ONDRA11.jpg

SLOVAN - HISTORICKÁ MINISÉRIE Film & Video

Pomozte nám natočit velkolepou minisérii o našich slovanských předcích, a to v rekonstrukci dobového praslovanského jazyka!

SLOVAN - HISTORICKÁ MINISÉRIE

ReachedCZK 85,900(107%)

107%
CZK 80,000requested
67contributors
ContributeRewards

Chceme vytvořit čtyřdílný historický miniseriál, který svou kvalitou nabídne divákovi autentický pohled do starého světa našich slovanských předků, a zejména slovanské mytologie. To je záměr našeho spolku Clamor FILM. Veškeré dialogy budou vedeny v rekonstruovaném praslovanském jazyce. Jejich překlady zajistí jazykoví odborníci Štefan Pilát a Vladislav Knoll. To vše s kvalitními herci, autentickými kostýmy a profesionální filmovou technikou. Minisérii Slovan chceme natáčet svou vlastní cestou, ale na nejvyšší možné úrovni. Pomozte nám ukázat starý slovanský svět v jeho nejautentičtější syrové podobě.

První plakát minisérie Slovan.

 

Příběh

Roku 659 n. l. po smrti krále Sáma nastal ve slovanské říši rozsáhlý masakr všech, kteří ohrožovali nárok na trůn Sámova syna Vladúca. Sámův věrný přítel a rádce Záslav tomuto prolévání krve unikl spolu se svými syny a několika dalšími společníky. Pod Záslavovým vedením družina prchá z území říše do oblasti franských Bavorů, rozprostírající se v hlubokých šumavských hvozdech. V těchto drsných, nehostinných končinách plných násilí a lidské bezohlednosti hledají naši Slované jak toužené místo k životu, tak i sami sebe.

 

Termín dokončení

První třicetiminutový pilotní díl s následným dokončením včetně postprodukce plánujeme dodělat do konce roku 2020.

 

Finance

Vybraná částka nám umožní natočit pilotní díl minisérie na vysoké filmové úrovni. Věříme, že hlavní odměnou pro vás bude dobrý pocit z finančního přispění na ambiciózní historický projekt, který se svou minulostí dotýká nás všech. Některé z odměn, které pro vás budou připravené, můžete vidět přímo pod tímto textem. Slovanský jednoruční meč, dřevěná ručně vydlabaná mísa se lžící a mnoho dalších.

 

 

 

Náš tým ClamorFILM už má za sebou natočení debutového amaterského filmu Clamor.

Více na www.clamorfilm.com

ReachedCZK 85,900(107%)

107%
CZK 80,000requested
67contributors
Contribute

project authorClamor film

Rewards

CZK 100Velmi hezký pocit

Jde o jeden z pocitů, který zůstává v člověku poměrně dlouho.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350Skvělý pocit

Poděkování v titulcích a na webových stránkách filmu

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Vděčnost

Plakát Slovan - formát A3 a k tomu poděkování v titulcích a na webových stránkách filmu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Velká vděčnost

Plakát Slovan - formát A2, speciální poděkování v titulcích a na webových stránkách filmu, rekvizita v podobě ručně vydlabané dřevěné misky a k tomu jeden lístek na premiéru pilotního dílu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,000Sponzor

Plakát Slovan - formát A2 s podpisem režiséra, extra speciální poděkování v titulcích a na webových stránkách filmu, rekvizitní ručně vydlabaná soška boha Peruna, 2 lístky na premiéru pilotního dílu, možnost podívat se na natáčení, možnost komparzu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 12,000Producent

Plakát Slovan - formát A2 s podpisy celého štábu, výsostné poděkování v titulcích a na webových stránkách filmu, rekvizita v podobě železného krátkého meče, 2 lístky na premiéru, možnost podívat se na natáčení, možnost komparzu, večeře s režisérem a kameramanem, konzumace na premiérové afterparty zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable