Dračí prsten_Startovač_main_small.png

První český fantasy seriál: Dračí prsten Film & Video

Natáčení 3 nových dílů prvního českého originálního fantasy seriálu. Ponořte se do úchvatného a dobrodružného světa fantasy.

První český fantasy seriál: Dračí prsten

ReachedCZK 154,810(516%)

516%
CZK 30,000requested
226contributors
ContributeRewards

První český originální fantasy seriál plný soubojů, zvratů, skvělých postav a dechberoucích lokací. První díl jsme již natočili a vše se nyní připravuje pro natáčení dalších 3 dílů, které budou více než dvojnásobně delší a mnohonásobně větší oproti prvnímu.

 

Po smrti krále Roberta, jenž vládl království Zlaté Růže, se Dračí prsten dostává do rukou jeho bratra. Nový král má před sebou těžká rozhodování. Musí vrátit prsten mocnému mágu Mortosovi a naplnit tak již dříve uzavřenou dohodu o jeho propůjčení. Pokud mu ho vrátí, riskuje vypuknutí války s ostatními královstvími a tak ztrátu celého království Zlaté Růže. Pokud odmítne, Mortos si pro Dračí prsten přijde dříve nebo později a království možná čeká ještě horší osud. Králův synovec Ulrich na něj neustále naléhá, aby využili moc prstenu a postavili se těm, kteří ohrožují jejich království. Prsten ale chtějí i jiní. S šesti novými postavami budeme sledovat osud Dračího prstenu, jenž ovlivní celý kontinent Arnea. Příběh slibuje velké napětí, středověkou fantasy atmosféru, krásné kostýmy, úchvatné lokace, nečekané zvraty, promyšlené postavy, šermířské souboje, kouzelnický souboj i velkou bitvu.

 

Nové 3 díly rozvinou postavy z prvního dílu a také osvětlí události, které se udály před jeho dějem. Zavedeme vás do kouzelného světa - Arnea. Celý kontinent má svou vlastní historii od počátku osidlování a jeho jednotlivé národy mají vlastní kulturu, jazyk a identitu. Jedná se o promyšlený svět, který má nespočet příběhů k vyprávění.

 

V tuto chvíli již probíhá preprodukce tak, aby na přelomu března a dubna padla první klapka. Předpokládáme, že konec natáčení posledního dílu bude koncem června 2019.

- 3 nové díly společně s prvním (již natočeným) dílem uzavírají první pilotní sérii.
- 15 minut je přibližná stopáž každého z plánovaných dílů, což dává celkovou 52 minutovou stopáž první série.
- 41 stran scénáře plných akce, zvratů a působivých dialogů, které vás zavedou do úžasného světa fantasy.
- 6 nových unikátních postav dodají celému příběhu hloubku a o konflikty rozhodně nebude nouze. Přeci jen po Dračím prstenu touží skoro každý.
- 3 šermířské souboje s detailně promyšlenou choreografií nabídnou napínavé momenty, které dají vyniknout našim skvělým šermířům se zkušenostmi z mnoha hollywoodských filmů a seriálů.
- Velká bitva bude vyvrcholením celé série a nabídne dlouhou a napínavou bitevní vřavu. Počítáme s desítkami šermířů, kteří nám přislíbili pomoc napříč ČR.
- Epický kouzelnický souboj s úžasnými barevnými vizuálními efekty, které nesrovnatelně předčí efekty z prvního dílu. Víme, že nekvalitní vizuální efekty někdy působí až k smíchu, proto na nich budou pracovat lidé, co s nimi opravdu umí a mají několikaleté zkušenosti.
- Úžasné lokace dokreslí středověkou fantasy atmosféru. Natáčení bude probíhat ve středověkých skanzenech, lesích, hradech a zříceninách napříč ČR. Jsme moc rádi, že máme možnost natáčet právě v ČR, protože tady je hrad nebo zřícenina na každém rohu a středověk k naší zemi prostě neodmyslitelně patří.

 

 

Abychom zachytili co možná nejlepší a nejvěrnější středověkou atmosféru, natáčení bude probíhat ve středověkých skanzenech, lesích, hradech a zříceninách napříč Čechami. Mezi nejzajímavější místa patří:

Hrad Točník

Skanzen Chanovice

Hrad Radyně

 

První díl jsme již natočili koncem roku 2018. Nyní je čas ponořit se hlouběji do tohoto světa fantasy, poodkrýt pozadí a původ už známých postav, a s novými postavami vytvořit dobrodružný a napínavý příbeh. Se zkušenostmi z prvního dílu a našich dalších projektů věříme, že natočíme kvalitní krátkometrážní seriál, jenž se maximálně přiblíží profesionální kvalitě.

 

 

 

 

 

Popis jednotlivých odměn:

- Poděkování v závěrečných titulcích (BACKER úroveň): Vaše jméno bude uvedeno v závěrečných titulcích v bloku s ostatními backery stejné úrovně.
- Poděkování v závěrečných titulcích a na Facebooku (SUPPORTER úroveň): Vaše jméno bude uvedeno v závěrečných titulcích a na Facebooku v bloku s ostatními backery stejné úrovně.
- Poděkování v závěrečných titulcích a na Facebooku (FAN úroveň): Vaše jméno bude uvedeno v závěrečných titulcích a na Facebooku na samostatném řádku s ostatními backery stejné úrovně.
- Poděkování v závěrečných titulcích a na Facebooku (PRODUCER úroveň): Vaše jméno bude uvedeno v závěrečných titulcích a na Facebooku na samostatném řádku s ostatními backery stejné úrovně.
- Placka s motivem Dračí prsten: Placka s originální grafikou seriálu.
- Plakát v elektronické podobě: Velký plakát v .pdf.
- Scénáře 1-4 díl v .pdf: Elektronické kopie všech 4 scénářů k první sérii (48 stran A4).
- Digitální kopie DVD se všemi 4 díly a extra materiálem: Všechny 4 díly v nejvyšší digitální kvalitě, nepovedené záběry, fotky z natáčení a další extra materiál.
- Plakát v tištěné podobě A3 nebo A2: Plakát na lesklém křídovém papíře.
- Mapa světa Dračího prstenu v elektronické podobě: Elektronická kopie mapy světa Arnea v .pdf.
- Mapa světa Dračího prstenu v tištěné podobě A3 nebo A2: Mapa Arney na lesklém křídovém papíře.
- Collector's edition DVD se všemi 4 díly a extra materiálem: DVD s potiskem a obalem ve speciální Collector's edition grafice Dračí prsten s poděkováním. Na DVD najdete všechny 4 díy, nepovedené záběry, fotografie z natáčení a další extra materiál.
- Kouzelnický prsten ze seriálu: Prsten s dračím pařátem, který na sobě nosí kouzelnice Thea.
- Artbook k seriálu: Artbook v elektronické podobě s artworky a náčtrky k seriálu.
- Lístek na premiéru posledního dílu: Vstupenka na soukromou premiéru posledního dílu. V rámci celého večera se pustí 1-3 díl a po nich bude následovat samotná premiéra 4. dílu.
- Historie prstenu, historie světa Dračího prstenu a detailní popisy postav v .pdf: Elektronická kopie bookletu s extra materiálem, který vás zavede až za hranice toho, co jste mohli vidět na obrazovce. Dozvíte se, jak se osidlovala Arnea, historii Dračího prstenu a také detailní informace o postavách jako: rodina, dětství, místo narození, klíčové charakterové vlastnosti a v podstatě celý jejich život.
- Plakáty v tištěné podobě A2 s podpisem režiséra a hlavních postav: Plakát na lesklém křídovém papíře. Každý z plakátů je podepsaný režisérem a hlavními postavami ze seriálu.
- Scénáře 1-4 díl v tištěné podobě s podpisem režiséra: Tištěné kopie všech 4 scénářů k první sérii (48 stran A4). Každý ze scénářů je podepsaný režisérem.
- Scénáře 1-4 díl v tištěné podobě s podpisem režiséra a hlavních postav: Tištěné kopie všech 4 scénářů k první sérii (48 stran A4). Každý ze scénářů je podepsaný režisérem a hlavními postavami.
- Možnost potkat se a strávit s námi 1 celý natáčecí den: Vstupenka do zákulisí natáčení. Po domluvě dorazíte na některé z natáčení, kde budete moci nahlédnout "za kameru", potkat se se štábem a herci, nebo si s nimi pořídit fotografie.
- Tričko s motivem Dračí prsten: Třicko v libovolné velikosti s originální grafikou seriálu.
- Možnost zahrát si ve filmu malou epizodní roli: Vyzkoušejte si menší mluvenou roli a staňte se na den hercem. Pošleme vám scénář a poté se sejdeme na place, kde vas oblékneme do dobového kostýmu a odbyjete si možná svou první filmovou premiéru.
- Figurka zhotovená na 3D tiskárně použitá přímo ve filmu: Figurka zhotovená na 3D tiskárně přímo pro seriál. Figurky se budou v seriálu používat jako rekvizity k válečné mapě.
- Plakáty v tištěné podobě A2 s podpisem režiséra a hlavních postav + věnování: Plakát na lesklém křídovém papíře. Každý z plakátů je podepsaný režisérem a hlavními postavami ze seriálu. Na jednom z plakátů bude i vlastnoručně psané věnování od režiséra.
- Pravá králičí kožešina z filmu: Hezká nová králičí kožešina použitá v seriálu jako rekvizita nebo doplněk ke kostýmu.
- Soundtrack album k seriálu: Všechny skladby, které se objevily ve všech 4 dílech v elektronické podobě.
- Historie prstenu, historie světa Dračího prstenu a detailní popisy postav v tištěném bookletu: Tištěná kopie bookletu s extra materiálem, který vás zavede až za hranice toho, co jste mohli vidět na obrazovce. Dozvíte se, jak se osidlovala Arnea, historii Dračího prstenu a také detailní informace o postavách jako: rodina, dětství, místo narození, klíčové charakterové vlastnosti a v podstatě celý jejich život.
- 2x VIP lístek na premiéru posledního dílu: Vstupenka pro vás a váš doprovod na soukromou premiéru posledního dílu. V rámci celého večera se pustí 1-3 díl a po nich bude následovat samotná premiéra 4. dílu. VIP vstupenky mají zajištěná nejlepší místa a občerstvení.
- Uvedení loga a jména po titulcích jednoho dílu na celou obrazovku: Po titulcích jednoho ze tří dílů promítneme vaše logo a jméno na celou obrazovku.
- Trénink: základy šermu s Rytíři Koruny České: Vyzkoušejte si základní techniky a umění šermu. Pod vedením zkušenostmi ostřílených šermířů z RKČ se můžete přesvědčit o čem je středověký šerm. Tréninku se zúčastní i někteří z herců ze seriálu.
- Nafocení fotografií v kostýmu s nalíčením a herci na natáčení: Profesionální focení na některé z natáčecích lokacích od skvělého fotografa Jakuba Skořepy. Oblékneme vás do dobového kostýmu, zajistíme rekvizity, projdete pod rukou naší makeup artistky a dostanete možnost nafotit spoustu fotek jak se štábem tak s přítomnými herci na dobové lokaci.
- Uvedení loga a jména před jedním dílem a po titulcích - producent dílu: Na začátku a na konci jednoho z dílů uvedeme vaše logo a jméno jakožto producenta dílu.
- Večeře s režisérem a herci: Dobrá večeře na které se osobně a přátelsky poznáte s režisérem a herci.
- Originální ručně vyrobená mapa A2 použitá při natáčení: Ručně vyrobená a malovaná mapa světa Dračího prstenu na speciálním papíře, která byla použita jako rekvizita při natáčení.
- VIP možnost dorazit na jakékoliv na natáčení: Možnost dorazit opakovaně na jakékoliv natáčení. VIP vstupenka do zákulisí natáčení. Po domluvě dorazíte na některé z natáčení, kde budete moci nahlédnout "za kameru", potkat se se štábem a herci, nebo si s nimi pořídit fotografie.
- 2x VIP lístek na premiéru posledního dílu + ubytování v hotelu na 1 noc + večeře s režisérem a herci: Vstupenka pro vás a váš doprovod na soukromou premiéru posledního dílu. V rámci celého večera se pustí 1-3 díl a po nich bude následovat samotná premiéra 4. dílu. VIP vstupenky mají zajištěná nejlepší místa a občerstvení. Vy i váš doprovod budete ubytovaní v hezkém hotelu na 1 noc. Také vás i s doprovodem vezmeme na výbornou večeři, na které budou přítomni herci a režisér.
- Uvedení jména a loga na začátku všech dílů a po titulcích: Na začátku a na konci každého dílu uvedeme vaše logo a jméno jakožto producenta seriálu.
- Originální meč ze seriálu: Originální rekvizita použitá přímo v seriálu.

 

Jsme skupina poloprofesionálů a filmových nadšenců, kteří společně natáčí již 2 roky. Máme za sebou natáčení 9 krátkometrážních projektů, díky kterým jsme získali mnoho zkušeností a se dvěma z nich byli nominováni na nejlepší krátký film na filmových festivalech. Náš internetový spot pro plzeňské Slavnosti svobody má přes 60 000 zhlédnutí po celém světě. Mnozí z nás se pravidelně objevují u filmu jako herci, kaskadéři nebo komparzisté.

 

 

 

 

 

 

 

ReachedCZK 154,810(516%)

516%
CZK 30,000requested
226contributors
Contribute

Rewards

CZK 100Pocestný

- Poděkování v závěrečných titulcích (BACKER úroveň)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Lapka

- Poděkování v závěrečných titulcích (BACKER úroveň) - Plakát v elektronické podobě

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Vesničan

- Poděkování v závěrečných titulcích (BACKER úroveň) - Digitální kopie DVD se všemi 4 díly a extra materiálem - Plakát v elektronické podobě - Scénáře 1-4 díl v .pdf

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350Kupec

- Poděkování v závěrečných titulcích (BACKER úroveň) - Digitální kopie DVD se všemi 4 díly a extra materiálem - Plakát v tištěné podobě A3 - Scénáře 1-4 díl v .pdf - Placka s motivem Dračí prsten

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Sluha

- Poděkování v závěrečných titulcích (BACKER úroveň) - Digitální kopie DVD se všemi 4 díly a extra materiálem - Plakát v tištěné podobě A3 - Scénáře 1-4 díl v .pdf - Mapa světa Dračího prstenu v elektronické podobě

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 540Mnich

- Poděkování v závěrečných titulcích a na Facebooku (SUPPORTER úroveň) - Plakát v tištěné podobě A3 - Scénáře 1-4 díl v .pdf - Mapa světa Dračího prstenu v tištěné podobě A3 - Collector's edition DVD se všemi 4 díly a extra materiálem - Kouzelnický prsten ze seriálu - Artbook k seriálu - Lístek na premiéru posledního dílu

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 600Vůdce banditů

- Poděkování v závěrečných titulcích a na Facebooku (SUPPORTER úroveň) - Plakát v tištěné podobě A2 - Scénáře 1-4 díl v .pdf - Mapa světa Dračího prstenu v tištěné podobě A3 - Collector's edition DVD se všemi 4 díly a extra materiálem - Kouzelnický prsten ze seriálu - Artbook k seriálu - Lístek na premiéru posledního dílu - Historie prstenu, historie světa Dračího prstenu a detailní popisy postav v .pdf

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 750Šlechtic

- Poděkování v závěrečných titulcích a na Facebooku (SUPPORTER úroveň) - 2 různé plakáty v tištěné podobě A2 s podpisem režiséra a hlavních postav - Scénáře 1-4 díl v tištěné podobě s podpisem režiséra - Mapa světa Dračího prstenu v tištěné podobě A3 - Collector's edition DVD se všemi 4 díly a extra materiálem - Kouzelnický prsten ze seriálu - Artbook k seriálu - 2x lístek na premiéru posledního dílu - Historie prstenu, historie světa Dračího prstenu a detailní popisy postav v .pdf

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Rytíř

- Poděkování v závěrečných titulcích a na Facebooku (FAN úroveň) - 2 různé plakáty v tištěné podobě A2 s podpisem režiséra a hlavních postav - Scénáře 1-4 díl v tištěné podobě s podpisem režiséra a hlavních postav - Mapa světa Dračího prstenu v tištěné podobě A2 - Collector's edition DVD se všemi 4 díly a extra materiálem - Artbook k seriálu - 2x lístek na premiéru posledního dílu - Historie prstenu, historie světa Dračího prstenu a detailní popisy postav v .pdf - Možnost potkat se a strávit s námi 1 celý natáčecí den

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,650Princ

- Poděkování v závěrečných titulcích a na Facebooku (FAN úroveň) - 3 různé plakáty v tištěné podobě A2 s podpisem režiséra a hlavních postav + věnování - Scénáře 1-4 díl v tištěné podobě s podpisem režiséra a hlavních postav - Mapa světa Dračího prstenu v tištěné podobě A2 - Collector's edition DVD se všemi 4 díly a extra materiálem - Artbook k seriálu - 2x lístek na premiéru posledního dílu - Historie prstenu, historie světa Dračího prstenu a detailní popisy postav v .pdf - Tričko s motivem Dračí prsten - Možnost zahrát si ve filmu malou epizodní roli

Number of available rewards: 0/3

Reward unavailable

CZK 2,000Královna

- Poděkování v závěrečných titulcích a na Facebooku (FAN úroveň) - 3 různé plakáty v tištěné podobě A2 s podpisem režiséra a hlavních postav + věnování - Scénáře 1-4 díl v tištěné podobě s podpisem režiséra a hlavních postav - Mapa světa Dračího prstenu v tištěné podobě A2 - Collector's edition DVD se všemi 4 díly a extra materiálem - Artbook k seriálu - 2x lístek na premiéru posledního dílu - Historie prstenu, historie světa Dračího prstenu a detailní popisy postav v .pdf - Tričko s motivem Dračí prsten - Figurka zhotovená na 3D tiskárně použitá přímo ve filmu

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,990Král - Master Collector

- Poděkování v závěrečných titulcích a na Facebooku (FAN úroveň) - 3 různé plakáty v tištěné podobě A2 s podpisem režiséra a hlavních postav + věnování - Scénáře 1-4 díl v tištěné podobě s podpisem režiséra a hlavních postav - Mapa světa Dračího prstenu v tištěné podobě A2 - Collector's edition DVD se všemi 4 díly a extra materiálem - Artbook k seriálu - 2x lístek na premiéru posledního dílu - Tričko s motivem Dračí prsten - Pravá králičí kožešina z filmu - Soundtrack album k seriálu - Historie prstenu, historie světa Dračího prstenu a detailní popisy postav v tištěném bookletu

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 4,990Vůdce barbarského kmene

- Poděkování v závěrečných titulcích a na Facebooku (PRODUCER úroveň) - 4 různé plakáty v tištěné podobě A2 s podpisem režiséra a hlavních postav + věnování - Scénáře 1-4 díl v tištěné podobě s podpisem režiséra a hlavních postav - Mapa světa Dračího prstenu v tištěné podobě A2 - Collector's edition DVD se všemi 4 díly a extra materiálem - 2x VIP lístek na premiéru posledního dílu - Tričko s motivem Dračí prsten - Uvedení loga a jména po titulcích jednoho dílu na celou obrazovku - Trénink: základy šermu s Rytíři Koruny České - Nafocení fotografií v kostýmu s nalíčením a herci na natáčení

Number of available rewards: 3/5

Reward unavailable

CZK 10,000Mág (Producent jednoho dílu)

- Poděkování v závěrečných titulcích a na Facebooku (PRODUCER úroveň) - 4 různé plakáty v tištěné podobě A2 s podpisem režiséra a hlavních postav + věnování - Scénáře 1-4 díl v tištěné podobě s podpisem režiséra a hlavních postav - Collector's edition DVD se všemi 4 díly a extra materiálem - 2x VIP lístek na premiéru posledního dílu - Uvedení loga a jména před jedním dílem a po titulcích - producent dílu - Večeře s režisérem a herci - Originální ručně vyrobená mapa A2 použitá při natáčení - VIP možnost dorazit na jakékoliv na natáčení

Number of available rewards: 2/3

Reward unavailable

CZK 25,000Dračí válečník (Producent seriálu)

- Poděkování v závěrečných titulcích a na Facebooku (PRODUCER úroveň) - 4 různé plakáty v tištěné podobě A2 s podpisem režiséra a hlavních postav + věnování - Scénáře 1-4 díl v tištěné podobě s podpisem režiséra a hlavních postav - Collector's edition DVD se všemi 4 díly a extra materiálem - VIP možnost dorazit na jakékoliv na natáčení - 2x VIP lístek na premiéru posledního dílu + ubytování v hotelu na 1 noc + večeře s režisérem a herci - Uvedení jména a loga na začátku všech dílů a po titulcích - producent seriálu - Originální meč ze seriálu

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable