bg-login.jpg

Podpora projektu pro Řízení IT rizik organizací

nahled.png

ReachedCZK 200(0%)

0%
CZK 50,000requested
1contributors
ContributeRewards

Co je to Risk Flow?

Aplikace Risk Flow vznikla především pro usnadnění práce všem manažerům a analytikům rizik. Váš čas je příliš drahocenný na to, abyste se zbytečně zaobírali formátováním tabulek či nadpisů. Stejně tak byste neměli ztrácet čas nevděčným kopírováním informací mezi různými dokumenty. Risk Flow Vám nabízí možnost se soustředit pouze na obsah. Formátování a kontrolu správně zadávaných dat převezme za Vás. Stejně tak se stará o hlídání termínů a definovaných lhůt. Důraz klade na týmovou spolupráci a možnost více lidí pracovat na stejném projektu nebo jeho částech. Vaši klienti budou moct nahlížet do prováděných analýz a podílet se na jejich provádění. Mimo nevhodné metody dále Risk Flow eliminuje nezabezpečené sdílení souborů a podkladů nutných k dokončení analýz rizik. Zvyšte efektivitu své práce i svých zaměstnanců a provádějte analýzy rizik a správu potřebných aktiv jednoduše a hlavně bezpečně.

Správa uživatelů Vám poskytne přehledné a intuitivní prostředí pro řízení přístupů a oprávnění uživatelů, kteří do platformy budou mít přístup. Ve správě klientů můžete zadávat a editovat své klienty a přidělovat jim uživatele. Pro evidované klienty následně můžete vytvářet seznamy aktiv a vytvářet analýzy rizik. V rámci schvalovacích procesů poté klienti revidují analýzy rizik a doplňují k nim své komentáře. Dokud klient neschválí vybrané analýzy rizik, máte jakožto risk manažeři a analytici možnost je stále upravovat. Audit a kontrolní činnosti jsou velmi důležitou součástí správně nastaveného risk managementu. V rámci Risk Flow můžete řídit přístupy interních i externích auditorů a vytvářet auditní procesy.

Vyzkoušejte si demo verzi aplikace na https://demo.riskflow.cz

Na co bude použita podpora dárců zte Startovače?

Finanční prostředky budou použity na propagaci platformy na webu a sociálních sítích. Cílem je dostat informace o existenci Risk Flow co nejvíce lidem, hlavně těm, kterým ušetří čas a pomůže zefektivnit práci při provádění analýz rizik!

Náš plán?!

Aktuálně probíhá konec alfa testování a začátek beta testování aplikace.  V průběhu března 2023 vyladíme poslední drobnosti, zahájíme marketingové kampaně a začneme oslovovat potenciální klienty. Pokud se chcete podílet na testování a rozvoji platformy Risk Flow, přidejte se k nám na discordu .. tady je pozvánka https://discord.com/invite/2NBZKwcz

Náš tým

Náš tým se teprve rozrůstá a hlavním představitelem je zakladatel a vývojář Marek Kovalčík, jehož profil na Linked-In si můžete prohlédnout na https://www.linkedin.com/in/kovalcikmarek/ . Působí jako specialista na kybernetickou bezpečnost v mezinárodní auditní společnosti BDO, která je zároveň partnerem Risk Flow!

 

 

S pozdravem,

Tým Risk Flow

 
 

ReachedCZK 200(0%)

0%
CZK 50,000requested
1contributors
Contribute

project authorRisk Flow s.r.o.

Rewards

CZK 200Veřejné poděkování na zdi poděkování!

S oficiálním zveřejněním produktu na všech sociálních sítích bude zároveň na zdi poděkování na našich stránkách https://riskflow.cz zveřejněn každý dárce!

Expected delivery of the reward: April 2023

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Doživotní sleva na produkty a služby společnosti Risk Flow s.r.o.

Vážíme si veškeré spolupráce, a proto bude mít každý přispěvatel s částkou od 400 Kč přijímat produkty a služby naší společnosti s doživotní nepřenositelnou slevou 5%. Zároveň s oficiálním zveřejněním produktu na všech sociálních sítích bude na zdi poděkování na našich stránkách https://riskflow.cz zveřejněn každý dárce!

Expected delivery of the reward: April 2023

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,500Podporovatel

Vážíme si veškeré spolupráce, a proto bude mít každý přispěvatel s částkou od 1 000 Kč přijímat produkty a služby naší společnosti s doživotní nepřenositelnou slevou 10%. Zároveň s oficiálním zveřejněním produktu na všech sociálních sítích bude na zdi poděkování na našich stránkách https://riskflow.cz zveřejněn každý dárce!

Expected delivery of the reward: April 2023

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,000Patron

Vážíme si veškeré spolupráce, a proto bude mít každý přispěvatel s částkou od 5 000 Kč přijímat produkty a služby naší společnosti s doživotní nepřenositelnou slevou 15%. Zároveň s oficiálním zveřejněním produktu na všech sociálních sítích bude na zdi poděkování na našich stránkách https://riskflow.cz zveřejněn každý dárce!

Expected delivery of the reward: April 2023

The number of rewards is not limited

Reward unavailable