kampaň obr startovač3.png

SMART CASUAL - kniha o oblékání mužů Knihy

Ať už chcete udělat skvělý první dojem, cítit se přirozeně při každé příležitosti nebo změnit svůj šatník, tato kniha vám s tím pomůže.

Jste úžasní. Polovinu máme za sebou.
6/30/2020

Jste úžasní. Polovinu máme za sebou.

Polovina cílové částky je díky Vám zde. Moc děkuji za Vaši podporu. Je na čase odkrýt pár tajemství...

Napadlo mě, že je čas poodhrnout závěsy, kterými bývají projekty, jako je tento, zahaleny. Napadlo mě, že by vás mohlo zajímat, co to mám na sobě na fotografii, kterou jsme po dokonalém zvážení z několika variant vybrali. Věřím, že právě toto bude pro mnohé z vás inspirací a pro některé překvapením. 

Smart Casual je kreativní styl. Je vhodné jej nejprve pochopit a pak zkoušet nalézt svoje vlastní vyjádření. Já osobně, a přesně takto jej popisuji ve své knize, jej chápu jako kombinaci neformálních a formálních oděvů, několika málo doplňků a pečlivě upraveného vzhledu. 

K holiči chodím pravidelně každý měsíc. Výsledkem mnou objednávané služby je relativně krátký střih vousů i vlasů na bocích hlavy a tváře, delší vlasy na temeni a v přední části a také delší, souměrná délka vousů na bradě. Tváře i krk si holím každý den mokrou cestou.

Po několika zkouškách spodního prádla jsem "přistál" v Intimissimi a nemohu si vynachválit jejich polyamidové boxerky s extrémně dlouhou životností a neměnícím se vzhledem. Neviditelné ponožky jsem našel také v tam, kde bych je původně nehledal, a sice v Calzedonia. Mám na sobě světle šedé, univerzální, se silikonem na patě. Do černých bot obouvám černé. 

Košile nosím, až na jednu jedinou výjimku, šité na míru v krejčovství DELOR. Pro mě je to jasná volba, každá košile sedí, mám více méně stále stejnou postavu, není co měnit, řešit ani upravovat. Kravatu, kterou vidíte, jsem dostal jako dárek, je pletená z karmínové příze s jemným bílým vzorem. 

Blůzu jsem objevil při mé návštěve vintage shopu. Je vyrobená z pevného, ale lehkého materiálů a podle visaček jsem zjistil, že jde o nepoužité zbytky výstroje belgické armády. Ze stejného zdroje mám nenošené bílé Levi's®, pevné široké kalhoty, které se ve své době staly přebytkem a nyní jsou pro mě pokladem. 

Aby vynikla khaki blůza a kombinace s ryze "nevojenskou" červenou kravatou, zvolil jsem bílé kožené Vagabond tenisky. nemají na sobě logo ani nápis a to mně vyhovuje.

 

 

ReachedCZK 360,350(124%)

124%
CZK 290,000requested
220contributors
Contribute

project authorDaniel Šmíd

Rewards

CZK 690Kniha SMART CASUAL

Získejte knihu dříve než v knihkupectvích a za nižší cenu, než se bude prodávat. · kniha Smart Casual · vlastnoruční podpis autora · Vaše jméno vytištěné v knize · vhodné jako dárek pro muže Poštovné a balné v ceně. Cena knihy v knihkupectví: 890 Kč

Expected delivery of the reward: August 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 990Limitovaná edice knihy v boxu

Máte rádi něco extra, co nikdy nebude v obchodech? Nebo chcete pro někoho opravdu výjimečný dárek? · kniha v krásném boxu · vlastnoruční podpis autora · číslovaná edice · Vaše jméno vytištěné v knize · výjimečný dárek pro muže Poštovné a balné v ceně. V knihkupectví později neprodejné.

Expected delivery of the reward: August 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,290Dvě knihy SMART CASUAL

Jednu knihu pro Vás a druhou pro někoho blízkého? Dvě za výhodnější cenu. · dvě knihy Smart Casual · vlastnoruční podpis autora · Vaše jméno vytištěné v knize · vhodné jako dárek · výhodnější cena za kus Poštovné a balné v ceně. Cena knihy v knihkupectví: 890 Kč

Expected delivery of the reward: August 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,990Osobní předání knihy

Knihu Vám předám osobně v Praze, Brně nebo Bratislavě v jedné z kaváren. · kniha Smart Casual · setkání s autorem knihy · povídání o tématu · věnování a vlastnoruční podpis · Vaše jméno vytištěné v knize Vhodné jako výjimečný dárek.

Expected delivery of the reward: September 2020

Number of available rewards: 11/15

Reward unavailable

CZK 2,690Pozvání na slavnostní křest knihy

Pozvání, které platí pro dvě osoby doplní Váš osobní výtisk knihy, který Vám osobně předám. · kniha Smart Casual · pozvánka na křest pro dvě osoby · setkání s autorským týmem · věnování a vlastnoruční podpis · Vaše jméno vytištěné v knize · charitativní projekt Desetinu z tohoto příspěvku věnuji SOS dětským vesničkám.

Expected delivery of the reward: August 2020

Number of available rewards: 45/50

Reward unavailable

CZK 9,900Knižní partnerství GOLD

Vámi zvolená forma podpory mě zavazuje k osobnímu předání sady 10 knih z limitované edice v sídle Vaší společnosti. Součástí partnerství je: · 10 knih v krásném boxu · setkání s autorem knihy · pozvání na křest pro dvě osoby · veřejné poděkování na křtu · jméno Vaší firmy vytištěné v knize · číslovaná edice knih 65-114

Expected delivery of the reward: September 2020

Number of available rewards: 1/5

Reward unavailable

CZK 26,900Knižní partnerství PLATINUM

Obdržíte sadu 15 knih v luxusním boxu z limitované edice, které osobně doručím do sídla Vaší společnosti. Součástí partnerství je také: · 15 knih v krásném boxu · setkání s autorem knihy · hodinová přednáška pro Váš tým · pozvání na křest pro dvě osoby · veřejné poděkování na křtu · logo Vaší firmy vytištěné v knize · číslovaná edice knih 20-64

Expected delivery of the reward: September 2020

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 36,900Knižní partnerství DIAMOND

V sídle Vaší společnosti Vám osobně předám sadu 20 knih v luxusním boxu s věnováním a podpisem. Součástí partnerství je: · 20 knih v krásném boxu · setkání s autorem knihy · dvouhodinová přednáška pro Váš tým · pozvání na křest pro dvě osoby · veřejné poděkování na křtu · logo Vaší firmy vytištěné v knize · číslovaná edice knih 1-19

Expected delivery of the reward: September 2020

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 49,900Knižní partnerství SUPERIOR

V sídle Vaší společnosti Vám osobně předám sadu 25 knih v luxusním boxu s věnováním a podpisem. Součástí partnerství je: · 25 knih v krásném boxu · setkání s autorem knihy · čtyřhodinový workshop pro Váš tým · pozvání na křest pro dvě osoby · veřejné poděkování na křtu · logo Vaší firmy vytištěné v knize

Expected delivery of the reward: August 2020

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable