1okynko.jpg

Saturninova obývací loď Knihy

Prostor pro tvůrce.

OKÉNKA NÁM PROKUKUJÍ
7/14/2021

OKÉNKA NÁM PROKUKUJÍ

Saturninova obývací loď se teď potřebuje rozskočit tak na pět člunů - Okénka potřebujou uklidit a zpřehlednit, někteří autoři už čekají na zveřejnění déle než je zdrávo, DĚDCI se formují a objevují se mouchy a mušky, s nimiž se něco udělat zkrátka musí... V neposlední řadě si trochu péče zaslouží tahle naše průběžná kampaň. Takže - vyhrnout rukávy a jdeme na to!

Lítáme v tom. Už bylo opravdu potřeba provětrat Okénka, líp představit autory a zjednodušit a zpřehlednit to celé. Tak jsme se do toho pustili a zdá se, že to nebere konce. Jen nám to ukázalo, kolik je toho třeba. I DĚDCI jsou v procesu a už se jich fakt všichni nemůžem dočkat. A tahle naše kampaň musí taky sakryš mít co nabídnout, když se chce ucházet o vaši průběžnou podporu.

Takže:

KULATÉ OKÉNKO

- když chcete někde vystavit svoje písmenka, obrázky, fotky, překlady, básně

- když si chcete přečíst nebo prohlédnout výše jmenované tvůrčí počiny ostatních autorů

DÁRKOVÉ OKÉNKO

- kyž chcete někoho potěšit a rádi byste jeho tvorbu viděli u nás v Okénku

NEODCHÁZEJTE S PRÁZDNOU...

- když chcete podpořit Loď a zároveň získat nějaký parádní kousek z naší nabídky (postupně budeme přidávat - je toho spousta, s čím se z Lodi můžete vracet)

DĚDCI

- když ještě nemáte objednaný autorský výtisk se vzkazem v lahvi nebo bez

- když ještě nemáte sadu pohlednic

- když si chcete ukrátit čekání na knížky, je tu pořád DĚDKOBLOG

DĚKUJEME neustále a jako blázni za vaši přízeň a podporu. Potřebujeme ji. Jsme cvoci a vždycky si nějak poradíme a něco vymyslíme. Ale s vámi si poradíme líp. DĚKUJEME!

 

ReachedCZK 0(0%)

0patrons
CZK 10,0002 knížky za rok
2 knížky za rok

Dosáhneme-li s Vaší pomocí tohoto cíle, budeme schopni vydat minimálně dva tituly v daném roce. Budeme schopni uhradit nejen náklady na sazbu a tisk, ale také - alespoň minimálně - honorovat překladatele, editora a grafika. Distribuci zvládneme poštou nebo kurýrní službou.

CZK 20,0004 knížky za rok
4 knížky za rok

Pokud překonáme tento cíl, můžeme přidat další dva tituly a dodržet standard z prvního cíle.

CZK 40,000Takhle zvládneme celou redakci.
Takhle zvládneme celou redakci.

Dosažení tohoto cíle nám umožní vydat až deset knížek. To ale není to nejdůležitější. Uvolní nám to ruce při výběru titulů, a při podpoře tvůrců. Vaše účast na projektu přímo ovlivní kvalitu i uměleckou hodnotu vznikajících knih a povzbudí autory...

Contribute monthly

Rewards

CZK 50JEDNO LATTE ZA MĚSÍC NA KNÍŽKY

Pro každého, kdo je ochoten si odpustit jednu drobnou libůstku za měsíc ve prospěch tvořivého kvasu na naší Lodi - a zároveň chce být o něm informován.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 100Palubní deníky

Přístup k veškerým postupně přibývajícím bonusovým materiálům na našem webu.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 100Kulaté okénko - kapitán

Chcete-li se stát součástí Kulatého okénka, můžete je podporovat pravidelně, měsíční platbou ve výši 100 Kč (částku můžete samozřejmě navýšit dle uvážení). Budeme Vás rádi informovat mailem o nových zveřejněných dílech našich tvůrců a vždy po nějakém čase sestavíme almanach, který Vám s věnováním zašleme. Přejeme Vám hodně potěchy z toho, že podporujete tvůrčí snažení jiných!

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 100Patron PRVNÍHO SLOVA Jana Rejžka

Měsíční patron PRVNÍHO SLOVA budiž ujištěn, že jeho příspěvek poputuje jako odměna přímo Janu Rejžkovi, pokrácen pouze o odměnu Startovače. Saturninova obývací loď chce podpořit tenhle zábavný a oblíbený formát. A hotovo :)

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 100Španělsko GRINGOVÝM slovem a Martitiným okem

Měsíční patron netradičního cestopisu GRINGO VE ŠPANĚLSKU a fotografií Martity budiž ujištěn, že jeho příspěvek poputuje jako odměna přímo Martitě a Gringovi, pokrácen pouze o odměnu Startovače. Saturninova obývací loď chce podpořit tenhle opravdu vzácný a netypický formát. A hotovo :).

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 300E-verze

Všechny naše knížky ve formátu PDF nebo ePUB ve verzi pro čtečku, počínaje Zónou - dále tak, jak budou přibývat.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 400E-verze + Palubní deníky

Všechny naše knížky ve formátu PDF nebo ePUB ve verzi pro čtečku, počínaje Zónou - dále tak, jak budou přibývat + Přístup k veškerým postupně přibývajícím bonusovým materiálům na našem webu.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 500E-verze, Palubní deníky, ediční plán

Všechny naše knížky ve formátu PDF nebo ePUB ve verzi pro čtečku, počínaje Zónou - dále tak, jak budou přibývat + Přístup k veškerým postupně přibývajícím bonusovým materiálům na našem webu + Přístup k edičnímu plánu

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 1,000MECENÁŠ PRŮBĚŽNÝ

...bude uveden jako patron Lodi na všech materiálech, které k projektu vydáme, a obdrží od nás veškeré dostupné výstupy z projektů Lodi.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly