Dvorka002.PNG

Racing 300 Hry & Apps

Racing 300 je arkádní závodní hra českých a evropských závodů se silným důrazem na realismus.

procenta.png

ReachedCZK 25,154(252%)

252%
CZK 10,000requested
66contributors
ContributeRewards

Dva roky žiju tvorbou hry Racing 300, na začátku jen málo lidí věřilo, že hra bude vůbec v nějaké podobě kdy dodělána. O dva roky později připravuji již 6. verzi hry, která za tu dobu nasbírala již přes 16 000 stažení! Předělání se nevyhne v nové verzi vůbec nic, bude rozšířena o nové okruhy z celé Evropy, nové herní módy a herní příběh. Do hry chci ale přidat ještě jednu velkou novinku a to MULTIPLAYER! Na rozdíl od ostatního bude stát MULTIPLAYER docela dost peněz a proto jsem na Startovači!

Racing 300 je závodní hra, jejímž cílem je věrně zachytit český a evropský Road Racing!

Hra Racing 300 je je jíž dávno volně ke stažení, její vývoj však nadále pokračuje! Pro tuto verzi máme opravdu mnoho připraveno! Nová grafika! Nová herní fyzika! Spousta efektů zlepšujících požitek ze hry! Nové okruhy! Nový mód "sezóna"! Velké zrychlení pro všechny platformy! A příběh, kde můžete prožít sezónu Road Racingu v kůži mladého začínajícího jezdce! 

Průběžné informace o projektu jsou zatím na: Facebooku Racing 300 Určitě nám nezpomeňte dát like! I ten pomáhá! :)

Proč jsme na startovači?

V první řadě kvůli multiplayeru! Od začátku jsem se snažil dělat celou hru na koleni "zadarmo" a zadarmo dát všem a hledat sponzory! Bohužel, hra není z daleka tak výdělečná, jak si může kdokoliv myslet, a kdybych šel dělat někam do skladu, či k pásu, byl by můj plat několikanásobně vyšší. Navíc k psaní scriptů a shadrů na grafickou kartu jsou potřeba vysokoškolské znalosti, z těch několika pro běžného smrtelníka sprostých slov mohu jmenovat například pokročilou lineární albegru, diskétní matematiku, matematickou analýzu nebo GPU počítačovou grafiku, bez nichž se v tomto stádiu vývoje už zkrátka neobejdu. Můj příjem není jen malý, ale v podstatě zanedbatelný v porovnání s platem mých "kolegů" s porovnatelnými znalostmi. Přidáním multiplayeru bych už musel do hry vyloženě cpát své peníze, což vzhledem k mé studentské chudobě nemohu... A proto jsem na startovačí.

Co tedy dostanete, když projekt uspěje?

Prvním cílem je vybrat peníze alespoň na provoz multiplayeru na pár měsíců, zbylá část peněz potom půjde do dalšího vývoje hry. A jelikož jsem věčně nespokojený se stávající kvalitou, věřím, že hra svého vrcholu nedosáhla v žádném ohledu, ať už se jedná o grafiku, fyziku nebo zvuk. Během vývoje jsem zpravidla nikdy nevylepšoval jednu věc, nýbrž hru jako celek. Více peněz umožní větší vylepšení a práci na projektu po delší dobu. Opravdu každá koruna moc pomůže!

Poslední verze hry

Starší verze hry je volně ke stažení zde. Jedná se o starší verzi, kde je spousta věcí špatně, nová verze je už nyní mnohem lepší! ;)

Jaké jsou našel další cíle?

Cíl 1 10 000,-: Multiplayer na 3 měsíce

Záleží na to tom, kolik bude mít hra hráčů... Pokud by si hru stáhlo 50 000 hráčů (což je pouze 1,9x více než je aktuální počet stažení verzí, které jsou oproti připravované verzi jen slabým čajíčem)

Cíl 2: 20 000,-: Nová grafika a zajištění multiplayeru na delší dobu

Za 20 000 by to "bylo v suchu" a bylo by jisté, že multiplayer je zaplacený na dlouhou dobu dopředu (pokud nebude hru hrát celá republika 24/7)  při této částce by šlo vydělit nějakou menší částku a investovat ji do profesionálních textur, které by mohly vzhled hry posunout ještě o další krok dál! :)

Cíl 3: 30 000,- Optimalizace hry a sophiina volba

Za 30 000 by bylo možné nakoupit další speciální software, který by umožnil ještě více zrychlit celou hru a platit jednoho z mých brigádníků v moji improvizované firmě. Bohužel bych si ale musel vybrat jednoho z nich... :/ 

Pokud jste dočetli celý text až sem tak Vám moc děkujeme a rozhodně budeme rádi za jakýkoliv příspěvek a i kdyby jste se nás rozhodli nepodpořit, tak alespoň navštivte náš FB a zvažte like na něm! ;) I ten alespoň morálně pomůže! ;) Facebook Racing 300

POZNÁMKA K ODMĚNÁM: ODMENY BUDOU DORUČENY V DOBĚ VYDÁNÍ HRY, COŽ BUDE DO KONCE ROKU 2018. NĚKTERÉ ODMĚNY PLÁNUJEME SAMOZŘEJMĚ ZASLAT DŘÍVE, ALE NIC NESLIBUJEME. Odměny omezené časem začínají platit v momentě přidání do stažitelné verze hry.

ReachedCZK 25,154(252%)

252%
CZK 10,000requested
66contributors
Contribute

project authorPetr Šimůnek

Rewards

CZK 99Jméno v hlavním menu

Každý, kdo přispěje alespoň 99 korun, si zaslouží, aby jeho jméno bylo zmíněno v hlavním menu! :)

Expected delivery of the reward: October 2018

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 9950 samolepek

Za 99 korun vám pošleme 50 samolepek, abyste si mohli polepit, cokoliv vás napadne! :)

Number of available rewards: 190/200

Reward unavailable

CZK 199Jméno na billboardech u trati

Kolem každé ze sedmi tratí ve hře dáme okolo 10 billboardů a na každém z nich bude to samé! Velkým písmem napsané "MOC DĚKUJEME!!!" a jména fanoušků, kteří koupili tuto cenu! Upřesnění: Bilboardů bude max 10 a na každém bude max 10 jmen. Toto se bude opakovat na každém okruhu.

Expected delivery of the reward: October 2018

Number of available rewards: 75/100

Reward unavailable

CZK 199Firemní pivo

Touto cenou je, že s vámi během hořických závodů dáme pivo! Během piva můžeme diskutovat o hře/o motorkách nebo jen tak kecat! ^-^ (V případě naší fyzické neschopnosti záruka vrácení peněz, možnost zkusit domluvit náhradní termín (děkujeme za pochopení))

Expected delivery of the reward: August 2018

Number of available rewards: 8/10

Reward unavailable

CZK 2495 podepsaných pohlednic každým členem týmu

Bude se jednat o 5 různých pohlednic s rozměrem okolo 100x150mm na kterých budou screeny ze hry, vzpomínková témata a možná i my v reprezentativních i trapných situacích. Pohlednice budou podepsány členy týmu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 399Hrníček Racing 300

Hezký hrníček! ^-^

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 499Den otevřených dveří!

Tato odměna je asi jasná... její majitel bude mít možnost přijít k nám do naší improvizované "kanceláře" a Petr Šimůnek vás provede. Zasvětíme vás do toho, jak je celá hra udělaná, také můžeme řešit některé věci z Racingu, které by podle něho bylo třeba vylepšit. Programem se přizpůsobíme my! :) Délka prohlídky bude okolo 90 minut

Expected delivery of the reward: October 2018

Number of available rewards: 29/30

Reward unavailable

CZK 499Tričko Racing 300

Ten, kdo přispěje na vývoj takovéhle peníze si zaslouží něco, co mu vydrží pěknou řádku let a bude ho při tom zdobit, a to hezké tričko Racing 300! (K dostání jsou všechny velikosti, pánské, dámské, dětské i na miminko!)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 699Vlastn skin motorky

Odměnou bude, že jezdec si může navrhnout vlastní design motorky a jezdce, my se jí pak pokusíme co nejlépe přenést do hry a skin motorky si pak půjde vybrat a závodit s ním.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 799Tester poslední verze hry!

50 šťastlivců zveme do testování naší hry, kdy si budou moct v předstihu vyzkoušet naši hru a navíc vznášet připomínky, které se budeme snažit do hry zakomponovat! :) POZNÁMKY: Zakoupením odměny souhlasíte s tím, že testovací verzi hry nebudete nijak šířit, modifikovat, či získávat z ní jakákoliv data!

Expected delivery of the reward: July 2018

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 999Osobní bilboard kolem každé trati!

Za tuhle štědrou částku si její majitel zaslouží billboard kolem každé ze 7 tratí! Na billboardu může být cokoliv, ale nesmí nikoho urážet, nesmí porušovat žádný zákon a nesmí se jednat o nic politického ani komerčního! Komerční věci můžete řešit na simunekpetr98@gmail.com, jistě se domluvíme nebo v odměnách níže! ;)

Expected delivery of the reward: October 2018

Number of available rewards: 7/10

Reward unavailable

CZK 999A3 podepsaný vysací kalendář

Co dodat...? Snad jen, že kalendář bude obsahovat aktuální scereeny ze hry, evoluce hry a důležité momenty ze života hry :)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,199Den školení

Během jednoho celého dne naučím až 5 zájemců základním schopnostem programování! Povídat si budeme teoreticky i zkoušet si programování samotné! Povídat si můžeme nejen o úplných základech, ale i o znalostech potřebným k živení se programováním. Možné pojmout jako populární vypravování... ORGANIZAČNÍ POZNÁMKY: Datum bude záležet na domluvě. Budu se snažit vyjít maximálně vstříc, ale již předem vím, že nemůžu každý den. Nejpravděpodobnější je, že by se mi hodil nejvíce některý z víkendů.

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 1,999Vlastní design motorky

Každý, kdo přidá na naše úsilí takovouhle sumu, si zaslouží vlastní design motorky na míru! Proti motorce si budou moct zazávodit i odtatní během herního závodu.

Expected delivery of the reward: October 2018

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 2,999Title sponzor

Touto cenou je, že jeden ze závodů se bude jmenovat například závod "Hořice NÁZEV FIRMY 2018" Délka smlouvy je na 1 rok. Podíl z výdělku je 0%.

Number of available rewards: 7/7

Reward unavailable

CZK 5,999Fanoušek full pack

Ten, kdo zaplatí takovouhle pro nás nesmírnou sumu peněz, si zaslouží nesmírnou odměnu, a to jednoduše úplně všechno, co jsme zde nabídli (jedinou výjimkou je "Komerční reklama") a k tomu navíc zdarma balík 200 samolepek!

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 6,999Komerční reklama

Za 6999 Kč budete mít logo na úvodní obrazovce, v titulkách hry, reklamy kolem tratí (výchozí počet je 25 celkem), reklamy na motorce, logo na webu a na konci závodu. Možná je i další spolupráce. Detaily kolem reklam budeme řešit individuálně, možná je i domluva mimo tento rámec. Případně můžete psát na simunekpetr98@gmail.com Délka smlouvy je na 1 rok. Podíl z výdělku je 0%.@

Expected delivery of the reward: October 2018

Number of available rewards: 2/3

Reward unavailable