20171120_142723[1][1].jpg

Praktický průvodce kojením - KNIHA OD MAMILY Knihy

DĚKUJEME, že pomáháte vydat knihu PRAKTICKÝ NÁVOD NA KOJENÍ od MAMILY. Kampaň běží do 30.12. Za každých dalších 10 000 Kč pošleme 10 knih do porodnic.

Milí příznivci kojení,
6/16/2018

Milí příznivci kojení,

je nám velkým potěšením vám oznámit, že kniha Praktický návod na kojení dorazila do Česka!

 

Když vyšlo první slovenské vydání knížky Praktický návod na dojčenie, věnovali jsme slovenským nemocnicím více než 1500 ks knih, aby je mohly půjčovat ženám po porodu. Díky knížkám tak ženy získaly obrázkový návod, který jim pomáhal v začátcích kojení. Nyní podobně věnujeme knihy českým nemocnicím a v těchto dnech probíhá darování nových výtisků knihy Praktický návod na kojení v češtině. Knihy krom nemocnic putují tento týden i do vašich domácností. Neváhejte nás kontaktovat (info@kojim.cz) v případě, že vám odměna nedorazí do 22. 06. 2018.

Pokud máte o slovenskou nebo českou verzi knihy zájem, můžete si ji nyní objednat zde: https://www.mamila.sk/shop/knihy/23-prakticky-navod-na-kojeni-v-cestine.html

A na závěr pro vás máme malou soutěž. Tipněte si, kolik knih je naloženo v kufru Mléčného taxíku naší kolegyně Pavlíny a svůj tip napište do komentáře na Facebooku. Budeme losovat ze správných odpovědí 3 výherce, kteří dostanou výtisk Praktického návodu na kojení/dojčenie a dřevěnou ozdobu s logem.

Více informací o vydání knihy si můžete přečíst tady.

Toto je pravděpodobně poslední zpráva od nás, tak ještě naposled: moc děkujeme za příspěvky a veškerou podporu!

2/13/2018

Zasílání odměn

Ještě jednou moc děkujeme za vyjádřenou podporu a všechny příspěvky projektu vydání Praktického návodu na kojení. Rádi bychom Vám nyní sdělili několik informací ohledně rozesílání Vašich odměn.

Milí přispěvatelé,

  • Praktický návod na kojení bude v češtině k dispozici nejpozději do 1.07.2018 (pravděpodobně dříve). Nyní probíhají grafické úpravy a poté bude odevzdán k tisku. Pokud byste knihu potřebovali dříve, můžeme nabídnout zaslání slovenské verze ihned (napište na info@kojim.cz).

  • Odměny “Kalendář 2018”, “Placka” a “Dřevěná závěsná ozdoba” byly již rozeslány (vyjma těch kombinovaných s knihou).

  • Odměny s kojicími náhrdelníky budou rozeslány přibližně do konce února (vyjma těch kombinovaných s knihou).

  • Odměny pro ty z vás, kteří chtěli slovenskou verzi knihy budou rozeslány v nejbližších týdnech.

  • Odměny kombinující Praktický návod na kojení (českou verzi) s dalším předmětem budou rozeslány společně až bude připravena kniha. V případě, že je Vaše odměna složena ze dvou předmětů (kniha + předmět) a přáli byste si dostat předmět dříve než bude nachystána kniha, dejte nám vědět na info@kojim.cz .

  • Moc děkujeme všem, kteří nám poslali příspěvky bez nároku na odměnu. Kdykoliv do 1.07.2018 máte možnost se rozmyslet a pokud byste měli zájem o Praktický návod na kojení (bez ohledu na to, co jste vyplnili v projektu) napište nám na info@kojim.cz .

 

Děkujeme za podporu a pochopení!

 

Pokud Vás zajímá současný stav porodnic, podívejte se na tento nový článek na webu.

 

S pozdravem

tým MAMILA

 

Nestačí kniha ve slovenštině?
12/26/2017

Nestačí kniha ve slovenštině?

Kampaň ještě stále běží! Dnes se dozvíte, proč jsme se rozhodli připravit českou verzi úspěšného Praktického návodu na dojčenie. Přinášíme vám i další zajímavosti o názvu knihy.

Milí příznivci a podporovatelé kampaně,

doufáme, že jste si, stejně jako my, užili sváteční dny v pohodě a v kruhu nejbližších. Nyní jsme se vrhli znova naplno do práce a přinášíme Vám důležité informace, týkající se kampaně.

Nestačí knížka ve slovenštině?

Opakovaně dostáváme dotazy, zda je překlad knihy do češtiny opravdu nutný.

Když MAMILA začala působit i v České republice, s různým porozuměním slovenštiny se setkávala již na kurzech pro poradkyně, na našem společném fóru pro slovenské i české poradkyně, a postupně i při distribuci slovenského Praktického návodu na dojčenie. V ČR se začaly množit prosby o přípravu české verze knihy. Vzhledem k tomu, že MAMILA působí a podporuje kojení i na českém území, rozhodli jsme se, že knihu přeložíme a zpřístupníme ji tak co nejvíce lidem.

Změna názvu knihy: Praktický návod na kojení

Na začátku jsme jednali o několika variantách a do kampaně jsme vstoupili s názvem Praktický průvodce kojením. Na základě jednání s nakladatelem a několika poradách jsme těsně před Vánoci došli ke konečnému rozhodnutí. Kniha se bude jmenovat Praktický návod na kojení. Proč jsme se dohodli na tomto názvu si můžete přečíst níže::

Kniha byla myšlena jako "návod" na přežití prvních dnů v porodnici, jako záchrana od klasických postupů a návod, jak věci dělat jinak. Obsahuje jen velmi jednoduchý seznam základních témat v prvních dnech a stručný návod v bodech na jejich uchopení a použití v praxi. Je to taková rychlá reference, když žena potřebuje v průběhu pobytu v porodnici zjistit, co má vlastně prakticky s miminkem dělat.

Kniha s názvem "Průvodce kojením" už v češtině existuje. Chtěli jsme se vyhnout možné záměně s již existujícím titulem.

Záleží nám na zachování jednotnosti sazby, grafiky a názvu se slovenským originálem.

Potřebuje kojení návod?

Často se setkáváme s názorem, že kojení by mělo být jednoduché a přirozené. Možná sami zvažujete, proč si kojení vyžaduje "návod". Je to tak především proto, že dnešní společnost celkově nepodporuje ženy v kojení, a informace o kojení jsou nejednotné, matoucí a často způsobují více problémů než pomoci. Kromě toho se dnes ženy pokoušejí kojit po porodu, který byl provázen intervencemi a událostmi, které negativně ovlivní lehkost, s jakou by se kojení mohlo začít. Máme za 15 let zkušeností s desetitisíci žen, které říkají: "Považovala jsem kojení za samozřejmé, vůbec jsem nečekala, že by se mohly vyskytnout potíže." A přesto potíže s kojením 92 % žen zažije již v porodnici. "Návod" jim má ukázat cestu, kterou se mohou vydat již v okamžiku porodu, aby kojení fungovalo a měly z něj radost.

Děkujeme za vaši podporu!

Posíláme Vánoční pozdravy...
12/23/2017

Posíláme Vánoční pozdravy...

...a přinášíme Vám praktický návod na to, jak si užít Vánoce.

Máte ještě balit dárky, zdobit stromek, péct vánočku, trochu uklidit, nachystat na salát a obalit kapra? Klid! Ani pán Bůh nestvořil zemi za jeden den. A hlavně v neděli odpočíval. Tak hoďte nohy na stůl, letos jsou přece Vánoce v neděli!

My jsme už díky Vám dostali ten nejkrásnější dárek k Vánocům. Vy si na dárky od nás budete muset chvilku počkat, ale dobrý pocit by už měl být s Vámi.

Děkujeme za podporu!

Štědré Vánoce plné lásky Vám přejí

poradkyně o. z. MAMILA

 

Je to jisté, KNIHA BUDE!!!
12/19/2017

Je to jisté, KNIHA BUDE!!!

To, co jsme společně dokázali je neuvěřitelný úspěch. Zbývá ještě 10 dní a my už jsme dosáhli cílové částky! Kampaň dále běží - až do 30.12. Pomůžete nám dosáhnout 120 000 Kč?

Myšlenka kampaně na Startovači vznikla již před několika měsíci, ale realizaci jsme neustále odkládaly na "vhodnou dobu". Přeci jen, všechny v týmu jsme zaměstnané na plný úvazek na pozici "máma na mateřské dovolené" a času nazbyt opravdu nemáme. Jenže měsíce běžely a kampaň bylo potřeba rozjet do konce roku. Nakonec se projekt spustil v posledním možném termínu. Ještě v průběhu prvního týdne jsme upravovaly texty, průběžně vytvářely koncept celé kampaně a plánovaly příspěvky a soutěže, které budou sbírku provázet. Jsou mezi námi ženy, které mají zkušenost s reklamou...ty se v tichosti držely za hlavu a nahlas se smály, když jsme přicházely s nápady a rovnou je realizovaly. Kampaň byla interně nazvaná "Akce kulomet" a prokázala, že není potřeba mít předem stanovený koncept, pokud máte dostatek nadšení a energie. Výsledek ostatně můžete vidět. Pravděpodobně jsme to dělaly, z hlediska reklamy a propagace, úplně amatérsky, ale zato s nadšením a srdcem. A to se nám vyplatilo.

Děkujeme, že jste nám pomohly, že jste v tom s námi. Je úžasné, kolika lidem záleží na lepší budoucnosti našich dětí a maminek.

Jak už jsme slíbily v předchozí aktualizaci, dosažení cílové částky je pro nás motivací a závazkem zároveň. Rády bychom vybrali částku 120 000 Kč. To nám umožní vydání knihy ve vyšším nákladu. Díky tomu můžeme uvolnit knihy k propagaci pro porodnice. Za každých dalších vybraných 10 000 Kč darujeme 10 výtisků Praktického průvodce kojením českým porodnicím. Informace o kojení se tak dostanou na správná místa a budou ještě dostupnější! Děkujeme!

Do odměn byly pro velký úspěch zařazeny další kojící náhrdelníky a skvělé nosítko meitai Infant od Al&Izi. Sledujte nás na Facebooku, vybírejte své odměny za podporu a držte nám pěsti, ať dosáhneme dalšího vytyčeného cíle. Děkujeme, že do toho jdete s námi!

Kampaň běží až do 30. 12. 2017 9:00 hodin. Věříme, že nového cíle stihneme dosáhnout. Pomůžete nám?

 

Slibované překvapení
12/18/2017

Slibované překvapení

Na začátku kampaně jsme slíbili překvapení. Jsme nesmírně rádi za veškerou vaši podporu, a proto přidáváme speciální odměny a nové cíle - věříme, že miminkům můžeme pomoct ještě více a současný cíl 100 000 Kč výrazně překročíme.

Milí přispěvatelé, děkujeme!

Díky vám jsme se dostali na 90 % cílové částky, rozdali přes 100 odměn a přidáváme další! 

Pro velký úspěch a časté dotazy přidáváme i samostatně 2 typy kojicích náhrdelníků: menší náhrdelník s korálky a větší s korálky a dřevěným kousátkem. Navíc, přidáváme jednu speciální odměnu: nosítko na nošení dětí - béžový meitai Infant slovenské výroby od Al&Izi s atesty k použití od 3 měsíců/6 kg s nosností do 15 kg. Více tady.

Věříme, že nám pomůžete dosáhnout cílové částky 100 000 Kč ještě před Vánocemi. Vysbíráním 100 000 totiž nekončíme! Kampaň dále běží do konce prosince, proto nadále posílejte příspěvky a motivujte své přátele. Čím více se nám podaří vybrat, tím více knih můžeme vytisknout a poslat do světa! A abychom se za dary nad 100 000 Kč odvděčili, pošleme za každých dalších vybraných 10 000 Kč nemocnicím v ČR 10 knih.

Děkujeme za slova podpory, která nám od vás přicházejí. Moc nás to těší a povzbuzuje pokračovat!

"Projekt rozhodně podpořím. Díky ženám jako vy kojím dvojčata již 18 měsíců." Ivona

Vaše poradkyně

O. Z. MAMILA

 

Nové odměny

Kojicí náhrdelník s kousátkem

received_10208013882624544.jpeg

 

FB_IMG_1513606022285.jpg

Kojicí náhrdelník s korálky

4339-25353592-10207985190507259-5098027093754218907-n-jpg-660x390.jpg

 

Rozdali jsme již přes 100 knih
12/13/2017

Rozdali jsme již přes 100 knih

V kampani se rozdalo již přes 100 knih a vysbíralo se přes 60 000 Kč. Moc děkujeme! Sdílejte dále - do cíle zbývá ještě 40 000 a do konce dva týdny.

Milí příznivci projektu, děkujeme!

Díky vaší štědrosti jsme se přiblížili k 60% cílové částky a to celých 17 dnů před koncem kampaně. Zároveň jsme opět "vyprodali" tu nejzajímavější odměnu: výtisk knížky. Jako poděkování jsme se rozhodli vložit dvě nové odměny. Tou první je kombinace dvou, již známých předmětů - kniha Praktický průvodce kojením a placka s logem Mamily. Tou druhou je novinka. Společně s knihou se můžete těšit z tzv. kojícího náhrdelníku. Jedná se o náhrdelník, který je vyroben z materiálu, atestovaného pro děti do 3 let. Používá se pro zabavení miminka při nošení nebo kojení (jak sám název napovídá). Hlavně starší děti se při kojení různě rozhlíží a natahují po všem v dosahu. Pokud budou mít po ruce kojící náhrdelník, kojení se může stát klidnějším (především pro maminky). Tento praktický a stylový doplněk nám do soutěže věnoval Ateliér Dareen.

Mohlo by vás také zajímat, že jsme odhodláni vydat knížku co nejdříve a proto už nyní pracujeme na finálních pracích: další kontrola českého překladu, rezervace termínu grafických prací, rezervace termínu pro tisk. Očekáváme, že knížka by mohla být k dispozici během 3-4 měsíců.

Velice si vážíme vaší podpory a přízně,

laktační poradkyně o. z. MAMILA

Máme 50 000 a nové video pro vás!
12/11/2017

Máme 50 000 a nové video pro vás!

Moc děkujeme všem přispěvatelům za prvních 50 000 Kč. Na vydání knížky to však nestačí! Projekt končí těsně po Vánocích, potřebujeme dosáhnout sumy 100 000 Kč. Moc si vážíme každého příspěvku.

Milí Startéři a příznivci,

děkujeme!

Kampaň zdárně pokračuje a v průběhu víkendu se nám podařilo překonat magickou hranici 50.000,- Kč. Děkujeme za vaši podporu - nejenom za příspěvky ale i za podporu těch z vás, kteří nás sledujete a sdílíte informace o projektu!

Na Facebooku jsme pro vás rozběhli stránku Vydání Praktického průvodce kojením, kterou denně plníme příspěvky o kojení. Těšit se můžete na zajímavosti o mateřském mléce, vtipné obrázky a soutěže.

Známá televizní moderátorka ze Slovenska, Hanka Zavřelová nám poslala video, kde vyjádřila, jak jí kniha pomohla v období po porodu s řešením potíží s kojením. Tímto Hance moc děkujeme a zdravíme ji i Matouška!

Děkujeme, že nám pomáháte!

 

Milí Startéři, děkujeme!
12/7/2017

Milí Startéři, děkujeme!

Po sedmi dnech kampaně máme na náš projekt vybráno 35 350,- Kč, což je úžasný úspěch. Věříme, že to dotáhneme do zdárného konce. Bez vás by to nešlo, díky!

Díky vaší štědrosti se nám během posledních dvou dnů podařilo vybrat bezmála patnáct tisíc! Po sedmi dnech kampaně máme na náš projekt vybráno 35 350,- Kč, což je úžasný úspěch. Věříme, že to dotáhneme do zdárného konce. Bez vás by to nešlo, díky!

V průběhu včerejšího a dnešního dne jste vyčerpali některé z odměn. Protože je o ně stále vysoký zájem, přidáváme odměny “Pomozte dalším dětem, aby mohly být kojeny” a “Trojitá odměna za štědrost”, které jsou ve stejné hodnotě a se stejným obsahem jako “Pomozte dalším miminkům ke kojení” a “Skutečný samaritán”. Pokud byla vámi vybraná odměna vyprodaná, nyní máte možnost si ji znovu zvolit.

Budeme rádi, když nás podpoříte i sdílením mezi své známé.

Zachovejte nám přízeň,

Vaše poradkyně v MAMILA, o. z.

ReachedCZK 121,729(122%)

122%
CZK 100,000requested
307contributors
Contribute

project authorMAMILA

Rewards

CZK 502 EUR Pro dobrý pocit

Přejete si přispět, ale nemáte na rozdávání? Věnujte nám jednu minci, protože i ta nám pomůže! Velice si vašeho daru vážíme a děkujeme!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1505 EUR Inspirujte!

I váš osobní příběh se může stát inspirací pro ostatní. Zašlete nám svou zkušenost s kojením a dejte tím podnět ke změně. Váš příběh (s vaším svolením) zveřejníme na facebookové stránce MAMILA pod heslem #mamilapomahaknihou. Posílejte na dojcenie@mamila.sk.

Expected delivery of the reward: December 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2007 EUR Ukažte světu, že podporujete MAMILU

Moc děkujeme za váš příspěvek. Jako odměnu od nás obdržíte odznáček - placku s grafikou kojící ženy s dítětem a logem MAMILY. Děkujeme!

Expected delivery of the reward: January 2018

Number of available rewards: 0/20

Reward unavailable

CZK 25010 EUR Vřelé díky - dostanete srdíčko!

Moc děkujeme za podporu! Můžete se těšit na dřevěné závěsné srdíčko s našim logem a nápisem MAMILA.

Expected delivery of the reward: January 2018

Number of available rewards: 17/30

Reward unavailable

CZK 25010 EUR Omalovánka pro radost vašich dětí

Protože v MAMILE myslíme nejen na nejmenší děti, můžete si jako odměnu za váš dar zvolit omalovánku. Obrázek s kojící tématikou ve formátu A4 je natištěn na tvrdém recyklovaném papíře a vhodný k zarámování.

Expected delivery of the reward: January 2018

Number of available rewards: 26/30

Reward unavailable

CZK 300Karty pro poradkyně

Za vaši podporu moc děkujeme. Pošleme vám A5 zalaminované karty s 4 fotografiemi, které můžete používat na poradenství - fotografie správného přísání, dokrmování pohárkem, laktační pomůckou na prsu a po prstu.

Expected delivery of the reward: January 2018

Number of available rewards: 15/30

Reward unavailable

CZK 300Kojicí náhrdelník s korálky

Speciální odměna k překonání hranice 90%. Za příspěvek vám pošleme kojicí náhrdelník ze dřeva a příze v zářivých barvách. Náhrdelník oceníte při kojení staršího dítěte, jako hračku nebo zajímavý doplněk. Za vaši podporu moc děkujeme.

Expected delivery of the reward: February 2018

Number of available rewards: 18/30

Reward unavailable

CZK 350Pomozte dalším miminkům ke kojení

Jako poděkování od nás dostanete později jeden výtisk knížky. Určitě to znáte - každou chvíli v okolí někdo čeká miminko. Ubezpečte se už nyní, že budete mít pro novou rodinu nachystaný dárek. Knížku můžete také věnovat do nejbližší knihovny, mateřského centra nebo porodnice.

Expected delivery of the reward: July 2018

Number of available rewards: 0/20

Reward unavailable

CZK 35014 EUR Pomozte dalším dětem, aby mohly být kojeny

Jako odměnu od nás obdržíte jeden výtisk knihy Praktický průvodce kojením. Knihu můžete využít jako dárek ženě, která čeká miminko nebo jej věnovat místní knihovně, porodnici nebo mateřskému centru. Děkujeme!

Expected delivery of the reward: July 2018

Number of available rewards: 0/30

Reward unavailable

CZK 350Kniha

Původně jsme nechtěli rozdávat předem velký počet knih zejména kvůli finančním nárokům na grafické práce. Protože je ale o knihu velký zájem a zároveň věříme, že cílovou částku překročíme a financí bude na vše dost, přidáváme mezi odměny neomezeny počet knih. Jako odměnu od nás obdržíte jeden výtisk knihy Praktický průvodce kojením. Knihu můžete využít i jako dárek ženě, která čeká miminko nebo jej věnovat místní knihovně, porodnici nebo mateřskému centru. Děkujeme!

Expected delivery of the reward: July 2018

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Kniha a odznak

Speciální odměna k překonání hranice 60%. Za váš příspěvek obdržíte jeden výtisk Praktického průvodce kojením a odznak s logem Mamila jako pozornost.

Expected delivery of the reward: July 2018

Number of available rewards: 8/15

Reward unavailable

CZK 450Kniha a srdce MAMILA

Kombinace dvou odměn - za svůj příspěvek získáte knihu Praktický průvodce kojením (pro slovenské přispěvatele je možné zvolit Praktický návod na dojčenie) a závěsné dřevěné srdce s gravírovaným logem MAMILA pro radost.

Expected delivery of the reward: July 2018

Number of available rewards: 9/20

Reward unavailable

CZK 450Kniha s věnováním

Můžete dostat knihu i s věnováním a podpisem autorky. Děkujeme za podporu projektu!

Expected delivery of the reward: December 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 50020 EUR Kalendář 2018

Pošleme vám nádherný závěsný kalendář na rok 2018 s kojící tématikou.

Expected delivery of the reward: January 2018

Number of available rewards: 0/7

Reward unavailable

CZK 500Kalendář 2018

Pošleme vám nádherný závěsný kalendář na rok 2018 s kojící tématikou.

Expected delivery of the reward: December 2017

Number of available rewards: 0/3

Reward unavailable

CZK 500Kniha a náhrdelník na kojení

Dvojitá radost - za svůj příspěvek od nás dostanete jeden výtisk Praktického průvodce kojením a k němu - taktéž praktický - kojící náhrdelník ze dřeva a příze v zářivých barvách. Náhrdelník oceníte při kojení staršího dítěte, jako hračku nebo zajímavý doplněk.

Expected delivery of the reward: July 2018

Number of available rewards: 0/15

Reward unavailable

CZK 500Kojicí náhrdelník s korálky a kousátkem

Speciální odměna k překonání hranice 90%. Za příspěvek vám pošleme kojicí náhrdelník ze dřeva a příze v zářivých barvách. Náhrdelník obsahuje dřevěné kousatko různých tvarů a oceníte jej při kojení staršího dítěte, jako hračku nebo zajímavý doplněk. Za vaši podporu moc děkujeme.

Expected delivery of the reward: February 2018

Number of available rewards: 35/40

Reward unavailable

CZK 500Kniha a náhrdelník na kojení

Dvojitá radost - za svůj příspěvek od nás dostanete jeden výtisk Praktického průvodce kojením a k němu - taktéž praktický - kojící náhrdelník ze dřeva a příze v zářivých barvách. Náhrdelník oceníte při kojení staršího dítěte, jako hračku nebo zajímavý doplněk.

Expected delivery of the reward: July 2018

Number of available rewards: 21/30

Reward unavailable

CZK 500Kalendář 2018

Pošleme vám nádherný závěsný kalendář na rok 2018 s kojící tématikou.

Expected delivery of the reward: December 2017

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 750Skutečný samaritán!

Dostanete tři výtisky knížky, které můžete umístit na strategická místa v okolí: knihovna, porodnice, mateřská centra... Děkujeme, že MAMILE pomáháte podporovat kojení!

Expected delivery of the reward: July 2018

Number of available rewards: 0/5

Reward unavailable

CZK 75030EUR Trojitá odměna za štědrost

Za váš opravdu štědrý příspěvek se můžete těšit hned třikrát. Pošleme vám tři výtisky knihy Praktický průvodce kojením. Ať knihy skončí ve vaší osobní knihovně nebo poslouží k osvětě v místním mateřském centru nebo porodnici, vždy budou zdrojem inspirace a dobrých rad o kojení. Za to Vám děkujeme!

Expected delivery of the reward: July 2018

Number of available rewards: 4/10

Reward unavailable

CZK 1,10044EUR Poradenský balíček MAMILA

Jako dárek získáte hned 4 výtisky knihy Praktický průvodce kojením (pro slovenské přispěvatele je možné zvolit Praktický návod na dojčenie) a k tomu odznak - placku s grafikou kojící ženy s dítětem. Tato odměna je navržena, nikoli však vyhrazena, poradkyním Mamily. Děkujeme!

Expected delivery of the reward: July 2018

Number of available rewards: 1/5

Reward unavailable

CZK 2,00080EUR Poradenský balíček “Nils”

Za tento štědrý dar na podporu knihy od nás dostanete 8 výtisků knihy Praktický průvodce kojením a celoroční přístup do sekce videonahrávek z konference s Nilsem Bergmanem, jedním z předních světových porodníků. Tato odměna je navržena, nikoli však vyhrazena, poradkyním Mamily. Děkujeme! Jako bonus dostanete i kartičky pro poradkyně.

Expected delivery of the reward: July 2018

Number of available rewards: 0/5

Reward unavailable

CZK 2,500100EUR Poradenský balíček “KOMBO”

Bohatá odměna pro štědrého dárce! Součástí balíčku Kombo je: 8 výtisků knihy Praktický průvodce kojením (pro slovenské přispěvatele je možné zvolit Praktický návod na dojčenie) CELOROČNÍ přístup do sekce videonahrávek z konference s Nilsem Bergmanem, jedním z předních světových porodníků. Dále získáte možnost VÝBĚRU jednoho libovolného tématu (1,5 hod přednáška) na pokročilém kurzu pro poradkyně. Takto si můžete zajistit, že budete na vámi zvoleném kurzu slyšet přesně to, co vás osobně nejvíce zajímá (téma je potřeba nahlásit min. měsíc předem). Vyhrazeno pro poradkyně.

Expected delivery of the reward: July 2018

Number of available rewards: 1/2

Reward unavailable

CZK 4,400Meitai Infant od Al&Izi

Speciální odměna k překonání hranice 90% - nosítko na nošení dětí - béžový meitai Infant slovenské výroby od Al&Izi s atesty k použití od 3 měsíců/6kg s nosností do 15kg. Více tady: http://handmadealandizi.sk/home/387-nosic-mei-tai-model-ultra-beige.html

Expected delivery of the reward: January 2018

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable