patronimg.png

RPG Forge - miniatury, modely a RPG hry Hry & Apps

Videa a podcast o RPG hrách (například D&D), fantasy světech, tvorbě modelů a barvení figurek.

ReachedCZK 0(0%)

0patrons
CZK 1,500Pevné základy
Pevné základy

Díky vám je můj kanál schopný pokrýt produkční náklady a investice. Můžu díky tomu posunout tvorbu o něco dál a investovat další zdroje do rozšíření techniky, jako je osvětlení a stativy. To by pomohlo nahrávat videa kvalitněji a z více úhlů najednou. To vám zajistí především lepší náhled na postup tvorby modelů, ale také se to projeví u ostatních videí, například lepším obrazem. Standard pravidelného vydávaní jednoho videa týdně.

CZK 4,500Level UP a více obsahu
Level UP a více obsahu

Díky vaší podpoře můžu zlepšit techniku pro natáčení, a namísto webkamery pořídit solidní aparát pro nahrávání videa. Zapojil bych také pravidelnější produkci více videí, nebo živých streamů. Jednou měsíčně i možnost online hry s patrony, kdy se ujmu role vypravěče a provedu vás krátkým příběhem, nebo můžeme rozehrát větší kampaň, kde může hrát napříč sezeními mnoho hráčů a vystřídat se.

CZK 12,500Vlastní příručky, workshopy a odměny všem
Vlastní příručky, workshopy a odměny všem

Toto je takový osobní cíl a sen. Chtěl bych vydat příručku o tvorbě světů pro fantasy hry a také vlastní herní svět, s lokalizací pro více herních systémů v čemž by mi finance z patronu hodně pomohly, například s grafikou, která je největší položkou. Ve hře je také pořádání modelářských workshopů. Jako poděkování navíc bych všem patronům posílal miniatury z 3D tiskárny ve velké kvalitě.

Contribute

project authorMartin Holouš

Rewards

CZK 50Toss a coin

Chceš přispět symbolickou mincí Poutníku? I tato drobná pomoc pomůže rozvoji království. Získáváš: + Poděkování ve videích + Přístup do patronské skupiny na Facebooku + Titul Poutník na Discordu + Dárek na uvítanou ve formě jednoho PDF bonusového obsahu RPG Forge dle tvého výběru (NPC, mapa, zápletka, návod...)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 100Svobodný Pán / Paní

Jsi občanem našeho království a díky tobě může dál růst!! Získáváš: + Poděkování ve videích + Přístup do patronské skupiny na Facebooku + Přístup ke stažení bonusového obsahu RPG Forge (karty NPC, mapy, zápletky, návody...) + Titul Svobodný Pán / Paní na Discordu

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 150Rytíř

Každé království potřebuje udatné vojáky, kteří jej budou bránit. Sejdeme se u kulatého stolu a ukážu ti plán útoku!! Výhody Svobodného Pána + Titul Sir na Discordu + Náhled do produkčního plánu videí

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Baronet / Baroneta

Patříš mezi smetánku společnosti našeho království!! Výhody Rytíře + Titul Baronet / Baroneta na Discordu + Možnost rozhodovat o tématech a tutoriálech pro nadcházející videa

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250Baron / Baronka

Nyní patříš k vyšší šlechtě a tvůj vliv na poddané začíná být znát!! Výhody Baroneta + Titul Baron / Baronka na Discordu + Přístup k Forge Mistrovu světu Kodar

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Hrabě / Hraběnka

Vládneš rozsáhlým územím a tvé rozhodování má vliv na všechny poddané!! Výhody Barona + Titul Hrabě / Hraběnka na Discordu + Možnost rozhodovat o bonusovém stažitelném obsahu (vybírat NPC, téma zápletky nebo mapy)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Vévoda / Vévodkyně

Každé království potřebuje udatné a schopné vůdce. Veď naše armády do boje!! Výhody Barona + Titul Vévoda / Vévodkyně na Discordu + Obdržíš dárek k narozeninám od svého Forge Mistra ve formě nabarvené miniatury nebo jiného výrobku (min. 3 měsíce podpory)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Kníže / Kněžna

Ujmi se vlády nad naším královstvím!! Výhody Vévody + Titul Kníže / Kněžna na Discordu + Navrhni si vlastní model, který ti jednou ročně sám Forge Mistr vyrobí a pošle (min. 6 měsíců podpory)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable