RockOut-frame.jpg

ROCK OUT - natáčení nových epizod Hudba

ROCK OUT je zavedená hudební talk show, ve které jsou hosty především kapely hrající rock a metal. Chtěli bychom natočit dalších 6 epizod.

ReachedCZK 0(0%)

0%
CZK 50,000requested
0contributors
Contribute

project authorDucháček Movies

Rewards

CZK 100SOFTROCKIE - uvedení jména na webu RockOut

Uvedení vašeho jména na webu RockOut (www.rockout.cz) a Facebookových stránkách. Epizody se budou natáčet v rozmezí listopad 2013 - leden 2014. V tomto období lze čerpat odměnu. Přesný termín a výběr epizody je věcí dohody.

Expected delivery of the reward: December 2013

Number of available rewards: 500/500

Reward unavailable

CZK 200ROCKIE - účast na natáčení 3 dílů

Volný vstup na natáčení 3 epizod (volný vstup do publika) dle vlastního výběru. Zaslání odkazu na nový díl ihned po jeho dokončení, tzn. získáte přístup k nové epizodě dříve, než se o tom dozví ostatní! Uvedení vašeho jména v závěrečných titulcích všech epizod. Epizody se budou natáčet v rozmezí listopad 2013 - leden 2014. V tomto období lze čerpat odměnu. Přesný termín a výběr epizody je věcí dohody.

Expected delivery of the reward: December 2013

Number of available rewards: 250/250

Reward unavailable

CZK 500SOFT ROCK - DVD + účast na 3 natáčeních + thanks

Volný vstup na natáčení 3 vybraných nových epizod pořadu (volný vstup do publika). Poděkování v titulcích všech 6 nových epizod. Zaslání odkazu na nový díl ihned po jeho dokončení, tzn. získáte přístup k nové epizodě dříve, než se o tom dozví ostatní! Epizody se budou natáčet v rozmezí listopad 2013 - leden 2014. V tomto období lze čerpat odměnu. Přesný termín a výběr epizody je věcí dohody.

Expected delivery of the reward: December 2013

Number of available rewards: 100/100

Reward unavailable

CZK 3,000HARD ROCK - zákulisí + DVD + natáčení + thanks

Volný vstup na natáčení 3 vybraných nových epizod pořadu. Možnost posedět s hostem před a po natáčení, možnost vyfotit se s ním a získat autogram. Zároveň možnost nahlédnout do zákulisí výroby show. Ústní poděkování moderátora v úvodu jedné z nových epizod. Poděkování v titulcích všech 6 nových epizod. Zaslání odkazu na nový díl ihned po jeho dokončení = nová epizoda dříve, než se o tom dozví ostatní! Epizody se budou natáčet v rozmezí listopad 2013 - leden 2014. V tomto období lze čerpat odměnu. Přesný termín a výběr epizody je věcí dohody.

Expected delivery of the reward: December 2013

Number of available rewards: 16/16

Reward unavailable

CZK 15,000HEAVY METAL - spolumoderování + vše předchozí

Spolumoderování jedné z šesti nových epizod. V praxi to znamená, že se zúčastníte natáčení po boku našeho moderátora a budete moci klást všetečné otázky. A k tomu navíc: - vstup na natáčení dalších 3 vybraných epizod - možnost posedět s hostem před a po natáčení - možnost nahlédnout do zákulisí výroby show - ústní poděkování moderátora v úvodu jedné z epizod - poděkování v titulcích všech 6 epizod - odkaz na nový díl ihned po jeho dokončení Epizody se budou natáčet v rozmezí listopad 2013 - leden 2014.

Expected delivery of the reward: December 2013

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 30,000METALMAKER - spoluproducent

Spoluproducent všech 6 nových epizod! Vaše jméno bude uvedeno v úvodních titulcích s titulem spoluproducent. Budete také moci ovlivnit výběr hosta - buď nám dáte svůj tip, nebo si vyberete z možných interpretů, které vám nabídneme. U jedné epizody (s vámi vybraným hostem) se budete moci podílet na scénáři - vybrat pro hosta vhodné otázky a zúčastnit se natáčení jako spolumoderátor. A k tomu: - vstup na natáčení dalších 3 vybraných epizod - poděkování v titulcích všech 6 epizod - odkaz na nový díl ihned po jeho dokončení

Expected delivery of the reward: December 2013

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable