mockup-of-a-woman-reading-a-softcover-book-3418-el1.png

Rozhodování a tvořivost - sourozenci v managementu Knihy

Naše nová knížka je určená (nejen) manažerům, kteří přemýšlejí. O souvislostech, o motivacích, o sobě. Kultivujme podnikatelské prostředí spolu!

mockup-of-a-hard-cover-book-on-a-table-with-gadgets-3407-el1-2.png

ReachedCZK 120,150(150%)

150%
CZK 80,000requested
61contributors
ContributeRewards

Každé rozhodnutí je trochu dobře a trochu špatně. Naším úkolem je tu špatnou část najít a odhodlat se ji alespoň zlepšit. K tomu potřebujeme být tvořiví. Jako tenkrát, když jsme byli malými dětmi.

PODPOŘTE NOVOU KNIHU (2).png

 

Podpořte vydání sedmé publikace z edice Praktický management, kterou uzavíráme naše spisovatelská konání a zároveň otevíráme vrátka do oblasti vedení lidí a řízení firem, o které se moc nemluví. Knížku Rozhodování a tvořivost – sourozenci v managementu jsme napsali po téměř třiceti letech zkušeností se stovkami příběhů českých a slovenských manažerů.

Kniha Rozhodování a tvořivost - sourozenci v managementu vyjde v brožované lepené vazbě s chlopněmi, ve formátu 125 x 205 mm a obsahem cca 100 stran.

 

EDIT: Kniha bude. Startéři na její vydání přispěli celou požadovanou částku už v půlce kampaně.

Peníze vybrané navíc zdvojnásobíme a celá částka pomůže studovat někomu z malé inovativní firmy nebo neziskovky. Vyberte si svou odměnu a pomáhejte s námi!

JEDEME DÁL!

 

X7.png

Knížka Sourozenci v managementu – rozhodování a tvořivost je sedmý a zároveň posledním díl série Action Learning – Praktický management. Proč Sourozenci? Tradičně nebývají disciplíny Rozhodování a Tvořivost spojovány, ale v knížce zjistíte, že rozhodování bez tvořivosti se stává pouhou technickou rutinou, která organizace strategicky nemůže rozvíjet a nabízet nové perspektivy, které lidi dokážou motivovat a přinášejí jim radost ze smysluplné práce.

 

X2.png

* Manažerům, kteří pracují v týmu a hledají způsoby, jak se efektivně a zároveň kreativně rozhodovat.

* Majitelům firem dávajícím přednost týmové práci před jednosměrným velením a nařizováním.

* Všem zájemcům o osobní rozvoj a neustálé učení se. Lidem s otevřenou myslí, s chutí zkoumat věci do hloubky a pracovat na změnách.

 

mockup-of-a-woman-reading-a-softcover-book-3418-el1.png

 

X3.png

X4.pngKniha analyzuje a následně vyhodnocuje důležité postupy v profesi manažera (jak vést lidi ke tvořivosti, jak učinit rozhodnutí, jak implementovat změnu). Protože každý manažer podobné situace řeší často, poskytuje kniha čtenáři užitečné zrcadlo, které mu kriticky (více či méně) ukazuje rozdíl mezi detailně zanalyzovaným odborným pohledem a zdánlivě jednoduchou realitou. Protože je kniha psána velmi přívětivým slohem, není těžké si tento rozdíl uvědomit.

Antonín Smrček, generální ředitel a předseda představenstva LABETA a.s

X4.pngKniha, ktorú držíte v ruke, je príjemným sprievodcom rozhodovacím procesom s praktickými príkladmi. Spojenie rozhodovacieho procesu a tvorivosti je geniálny počin. Ponúkla mi možnosť pozrieť sa na to, ako som sa v minulosti rozhodovala, ako som tvorila alternatívy a čo môžem v budúcnosti urobiť inak. Pre seba aj druhých v tíme, kde k rozhodnutiu dochádza.

Alexandra Kello, lektorka/konzultantka, Kreatívne myslenie

X4.pngK potřebě budovat firmu jako učící se organizaci, kterou jsem před pár lety spíše vytušil, mi knížka, kterou držíte, dává ten správný základ, odpověď proč to stojí za to zkusit a také ukáže kudy se tak asi po té cestě půjde a na co si dát pozor. Svět se mění a firmy, pokud chtějí být úspěšné, se musí umět měnit také. Ty, které tu neustálou změnu dokáží zabudovat do své DNA, budou možná úspěšné. Jistota to není, ale je celkem jisté, že ty které to nedokáží, úspěšné nebudou. Management a jeho části jsou jako puzzle. Skládá se do obrázku, který můžete začít sestavovat od kraje, z rohů nebo třeba od postav, které na něm jsou. Autoři z TC Business School nás ve svých předešlých publikacích postupně přiváděli k jednotlivým částem toho úžasného dobrodružství jakým je budování a fungování živoucího organismu – firmy. Knížka „Rozhodování a tvořivost – sourozenci v managementu“ kterou právě držíte v ruce, je pro mě jako poslední dílek puzzle. Teď je obrázek kompletní.

Tomáš Hruška, ředitel, Strojírenský zkušební ústav

 

X5.png

1.png

3.png

2.png

 

X8.png

Ano! Za dvacet let jsme tuto myšlenku (která je stále téměř opačná proti nastavení většiny manažerských vzdělávacích programů) rozvinuli natolik, že nám dokonce holandští kolegové vyslovili své uznání. Svěřili totiž TC Business School úkol navrhnout, vést a spolu s britskou Sheffield Hallam University realizovat také doktorandské kurzy DBA Action Learning. Stali jsme se laboratoří inovací pro učící se organizace i lidi.

V České republice za námi dnes stojí pevné společenství pár tisíc studentů, absolventů, manažerů malých, středních i velkých firem. V určité chvíli jsme ale zjstili, že potřebujeme v tomto stylu také psané materiály, které studenty v jejich učení podpoří. Ambicí série našich knížek bylo propojovat nejrůznější koncepce, lidi, výzkumy a příklady situací tak, aby ve výsledné debatě vznikala kreativní řešení reálných problémů jakkoli velkých a složitých firem. Hlavně nevytvářet fachidioty, kteří vždycky všechno vědí nejlíp. Tak vznikl plán 7 knížek, podkladů pro diskuze ve studijních skupinách. Tvořili jsme je 8 let a poslední z nich se právě klube na svět. Pokud se odhodláte - pěkné čtení.

 

X6.png

 

X9_2.png

JAKÁ BUDE VAŠE ODMĚNA_.png

Místo, čas a způsob doručení nebo naplnění dohodneme po ukončení crowdfundingové kampaně. Vaší podpory si velice vážíme. Děkujeme!

 

X10.png

Nejsme akademici. Jsme manažeři. Přes 20 let se specializujeme na vzdělávání manažerů a rozvoj managementu organizací metodou Action Learning.

Tým lektorů-manažerů soustředěný v TC Business School se zaměřuje na komplexní vzdělávací a poradenské služby pro manažery a management. Byli jsme jedním z prvních poskytovatelů MBA studia v České republice a v současnosti jsme spolu s naším holandským partnerem jediní, kdo v Evropě nabízí manažerské vzdělávání formou Action Learning. Od roku 1998 prošlo našimi manažerskými kurzy, programy rozvoje managementu i koučinky více než 1 500 českých i slovenských manažerů z bezmála 400 firem, institucí a organizací.

 

 

ReachedCZK 120,150(150%)

150%
CZK 80,000requested
61contributors
Contribute

project authorTC Business School

Rewards

CZK 230Podepsaný výtisk a pozvánka na kafe

K podepsané knížce vám uvaříme šálek vynikající plantážní kávy. Když se za námi zastavíte v pražské kanceláři, radost bude oboustranná.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350Podepsaný výtisk až k vašim rukám

Rádi vám knihu podepíšeme a pošleme až do schránky. Možná v ní pak najdete i nějaký autorský, tvořivý obrázek na téma rozhodování.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 670Daruj knihu, daruješ tvořivost

Udělejte radost nejen sobě, ale i někomu podobně tvořivému. Kolegovi, šéfové, místní knihovně, kulturnímu spolku. Kupte 1 knihu pro sebe a my za vás 2. pošleme, kam budete chtít. Stačí v kolonce „Upřesnění odměny“ uvést jméno a adresu obdarovaného. Chcete-li, připište mu osobní vzkaz. Krasopisně ho vaším jménem vetkneme na první stránku.

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 750Podepsaný výtisk a tričko kreativních rozhodovačů

Nechejte si domů poslat balíček pro ty, co se nebojí rozhodovat tvořivě. Získáte podepsanou knížku a tričko s grafikou sdělující světu: Kreativita je jen pro odvážné.

Number of available rewards: 12/20

Reward unavailable

CZK 850Stylová taška plná chytrého čtení

Nejen, že obdržíte autory podepsanou novou knihu, ale přidáme vám k ní další tři publikace z edice Action Learning podle vašeho výběru. To vše vložíme do bavlněné tašky s logem a poběžíme na poštu. Abyste se nachytřili co nejdříve!

Number of available rewards: 6/10

Reward unavailable

CZK 1,200Křest, diskuze, šampáňo a networking (pro 2 osoby)

Rádi vás a kolegyni či kolegu přivítáme na křtu knihy, který se uskuteční v rámci setkání TC CLUBu koncem října 2020. Můžete se zapojit do pracovní diskuze našich studentů a absolventů, poznáte prostředí TC Business School a vyměníte si vizitky s majiteli, jednateli i manažery rodinných firem i nadnárodních společností. Dvě knížky s osobním věnováním autorů a bublinky ve skle nebudou chybět.

Number of available rewards: 1/5

Reward unavailable

CZK 1,500Všechno v bavlně

Kompletní sérii 7 knih edice Action Learning, z nichž v té nejnovější najdete osobní věnování autorů, a navíc ikonickou publikaci Michaela Marquarda o zapojení lidí do řešení problémů vám pošleme v krásné a praktické bavlněné tašce. Takovou bude mít málokdo.

Number of available rewards: 2/5

Reward unavailable

CZK 2,000Konzultace s Tomášem (třeba o stromových domcích)

S Tomášem Bujnou, autorem knížky, lektorem, manažerem a tátou dvou dětí strávíte 2 hodiny. Můžete konzultovat vlastní manažerský problém nebo si vyměnit zkušenosti z řízení rodinného projektu stavby domečku na stromě. Cokoli je vám milé. Tomáš vám věnuje podepsanou knížku, tričko kreativního rozhodovače a několik veselých manažersko-lektorských historek. Setkání se může uskutečnit v Bratislavě, Brně nebo na místě, které si dohodnete.

Number of available rewards: 1/3

Reward unavailable

CZK 2,000Konzultace se Slávou (třeba o týmovém zavařování)

Zakladatelka TC Business School, lektorka a autorka knížky, Sláva Kubátová poskytne 2hodinovou konzultaci na vámi zvolené téma. Můžete probrat strategické řízení firmy stejně jako komunikaci v týmu či zvyšování motivace ke spolupráci. Sláva dokáže velmi rychle trefit hřebík na hlavičku. Úskalí i příležitosti managementu vám klidně vysvětlí i na příkladu vaření marmelád (kterými je mimochodem proslulá). K tomu přidá knížku s osobním věnováním, tričko kreativního rozhodovače a tři skleničky vlastních zavařenin. Potkat se můžete na místě, které bude vyhovovat oběma stranám.

Number of available rewards: 0/3

Reward unavailable

CZK 2,600Studentem na 1 den

Připravíme vám unikátní možnost stát se na jeden den studentem kurzu MBA. Soustředění s tématem Rozhodování nebo Tvořivost absolvujete přímo se studijní skupinou manažerů, poznáte komunikaci metodou Action Learning a dostanete prostor řešit skutečné problémy své firmy nebo týmu. Kurzy se konají na Vysočině, v rodinném penzionu, kde máme dost klidu na hlubokou práci a skvělý servis. Na cestu domů vám kromě koláčů paní domácí přibalíme i novou knížku s osobním věnováním.

Number of available rewards: 6/6

Reward unavailable

CZK 4,800Ve dvou se to lépe… učí

Chcete managementu nahlédnout pod pokličku? Přijďte se na 1 den nachytřit a užít si prostředí důvěry, sdílení, klidu na práci… Držíme vám 2 židle, abyste se mohli naučit něco nového třeba s kolegou nebo kamarádkou. U kulatého stolu, vedle manažerů nadnárodních firem i šéfů start-upů, se dvěma lektory v čele. Sami si vyberete téma, které vás zajímá, i termín (dohodneme se mailem nebo telefonicky). Žádné tajnosti; jen sdílení, přemýšlení, kniha pro každého a několik AHA momentů included.

Number of available rewards: 2/3

Reward unavailable

CZK 6,600Když potřebujete nadhled

Tato odměna je skutečně unikátní, 1 letenku balonem (v koši s dalšími pasažéry) věnoval náš student, spolumajitel firmy Balony Kubíček. Díky, díky! Vzneste se nad husté lesy a šumící pole, pěna dní zůstane hluboko pod vámi… Na cestu vás samozřejmě vybavíme novou knížkou, ale číst si jistě budete až dlouho po přistání. Zážitek z oblaků ve vás bude doznívat pěkných pár hodin. Z čeho budete mít největší radost? Z úchvatného letu, čtivé a poučné literatury s věnováním autorů a podpory kvalitního manažerského vzdělávání. Pojďte do toho s námi!

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 7,700Studentem na 3 dny: Tvořivost, komunikace...

Zažijte na vlastní kůži atmosféru třídenního soustředění během kurzu MBA. Stanete se studentem a spolu s dalšími manažery budete pod vedením dvou lektorů pracovat s tématy tvořivost, komunikace a vedení týmů. V klidném a komfortním rodinném penzionu na Vysočině se tak seznámíte s metodou Action Learning, kterou používáme, dostanete prostor hledat odpovědi na vlastní manažerské otázky a potkat spoustu inspirativních lidí. Kromě bohatých zážitků získáte také novou knížku s osobním věnováním a naše dříve vydané publikace související s tématy absolvovaného soustředění.

Number of available rewards: 2/3

Reward unavailable

CZK 7,700Studentem na 3 dny: Rozhodování, marketing...

Když se připojíte k našim studentům a necháte každodenní operativu doma, získáte dostatek prostoru k přemýšlení nad vlastní firmou, týmem i manažerským směřováním. S manažery rodinných podniků i nadnárodních organizací a pod vedením dvou lektorů uvidíte mnohé věci z nadhledu. Je to nanejvýš osvěžující! Tématy soustředění budou rozhodování, marketing a strategie. Setkání se uskuteční v příjemném penzionu na Vysočině. Abyste si odvezli něco hmatatelného, předáme vám novou knížkou opatřenou osobním věnováním a všechny publikace, které jsme k probíraným tématům vydali.

Number of available rewards: 1/3

Reward unavailable

CZK 15,000Posuneme celý váš tým

Ukážeme vám (a naučíme vás), jak pracovat v týmu efektivně, poměrně rychle a přímočaře. Pokud řešíte potřebu změn, hledáte cesty jak dál, tušíte potíže nebo bojujete s čímkoli jiným, můžete se spolehnout na komunikaci metodou Action Learning. Přijedeme za vámi a ve skupince vašich 4-7 lidí budeme společně hledat cestu z bludného kruhu. Sezení trvá 4 hodiny, vede ho zkušený lektor, každý účastník obdrží novou knížku s osobním věnováním.

Number of available rewards: 3/4

Reward unavailable