Revue3.jpg

Prožitková REVUE Knihy

Pomoz na svět Prožitkové REVUE, ve které všechen čas patří jenom Tobě. Každý den pár řádků a zjistíš, co v Tobě dříme.

Dokázaly jsme to. Díky VÁM!
11/13/2016

Dokázaly jsme to. Díky VÁM!

Dokázaly jsme to. Jsme opravdu šťastné, že se nám podařilo vybrat cílovou částku a vděčné za vaši podporu - finanční i morální. Už zítra se vrhneme na organizační záležitosti, aby Prožitková REVUE a další odměny doputovaly včas pod váš stromeček!

Slova díků nejsou prázdná. Věřte nám, že během kampaně, která běžela celých 45 dní, jsme prožívaly různé fáze. Od euforie a radosti, přes plánování, zařizování, trochu shonu až po dočasnou paniku zpátky k radosti. A ve všech fázích nás vždycky povzbudily vaše komentáře, příspěvky nebo slova chvály. Ujišťovaly nás totiž v tom, že náš projekt a naše počínání mají smysl a někdy prostě "jen" potěšily a dodaly nám energii k dalším krokům.

Během kampaně jsme se toho taky hodně naučily a ověřily si známé pravdy. V bodech by výčet, byť neúplný, mohl vypadat asi takhle:
Důvěřuj své intuici.
Buď sám sebou.
Važ si svých blízkých.
Požádej o pomoc, přinejhorším zazní "ne" (ale většinou ne).
Pomoc často přijde odtud, odkud ji nejméně čekáš.
Pracuj pilně.
Nevzdávej se.
Věř.
Prožívej.
A směj se :-D.

Takže milí Startéři, ještě jednou ze srdce děkujeme za pomoc a podporu, bez vás by to prostě nešlo.

Přejeme krásné svátky, ale ještě před nimi od nás obdržíte svou objednanou zaslouženou odměnu.

Pokud byste měli zájem, můžete navštívit náš eshop, který spustíme každým dnem, na adrese www.moozy.cz. K dostání tady bude Prožitková REVUE, originální zápisníky, tašky a časem i další múzou políbené zboží.

Mějte se krásně!

Vaše Tereza&Jana

 

 

NECHCEME JI NECHAT USNOUT!!!
11/8/2016

NECHCEME JI NECHAT USNOUT!!!

Blížíme se rychle k poslednímu dni - zbývá posledních pět dnů. Pokud nevybereme celou částku, projekt se neuskuteční a my Vám, bohužel, nebudeme moci poslat ani REVUE, ani další odměny pod stromeček.

Tři stateční Startéři byli na úplném začátku naší kampaně na Prožitkovou REVUE. Dnes už je vás sto pět! Moc si toho ceníme a děkujeme za tak obrovskou podporu. Vážíme si také průměrné vybrané částky, která je téměř 900 Kč. Prožitková REVUE má pořád naději, že půjde do tiskárny. Ale pořád to není jisté.   

Blížíme se rychle k poslednímu dni - zbývá posledních pět dnů. Pokud nevybereme celou částku, projekt se neuskuteční a my Vám, bohužel, nebudeme moci poslat ani REVUE, ani další odměny pod stromeček.  

Všichni potřebujeme někdy spát a dobrý spánek je pozitivní kvalita našeho života.V tuhle chvíli není ale pro Prožitkovou REVUE spánek ani potřebný, ani žádoucí. NECHCEME JI NECHAT USNOUT!!!  

Pomozte nám nenechat REVUE usnout a dejte vědět svým kamarádům a známým, že jste si ji nebo další odměny pořídili. Prosíme sdílejte informace o Prožitkové REVUE mezi své kamarády a známé, ať se nám podaří úspěšně dorazit do cíle.

https://www.startovac.cz/projekty/prozitkova-revue/

Děkujeme ze srdce za podporu

Tereza a Jana.

 

Nová odměna a vyprodané Revue pro nedočkavé
11/1/2016

Nová odměna a vyprodané Revue pro nedočkavé

Připravily jsme pro vás novou odměnu. Zápisník Praha, na jehož obálce je pečlivě namíchaná směs symbolů našeho krásného hlavního města.

Milí Startéři, máme radost. Máme radost, protože jste nám pomohli překonat hranici 50% a naděje na vybrání celkové částky tak stále žije. A my v úspěch pevně věříme.

Jako důkaz jsme si pro vás připravily novou odměnu. Zápisník Praha, na jehož obálce je pečlivě namíchaná směs symbolů našeho krásného hlavního města. Praha je plná historického bohatství a pokladů. Můžete je hledat a nacházet ve městě a/nebo v sobě. Doufáme, že se vám zápisník bude líbit a bude se Vám hodit třeba jako dárek pro přátele z různých koutů světa. Ale nemusí putovat jen do zahraničí, symboly na obálce zobrazují velkou část české historie i současnosti. A to se nám na něm líbí. A Jana by mohla vyprávět, kolik symbolů ještě měla v zásobě, ale už se tam prostě nevešly.

Máme také radost, protože padesát kusů Prožitkové Revue za zvýhodněnou cenu se právě vyprodalo. Všem moc děkujeme!

 

O našich odměnách – tentokrát o Prožitkové jízdě
10/18/2016

O našich odměnách – tentokrát o Prožitkové jízdě

Mottem Prožitkové jízdy jsou prožitky, o kterých je i Prožitková REVUE. Zkrátka můžete se těšit na příjemně prožitý den. Domluvíme se předem individuálně, které části jsou pro Vás zajímavé.

Ptáte se nás, co můžete vlastně očekávat od Prožitkové jízdy. Rádi byste ji darovali své kamarádce / kamarádkám nebo mamince. Z našeho očekávání a Vašich reakcí plyne, že účastnicemi budou pravděpodobně nejvíce ženy. Umíme si ale představit, že přijde třeba i manželský pár.

Mottem Prožitkové jízdy jsou prožitky, o kterých je i Prožitková REVUE. Zkrátka můžete se těšit na příjemně prožitý den. Domluvíme se předem individuálně, které části jsou pro Vás zajímavé. Jak  uvádíme v odměnách, dostanete svou vlastní Prožitkovou REVUE, společně do ní nahlédneme, budeme intuitivně malovat a může být i relaxační masáž. A je na Vás, jestli si vyberete z nabídky všechno nebo jen něco.

Vnímáme, že pro ženy je důležité sdílení a společná energie při něm vytvořená. Proto chceme v rámci společného dne nejen do Prožitkové REVUE nahlédnout, ale konkrétně si ukázat, jak s ní lze  pracovat. Můžeme se zaměřit na práci s životními oblastmi a vizemi, které v těchto oblastech máte. Budeme Vás vést a podporovat tak, aby to byla práce co nejradostnější.

Pro ženy je klíčová tvořivost. Proto jsme zařadily intuitivní akvarelovou malbu. Podíváme se nejprve, jak se akvarel chová – je stejně jako žena nevypočitatelný a nemůžeme ho většinou plně řídit. Vyzkoušíme větší a malé štětce. Navážeme intuitivní kresbou, pomocí ní nahlížíme do procesu inspirace a pomáháme každému objevit jeho vlastní vnitřní obrazy, které dále rozvineme pomocí akvarelu. Možná budete překvapeni, jaký akvarelový obraz si odnesete.

Žena potřebuje pečovat o své tělo. Součástí dne proto může být masáž šíje, kterou se krásně uvolníte pro práci s intuitivním akvarelem nebo na cestu domů.

Počítáme také s lehkým společným obědem a sklenkou vína.

Celý den může být barevnou mozaikou prožitků, kterou si složíte podle své nálady a chuti. My chceme hlavně, abyste se s námi cítili dobře.

Podle Vašeho bydliště se můžete rozhodnout mezi setkáním v Praze nebo ve Slaném u Jany v ateliéru.

Moc se těšíme na společné prožitky.

Tereza  Hrejsemnou a Jana Gregorová

 

Návod k přímé podpoře  - jak "knížku" získat a nastartovat
10/10/2016

Návod k přímé podpoře - jak "knížku" získat a nastartovat

Děkujeme všem dosavadním Startérům za podporu a vyzýváme ostatní, kterým se “knížka” líbí, k další podpoře. Sdílejte, odkazujte, mluvte o ní. Jen tak se nám podaří dosáhnout cílové částky a zadat REVUE do výroby včas, abyste ji měli pod stromečkem. Pro ty, kteří se se Startovačem setkávají poprvé a pro ty, kteří se nás ptají, kde REVUE koupit, jsme sepsali přehledné info: 1. klikněte na https://www.startovac.cz/projekty/prozitkova-revue/ 2. prohlédněte si projekt - je tady video, popis a fotky (vlevo na stránce) a také seznam odměn za vaši podporu (vpravo na stránce) 3. vyberte si částku a/nebo odměnu za vaši podporu, která se vám líbí (vpravo na stránce. Startovač není klasický e-shop, takže nenakupujete, ale posíláte částku, kterou chcete produkt podpořit a za ní dostanete uvedenou odměnu). Foto odměn najdete v popisu projektu, níže na stránce vlevo. 4. klikněte u odměny na políčko “podpořit projekt” a postupujte podle pokynů (platba atd.) 5. těšte se na svou odměnu pod stromečkem

ReachedCZK 149,655(105%)

105%
CZK 143,000requested
136contributors
Contribute

project authorTereza Hrejsemnou

Rewards

CZK 149Digitální Králík

Králík, který JE. Elektronický vzor s fantastickým Králíkem, který Tě zavede do snového světa. A navíc je digitální. Takže si ho můžeš dát, kam se Ti zachce. Třeba na tričko nebo na plochu nebo na plecháček nebo… do králíkárny!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 309Šťavnatá taška

Byla jednou jedna taška, ale nebyla to obyčejná taška. Byla to Fair Trade taška. Se šťavnatým designem bující zeleně. Vejde se do ní několik REVUE i se zápisníky. Včetně poštovného po ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 339Zápisník Ptáci

Zavři oči a nech svou ruku kreslit po papíře. Přesně takhle vznikl design Ptáci pro tenhle zápisník. Zkus to taky. Je plný prázdných stránek, na které se dá kreslit. I psát. Včetně poštovného po ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 359Zápisník Máky

Zahrada. Pole. Slunce, léto, barvy. Máky akrylem na plátně. Uvnitř úrodná půda pro Tvoje myšlenky. Vysyp, co máš v makovici, na něžné bílé stránky. Včetně poštovného po ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 359Zápisník Praha

Historie a současnost. Tradice a moderna. Krása a šeď. Všednost a výjimečnost. Rozmanitost. Praha je plná historického bohatství a pokladů. Můžeš je hledat a nacházet ve městě a/nebo v sobě. Zaplň bílé stránky, čím se Ti zlíbí. Je to Tvoje město. Včetně poštovného po ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 489Prožitková REVUE pro nedočkavé

První kousky Prožitkové REVUE pro padesát nedočkavých prožitkářů, zamilovaných do života a lačných si to všechno zapsat. Jsi to Ty? Včetně poštovného po ČR zdarma.

Number of available rewards: 0/50

Reward unavailable

CZK 539Prožitková REVUE

Čerstvý výtisk Prožitkové REVUE pro prožitkáře, kteří nemusí být vždycky nejrychlejší. Už se těšíš na ten svůj? Včetně poštovného po ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 709Prožitková REVUE + Šťavnatá taška

Jedno vydání Prožitkové REVUE a šťavnatá taška k tomu. Prožijou to s Tebou! Včetně poštovného po ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 979Prožitková REVUE duo (2ks)

Nerozlučná dvojčata. Pro Tebe a pro někoho důležitého, s kým toho hodně prožíváš. Zapište si to. Každý po svém. Včetně poštovného po ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 989Prožitková REVUE + Šťavnatá taška + zápisník Ptáci

Chceš to všechno! REVUE necháš na nočním stolku, do zápisníku čmárej přes den a s taškou zajdi na nákup. Bez šustění igelitu. Včetně poštovného po ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,019Prožitková REVUE + Šťavnatá taška + zápisník Máky

REVUE pro kamarádku, která se vdává, tašku na bylinky a Máky pro babičku. Život je krásný. Včetně poštovného po ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,259Prožitková REVUE trio (3ks)

Třikrát tři je devět, kdo bručí je medvěd. Nebo potřebuje REVUE, aby se z toho vypsal. Obdaruj své milované medvědy. Včetně poštovného po ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3,000Prožitková jízda pro 2 osoby vč. 2ks REVUE

Vezmi nejlepší kamarádku a prožij skvělý den s autorkami projektu. Detailně nahlédneme do REVUE a třinácti životních oblastí, dáme si lehký oběd a sklenku vína. Součástí programu bude podle vašeho individuálního vkusu intuitivní akvarelová malba nebo relaxační masáž. Může být i obojí! Místo konání Praha nebo Slaný.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 6,000Prožitková jízda do 6 osob + 6ks REVUE

Může to být dámská jízda anebo taky ne. Každopádně si to prožijete společně! S akvarelem zavzpomínáte na vodovky ve škole a možná na ně změníte názor, uvolníte se s vínkem a relaxační masáží. A oběd? Oběd bude! Jako dezert podáváme 6 výtisků Prožitkové REVUE. Dobrou chuť. Místo konání Praha nebo Slaný.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 15,000Mák I, olej na plátně, 100 x 70cm

Mák zachycený v pozdně odpoledním slunci. Jeho okvětními plátky proniká světlo a jas. Od autorky designu Prožitkové REVUE a všech odměn, Jany Gregorové. A jen tak pro pořádek, Mák I byl na návštěvě v Mánesu. Předání dle dohody.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 15,000Mák II, olej na plátně, 100 x 70cm

Pohled na tentýž mák, který je zachycen na obraze Mák I, ale z jiného úhlu. Jemné plátky rostliny při pohledu shora vytvářejí klikaté struktury beze stopy pravidel, která nás v běžném životě unavují. Osvěžení a lehkost pro duši. Pst! I on byl v Mánesu. Předání dle dohody.

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 15,000Mák III, olej na plátně, 100 x 70cm

Bělost tohoto máku kontrastuje se stínem v pozadí. Květ působí dojmem světelného zdroje a přináší naději. V Mánesu mu to moc slušelo. Předání dle dohody.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable