startovac_cover_foto.jpg

SKOBA workshopy Ostatní

Pomozte nám postavit nový web, na kterém spustíme workshopy v dílně SKOBA v Praze-Žižkově

SKOBA_DM_prazdniny_3 (1).jpg

ReachedCZK 59,050(118%)

118%
CZK 50,000requested
65contributors
ContributeRewards

Co podpoříte

Díky vaší podpoře vytvoříme a rozšíříme projekt workshopů ve SKOBĚ. Pořádání workshopů nám pomáhá stabilizovat dílnu na pražském Žižkově a vytvářet tak vhodné prostředí pro naše zaměstnance, kteří mají zkušenost se zdravotními problémy fyzické a duševní povahy a těžko by jinak hledali plnohodnotné pracovní uplatnění. Díky stálému zaměstnání u nás získávají větší sebedůvěru a mají možnost se dále profesně rozvíjet.

Z vybraných prostředků budeme financovat:

  • spuštění workshopů v rámci aktivit SKOBY
  • vytvoření on-line systému včetně nových webových stránek a rezervačního systému nezbytného pro dluhodobý chod projektu
  • přenesení SKOBY do on-line prostředí, které nám umožní komunikovat dění v dílně a vytvořit prostředí pro rozšíření našich aktivit
  • rozšíření zakázkové výroby dílny

SKOBA

SKOBA je malá knihařská dílna na Žižkově v Praze, kde ručně vyrábíme zápisníky, diáře, skicáky a fotoalba. V naší dílně pracují lidé, kteří mají zkušenost se zdravotními problémy fyzické a dušení povahy. Ve SKOBĚ našli místo, kde mohou plně uplatnit své umělecko-řemeslné nadání.

Před rokem jsme se v rámci Airbnb Experiences spustili knihařské workshopy, které mají nečekaný úspěch. Abychom je mohli rozšířit, potřebujeme vaši podporu.

A teď trochu zeširoka:

Píše se rok 2017 a naše dílna se zapojuje do celosvětového spuštění Airbnb Experiences (zážitků). Začínáme pořádat workshop s názvem Notebooks With a Soul, který se brzy po spuštění stává hitem a dnes je jedním z globálně nejúspěšnějších zážitků v kategorii Social Impact (sociální prospěšnost). Dílnu navštěvují cestovatelé z celého světa a ručně si u nás vyrábějí zápisníky a skicáky. Workshopy bychom rádi zpřístupnili široké veřejnosti a potřebujeme proto postavit nový on-line systém pro jejich realizaci.

ReachedCZK 59,050(118%)

118%
CZK 50,000requested
65contributors
Contribute

project authorSKOBA

Rewards

CZK 100Wall of Fame ve SKOBĚ

Uvedeme vaše jméno na zdi slávy v dílně SKOBA na Žižkově. Všichni kolemjdoucí budou moci ocenit vaši dobrosrdečnost a vás zahřeje dobrý pocit. Vaše jméno navíc vyfotíme a pošleme elektronicky s logem SKOBA jako poděkování, třeba k zavěšení na sítě.

Expected delivery of the reward: October 2018

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 150Štěstí od SKOBY

Malý trhací bloček – Štestí od SKOBY s motivem andělíčka. Bloček vám dobře poslouží k zapisování krátkých poznámek, nápadů a tvarově se hodí i k čárkování piv v hospodě. To chceš!

Expected delivery of the reward: October 2018

Number of available rewards: 98/100

Reward unavailable

CZK 200Pohlednice SKOBA

Originální pohlednice s grafikou od SKOBY – jsme nejenom zdatní knihaři, ale i kreslíři a grafici. Pohlednici si můžete doma vystavit nebo ji někomu poslat.

Expected delivery of the reward: October 2018

Number of available rewards: 99/100

Reward unavailable

CZK 350Exkurze v dílně

Vyzkoušejte si, jak fungují naše staré knihařské stroje! Necháme vás řezat na obřích pákových nůžkách, zatáhnete si 200kg litinový lis, vyrobíte si vlastní kartónovou krabičku na výsekové satinýrce. A k tomu samozřejmě kafe a domácí koláč... prostě skvělý čas strávený s námi v dílně!

Expected delivery of the reward: November 2018

Number of available rewards: 47/50

Reward unavailable

CZK 500Limitovaná edice zápisníků

Limitovaná a neprodejná edice zápisníků SKOBA. Zápisníky budou obsahovat speciální a nečekané přílohy, vychytávky a ručně zpracovanou grafiku. Každý kus bude orginál vyrobený pouze pro tento účel.

Expected delivery of the reward: November 2018

Number of available rewards: 17/50

Reward unavailable

CZK 800Workshop "Notebooks With a Soul"

Poukaz pro jednu osobu na workshop "Notebook with a Soul". V naší dílně si během několika hodin vlastnoručně vyrobíte originální zápisník či skicák podle vašich představ. Provedeme vás všemi kroky výroby, aby se dílo podařilo! – workshopy budou organizovány pro skupiny čítající min. 3 a max. 6 osob – délka workshopu jsou 4 hodiny – možno zakoupit ve formě dárkového poukazu

Expected delivery of the reward: February 2019

Number of available rewards: 27/50

Reward unavailable

CZK 1,200Objev se na záložce

Vyrobíme vám knižní záložky na které nakreslíme váš portrét se jménem a s osobním poděkováním. Záložky vám vyrobíme v počtu 100 kusů abyste je mohli někomu věnovat, nebo se donekonečna kochat vlastním portrétem.

Expected delivery of the reward: December 2018

Number of available rewards: 20/20

Reward unavailable

CZK 5,000Týmový workshop - Notebook with a soul

Knihařský workshop na výrobu zápisníků pro tým 3-5 osob. Připravíme vám na přání vlastní workshop v dílně SKOBA. Během workshopu se naučíte celý proces výroby zápisníku, který si na konci odnesete. K tomu vám přidáme ještě drobnost z naší produkce.

Expected delivery of the reward: February 2019

Number of available rewards: 25/25

Reward unavailable

CZK 25,000SKOBA Angel

Poděkování prostřednictvím všech našich komunikačních kanálů – na sociálních sítích, webových stránkách i v naší žižkovské dílně. K tomu vám na klíč připravíme týmový workshop u nás v dílně nebo přímo u vás (odměna omezena na místo realizace v Praze). Navíc u nás máte 10 ks diářů či zápisníků dle vlastního výběru.

Expected delivery of the reward: December 2018

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 50,000Partner projektu SKOBA Notebook with a Soul

Stanete se partnerem workshopů pod značkou SKOBA Notebook With a Soul. Vaše jméno bude spojené a viditelné v rámci realizace projektu po dobu jednoho roku. Obsah partnerství s projektem: - propojení značky s aktivitami SKOBA - visbilita v rámci komunikačních kanálů SKOBA - komunikace partnera v dílně - prezentace partnera na webu - komunikace partnera v online/offline objednávkách - komunikace partnera v rámci realizací workshopů

Expected delivery of the reward: December 2018

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable