IMG_6170.jpg

REFLEXY - nové CD Když za srdce tě chytím Hudba

Pomozte nám s vydáním nového alba "Když za srdce tě chytím"

REFLEXY - nové CD Když za srdce tě chytím

ReachedCZK 153,975(103%)

103%
CZK 150,000requested
89contributors
ContributeRewards

* Update 15. 1. 2020: Na speciální přání přidána odměna "S Reflexy na pódiu" + přidán  křest CD: 24.4.Pá - TOPOLNÁ (Uherské Hradiště)

* Update 20. 1. 2020: Přidán křest CD: 20.3.NETÍN (Ž. nad Sázavou)

* Update 22. 1. 2020: Přidán náhled na design hrníčku s Vaším jménem.

 

Ahoj, my jsme Reflexy.

     Píšeme, zpíváme a vydáváme písničky od roku 1993.  Za tu dobu jsme stihli natočit už 10 autorských alb. Mnozí víte, že poslední CD jsme vydali v roce 2016 a tehdy jste nám udělali obrovskou radost tím, jak jste přijali naši titulní písničku Proud mezi námi .

Od té doby ale uběhla už spousta vody, mezitím jsme oslavili skvělých 25 let na scéně, odehráli hodně bezvadných koncertů a festivalů. Svět se točí dál  a my pro Vás připravujeme nové album, plné písniček, o kterých si myslíme, že Vám udělají radost.

Něco o tom jak to vzniká:

     Někdo vezme do ruky kytaru, jiný sedne k pianu a zárověň začneme prohrabávat šuplíky, jestli tam není zapomenutý nějaký hudební klenot (což většinou není). Prostě se začnou rodit nové písničky. Všichni se tak poctivě snaží, až najednou zjistí, že těch songů je docela hodně, vlastně víc než se dá umístit na jedno album. Takže se musí vybrat ta lepší polovina. To je někdy docela těžký oříšek, protože se to dá přirovnat k rozhodování, jako by jste měli třeba 5 dětí, ale mohli poslat do školy jenom dvě z nich. A teď vyberte které. Docela těžký úkol, co říkáte? Nicméně nakonec to stejně musí dopadnout a z 25-ti jich zůstane třeba jen 10, o kterých si myslíme, že jsou nejlepší. Dobrá zpráva je, že jednu už máme kompletně hotovou a nahranou i s videoklipem, aby jste se na ni mohli mrknout a věděli, do čeho jdete.  

     Je o tom, že někdy jsou ty nejobyčejnější věci v životě to  nejcennější, co máme. Vizuál je tentokrát spojen s neobyčejným lidským osudem rodiny Guryčů, kterým za poskytnutí svého příběhu patří velký dík.

          

 

O co nám jde:

     Jak asi tušíte, takové natočení celé desky stojí nějaké finance. Ať už je to nahrávací studio, zvukař, mix, mastering nebo grafik. Další peníze začnou lítat když chcete natočit videoklip (u jednoho nezůstaneme), nebo zaplatit nějaké mediální promo. To je ta důležitá část, která má způsobit to, aby se co nejvíc z Vás dozvědělo, že vůbec něco vydáváme. Nakonec musí zbýt ještě peníze na výrobu CD. Naštěstí dnešní doba internetové globální kolektivizace nabízí úžasnou možnost,  jež se jmenuje crowdfunding. A proto jsme zde na Startovači. Písničky už máme vybrané, ale teď potřebujeme Vaši pomoc. Podpořte nás při dokončení studiové nahrávky a vydání nového alba. Bez Vás to nepůjde.

                              rok 2015      nahrávání alba "Proud mezi námi"

Co nabízíme:

    Ve sloupečku na pravé straně máte na výběr několik balíčků odměn, které obsahují nejen nové album (to dostanete vždy, i když někdy jen v digitální podobě), ale i spoustu dalších věcí a zážitků. Nebo prostě zmáčkněte tlačítko “podpořit projekt” a vepište částku. Všechny digitální odměny přistanou ve Vašem mailu ještě před vydáním alba. CD i další zboží taky, pokud to zvládne i česká pošta :-). S poštovným si si starosti dělat nemusíte, to hradíme my. Protože tento projekt chápeme nejen jako finanční sbírku, či výměnný obchod, ale především jako neopakovatelnou možnost propojit se s Vámi, našimi fanoušky, vymysleli jsme něco speciálního.

     Přijeďte za námi na východní moravu!!!   “Srdeční párty s Reflexy” se bude konat v areálu nádherné horské chaty přímo v centru Bílých Karpat. Kromě úžasných výhledů na okolní krajinu bude pro Vás připraveno občerstvení zdarma, což zahrnuje pivo, limo, víno + grilovačka. Přes den turnaj ve volejbale, nebo třeba společný výlet na rozhlednu Velký Lopeník. Večer samozřejmě, jelikož jsme kapela, vezmeme do ruky nástroje, sedneme před mikrofony a zahrajeme co umíme. Kdo vydrží do rána - vyhraje.

Když se podaří, a vybraná částka přesáhne cílovou, tak máme pár nápadů, jak s tím naložit. Budeme vás průbežně informovat o tom, co bychom ještě chtěli vytvořit.... a tím Vás potěšit.

Předem ze srdce moc díky všem startérům,

vaše Reflexy.

Křest nového CD zde:

6.3. - KROMĚŘÍŽ / Slady

7.3.So - BUDÍŠKOVICE (J. Hradec)

13.3. - ÚSTÍ U HUMPOLCE

14.3.So - TŘEBÍČ / Roxy

20.3.NETÍN (Ž. nad Sázavou)

21.3.So - ÚSOV (Šumperk)

27.3.NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU

28.3.So - FRYŠTÁK (Zlín)

3.4. - DOLNÍ KOUNICE (Brno-venkov) 

12.4.Ne - VALAŠSKÉ KLOBOUKY

24.4.Pá - TOPOLNÁ (Uherské Hradiště)

25.4.So - VSETÍN 

 

ČERVENÁ znamená energii a lásku, MODRÁ je symbol klidu a věrnosti, BÍLÁ značí mír a svobodu.

Kromě toho, že to jsou barvy naší vlajky, najdete je i obalu naší nové desky.

Takhle bude vypadat hrníček s Vaším jménem:

ReachedCZK 153,975(103%)

103%
CZK 150,000requested
89contributors
Contribute

project authorReflexy

Rewards

CZK 99Dar od srdce

Pokud nás máte prostě rádi jen tak. Tohoto příspěvku si budeme moc vážit a třeba Vám přinese štěstí. Můžete také použít tlačítko "podpořit projekt a vepsat libovolnou částku.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 199Digitální "Srdce"

Ideální odměna pro ty, kteří už nemají ten kulatý stříbrný disk kam zasunout a poslouchají muziku v mobilu, či mp3-ce. Obsahuje CD v digitální podobě (formát .waw + mp3)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 249Digi "Srdce" s akordy a texty.

CD v digitální podobě (formát .waw + mp3) včetně textů s akordy. Odměna pro všechny kteří si chtějí zkusit písničky z nového alba sami zahrát a zazpívat.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 299Vstupenka na křest + digitální "Srdce"

Vaše jméno se ocitne na seznamu hostů koncertu. Na místě už nic platit nebudete. Jen nám napište kam to bude. Dostanete samozřejmě i Cd v digitální podobě, aby jste mohli provést naslouchací přípravu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 349"Srdce" na CD

Klasické CD. Tentokrát i v krásném papírovém knižním obalu. Každý nosič osobně podepíšeme a pošleme na Vaši adresu. (+ digitální Album).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 369Hrníček v "srdečním" designu a s Vaším jménem

Vaše jméno na stylovém hrníčku v designu obalu našeho nového CD. V této kombinaci unikátně pouze zde na startovači. Později k dostání už nebude. (+ digitální album).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 399"Srdeční" tričko

Zcela nové tričko Reflexy, s motivem a designem nového Alba. Velikost nám napíšete do poznámky. Kdyby Vám náhodou nesedlo, přijďte na křest a my Vám ho vyměníme (pokud jste v něm už nemalovali byt, nebo netrénovali na olympiádu). (+digitální album).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 599"Srdce" na CD + vstupenka na křest

V balíčku dostanete klasické CD-čko, námi vlastnoručně podepsané, a místo na seznamu hostů křtu nového Alba. Na místě už nic platit nebudete. Kam chcete zajít nám napíšte do poznámky. ( + digitální album).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 649Vaše jméno v bookletu CD

Vaše jméno, a pod ním naše poděkování, vytištěné přímo v boookletu nového "Srdečního" alba, které Vám podepsané pošleme. (+Digitální album).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 699Tričko + hrníček s Vaším jménem

V balíčku dostanete tričko i hrníček s Vaším jménem v designu našeho nového "srdečního" Cd (+ digitální album).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 899Kompletní "Srdeční" fanda

Tři v jednom!!! Znamená, že dostanete nové a podepsané CD + tričko + vstupenku na křest. Navíc vše osobně předáme před koncertem a jako bonus dáme společné selfíčko. Nezapomeňte napsat kam přijdete a velikost trikotu (+ Digitální album).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 999Písnička pro tebe (se vstupenkou a CD)

Osobně Vám poděkujeme za podporu a věnujeme jmenovitě písničku na našem koncertě. V ceně je samozřejmě vstup na koncert a podepsané nové CD. (+ digitální album).... Tip na krásný dárek.

Number of available rewards: 9/10

Reward unavailable

CZK 999"Srdeční" párty s Reflexy.

Jsme doma na Východní moravě. Je tu krásně, tak přijeďte za námi. Čeká Vás společné odpoledne až do rána s kapelou. Program postupně doladíme. Mohutné občerstvení (grilovačka, pivo, víno,limo zdarma. Večer samozřejmě roztáhneme aparaturu a dáme koncert. Stanování a parkování povoleno, kdo chce může si objednat i nocleh na horskachata-arnika.cz. Akce se koná v sobotu 20. 6.

Number of available rewards: 94/100

Reward unavailable

CZK 2,999Role v klipu

Asi nejste herci, ale to ani my ne - takže to nevadí. Nějakou roličku v klipu určitě zvládnete a budete mít památku na celý život. Navíc si užijete natáčecí den a uvidíte jak se to dělá. Samozřejmě k tomu CD + tričko a digitální album.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 4,999Kmotr "Srdečního" alba

Můžete se stát Kmotrem našeho alba na vybraném koncertě. Společně s námi na podiu otevřete šampíčko, polejete CD a připojíte gratulaci. Video záznam se doporučuje!!! K tomu získáte 3 volňásky na danou akci se vstupem do backstage, samozřejmě tričko + CD a digitální album. Níže vyberte koncert o který máte zájem a napište ho do poznámky.

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 4,999S Reflexy Na pódiu

Společně s námi zahrajte na svůj oblíbený hudební nástroj během regulérního koncertu. Podmínka je, že to musíte trošku umět a naučit se naši písničku. Jaká to bude, termín a místo doladíme dle možností. K tomu také 3 volňásky na danou akci se vstupem do backstage, tričko + CD a digitální album.

Number of available rewards: 3/4

Reward unavailable

CZK 7,999Písnička jen pro Tebe.

Zhudebníme Vaše verše, nebo složíme a nahrajeme písničku na Vámi zvolené téma. Vyberte si pomalou, rychlou, smutnou či veselou a můžete také v několika bodech upřesnit o kom, nebo o čem, má skladba být. Co takhle ji někomu věnovat? (+digitální album).

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 14,999Malý koncertík u Vás doma.

Naše písničky nemusí jen burácet skrze velkou aparaturu. Takže přijedeme k Vám domů s akustickou kytarou, vezmeme klávesy do ruky, zapojíme mikrofon, partybox, zahrajeme a zazpíváme nejlepší kousky z našeho repertoáru. Můžete se k nám přidat. Samozřejmě pokecáme, dáme kafíčko a kdo nebude řídit, třeba i vínečko. prostě si to s námi užijete. Dostanete dva kousky CD s věnováním, tričko a samozřejmostí je i digitální album.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 29,999Reflexy na Vaší party.

Kompletní koncert i s aparaturou v délce cca 60 minut Vám zahrajeme na Vaší oslavě, či narozkách. Jediná podmínka je abychom se tam vešli s nástroji a nevybíralo se vstupné. Taky nějakou tu elektřinu potřebujem, ale to už spolu doladíme. V balíčku bude i 3x Cd s věnováním, 2 trička a spousta dobré nálady. Písničky s věnováním samozřejmostí.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 39,999Král sponzorů

Jestli nás máte rádi a máte třeba úspěšnou firmu, získáte tímto darem místo na cca 10 000 plakátech pro rok 2020, titulky v našem příštím klipu, sponzorské logo na CD nosiči a webových stránkách, doživotní vstup zdarma pro 2 osoby na všechny koncerty skupiny Reflexy, 20 ks CD, 10 ks triček a především naši nehynoucí vděčnost za Váš příspěvek.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable