1okynko.jpg

Saturninova obývací loď Knihy

Prostor pro tvůrce.

Otevíráme KULATÉ OKÉNKO!
8/24/2020

Otevíráme KULATÉ OKÉNKO!

Píšete? Fotíte? Malujete? Kdyby se vám líbilo na Saturninově obývací lodi, můžete zkusit publikovat skrz Kulaté okénko.

Pro autory začínající, (dosud) nerenomované, nebo pro autory, jimž z jakéhokoli jiného důvodu vyhovuje publikovat svou práci na stránkách Saturninovy obývací lodi, otevíráme KULATÉ OKÉNKO.

Publikovat v Kulatém okénku je možno ve čtyřech kategoriích:

Výtvarné dílo

Fotografie

Poezie

Krátká próza

Literární díla zatím zvládneme v češtině, ruštině, slovenštině a angličtině. Kdybychom rozšiřovali, dozvíte se to.

 

Podmínky pro zveřejnění:

Svou práci zašlete na saturninovaobyvacilod@gmail.com. Když ji schválíme k publikaci, dáme vám to vědět. Odpustíte si jedno kafe se sodovkou nebo pivo nebo tak něco a zakoupíte odměnu s názvem “Kulaté okénko - plavčík” za 50 Kč. Tím jednak doložíte ochotu pro své dílo něco udělat, a zadruhé nám symbolicky uhradíte náklady. Vaše práce nemilosrdně podléhá naší editaci. Vyhrazujeme si právo práci odmítnout bez vysvětlování a hádek, pokud půjde někudy proti našemu přesvědčení.

Pro začátek jsme schopni zveřejnit od jednoho autora v jedné kategorii jeden příspěvek týdně.

Jak můžete podpořit Kulaté okénko:

Pokud chcete sami publikovat, odeslali jste nám svou práci a máte od nás mail, že ji zveřejníme, vyberte si v našem projektu na Startovači odměnu “Kulaté okénko - plavčík” za 50 Kč. Vaši práci poté zveřejníme jak to nejrychleji zvládneme.

Pokud chcete jednorázově podpořit tenhle nápad a Kulaté okénko, vyberte si odměnu s názvem “Kulaté okénko - důstojník” za 100 Kč.

Chcete-li se stát součástí Kulatého okénka, můžete je podporovat pravidelně, měsíční platbou ve výši 100 Kč. Pak si vyberte odměnu “Kulaté okénko - kapitán”. Pokud se náš nápad uchytí, rádi Vám zašleme výběr z Kulatého okénka vytištěný, periodicitu ještě upřesníme podle zájmu. Svou podporu můžete kdykoli zrušit.

Moc se těšíme. Bude nám opravdu ctí, když naše Kulaté okénko využijete.

ReachedCZK 0(0%)

0patrons
CZK 10,0002 knížky za rok
2 knížky za rok

Dosáhneme-li s Vaší pomocí tohoto cíle, budeme schopni vydat minimálně dva tituly v daném roce. Budeme schopni uhradit nejen náklady na sazbu a tisk, ale také - alespoň minimálně - honorovat překladatele, editora a grafika. Distribuci zvládneme poštou nebo kurýrní službou.

CZK 20,0004 knížky za rok
4 knížky za rok

Pokud překonáme tento cíl, můžeme přidat další dva tituly a dodržet standard z prvního cíle.

CZK 40,000Takhle zvládneme celou redakci.
Takhle zvládneme celou redakci.

Dosažení tohoto cíle nám umožní vydat až deset knížek. To ale není to nejdůležitější. Uvolní nám to ruce při výběru titulů, a při podpoře tvůrců. Vaše účast na projektu přímo ovlivní kvalitu i uměleckou hodnotu vznikajících knih a povzbudí autory...

Contribute monthly

Rewards

CZK 50JEDNO LATTE ZA MĚSÍC NA KNÍŽKY

Pro každého, kdo je ochoten si odpustit jednu drobnou libůstku za měsíc ve prospěch tvořivého kvasu na naší Lodi - a zároveň chce být o něm informován.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 100Palubní deníky

Přístup k veškerým postupně přibývajícím bonusovým materiálům na našem webu.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 100Kulaté okénko - kapitán

Chcete-li se stát součástí Kulatého okénka, můžete je podporovat pravidelně, měsíční platbou ve výši 100 Kč (částku můžete samozřejmě navýšit dle uvážení). Budeme Vás rádi informovat mailem o nových zveřejněných dílech našich tvůrců a vždy po nějakém čase sestavíme almanach, který Vám s věnováním zašleme. Přejeme Vám hodně potěchy z toho, že podporujete tvůrčí snažení jiných!

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 100Patron PRVNÍHO SLOVA Jana Rejžka

Měsíční patron PRVNÍHO SLOVA budiž ujištěn, že jeho příspěvek poputuje jako odměna přímo Janu Rejžkovi, pokrácen pouze o odměnu Startovače. Saturninova obývací loď chce podpořit tenhle zábavný a oblíbený formát. A hotovo :)

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 100Španělsko GRINGOVÝM slovem a Martitiným okem

Měsíční patron netradičního cestopisu GRINGO VE ŠPANĚLSKU a fotografií Martity budiž ujištěn, že jeho příspěvek poputuje jako odměna přímo Martitě a Gringovi, pokrácen pouze o odměnu Startovače. Saturninova obývací loď chce podpořit tenhle opravdu vzácný a netypický formát. A hotovo :).

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 300E-verze

Všechny naše knížky ve formátu PDF nebo ePUB ve verzi pro čtečku, počínaje Zónou - dále tak, jak budou přibývat.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 400E-verze + Palubní deníky

Všechny naše knížky ve formátu PDF nebo ePUB ve verzi pro čtečku, počínaje Zónou - dále tak, jak budou přibývat + Přístup k veškerým postupně přibývajícím bonusovým materiálům na našem webu.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 500E-verze, Palubní deníky, ediční plán

Všechny naše knížky ve formátu PDF nebo ePUB ve verzi pro čtečku, počínaje Zónou - dále tak, jak budou přibývat + Přístup k veškerým postupně přibývajícím bonusovým materiálům na našem webu + Přístup k edičnímu plánu

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 1,000MECENÁŠ PRŮBĚŽNÝ

...bude uveden jako patron Lodi na všech materiálech, které k projektu vydáme, a obdrží od nás veškeré dostupné výstupy z projektů Lodi.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly