že se to vyplatilo, což budete mít možnost brzy posoudit i vy.

Fotka na startovač1.jpg

Suffering in Absurdity je naše první dlouhohrající album, jehož jednotlivé songy svazuje dohromady společné téma: absurdnost lidského počínání a různých společenských rituálů.
Že bude naše album koncepční, jsme nevěděli úplně od začátku, avšak v našich dvou singlech jsme spatřili spojitost, jisté společné znaky, které jsme se rozhodli dále rozvíjet. V textech se zabýváme jak společností jako celkem, tak i konkrétnějšími problémy. Není to však odosobněné plácání o problémech společnosti, Suffering in Absurdity je tak trochu deníkem našich vlastních prožitků.

 

PA220496.jpg

Zdeňkova kytara je vylazena do středovýškových frekvencí. Milan má naproti tomu spíše basovější dunivý zvuk. O tento kontrast jsme dlouhou dobu usilovali a vzorem nám byla chemičnost, ale zároveň konkrétnost a basovost kytar velkých kapel, jako jsou např: Veil of Maya, Born of Osiris nebo Apostate. Zvuk je tedy konkrétní, ale přitom dostatečně basový a dunivý, což je ve stylu, který hrajeme, potřeba. Nahrávání bylo dlouhé, úmorné, ale výsledek bude určitě stát za to!

PA220524.jpg

Když to všechno klapne, budeme se na vás těšit 17. prosince 2016 v M - klubu ve Valašském Meziříčí, kde tu naši novou desku pokřtíme a pořádně zapijeme!

 

IMG_2931 varianta 3.jpg

Děkujeme za vaši podporu!

Štěpán, Venca, Milan, Lukáš, Zdeněk

N e z a p o m e ň t e  na další  o d m ě n y,  které jsou n í ž e.

špika dolů.png

ReachedCZK 18,451(123%)

123%
CZK 15,000requested
40contributors
Contribute

project authorSecrets of Separation

Rewards

CZK 100ePlacka

CD Suffering in Absurdity v nefyzické formě. Pošleme vám odkaz ke stažení našich songů.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 150SÓSůvGoldenKupon:

Vstupenka na křest našeho nového CD Suffering in Absurdity (budete na guest listu), který se uskuteční ve valašskomeziříčském M-klubu v sobotu 17. 12. 2016. [URL="https://www.facebook.com/events/229926264091509/"]Facebooková událost křtu[/URL]

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Rýl&SajndPlacka

Zašleme Vám fyzickou kopii CD s našimi podpisy a věnováním. Napište nám, zda chcete předat odměnu na křtu nebo ji chcete zaslat poštou (v případě zaslání vám naúčtujeme navíc poštovné)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250Trojka s knoflíkem

Obdržíte fyzickou kopii našeho nového CD Suffering in Absurdity společně s buttonem (placka). Napište nám, zda chcete předat odměnu na křtu nebo ji chcete zaslat poštou (v případě zaslání vám naúčtujeme navíc poštovné)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250SÓSůvGoldenKupon a ePlacka

CD Suffering in Absurdity v nefyzické formě. Pošleme vám odkaz ke stažení našich songů. K tomu obdržíte vstupenku na křest našeho nového CD Suffering in Absurdity (budete na guest listu), který se uskuteční ve valašskomeziříčském M-klubu v sobotu 17. 12. 2016. [URL="https://www.facebook.com/events/229926264091509/"]Facebooková událost křtu[/URL]

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300SOSswag

Získáte naše nové tričko nebo tílko. Teprve potom budete mít ten správný swag!!! (do "vzkazu autorovi" napište váš výběr střihu, velikost a zda chcete pánské či dámské) Napište nám, zda chcete předat odměnu na křtu nebo ji chcete zaslat poštou (v případě zaslání vám naúčtujeme navíc poštovné)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350Trojka se SÓSovýmGoldenKuponem

Zašleme Vám fyzickou kopii CD s našimi podpisy a věnováním a k tomu přidáme vstupenku na křest našeho nového CD Suffering in Absurdity (budete na guest listu), který se uskuteční ve valašskomeziříčském M-klubu v sobotu 17. 12. 2016. [URL="https://www.facebook.com/events/229926264091509/"]Facebooková událost křtu[/URL] Napište nám, zda chcete předat odměnu na křtu nebo ji chcete zaslat poštou (v případě zaslání vám naúčtujeme navíc poštovné)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Swag a ePlacka

CD Suffering in Absurdity v nefyzické formě a k tomu tričko nebo tílko (do "vzkazu autorovi" nám upřesněte střih, vaši velikost a zda chcete pánské či dámské). Napište nám, zda chcete předat odměnu na křtu nebo ji chcete zaslat poštou (v případě zaslání vám naúčtujeme navíc poštovné)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 450Swag s kuponem

Vstupenka na křest našeho nového CD Suffering in Absurdity (budete na guest listu), který se uskuteční ve valašskomeziříčském M-klubu v sobotu 17. 12. 2016, a k tomu tričko nebo tílko (do "vzkazu autorovi" nám upřesněte střih, vaši velikost a zda chcete pánské či dámské). [URL="https://www.facebook.com/events/229926264091509/"]Facebooková událost křtu[/URL] Napište nám, zda chcete předat odměnu na křtu nebo ji chcete zaslat poštou (v případě zaslání vám naúčtujeme navíc poštovné)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Trojka se swagem

Dostanete od nás fyzickou kopii našeho nového CD Suffering in Absurdity společně s tričkem nebo tílkem (do "vzkazu autorovi" napište váš výběr střihu, velikost a zda chcete pánské či dámské). Napište nám, zda chcete předat odměnu na křtu nebo ji chcete zaslat poštou (v případě zaslání vám naúčtujeme navíc poštovné)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Poetický Venouš

Jedinečná možnost získat básnickou sbírku plnou srdceryvných veršů od našeho hloubavého basáka Venouše a k tomu fyzická kopie CD a placka (button). Napište nám, zda chcete předat odměnu na křtu nebo ji chcete zaslat poštou (v případě zaslání vám naúčtujeme navíc poštovné)

Number of available rewards: 9/10

Reward unavailable

CZK 500Čajový dýchánek

Posezení u čaje a jiných bylinných produktů s přednáškou o životních přesvědčeních a smyslu života s Milanem a Zdeňou. K tomu fyzická kopie CD a placka (button). Napište nám, zda chcete předat hmotnou odměnu na křtu nebo ji chcete zaslat poštou (v případě zaslání vám naúčtujeme navíc poštovné). Na ostatním se domluvíme individuálně.

Number of available rewards: 9/10

Reward unavailable

CZK 550Sparing

Zacvičíte si s našim sympatickým sypačem bubeníkem Machym a k tomu fyzická kopie CD a placka (button). Napište nám, zda chcete předat hmotnou odměnu na křtu nebo ji chcete zaslat poštou (v případě zaslání vám naúčtujeme navíc poštovné). Na ostatním se domluvíme individuálně.

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 650KráličíŽrádlo

Vege oběd od Čivavy, tedy od zpěváka Štěpána, + fyzická kopie CD a placka (button). Napište nám, zda chcete předat hmotnou odměnu na křtu nebo ji chcete zaslat poštou (v případě zaslání vám naúčtujeme navíc poštovné). Na ostatním se domluvíme individuálně.

Number of available rewards: 8/10

Reward unavailable

CZK 700UdusSeTímSÓSem

Podepsané CD s věnováním společně s lístkem na křest Suffering in Absurdity (budete na guest listu), naší plackou (button) a tričkem nebo tílkem (do "vzkazu autorovi" napište váš výběr střihu, velikost a zda chcete pánské či dámské). [URL="https://www.facebook.com/events/229926264091509/"]Facebooková událost křtu[/URL] Napište nám, zda chcete předat odměnu na křtu nebo ji chcete zaslat poštou (v případě zaslání vám naúčtujeme navíc poštovné)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 900HartyPard

Účast na naší zkoušce a posezení s Vámi kdekoli se domluvíme hrazené kapelou. Můžeme zůstat ve zkušebně, zajít do hospody. No a nechybí obligátní odměna UdusSeTímSÓSem (Podepsané CD s věnováním společně s lístkem na křest Suffering in Absurdity, naší plackou a tričkem nebo tílkem - do "vzkazu autorovi" napište váš výběr střihu, velikost a zda chcete pánské či dámské). [URL="https://www.facebook.com/events/229926264091509/"]Facebooková událost křtu[/URL] Napište nám, zda chcete předat hmotnou odměnu na křtu nebo ji chcete zaslat poštou (v případě zaslání vám naúčtujeme navíc poštovné).

Number of available rewards: 3/5

Reward unavailable

CZK 1,000Komparz

Budete si moci zahrát malinkou roli v jednom z našich plánovaných klipů. K tomu se UdusíteNašímSÓSem, takže dostanete odměnu číslo 5 (Podepsané CD s věnováním společně s lístkem na křest Suffering in Absurdity (budete na guest listu), naší plackou (button) a tričkem nebo tílkem - do "vzkazu autorovi" napište váš výběr střihu, velikost a zda chcete pánské či dámské). [URL="https://www.facebook.com/events/229926264091509/"]Facebooková událost křtu[/URL] Napište nám, zda chcete předat odměnu na křtu nebo ji chcete zaslat poštou (v případě zaslání vám naúčtujeme navíc poštovné)

Number of available rewards: 4/4

Reward unavailable

CZK 1,500Hérečka

Zahrajete si trochu větší role v klipu + UdusSeTímSÓSem (Podepsané CD s věnováním společně s lístkem na křest Suffering in Absurdity (budete na guest listu), naší plackou (button) a tričkem nebo tílkem - do "vzkazu autorovi" napište váš výběr střihu, velikost a zda chcete pánské či dámské). [URL="https://www.facebook.com/events/229926264091509/"]Facebooková událost křtu[/URL] Napište nám, zda chcete předat odměnu na křtu nebo ji chcete zaslat poštou (v případě zaslání vám naúčtujeme navíc poštovné)

Number of available rewards: 1/2

Reward unavailable

CZK 3,000Soukromá pařba - nedaleká

Přijdeme zahrát soukromý koncert kdekoli se Vám na Moravě či ve Slezsku zlíbí. Napište nám na mail bližší info.

Number of available rewards: 6/6

Reward unavailable

CZK 5,000Soukromá pařba - (pře)daleká

Přijdeme zahrát soukromý koncert opravdu kdekoli se Vám v Česku a na Slovensku zlíbí. Napište nám na mail bližší info.

Number of available rewards: 4/4

Reward unavailable

CZK 5,000TvůjCejch

Logo tvé firmy, společnosti, atd. na obale více jak 300 kusů nového CD. K tomu se budete DusitNašímSÓSem, tj. odměna číslo 5 za 700,- korun českých (Podepsané CD s věnováním společně s lístkem na křest Suffering in Absurdity, naší plackou a tričkem nebo tílkem - do "vzkazu autorovi" napište váš výběr střihu, velikost a zda chcete pánské či dámské). [URL="https://www.facebook.com/events/229926264091509/"]Facebooková událost křtu[/URL] Napište nám, zda chcete předat hmotnou odměnu na křtu nebo ji chcete zaslat poštou (v případě zaslání vám naúčtujeme navíc poštovné).

Number of available rewards: 4/4

Reward unavailable