srce v nahote - obalka - grafika.jpg

sbírka poezie „Srdce v nahotě“ Knihy

Básně jemné jako dotek rtů a ostré jako hrany zlomených žeber. Básnířka a písničkářka Jenoféfa Beta vydává debutovou sbírku poezie inspirované ženami.

křest sbírky - 14.12. v Brně
11/27/2019

křest sbírky - 14.12. v Brně

Sbírka je na světě už nějaký ten týden, ale svého křtu se dočká až v předvánočním čase - 14.12. ji pokřtíme v Brně na speciálním předvánočním setkání. Tak přijďte, bude hudba, zábava a bude to krásné :)

Zatrhněte si ve svých diářích, kalendářích a mobilních aplikacích termín sobota 14.12. a připište si „Jenoféfa v Brně“. Akce začíná od 18:00 na Skleněné louce v přízemí, tedy v prostorách kavárny Cvrček na Skle.

Na co se můžete těšit:
- speciální hudební vystoupení - mé skladby v podání, v jakém je ještě neznáte
- mé básně v netradiční formě
- ježibaba bude mít pro 10 šťastlivců přichystaný dáreček
- a sami si můžete pořídit pod stromeček dárek pro sebe nebo své blízké, a sice sbírku Srdce v nahotě, jejíž křest v rámci večera proběhne a která bude na místě k zakoupení
- a samozřejmě nemůže chybět vánoční cukroví :)

Oficiální část programu skončíme nejpozději ve 20:00 a pak bude prostor pro vás - protože předvánoční čas přeje veselí, uděláme si malý hudební "jam", takže kdo máte nástroje, vemte si je s sebou a brnkneme a zazpíváme si spolu :)

Vstupné bude do klobouku, takže je na vás, kolik přispějete na mou další uměleckou činnost :)

Děkujeme za podporu, projekt byl úspěšný!
4/9/2019

Děkujeme za podporu, projekt byl úspěšný!

Projekt právě skončil, děkuji všem za podporu! Byla to dobrodružná šestitýdenní cesta a jsem ráda, že ji máme úspěšně za sebou!

Teď začněme s Eleanor Skurskou pracovat na finální podobě sbírky a přípravě všech odměn. Na své dárky se můžete postupně těšit a nejpozději do konce června rozešleme všechny, včetně sbírky samotné! DÍKY MOC!!!

nová odměna - plakát Srdce v nahotě
3/26/2019

nová odměna - plakát Srdce v nahotě

Zařazujeme novou odměnu pro milovníky výtvarna - a sice plakát obrazu Eleanor Skurske, Srdce v nahotě, který byl použit jako motiv pro obálku sbírky.

Plakát je ve stejném rozměru jako originální obraz (který vidíte v rámu na ilustrační fotce) - tj. formát A3. Vytištěno na křídový polomatný papír. Limitovaná edice v nákladu 10 kusů!

A na přání dodáme s podpisem autorky malby (případně i autorky sbírky).

Obraz je to krásný... A komu doma nevisí nějaká ta Skurska, aspoň na plakátu, jako by nebyl! :)

představujeme odměny - poetické střípky "lednová sbírka"
3/11/2019

představujeme odměny - poetické střípky "lednová sbírka"

Krom samotné sbírky Srdce v nahotě si můžete vybrat také jiné poetické odměny. Postupně vám je tedy přiblížím, abyste věděli, na co se můžete těšit.

Knížečka, deníček, sbírečka... jak kdo chcete. "lednová sbírka" - 31 poetických úlomků, za 31 lednových dní roku 2018.

Vznikla z krátkých poeticky laděných deníkových zápisků zaznamenaných den po dni v lednu 2018. A začátkem letošního roku, v lednu 2019, jsem zápisky znovu objevila a rozhodla se obléci tyto zlomky do ilustrací, a vrhnout se tak na nové tvůrčí území.

Každá stránka je vlastnoručně ilustrovaná abstraktně laděnými obrázky s motivy z každého ze zapsaných dní. Každý sešitek je ručně vázaný, pořadovým číslem označený a podepsaný originál. Knížečka vyšla v limitovaném nákladu 32 kusů. A žádná jiná už nikdy nebude. 

Pokud chcete nahlédnout pod kůži mých všedních dní, pořídit si "sběratelský" originál, nebo prostě jen mít drobnou radůstku do knihovny, tahle odměna je přesně pro vás.

 

ReachedCZK 31,043(107%)

107%
CZK 29,000requested
52contributors
Contribute

project authorJenoféfa Beta

Rewards

CZK 50art placka

Originální placka s motivy z básní a ilustrací ze sbírky. Na výběr je několik designů. Velikost 38 mm, zapínání na špendlík.

Number of available rewards: 97/100

Reward unavailable

CZK 70záložka do knihy

Limitovaná edice záložek do knihy s motivy z obrazů Eleanor Skurske.

Number of available rewards: 18/20

Reward unavailable

CZK 90demo CD v digitální podobě

Demo CD s autorskými písněmi - ke stažení ve formátu MP3. Nahráno v říjnu 2018. Obsahuje 6 písní a digitální verzi minibookletu s texty.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 100knížečka poetických střípků - „lednová sbírka“

Deníček s 31 poetickými úlomky, za 31 lednových dní roku 2018. Každá stránka vlastnoručně ilustrovaná. Každý sešitek je ručně vázaný, pořadovým číslem označený a podepsaný originál. Vyšlo v lednu 2019 v limitovaném nákladu 32 kusů.

Number of available rewards: 24/28

Reward unavailable

CZK 100plakát Srdce v nahotě

Plakát obrazu Eleanor Skurske Srdce v nahotě, který byl použit jako motiv pro obálku sbírky. Plakát je ve stejném rozměru jako originální obraz - tj. formát A3. Vytištěno na křídový polomatný papír. Limitovaná edice v nákladu 10 kusů! Dle přání je možné dodat s podpisem Eleanor a/nebo Jenoféfy :)

Number of available rewards: 7/10

Reward unavailable

CZK 130demo CD

Demo CD s autorskými písněmi. Nahráno v říjnu 2018. Obsahuje 6 písní a ilustrovaný minibooklet s texty.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200sbírka Srdce v nahotě

Básnická sbírka Srdce v nahotě, kterou dostanete čerstvou z tisku.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 240podepsaná sbírka s věnováním dle přání

Podepsaná básnická sbírka Srdce v nahotě s věnováním dle vašeho přání (na znění věnování se domluvíme prostřednictvím mailu po skončení projektu).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 280podepsaná sbírka s věnováním + bonusová báseň

Podepsaná básnická sbírka Srdce v nahotě s věnováním dle vašeho přání (na znění věnování se domluvíme prostřednictvím mailu po skončení projektu), doplněná o bonusovou báseň, kterou nenajdete nikde jinde.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400sbírka Srdce v nahotě + sbírka Jemnocit

Limitovaná nabídka sbírky Srdce v nahotě společně s knihou Jemnocit, debutovou sbírkou poezie žen(ám) tří brněnských autorek.

Number of available rewards: 21/25

Reward unavailable

CZK 500sbírka Srdce v nahotě + drink s autorkou

Podepsaná básnická sbírka Srdce v nahotě s vlastnoručně "naživo" napsaným věnováním při osobním setkání s autorkou nad sklenkou nápoje dle domluvy (v Brně).

Number of available rewards: 4/10

Reward unavailable

CZK 500Malování s Eleanor

Dvě hodiny malování s Eleanor Skurskou v jejím soukromém ateliéru. Popusťte uzdu své tvůrčí fantazii a vyzkoušejte si malování akrylem nebo temperou, špachtlemi nebo štětcem na sololit, či plátno. Výtvarné potřeby budou k dispozici na místě. Termíny a podrobnosti si domluvíte e-mailem. V jeden termín max. 2 osoby.

Number of available rewards: 0/5

Reward unavailable