logo-art-704x396-B.png

Rytmik Studio Hry & Apps

Hudební sandbox. Laik během pár minut složí skladbu z připravených hudebních kostek, zatím co profesionál může jít do hloubky a mít kontrolu nad vším.

12/1/2017

Šest týdnů

Je to šest týdnů od skončení kampaně na Startovači. Proto je potřeba shrnout, co se stalo, a informovat vás o tom, jaké máme nyní plány. V první řadě se nám povedlo vydat Rytmik Studio pro Windows v Předběžném přístupu na Steamu. Uživatele Applů prosím o trpělivost, ale nebojte, verze pro MacOS bude.

Odměny

Všem, kteří mají v odměnách Steam verzi, jsme již odeslali dva emaily. V prvním je odkaz na Steam klíč k Rytmik Studiu a ve druhém, který jsme posílali dnes, je odkaz na bonusové DLC Supporter Pack. Pokud vám emaily nepřišly, a nejsou ani schovány mezi spamem, tak se nám, prosím, ozvěte pomocí kontaktního formuláře http://feedback.cinemax.cz/?email=cz.

 

DONE a TODO

Přestože je Rytmik Studio teprve v předběžném přístupu, tak většina featur je hotová. V poslední aktualizaci jsme přidali tooltipy. Nyní pracujeme na optimalizaci tak, aby náš zvukový engine využíval více jader CPU a běžel hladce i na procesorech s frekvencí nižší než 2,4 GHz.

 

Lokalizace

Zatím je vše anglicky, ale do konce roku bychom měli zvládnout i lokalizaci, takže bude možné přepínat mezi anglickou a českou verzí přímo v aplikaci.

 

Rytmik Live

Modul na živé hraní bude k dispozici na začátku roku. Vyjde formou DLC. Jakmile bude první verze hotova, tak všem, kdo ho mají v odměnách, pošleme další email s kódem.

 

Zemědělci mají sklizeno!
10/17/2017

Zemědělci mají sklizeno!

A teď vážně, opravdu moc děkuji všem, kteří přispěli na Startovači na lokalizaci Rytmik Studia. A dík patří jak těm, kteří nás podpořili finančně, tak i těm, kteří pomáhali se sdílením a šířením informací o Rytmiku.

Dnes jsme připravili rychlý videotutoriál: Jak vytvořit „Blade Runner“ zvuk v Rytmik Studiu.

A pro úplnost ještě třetí varianta trička.

rytmik-v-GEEK-PREVIEW-colors-transparent.jpg

Než zahájíme jejich výrobu, tak těm, kteří si ho vybrali v odměnách, zašleme email, abychom zjistili, kterou variantu a jakou velikost budete chtít. A ještě jednou díky.

10/12/2017

Trička

Dvě varianty triček.

rytmik-v-THE-PREVIEW-colors-transparent.jpg

rytmik-v-VW-PREVIEW-colors-transparent.jpg

Díky, jsme za půlkou!
10/9/2017

Díky, jsme za půlkou!

V dnešním updatu chci poděkovat všem, kteří se zapojili do „mexické vlny“ na sociálních sítích. V kampani jsme se tak dostali za polovinu. Také je potřeba poděkovat všem novým startérům – DÍKY.

Martin Linda pro vás připravil tři ukázky, které vytvořil v rozpracované verzi Rytmik Studia. To, co slyšíte, je přímý export bez dalších úprav. Vše si můžete poslechnout ZDE (SoundCloud) nebo přehrát jednotlivé sklady na YouTube. Čím je inspirovaná skladba 2049, asi není potřeba říkat.

2049

 

Chiptunemaster 

 

Space Collision

 

Mexická vlna a první demo skladba
10/2/2017

Mexická vlna a první demo skladba

Dnes, v pondělí o půl třetí více jak 75 podporovatelů Rytmiku Studio nasdílí link na tuto kampaň.

Space collision je první demoskladba, kterou Martin Linda vytvořil v rozpracované verzi Rytmik Studio. Můžete si ji poslechnout ZDE. K vytvoření této skladby nebyly použity žádné externí nástroje ani efekty. To co slyšíte je 100% Rytmik a přímý export z něj, plus je použitý importovaný sampl hlasu.

 

Embed third party content

To protect your privacy, we do not automatically load third-party content without your consent.
Want to load content from the w.soundcloud.com website?

V pondělí 2. října v 14.30 budou desítky podporovatelů Rytmiku sdílet link na tuto kampaň za pomoci služby ThunderclapJe to služba, která se používá pro sdílení zpráv, aby zajímavé projekty nezapadly. V ČR to není moc známý nástroj, ale v zahraničí se používá celkem běžně. Pokud nás chcete takto podpořit, tak vás to bude stát jen pár kliknutí. Přidejte se a buďte součástí sdílecí mexické vlny! Díky.

thunderclap.png

9/29/2017

DLC Supporter

Všichni startovači, kteří mají v odměnách Steam verzi Rytmik Studio, tak mimo samotného Steam klíče získají i Steam klíč ke speciálnímu DLC Supporter.

Toto DLC bude neprodejné a v budoucnosti ho již nebude možné získat. Tuto odměnu získají ti, co vybrali jednu z následujících odměn: Ranní ptáče, Skladetel, DJ, Skladatel v triku, DJ v triku, Skladatel a fanoušek v jedné osobě, Aktivista, Workshop, Filantrop nebo Sponzor české lokalizace.

DLC Supporter bude obsahovat:

  • Unikátní vizualizaci při přehrávání skladeb, pokud plánujete sdílet vaše skladby na YouTube, tak se snadno budete moct odlišit od ostatních, kteří si Rytmik Studio zakoupí později
  • Exkluzivní demo skladbu, kterou budete moci remixovat jen vy
  • 20 bonusových slotů na Rytmik Cloud
Nástrojové presety a nové odměny
9/27/2017

Nástrojové presety a nové odměny

V první řadě bych rád poděkoval prvním 24 startovačům. Díky. Dále bych vám rád představil nové odměny a video, které prezentuje nástrojové presety.

Nástrojové presety

V minulých verzích jste si vybrali sampl, pak jste si nastavili různé parametry a efekty, čímž jste získali výsledný zvuk nástroje. V Rytmik Studiu to vlastně funguje stejně, ale navíc jsou tu nově i nástrojové presety. Takže nemusíte vše nastavovat od začátku. Stačí si v připravené knihovně najít co potřebujete. Preset uchovává výběr samplu a všechna jeho nastavení i nastavení efektů. Pochopitelně si můžete vytvářet a ukládat vlastní nástrojové presety.

Nové odměny

Fanoušek v triku

Máte hudební „hluch“, ale chcete nás podpořit víc než stovkou, a chcete mít něco na památku? Pak je tato odměna právě pro vás. Mimo dobrého pocitu, získáte i tričko. Na návrhu triček pracujeme, jejich podobu zveřejníme v dalším updatu.

N-Skladatel a N-Skladatel v triku

Jak jste si možná všimli mimo verze pro Steam připravujeme verzi i pro Nintendo Switch. Pokud jste fanda Nintenda, pak neváhejte. Verze pro Switch bude obsahovat i DLC Rytmik Live – tedy modul pro živé hraní.

rytmikgenerace3-switch.png

ReachedCZK 62,596(104%)

104%
CZK 60,000requested
76contributors
Contribute

project authorLukáš Macura

Rewards

CZK 199Fanoušek

Poděkování přímo v aplikaci. Vaše jméno nebo přezdívka bude na vždy uvedena v titulcích hry v sekci poděkování startérům.

Expected delivery of the reward: November 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 499Fanoušek v triku

Poděkování přímo v aplikaci. Vaše jméno nebo přezdívka bude na vždy uvedena v titulcích hry v sekci poděkování startérům. Tričko s motivem Rytmiku.

Expected delivery of the reward: December 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 599Ranní ptáče

Steam klíč k aplikaci Rytmik Studio za zvýhodněnou cenu. Pro dvacet nejrychlejších startérů (kdo dřív přijde, ten dřív mele). Poděkování přímo v aplikaci. Vaše jméno nebo přezdívka bude na vždy uvedena v titulcích hry v sekci poděkování startérům.

Number of available rewards: 0/20

Reward unavailable

CZK 599Last moment

Steam klíč k aplikaci Rytmik Studio za zvýhodněnou cenu. Pro dvacet nejpomalejších startérů (zbývají dva dny do konce). Poděkování přímo v aplikaci. Vaše jméno nebo přezdívka bude navždy uvedena v titulcích hry v sekci poděkování startérům.

Expected delivery of the reward: December 2017

Number of available rewards: 9/20

Reward unavailable

CZK 699Skladatel

Steam klíč k aplikaci Rytmik Studio. Poděkování přímo v aplikaci. Vaše jméno nebo přezdívka bude navždy uvedena v titulcích hry v sekci poděkování startérům.

Expected delivery of the reward: January 2018

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 799DJ

Steam klíč k aplikaci Rytmik Studio a klíč k rozšíření Rytmik Live. Poděkování přímo v aplikaci. Vaše jméno nebo přezdívka bude navždy uvedena v titulcích hry v sekci poděkování startérům.

Expected delivery of the reward: January 2018

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 799N-Skladatel

Klíč k aplikaci Rytmik Studio pro Nintendo Switch. Poděkování přímo v aplikaci. Vaše jméno nebo přezdívka bude navždy uvedena v titulcích hry v sekci poděkování startérům.

Expected delivery of the reward: June 2018

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,099Univerzální skladatel

Steam klíč k aplikaci Rytmik Studio a klíč k rozšíření Rytmik Live. Klíč k aplikaci Rytmik Studio pro Nintendo Switch. Poděkování přímo v aplikaci. Vaše jméno nebo přezdívka bude navždy uvedena v titulcích hry v sekci poděkování startérům.

Expected delivery of the reward: December 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,299Skladatel v triku

Steam klíč k aplikaci Rytmik Studio. Tričko s motivem Rytmiku. Poděkování přímo v aplikaci. Vaše jméno nebo přezdívka bude navždy uvedena v titulcích hry v sekci poděkování startérům.

Expected delivery of the reward: December 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,399DJ v triku

Steam klíč k aplikaci Rytmik Studio a klíč k rozšíření Rytmik Live. Tričko s motivem Rytmiku. Poděkování přímo v aplikaci. Vaše jméno nebo přezdívka bude na vždy uvedena v titulcích hry v sekci poděkování startérům.

Expected delivery of the reward: January 2018

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,399N-Skladatel v triku

Klíč k aplikaci Rytmik Studio pro Nintendo Switch. Tričko s motivem Rytmiku. Poděkování přímo v aplikaci. Vaše jméno nebo přezdívka bude navždy uvedena v titulcích hry v sekci poděkování startérům.

Expected delivery of the reward: June 2018

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,699Univerzální skladatel v triku

Steam klíč k aplikaci Rytmik Studio a klíč k rozšíření Rytmik Live. Klíč k aplikaci Rytmik Studio pro Nintendo Switch. Tričko s motivem Rytmiku. Poděkování přímo v aplikaci. Vaše jméno nebo přezdívka bude navždy uvedena v titulcích hry v sekci poděkování startérům.

Expected delivery of the reward: December 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,999Skladatel a fanoušek v jedné osobě

Steam klíč k aplikaci Rytmik Studio a klíč k rozšíření Rytmik Live. A zároveň Steam klíč k již vydané verzi Rytmik Ultimate, Rock Expansion a Voice & Acoustic Expansion. Tričko s motivem Rytmiku. Poděkování přímo v aplikaci. Vaše jméno nebo přezdívka bude navždy uvedena v titulcích hry v sekci poděkování startérům.

Expected delivery of the reward: January 2018

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,999Aktivista

Steam klíč k aplikaci Rytmik Studio a klíč k rozšíření Rytmik Live. A zároveň Steam klíč k již vydané verzi Rytmik Ultimate, Rock Expansion a Voice & Acoustic Expansion. Tričko s motivem Rytmiku. Přístup k ALFA verzi, která bude přístupná ještě dříve než bude veřejná verze předběžného přístupu. Budete mít možnost být v exkluzivní skupině a posílat nám podměty a připomínky dříve než ostatní. Poděkování přímo v aplikaci. Vaše jméno nebo přezdívka bude navždy uvedena v titulcích hry v sekci poděkování startérům.

Expected delivery of the reward: January 2018

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 4,999Workshop

Steam klíč k aplikaci Rytmik Studio a klíč k rozšíření Rytmik Live. A zároveň Steam klíč k již vydané verzi Rytmik Ultimate, Rock Expansion a Voice & Acoustic Expansion. Tričko s motivem Rytmiku. Poděkování přímo v aplikaci. Vaše jméno nebo přezdívka bude navždy uvedena v titulcích hry v sekci poděkování startérům. A k tomu dvouhodinový workshop, kde vám ukážeme jak v Rytmiku pracovat. Workshop proběhne v Praze v roce 2018.

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 9,999Filantrop

Steam klíč k aplikaci Rytmik Studio a klíč k rozšíření Rytmik Live. A zároveň Steam klíč k již vydané verzi Rytmik Ultimate, Rock Expansion a Voice & Acoustic Expansion. Tričko s motivem Rytmiku. Poděkování přímo v aplikaci. Vaše jméno nebo přezdívka bude navždy uvedena v titulcích hry v sekci speciální poděkování před ostatními startéry.

Expected delivery of the reward: December 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 59,999Sponzor české lokalizace

Steam klíč k aplikaci Rytmik Studio a klíč k rozšíření Rytmik Live. A zároveň Steam klíč k již vydané verzi Rytmik Ultimate, Rock Expansion a Voice & Acoustic Expansion. Tričko s motivem Rytmiku. Poděkování přímo v aplikaci. Vaše jméno nebo přezdívka bude navždy uvedena v titulcích hry v sekci speciální poděkování před ostatními startéry. A k tomu samostatná obrazovka se jménem a logem.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable