DSC_0687.jpg

Ruční knihařská dílna Knihy

Ceníte si ruční práce a máte vztah ke knihám? Pomozte nám získat lepší vybavení do naší domácí dílny, abychom mohli výrazně zkvalitnit svou práci.

4/28/2017

ODMĚNY

Brzy se můžete těšit.

Všem startérům moc děkujeme, odměny jsou z velké části na cestě k vám. :) Zároveň se omlouváme za delší čekání, bylo toho víc, než se čekalo. :)

3/21/2017

ODMĚNY

Myslíme na vás.

Od úspěšného zakončení projektu na startovači uběhl měsíc a díky Vám je téměř vše potřebné nakoupené. Koncem týdne by měla být k odběru i řezačka, jejíž výrobou byla pověřena firma zabývající se výrobou dobového nábytku. Brzy se tedy můžete těšit na foto. 

Samozřejmě se také pracuje na odměnách pro všechny startéry, je toho opravdu hodně. Odesílat se začně předpokládám začátkem dubna (prvně je v plánu udělat hromadné foto.)

Děkujeme!

https://www.facebook.com/vyrobadobovehonabytku/?fref=ts

100%!!!
2/12/2017

100%!!!

Děkujeme!

Do konce zbývají pouhé 3 dny a na kolik se nakonec částka vyšplhá, je ve hvězdách, přesto je nejdůležitější milník splněný. Dosáhli jsme 100%! Děkujeme!

89%!
2/7/2017

89%!

Cílová rovinka.

A jsme v cílové rovince!

Do konce projektu zbývá pouhý týden a úspěch je díky Vám na dosah. Do této chvíle nás podpořilo celkem 61 "startérů", což je opravdu krásné číslo. Je pro nás moc důležité vědět, že v nás věříte a že je o ruční knihařinu stále zájem. Proto Vám všem moc děkujeme a samozřejmě nejen to, každý "startér" získá odpovídající odměnu.

Na co vybranou částku použijeme?

Naší přioritou je řezačka, oklepávací lis, filety a tlačítka, řezací podložka a další drobné náčiní. Část chceme také investovat do materiálů a knih. Toto vše budeme moci v případě úspěchu pořídit.

Pokud se náhodou stane, že se vybere víc než 100%, tak se nemusíte bát, peníze samozřejmě budou také využity k rozšíření dílny. Pokud se vybere 110%, tak budeme moci pořídit i sadu písem na ruční tlačení, 130% nám umožní nákup laserové vypalovačky, díky které budeme schopni vypálit libovolný obrázek či nápis, 140 % nám umožné nákup většího pracovního
stolu...

K úspěšnému zakončení zbývá pouhých 11%, tak nám držte palce. :)

76%!
1/31/2017

76%!

Držte palce!

Náš projekt na startovači je téměř v polovině a ke splnění chybí díky Vám pouhých 24%!

Vaše podpora pro nás opravdu moc znamená a posune nás o velký kus kupředu. Na co se můžete v případě úspěchu těšit? Plánujeme nákup většiny chybějícího náčiní, a to včetně tlačítek a filet, díky kterým budeme schopni vyrábět knihy zdobené zlatem, stříbrem nebo jen slepotiskem. Dále plánujeme nákup řezačky, díky které budou hrany knih rovné a hladké, což nám také umožní dělat barevné či zlaté ořízky - teď pouze brousíme, což není pro všechny knihy vhodné. Chybí nám také lis na oklepávání knižního hřbetu, finální lis a další drobné náčiní.

V tuto chvíli nás podpořilo již 46 startérů, za což opravdu moc děkujeme. Samozřejmě Vám nepatří jen náš dík, dostanete také odměny v podobě zápisníků či slev.

Zároveň děkujeme také všem, kdo sdílejí, komentují, lajkují nebo nám jen přejí. 

Držte palce!

29%!
1/20/2017

29%!

Děkujeme za podporu.

Další den plný nervozity je za námi a náš cíl se opět přiblížil. 

Již máme krásných 29% a to jen díky Vám.

Moc si ceníme Vaší pomoci a samozřejmě ne jen Vaší, ale všech, kdo sdílejí, komentují, případně nám jen v duchu přejí. 

Ještě je před námi dlohuhá cesta, tak držte palce!

Zároveň bychom Vám chtěli ukázat další výrobky, které nejsou na stránkách projektu.

10%!
1/17/2017

10%!

Děkujeme za raketový start !

Vím, že se stále opakujeme, ale i tak Vám všem musíme ještě jednou poděkovat. Náš projekt běží teprve druhým dnem a již teď máme jen díky Vám splněno 10% a náš start tak patří k nejlepším ze všech nových projektů! Samozřejmě neděkujeme jen těm, kteří přispěli, ale také těm, kteří projekt komentovali, lajkovali, či sdíleli.

DĚKUJEME!

ReachedCZK 45,650(114%)

114%
CZK 40,000requested
74contributors
Contribute

Rewards

CZK 100Oficiální poděkování

Za každou podporu jsme vděční! Poděkujeme Vám na našich facebookových stránkách.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250Sleva na jakýkoliv náš výrobek

Hodil by se Vám malý kapesní zápisníček nebo mohutný "cvalík", na který je třeba vzít trakař? Získáte slevu 15% na jakýkoliv náš výrobek a navíc Vám poděkujeme na našich facebookových stránkách.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350Kapesní zápisníček

Získáte originální zápisník ve formátu A7 s měkkou koženou vazbou a navíc Vám poděkujeme na našich facebookových stránkách.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Zápisník s fotodokumentací výroby

Získáte originální zápisník ve formátu A6 s koženým hřbetem, dřevěnými deskami a koženým řemínkem na zavázání. K tomu Vám elektronicky zašleme fotodokumentaci z výroby Vašeho zápisníku. Také Vám samozřejmě poděkujeme na našich facebookových stránkách.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 750Zápisník do brašny a do kapsy

Získáte originální zápisník ve formátu A6 s celokoženými deskami a koženým řemínkem na zavázání + kapesní zápisník ve formátu A8 s měkkou koženou vazbou. K tomu Vám elektronicky zašleme fotodokumentaci z výroby Vašich zápisníků. Také Vám samozřejmě poděkujeme na našich facebookových stránkách.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Zápisník i písemné poděkování

Získáte originální zápisník ve formátu A6 šitý historickou vazbou na dvojité vazy s deskami potaženými kůží a olejovým (mramorovým) papírem. Zápisník bude mít ručně šitý kapitálek a 200 stran neběleného kvalitního papíru značky Flora. K tomu Vám elektronicky zašleme fotodokumentaci z výroby Vašeho zápisníku. Také Vám samozřejmě poděkujeme na našich facebookových stránkách. Ale nejen to! Pošleme Vám písemné poděkování prostřednictvím ručně kreslené pohlednice.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,000Luxusní zápisník a sleva 15%

Získáte originální zápisník ve formátu A6+ šitý historickou vazbou na dvojité vazy s dřevěnými deskami potaženými kůží. Zápisník bude mít ručně šitý kapitálek a 160 stran italského ručního papíru značky AMATRUDA. Také získáte slevu 15% na jakýkoliv náš další výrobek. K tomu Vám elektronicky zašleme fotodokumentaci z výroby Vašeho zápisníku. Samozřejmě Vám poděkujeme na našich facebookových stránkách a pošleme Vám písemné poděkování prostřednictvím ručně kreslené pohlednice.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,000Luxusní zápisník a sleva 20%

Získáte originální zápisník ve formátu A6+ šitý historickou vazbou na dvojité vazy s dřevěnými deskami potaženými kůží. Zápisník bude mít ručně šitý kapitálek a 200 stran italského ručního papíru značky AMATRUDA + kapesní zápisník ve formátu A8 s pevnou koženou vazbou. Také získáte slevu 20% na jakýkoliv náš další výrobek. K tomu Vám elektronicky zašleme fotodokumentaci z výroby Vašeho zápisníku. Samozřejmě Vám poděkujeme na našich facebookových stránkách a pošleme Vám písemné poděkování prostřednictvím ručně kreslené pohlednice.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 15,000Doživotní sleva 20%

Pokud jste se rozhodli přispět takhle štědrou částkou, jsme Vašimi velkými dlužníky! Získáváte doživotní slevu 20% na všechny naše výrobky. Také originální zápisník ve formátu A6+ šitý historickou vazbou na dvojité vazy s dřevěnými deskami potaženými kůží. Zápisník bude mít ručně šitý kapitálek a 300 stran italského ručního papíru značky AMATRUDA. K tomu Vám elektronicky zašleme fotodokumentaci z výroby Vašeho zápisníku, poděkujeme Vám na našich facebookových stránkách a pošleme Vám písemné poděkování prostřednictvím ručně kreslené pohlednice.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable