Revue3.jpg

Prožitková REVUE Knihy

Pomoz na svět Prožitkové REVUE, ve které všechen čas patří jenom Tobě. Každý den pár řádků a zjistíš, co v Tobě dříme.

Zápisníky Ptáci a Máky.jpg

ReachedCZK 149,655(105%)

105%
CZK 143,000requested
136contributors
ContributeRewards

 HURÁ! Milí Startéři, po skončení kampaně je Prožitková REVUE a zápisníky s originálním designem k dostání v eshopu www.moozy.cz. (eshop spustíme každým dnem) Všem ze srdce děkujeme za podporu a těšíme se na vás! Tereza&Jana

 

POZOR! Milí Startéři, pokud odteď (čtvrtek) chcete podpořit náš projekt, volte prosím způsob platby kartou nebo přes PayPal. Tyto platby se připisují hned, připsání částky z bankovního převodu ke kampani už není jisté, protože kampaň končí v neděli.Mohlo by se tak stát, že Váš příspěvek už k nám nedorazí, a to by byla škoda pro obě strany.
Kdo ví, že má rychlou banku, tak převodem maximálně dnes :-). Moc děkujeme.

Prožitková REVUE - Prožij a zapiš si to!

Prožitková REVUE je Tvůj osobní kreativní prostor ve formě knihy. Může to být Tvůj příjemný, každodenní průvodce, postupně vznikající pětiletá kronika, zápisky ze života nebo třeba krásný deník vývoje Tvého potomka, vztahu, koníčků nebo čehokoli dalšího, co naplňuje Tvůj život. Každý den pár řádků, po dobu pěti let, Ti vytvoří přehled toho, jak se Tvůj život proměňuje, co pro Tebe bylo a je důležité, kam ses posunul/a, o čem přemýšlíš a hlavně čím žiješ a jak se Ti v různých oblastech Tvého života daří. Navíc si svůj vývoj můžeš v připravených třinácti životních oblastech přehledně a dvakrát ročně vyhodnotit. Oblasti zahrnují například rodinu, zdraví, práci, partnerství, čas sám pro sebe a další. Pro ty, kteří na sobě chtějí pracovat, více přemýšlet nebo chtějí zkusit psát, ale bojí se, že by neměli o čem, jsme pro inspiraci na každý den připravili jednu otázku.

Revue5.jpg

Potřebujeme Tvoji podporu

Do vývoje REVUE jsme vložili spoustu radosti, úsilí a času. Také do něj napadaly naše úspory a peněžité narozeninové dárky. Než REVUE vznikla, dali jsme vyrobit pár originálních zápisníků s naším vlastním autorským designem. Ale REVUE je postavená na OBSAHU. A proto její výrobu už nemůžeme svěřit knihaři, který je schopen vyrobit zápisník od jednoho kusu. Musíme s ní do tiskárny! Když se nám podaří vybrat cílovou částku, pokryjeme náklady na její vývoj a výrobu první várky, kterou všem podporovatelům pošleme včas pod stromeček. Pokud by se cílová částka vyšplhala ještě výš, použijeme ji na vývoj a podporu vzniku dalších autorských výrobků s českým designem.  Proto jsme za každý příspěvek velmi vděčné. Obrovsky nás to motivuje v další práci. Všem, kteří nás podporují ze srdce děkujeme. Vážíme si toho!

O prožívání

Vycházíme z toho, že každý člověk je jedinečný. Přesto na to zapomínáme, přehlížíme sami sebe, své potřeby, své pocity. Ztrácíme skutečné prožitky. Máš alespoň krátký pravidelný rituál, něco, co děláš jen pro sebe a sama/sám? Kdy sis naposledy odpověděl/a na jednoduché otázky: Co mě dnes potěšilo?, Komu jsem pomohl/a?, Čemu jsem se zasmál/a? Tuto knihu jsme vytvořili  právě proto, abys tyto drobné důležitosti měl/a s kým každodenně sdílet. S člověkem, který je pro Tebe nejdůležitější na světě - sám se sebou.

zadní strana.jpg

Co Prožitková REVUE obsahuje a co mi přinese

Hlavní obsah je sestaven jako pětiletý diář, ve kterém je na každý den připraveno několik řádků, které můžeš popsat svými autentickými prožitky a pokud se Ti bude chtít, můžeš odpovědět na předtištěnou otázku. Některé otázky Tě můžou rozesmát, zlepšit Ti den nebo Ti připomenout veselé vzpomínky. Další Tě budou inspirovat, motivovat nebo dokonce provokovat. Na  každé stránce je pět sekcí, každou si postupně, rok po roce nadepiš aktuálním letopočtem (např. 2016, 2017 atd.) a zapiš své prožitky a/nebo odpověď na otázku. U každé otázky je navíc ikonka, která symbolizuje jednu ze třinácti životních oblastí, do  kterých jsme otázky rozdělili. Na konci knihy jsou pak připraveny stránky pro pololetní vyhodnocení těchto oblastí formou známkování od jedné (nejnižší spokojenost) do deseti (absolutní spokojenost). Vybrané oblasti si tady také můžeš ohodnotit a napsat k nim svou vizi ideálního stavu. Poslední částí jsou cvičení, která slouží k podpoře Tvé tvořivosti. 

Revue8.jpg

vnitřek_oblasti.jpg

Kdo jsme a proč Prožitková REVUE vlastně vznikla

Začalo to prožitky.Tedy přesněji řečeno potřebou vědomého prožívání a potřebou být takové, jaké jsme – ženské, svobodné a kreativní. Kdo tedy jsme? Tereza a Jana, dvě kamarádky s podobným, a přesto zcela odlišným životním příběhem. Sešly jsme se v čase hledání toho pravého, v čem bychom se mohly realizovat a pracovat s radostí a na něčem, co by nás bavilo a čím bychom mohly prospět i ostatním. Po několika dnech, které jsme postupně strávily v přírodě, v rozhovorech a v Janině nádherné bylinkové kuchyni, se v nás ozvala touha uskutečnit společný projekt. Konkrétní nápad na sebe nenechal dlouho čekat.
Pracovně se Jana dříve pohybovala ve světě čísel a financí, nyní se zabývá malbou,designem a vedením kreativních kurzů. Její tvorbu můžeš sledovat na www.janagregorova.cz. Terezinou profesí je firemní komunikace a marketing, píše texty a vede projekty. V týmu se tak výborně doplňujeme.

Uvodn9.jpg

 

Na odměnách jsme si dali záležet

Všechny odměny mají originální design a jediný úkol - zpříjemnit Ti den.

Kralik. ktery JE.png

Digitální Králík 

 

taška.jpg

Šťavnatá taška

Zápisníky Ptáci a Máky.jpg

Zápisník Ptáci a zápisník Máky

Mák I.jpg

Mák I, olej na plátně, 100 x 70cm

Mák II.jpg

Mák II,olej na plátně, 100 x 70cm

Mák III.jpg

Mák III, olej na plátně, 100 x 70cm

Uložit

Uložit

ReachedCZK 149,655(105%)

105%
CZK 143,000requested
136contributors
Contribute

project authorTereza Hrejsemnou

Rewards

CZK 149Digitální Králík

Králík, který JE. Elektronický vzor s fantastickým Králíkem, který Tě zavede do snového světa. A navíc je digitální. Takže si ho můžeš dát, kam se Ti zachce. Třeba na tričko nebo na plochu nebo na plecháček nebo… do králíkárny!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 309Šťavnatá taška

Byla jednou jedna taška, ale nebyla to obyčejná taška. Byla to Fair Trade taška. Se šťavnatým designem bující zeleně. Vejde se do ní několik REVUE i se zápisníky. Včetně poštovného po ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 339Zápisník Ptáci

Zavři oči a nech svou ruku kreslit po papíře. Přesně takhle vznikl design Ptáci pro tenhle zápisník. Zkus to taky. Je plný prázdných stránek, na které se dá kreslit. I psát. Včetně poštovného po ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 359Zápisník Máky

Zahrada. Pole. Slunce, léto, barvy. Máky akrylem na plátně. Uvnitř úrodná půda pro Tvoje myšlenky. Vysyp, co máš v makovici, na něžné bílé stránky. Včetně poštovného po ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 359Zápisník Praha

Historie a současnost. Tradice a moderna. Krása a šeď. Všednost a výjimečnost. Rozmanitost. Praha je plná historického bohatství a pokladů. Můžeš je hledat a nacházet ve městě a/nebo v sobě. Zaplň bílé stránky, čím se Ti zlíbí. Je to Tvoje město. Včetně poštovného po ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 489Prožitková REVUE pro nedočkavé

První kousky Prožitkové REVUE pro padesát nedočkavých prožitkářů, zamilovaných do života a lačných si to všechno zapsat. Jsi to Ty? Včetně poštovného po ČR zdarma.

Number of available rewards: 0/50

Reward unavailable

CZK 539Prožitková REVUE

Čerstvý výtisk Prožitkové REVUE pro prožitkáře, kteří nemusí být vždycky nejrychlejší. Už se těšíš na ten svůj? Včetně poštovného po ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 709Prožitková REVUE + Šťavnatá taška

Jedno vydání Prožitkové REVUE a šťavnatá taška k tomu. Prožijou to s Tebou! Včetně poštovného po ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 979Prožitková REVUE duo (2ks)

Nerozlučná dvojčata. Pro Tebe a pro někoho důležitého, s kým toho hodně prožíváš. Zapište si to. Každý po svém. Včetně poštovného po ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 989Prožitková REVUE + Šťavnatá taška + zápisník Ptáci

Chceš to všechno! REVUE necháš na nočním stolku, do zápisníku čmárej přes den a s taškou zajdi na nákup. Bez šustění igelitu. Včetně poštovného po ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,019Prožitková REVUE + Šťavnatá taška + zápisník Máky

REVUE pro kamarádku, která se vdává, tašku na bylinky a Máky pro babičku. Život je krásný. Včetně poštovného po ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,259Prožitková REVUE trio (3ks)

Třikrát tři je devět, kdo bručí je medvěd. Nebo potřebuje REVUE, aby se z toho vypsal. Obdaruj své milované medvědy. Včetně poštovného po ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3,000Prožitková jízda pro 2 osoby vč. 2ks REVUE

Vezmi nejlepší kamarádku a prožij skvělý den s autorkami projektu. Detailně nahlédneme do REVUE a třinácti životních oblastí, dáme si lehký oběd a sklenku vína. Součástí programu bude podle vašeho individuálního vkusu intuitivní akvarelová malba nebo relaxační masáž. Může být i obojí! Místo konání Praha nebo Slaný.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 6,000Prožitková jízda do 6 osob + 6ks REVUE

Může to být dámská jízda anebo taky ne. Každopádně si to prožijete společně! S akvarelem zavzpomínáte na vodovky ve škole a možná na ně změníte názor, uvolníte se s vínkem a relaxační masáží. A oběd? Oběd bude! Jako dezert podáváme 6 výtisků Prožitkové REVUE. Dobrou chuť. Místo konání Praha nebo Slaný.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 15,000Mák I, olej na plátně, 100 x 70cm

Mák zachycený v pozdně odpoledním slunci. Jeho okvětními plátky proniká světlo a jas. Od autorky designu Prožitkové REVUE a všech odměn, Jany Gregorové. A jen tak pro pořádek, Mák I byl na návštěvě v Mánesu. Předání dle dohody.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 15,000Mák II, olej na plátně, 100 x 70cm

Pohled na tentýž mák, který je zachycen na obraze Mák I, ale z jiného úhlu. Jemné plátky rostliny při pohledu shora vytvářejí klikaté struktury beze stopy pravidel, která nás v běžném životě unavují. Osvěžení a lehkost pro duši. Pst! I on byl v Mánesu. Předání dle dohody.

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 15,000Mák III, olej na plátně, 100 x 70cm

Bělost tohoto máku kontrastuje se stínem v pozadí. Květ působí dojmem světelného zdroje a přináší naději. V Mánesu mu to moc slušelo. Předání dle dohody.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable