Návrh bez názvu(11).png

Prořízlý držky Film & Video

Satirická videa zaměřená na domácí MMA scénu.

Vémola odkládá zápas s Marpem, bude bojovat s šampionem UFC
1/25/2022

Vémola odkládá zápas s Marpem, bude bojovat s šampionem UFC

Francis Ngannou zůstává šampionem těžké váhy, Dana White proto hledá dalšího frajera, který se ho pokusí sesadit.

Šéf UFC se zastavil také v Čechách, zavítal do Vémolandu kde nakrmil lva, pomazlil prasátko a pak si zkusil souboj bez rukavic s krokodýlem. Karlos Vémola za odměnu dostal nabídku na zápas s šampionem. Konečně se ta zvěř vyplatila. Co na zápas s těžkotonážníkem z UFC říká? To už zjistíte v přiloženém videu :-)

Startujeme na Startovači
1/20/2022

Startujeme na Startovači

Zdravíme všechny fanoušky projektu Prořízlý držky! Jak už jste si všimli, spustili jsme Startovač, kde se i vy můžete podílet na našich videích, přispět na tvorbu a posunout projekt zase o kus dál. Ať už přispějete jakoukoli částkou, moc nám to pomůže. Děkujeme!

Videa se doposud zaměřovala na domácí MMA scénu, případně na známé osobnosti, které do ní nějakým způsobem vstoupily. Do budoucna ale nevylučujeme ani další tematické okruhy. Co by vás zajímalo? Satira k dění na politické scéně, k nějaké reality show nebo konkrétní známé osobnosti? Dejte nám vědět!

Nyní ovšem pokračujeme v tradiční jízdě, hlavními aktéry čerstvé epizody jsou YouTube Michal a kulturista Filip Grznár, kteří se chystají na vzájemný zápas. OSS!

ReachedCZK 0(0%)

0patrons
CZK 5,000Bonusové video v měsíci
Bonusové video v měsíci

Pokud se díky vám dostaneme přes tuto částku, připravíme bonusovou epizodu. Zkrátka bonusové držky přímo pro vás. Díky.

CZK 10,000Druhé bonusové video v měsíci
Druhé bonusové video v měsíci

Další bonusové video. V jednom měsíci tedy uvidíte dvě videa navíc. Megadík!

Contribute monthly

project authorProřízlý držky

Rewards

CZK 50Prostá držka

Líbí se ti naše práce a chceš ji jednoduše podpořit? Tento tier je pro tebe. Moc děkujeme!

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 100Prořízlý prospekt

Za kilo se tvé jméno (nebo přezdívka) dostane do závěrečných titulků všech následujících videí na YouTube v daném měsíci. Čeká tě tedy nehynoucí sláva!

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 300Vlastní postavička

Tier pro skalní fans! Tři kila už nejsou málo, obdržíš ale unikátní dárek - vytvoříme ti postavičku ve stylu hlavních aktérů našich videí, samozřejmě s držkou dle vlastního výběru. Stačí poslat fotografii v dobrém rozlišení. Dostaneš se tak ke skvělé profilovce, kterou jen tak někdo nemá! Nechceš postavičku? Jako alternativu nabízíme originální obrázek ve výtvarném stylu pozadí našich videí. Stačí poslat fotografii. Detaily domluvíme po mailu, napiš nám na prorizlydrzky@gmail.cz Součástí je také poděkování v závěrečných titulcích následujících epizod v daném měsíci.

Number of available rewards: 30/30

Contribute monthly

CZK 1,000Vlastní klip ve stylu našich videí

Tohle už je pro fajnšmekry. Za litra ti uděláme video! Stačí nám audio stopa s namluveným monologem a fotografie v dobrém rozlišení. Nabídka se vztahuje na jednu postavu. Na detailech se domluvíme, stačí napsat mail na prorizlydrzky@gmail.cz. Ukázku můžeš použít jako vzkaz, přání k narozeninám, poslouží i jako originální vtípek. A zároveň nám hodně pomůžeš. Součástí je jméno v titulcích každé následující epizody v daném měsíci.

Number of available rewards: 10/10

Contribute monthly

CZK 1,000Prořízlý šampion

Chceš nám prostě dát víc peněz na produkci, je nám to jasné! Za odměnu uvedeme tvé ctěné jméno v titulcích následujících epizod v daném měsíci, kde budeš označený jako Prořízlý šampion.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly

CZK 1,500Pokročilý klip ve stylu našich videí

Získáš video, kde budou dvě animované postavičky. Budeme potřebovat dvě fotografie v dobrém rozlišení a namluvený dialog, na podrobnostech se domluvíme po mailu. Vyšší cena odpovídá vyšší časové investici z naší strany. I zde je samozřejmě součástí bonusový obsah a poděkování v závěrečných titulcích následujících videí v daném měsíci.

Number of available rewards: 8/8

Contribute monthly

CZK 2,000Placená inzerce

Tady už se bavíme o klasickém sponzoringu. Obří pomoc pro nás, za kterou nabízíme prostor pro reklamu, a to na začátku videa (týká se jednoho ze zveřejněných videí v daném měsíci). Nechceš nic promovat, ale i tak bys nás rád podpořil? Uvedeme tvé jméno s poděkováním.

Number of available rewards: 4/4

Contribute monthly

CZK 2,500Prořízlý král

Chceš nás přímo podpořit významnou částkou? Tady máš možnost. Produkce je náročná, s tímto příspěvkem už se ale bude tvořit mnohem lépe. Díky těmto penězům se Prořízlý držky mohou posunout dál. A za to mockrát děkujeme! Součástí je poděkování v titulcích v následujících epizodách v daném měsíci, kde budeš označen jako Prořízlý král.

The number of rewards is not limited

Contribute monthly