Dračí prsten_Startovač_main_small.png

První český fantasy seriál: Dračí prsten Film & Video

Natáčení 3 nových dílů prvního českého originálního fantasy seriálu. Ponořte se do úchvatného a dobrodružného světa fantasy.

1/18/2020

Odměny

Informace k zasílání odměn.

Závěrečná epizoda první série je dostupná online a poslední, co zbývá, je odeslání odměn všem Startérům.

Odměny začneme postupně rozesílat během následujícího týdne, ale kvůli velkému počtu zásilek nebudeme schopni behěm týdne poslat všechny. Proto vás žádáme o trpělivost, pokud vaši zásilku odešleme až následující týden.

Děkujeme za podporu,
ECG tým

12/19/2019

2 dny do kino premiéry

Slavnostní kino premiéra celé série proběhne 21.12.2019

Zbývají již pouhé 2 dny do začátku promítání celé 1. série v pražském kině Světozor.Připomínáme, že pokud máte zájem na premiéru dorazit a máte v rámci odměny ze Startovače vstupenku zdarma, potvrďte prosím vaši účast e-mailem na: epiccamguy@gmail.com

Budete zařazeni na seznam hostů a u příchodu do kina dostanete vaši vstupenku.

Pokud vstupenku zdarma v rámci odměny nemáte, můžete si ji zakoupit přímo na pokladně kina Světozor před promítáním. Nebo si ji také můžete zakoupit online ZDE: https://bit.ly/361BXaz

Cena vstupenky: 70,-

21.12. se na vás všechny budeme těšit,
ECG tým

12/2/2019

Kino premiéra 21.12.2019

Rádi bychom vás pozvali na kino premiéru celé první série.

Dne 21.12.2019 v 15:00 proběhne premiéra celé první serie. Promítat se bude v pražském kině Světozor u Václavského náměstí.

 

Během promítání se pustí všechny 4. epizody, které jsou touto dobou online, a na to naváže premiéra 5. poslední epizody této série. Dosavadní epizody můžete zhlédnout na YouTube na mobilu, počítači nebo televizi, ale zážitek z velkého plátna je k neporovnání. Věříme, že si to vaši pozornost zaslouží.

 

Premiéru si užijete spolu s herci, členy štábu, backery ze Startovače, speciálními hosty a dalšími fantasy nadšenci. Po skončení premiéry budete mít možnost si s herci popovídat, nebo se s nimi vyfotit. Také si budete moci zakoupit na místě například různé plakáty. Jelikož je to pro celý náš tým slavnostní chvíle, zvolili jsme formální dress code. Není to ale podmínkou, takže můžete přijít v čemkoliv, co je vám pohodlné. Nicméně by vám formální oblečení jistě slušelo :)

 

Část z vás již má vstupenku na premiéru v rámci startérské odměny. Ti, kteří ji v odměnách nemají si mohou lístek dokoupit.

Cena vstupenky: 70,-

Prodej vstupenek zde:
https://bit.ly/361BXaz


Dále je možnost zakoupit si seriálové tričko jako památku.

Objednávat můžete zde do 9.12.: https://bit.ly/2P4HxBR

Cena trička 350,-

 

Návštěvu premiéry můžete například spojit s návštěvou pražských vánočních trhů. Doufáme, že se v kině budeme moci potkat s co nejvíce z vás, protože jste to právě VY, kteří umožnili, aby Dračí prsten vznikl. Pokud vám to ale přeci jen nevyjde, ještě jednou bychom vám chtěli poděkovat za vaší přízeň a popřát vám krásné a veselé Vánoce plné pohody.

ECG tým

Epizoda 4 "Vítr severu" ONLINE
12/1/2019

Epizoda 4 "Vítr severu" ONLINE

Nová epizoda, ve které dojde k velké bitvě, je ke zhlédnutí na YouTube a Facebooku.

 

Pokud se Vám video nezobrazuje v e-mailu, klikněte ZDE

Poslední klapka
11/5/2019

Poslední klapka

28.10.2019 padla poslední klapka 1. série.

 

Přesně 7 měsíců a 5 dní trvalo natáčení 4 nových epizod, které vznikly díky vám - startérům. Během natáčení se objevila spousta překážek a výzev, které jsme zvládli i za cenu zpoždění projektu. Určitě ale můžeme říct, že všechen tento čas navíc pomohl udělat první sérii mnohem větší, propracovanější a doufáme, že i zajímavější pro diváky.

 

Z původně zamýšlených 3 epizod o 41 stránkách scénáře nakonec vyjdou 4 epizody o 69 stránkách, přičemž žádná z epizod nebude stopáží kratší než 20 minut. Došlo i k navýšení počtu unikátních postav, které se v průběhu série objevují, uvidíte více šermířských i kouzelnických soubojů a také se můžete těšit na velkolepou bitvu.


Právě bitva pro nás byla velkou výzvou, ale společně se spoustou šermířů a nadšenců jsme ji zvládli a věříme, že to bude jeden z nejlepších okamžiků této série. Bitva se natáčela ve středověkém skanzenu Řepora v Praze, kde se běžně točí hollywoodské filmy a seriály. Ačkoliv se nám na Startovači podařilo vybrat poměrně vysokou částku, která se po odevzdání provize Startovači a po odečtení nákladů na odměny dosti ztenčila, na pomoc s pronájmem skanzenu přispěchalo nakladatelství FANTOM Print a také Plzeňský kraj, kteří nás podpořili každý částkou 30 000 Kč. Na bitvu se můžete těšit už v příští epizodě!

 

V současné chvíli řešíme slíbenou kino premiéru, na kterou má spousta z vás lístky v rámci odměn. Rozhodli jsme se premiéru uspořádat v Praze, jelikož je to nejdostupnější místo pro lidi z celé republiky. Pravěpodobný termín premiéry bude datum 14.12.2019, ale ještě to nemůžeme na 100% říct. Proto sledujte e-maily, jelikož budeme brzy posílat pozvánky s konkrétním termínem, místem a časem. Připomínáme, že na kino premiéře se budou promítat všechny 4 epizody, které budou již tou dobou online, a na to naváže premiérová 5. a to finální epizoda, která uzavře první sérii. Budete tedy moci zhlédnout celou sérii jako jeden film a to na velkém plátně společně s herci, štábem a speciálními hosty. Pro ty, co nemají lístek v rámci své odměny, budeme podle kapacity nabízet možnost si lístek zakoupit. Více informací pošleme později.

 

Závěrem bychom chtěli poděkovat vám všem za podporu od samého začátku, protože bez vás bychom takovýto projekt nikdy nemohli realizovat. Doufáme, že už se těšíte na 4. epizodu, která vyjde již brzy!

Epizoda 3 "Jed minulosti" ONLINE
10/23/2019

Epizoda 3 "Jed minulosti" ONLINE

Nová epizoda, která rozklíčuje děj první epizody je ke zhlédnutí na YouTube a Facebooku.

 

 

 

3. epizodu můžete spustit kliknutím na červené tlačítko play nebo zkopírováním následujícího odkazu do vašeho internetového prohlížeče: https://youtu.be/BEXQtwsO2RU

 

8/31/2019

Pokus číslo 2

Dostali jste email, že vychází 2. epizoda, ale video nikde?

Zjistili jsme, že z nějakého důvodu se přidaná videa v novinkách v emailu nezobrazují. Nevíme proč tomu tak je, ale zkusíme to ještě jiným způsobem.

2. epizodu můžete spustit kliknutím na červené tlačítko play nebo zkopírováním následujícího odkazu do vašeho internetového prohlížeče: https://youtu.be/YTwlikAt2RE

 

Za komplikace se omlouváme a poučíme do příště.

 

2. epizoda právě online!
8/29/2019

2. epizoda právě online!

První ze 4 nových epizod je tady a my už se nemůžeme dočkat, až ji uvidíte :)

Po mnoha měsících tvrdé práce jsme rádi, že vám konečně můžeme představit 2. epizodu, která vás zavede hlouběji do fantasy světa Arnea.

Další epizodu můžete očekávat příští měsíc.

Není třeba dlouhých komentářů, jdeme na to!

 

 

Dračí prsten | E02 "Nepřítel na hranici" | Trailer
7/11/2019

Dračí prsten | E02 "Nepřítel na hranici" | Trailer

Trailer ke druhé epizodě je venku a to znamená jediné - 2. epizoda již brzy online!

 

Ukázka prozrazuje něco málo z děje nového dílu, ale také odkrývá, kdo se chopil postavy krále Jiřího. Jak jsme slíbili na Startovači, obsadili jsme do seriálu několik známých českých herců. Pana Nového jistě každý ihned pozná, ale kdo se bude pozorně dívat, může zahlédnout i známou českou herečku.

 

Natáčení stále probíhá a nyní nás čekají velké a náročné scény. Za zmínku stojí bitva, kterou budeme natáčet 28.7. ve Skanzenu Řepora. Bude se jednat o nejdražší, nejnáročnější a největší scénu, ale vše pečlivě připravujeme, abychom to zvládli.

 

Nyní se pro vás nabízí možnost zúčastnit se bitvy jakožto bojující komparz. Jelikož se jedná už tak o velmi nákladnou scénu, nejsme schopni kostýmovat a zbrojit, a proto je tato možnost pouze pro lidi s vlastním kostýmem (vojáci, barbaři, vesničané). Pokud máte zájem zabojovat si v bitvě stačí vyplnit REGISTRACI. Pokud budete chtít více informací, napište nám na e-mail: epiccamguy@gmail.com

65435079_904122399927029_351921249342980096_o.jpg

 

Čeká nás teď velmi náročný měsíc a půl, kdy budeme natáčet prakticky každý víkend, ale zároveň se těšíme, až konečně vyjde druhý díl někdy na přelomu červenec/srpen.

5/24/2019

Vzhůru do druhé poloviny

Všechno nadále běží a pomalu se dostáváme do druhé poloviny natáčení!

DSC09089.jpg

Díly 2 a 3 už jsou skoro dotočené a během dalších 3 měsíců dotočíme i díly 4 a 5. Dobrá zpráva je, že 2. díl hravě překoná 15 minutovou hranici stopáže bez závěrečných titulků a stejně tak by tomu mělo být i u všech dalších dílů. 15 minutová stopáž nám dává dostatečný prostor pro rozvíjení postav i příběhu a zároveň je to pro nás reálné z hlediska časové náročnosti.

Jak jistě víte, překročením hranice vybrané částky 100 000 Kč jsme se zavázali k natočení extra 5. dílu, který uzavře první pilotní sérii. Scénář už je hotový, herci obsazení a první scénu posledního dílu budeme natáčet již během června. S extra dílem se objeví i nové postavy a my už se nemůžeme dočkat, až je budeme moci všechny odtajnit.

DSC05741.jpg

Postprodukce už je v plném proudu tak, abychom mohli vydat první z nových dílů někdy koncem července. Další díly by měly následovat vždy po jednom měsíci, tak jak bylo v plánu. Brzy se opět ozveme s nějakou novinkou a dozvíte se například na jakém festivalu nás budete moci potkat.

Pro víc novinek nebo fotek z natáčení můžete sledovat naší Facebookovou stránku Dračí prsten.

P1010340.JPG

3/29/2019

100 000 Kč vybráno!

Právě v tuto chvíli jsme překročili hranici vybraných 100 000 Kč a to znamená jediné... Nebudeme natáčet jen 3 další díly, ale rovnou 4 díly, které uzavřou první sérii Dračího prstenu! A protože se toho nebojíme, přikládáme poslední 2 finální cíle na Startovači!

3/16/2019

200% a další cíl splněn

Děkujeme všem novým startérům, kteří nás podpořili v naší kampani! Je to pro nás velký závazek, ale na druhou stranu se opravdu těšíme, že budeme mít možnost povýšit všechny 3 díly na další úroveň. Všechno se nyní připravuje na první klapku, která by měla padnout již brzy!

3/13/2019

Překročeno 150%

21 dní do konce kampaně a my se blížíme k hranici 50 000 Kč! Moc děkujeme novým startérům, kteří nás podpořili a kteří v nás vložili důvěru, že můžeme opravdu natočit něco unikátního pro naše končiny. Velice si vážíme vaší podpory!

3/11/2019

100% splněno!

Moc vám všem děkujeme za obrovskou důvěru, kterou jste vložili do nás a do Dračího prstenu. Kampaň na Startovači ale nekončí! Stále máme před sebou mety, které povýší výslednou kvalitu seriálu na další úroveň. Stále můžete přispívat a dostat zajímavé odměny. Ještě jednou obrovské díky všem startérům!

Přesáhli jsme 75%
3/11/2019

Přesáhli jsme 75%

V tuto chvíli máme vybráno přes 75% minimální cílové částky! Opravdu si vážíme vaší podpory! Věděli jste, že cílová částka jde přesáhnout? K čemu nám pomůže vybrat větší částku než cílovou se můžete podívat na grafice pod textem.

Přesáhli jsme 50%
3/9/2019

Přesáhli jsme 50%

Máme obrovskou radost, že se nám během několika dní podařila vybrat polovina cílové částky. Všem startérům moc děkujeme za podporu a za vloženou důvěru! :)

ReachedCZK 154,810(516%)

516%
CZK 30,000requested
226contributors
Contribute

Rewards

CZK 100Pocestný

- Poděkování v závěrečných titulcích (BACKER úroveň)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Lapka

- Poděkování v závěrečných titulcích (BACKER úroveň) - Plakát v elektronické podobě

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Vesničan

- Poděkování v závěrečných titulcích (BACKER úroveň) - Digitální kopie DVD se všemi 4 díly a extra materiálem - Plakát v elektronické podobě - Scénáře 1-4 díl v .pdf

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350Kupec

- Poděkování v závěrečných titulcích (BACKER úroveň) - Digitální kopie DVD se všemi 4 díly a extra materiálem - Plakát v tištěné podobě A3 - Scénáře 1-4 díl v .pdf - Placka s motivem Dračí prsten

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Sluha

- Poděkování v závěrečných titulcích (BACKER úroveň) - Digitální kopie DVD se všemi 4 díly a extra materiálem - Plakát v tištěné podobě A3 - Scénáře 1-4 díl v .pdf - Mapa světa Dračího prstenu v elektronické podobě

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 540Mnich

- Poděkování v závěrečných titulcích a na Facebooku (SUPPORTER úroveň) - Plakát v tištěné podobě A3 - Scénáře 1-4 díl v .pdf - Mapa světa Dračího prstenu v tištěné podobě A3 - Collector's edition DVD se všemi 4 díly a extra materiálem - Kouzelnický prsten ze seriálu - Artbook k seriálu - Lístek na premiéru posledního dílu

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 600Vůdce banditů

- Poděkování v závěrečných titulcích a na Facebooku (SUPPORTER úroveň) - Plakát v tištěné podobě A2 - Scénáře 1-4 díl v .pdf - Mapa světa Dračího prstenu v tištěné podobě A3 - Collector's edition DVD se všemi 4 díly a extra materiálem - Kouzelnický prsten ze seriálu - Artbook k seriálu - Lístek na premiéru posledního dílu - Historie prstenu, historie světa Dračího prstenu a detailní popisy postav v .pdf

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 750Šlechtic

- Poděkování v závěrečných titulcích a na Facebooku (SUPPORTER úroveň) - 2 různé plakáty v tištěné podobě A2 s podpisem režiséra a hlavních postav - Scénáře 1-4 díl v tištěné podobě s podpisem režiséra - Mapa světa Dračího prstenu v tištěné podobě A3 - Collector's edition DVD se všemi 4 díly a extra materiálem - Kouzelnický prsten ze seriálu - Artbook k seriálu - 2x lístek na premiéru posledního dílu - Historie prstenu, historie světa Dračího prstenu a detailní popisy postav v .pdf

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Rytíř

- Poděkování v závěrečných titulcích a na Facebooku (FAN úroveň) - 2 různé plakáty v tištěné podobě A2 s podpisem režiséra a hlavních postav - Scénáře 1-4 díl v tištěné podobě s podpisem režiséra a hlavních postav - Mapa světa Dračího prstenu v tištěné podobě A2 - Collector's edition DVD se všemi 4 díly a extra materiálem - Artbook k seriálu - 2x lístek na premiéru posledního dílu - Historie prstenu, historie světa Dračího prstenu a detailní popisy postav v .pdf - Možnost potkat se a strávit s námi 1 celý natáčecí den

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,650Princ

- Poděkování v závěrečných titulcích a na Facebooku (FAN úroveň) - 3 různé plakáty v tištěné podobě A2 s podpisem režiséra a hlavních postav + věnování - Scénáře 1-4 díl v tištěné podobě s podpisem režiséra a hlavních postav - Mapa světa Dračího prstenu v tištěné podobě A2 - Collector's edition DVD se všemi 4 díly a extra materiálem - Artbook k seriálu - 2x lístek na premiéru posledního dílu - Historie prstenu, historie světa Dračího prstenu a detailní popisy postav v .pdf - Tričko s motivem Dračí prsten - Možnost zahrát si ve filmu malou epizodní roli

Number of available rewards: 0/3

Reward unavailable

CZK 2,000Královna

- Poděkování v závěrečných titulcích a na Facebooku (FAN úroveň) - 3 různé plakáty v tištěné podobě A2 s podpisem režiséra a hlavních postav + věnování - Scénáře 1-4 díl v tištěné podobě s podpisem režiséra a hlavních postav - Mapa světa Dračího prstenu v tištěné podobě A2 - Collector's edition DVD se všemi 4 díly a extra materiálem - Artbook k seriálu - 2x lístek na premiéru posledního dílu - Historie prstenu, historie světa Dračího prstenu a detailní popisy postav v .pdf - Tričko s motivem Dračí prsten - Figurka zhotovená na 3D tiskárně použitá přímo ve filmu

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,990Král - Master Collector

- Poděkování v závěrečných titulcích a na Facebooku (FAN úroveň) - 3 různé plakáty v tištěné podobě A2 s podpisem režiséra a hlavních postav + věnování - Scénáře 1-4 díl v tištěné podobě s podpisem režiséra a hlavních postav - Mapa světa Dračího prstenu v tištěné podobě A2 - Collector's edition DVD se všemi 4 díly a extra materiálem - Artbook k seriálu - 2x lístek na premiéru posledního dílu - Tričko s motivem Dračí prsten - Pravá králičí kožešina z filmu - Soundtrack album k seriálu - Historie prstenu, historie světa Dračího prstenu a detailní popisy postav v tištěném bookletu

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 4,990Vůdce barbarského kmene

- Poděkování v závěrečných titulcích a na Facebooku (PRODUCER úroveň) - 4 různé plakáty v tištěné podobě A2 s podpisem režiséra a hlavních postav + věnování - Scénáře 1-4 díl v tištěné podobě s podpisem režiséra a hlavních postav - Mapa světa Dračího prstenu v tištěné podobě A2 - Collector's edition DVD se všemi 4 díly a extra materiálem - 2x VIP lístek na premiéru posledního dílu - Tričko s motivem Dračí prsten - Uvedení loga a jména po titulcích jednoho dílu na celou obrazovku - Trénink: základy šermu s Rytíři Koruny České - Nafocení fotografií v kostýmu s nalíčením a herci na natáčení

Number of available rewards: 3/5

Reward unavailable

CZK 10,000Mág (Producent jednoho dílu)

- Poděkování v závěrečných titulcích a na Facebooku (PRODUCER úroveň) - 4 různé plakáty v tištěné podobě A2 s podpisem režiséra a hlavních postav + věnování - Scénáře 1-4 díl v tištěné podobě s podpisem režiséra a hlavních postav - Collector's edition DVD se všemi 4 díly a extra materiálem - 2x VIP lístek na premiéru posledního dílu - Uvedení loga a jména před jedním dílem a po titulcích - producent dílu - Večeře s režisérem a herci - Originální ručně vyrobená mapa A2 použitá při natáčení - VIP možnost dorazit na jakékoliv na natáčení

Number of available rewards: 2/3

Reward unavailable

CZK 25,000Dračí válečník (Producent seriálu)

- Poděkování v závěrečných titulcích a na Facebooku (PRODUCER úroveň) - 4 různé plakáty v tištěné podobě A2 s podpisem režiséra a hlavních postav + věnování - Scénáře 1-4 díl v tištěné podobě s podpisem režiséra a hlavních postav - Collector's edition DVD se všemi 4 díly a extra materiálem - VIP možnost dorazit na jakékoliv na natáčení - 2x VIP lístek na premiéru posledního dílu + ubytování v hotelu na 1 noc + večeře s režisérem a herci - Uvedení jména a loga na začátku všech dílů a po titulcích - producent seriálu - Originální meč ze seriálu

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable